Nezkušená

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 11:13:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nezkušená
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nezkušená  (Přečteno 4621 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 10. Srpen 2009, 21:19:31 »

Zdravím všechny,
tentokrát bych chtěl poradit co s jedním vztahem.

Přes kamarády jsem se poznal s holkou ze SR, dali jsme se dohromady, ale strávili jsme spolu ve "vztahu" jen asi 3 dny, pak odjela domů. Mám dojem, že ještě neměla kluka, já vlastně taky neměl LTR, ale mám přece jen víc znalostí nebo zkušeností.
Problém je ten, že jsme teď daleko od sebe, a dlouho se neuvidíme, a tím, že jsem asi její první, zdá se mi že je na mě moc fixovaná - i žárlivě, ptá se co mám za kamarádky na FB, chce mě pořád na icq a tak. Když jsem ji viděl osobně, tak mě k ní něco přitahovalo, ale teď mě to už nějak nebaví. Divný pocit. Pořád jsem chtěl vztah a když ho mám, tak mě něco nutí se odvázat. Asi by to chtělo oddělit život svůj a život partnerský, mít čas na obě věci zvlášť. Taky si říkám, že je škoda abych skončil s pickupem, což mě zrovna začalo docela bavit. No nevím, máte někdo nápad jak s tou holkou naložit?
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Srpen 2009, 21:31:02 »

Nemel jsi jeste vazny vztah a je ti 23 let....no ja byt tebou, tak uz si nejaky vyzkousim.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Srpen 2009, 07:39:05 »

Dovedu si představit jak se cítíš, tohle občas taky řeším. Nemyslím fixování, ale jiné věci, které mi vadí. Musíš se rozmyslet sám, jestli by to pro tebe bylo takhle přijatelné, nebo bys to nepřekousl. Říká se, že za zkoušku nic nedáš, tak to zkus a uvidíš. Ale osobně si myslím, že pokud tě bude stále takhle stíhat, tak se na to vykašleš - stejně jako já.
Nemel jsi jeste vazny vztah a je ti 23 let....no ja byt tebou, tak uz si nejaky vyzkousim.

Pokud se dá vážný vztah vybrat někde v regálu v obchodě alespoň podle pár základních a chtěných parametrů, tak bych si ho taky hned zkusil  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Srpen 2009, 08:06:34 »


Pokud se dá vážný vztah vybrat někde v regálu v obchodě alespoň podle pár základních a chtěných parametrů, tak bych si ho taky hned zkusil  Úsměv
Tak ocividne ma uz moznost to vyzkouset, nikdy nemuze vedet, co se z toho nakonec vyklube a je skoda ztratit zbytecne sanci.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Srpen 2009, 11:59:08 »

Tak já sem taky ještě neměl LTR (nebo jak to nazýváte). A ani mi to nevadí. Mám spoustu koníčků, do toho škola a jak řikám známejm, co do mě rejpají, k šoustání přece nepotřebuješ vztah.

I když je asi pravda, že hezky v klidu, v postýlce a s holkou, kterou miluješ, je to už trochu o něčem jinym.

Já měl dvě jasný příležitosti. Jedna ale byla z daleka a druhá sice o kousek blíž, ale zadaná - přes to teda náznaky jak sviňa, s mladým (kterýho znám od vidění) byla poměrně dlouho a už jí to nebavilo. Ale já sem si řek, proč budu jezdit někam do prdele, a stejně se uvidíme jednou za uherskej rok? A proč kurva valit do holky člověku, se kterym se zdravim, občas prohodíme pár slov a máme o sobě veskrze kladný mínění?

Tak sem se na obě vysral. Ženskejch je přece na světě dost. Úsměv
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Srpen 2009, 14:44:07 »

A proč kurva valit do holky člověku, se kterym se zdravim, občas prohodíme pár slov a máme o sobě veskrze kladný mínění?
Tak sem se na obě vysral. Ženskejch je přece na světě dost. Úsměv

 Potlesk Potlesk Potlesk Potlesk Potlesk
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Srpen 2009, 16:41:58 »

A kolik ji je??
To ze ti dela tyto veci nemusi znamenat, ze nema zkusenosti. Muze to byt proste jenom stihacka.
Ja bych to prece jenom zkusila, mas moznost si vyzkouset vztah, a treba se z toho neco vyklube, pokud ne, aspon pak budes vedet co a jak u nejake jine.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Srpen 2009, 17:05:35 »

Je o rok mladší než já.

Možná je to tím, že ještě nikoho neměla, tak neví jak chlapa přitahovat. Nevím čím to, ale nebaví mě jen zaplácávat čas tlacháním na icq a vytvářením domu "jako že jsme spolu". Chtěl bych být s ní, ale to teď na dlouhou dobu nejde.

Jo co jsem zapomněl zmínit je to, že mám dvě holky, se kterýma by taky něco mohlo být a proto mě trochu štve, že se držím nic neudělat. Nejlepší by bylo dát vztahu "pauzu" do té doby, než se budeme moct vidět častěji, jenže to jí nevysvětlím....
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS