Nováček Joe zdraví všechny a má tu úvod a první report

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 22:13:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nováček Joe zdraví všechny a má tu úvod a první report
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nováček Joe zdraví všechny a má tu úvod a první report  (Přečteno 5695 krát)
JoeArmstrong

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« kdy: 24. Červen 2009, 11:31:29 »

Čau lidi!

Zaregistroval jsem se nedávnou na fórum, tak tady chci pozdravit ostatní.

No a něco na úvod... Kdo chce přeskočit, může až na značky hvězdiček o pár odstavců dál Úsměv)


Začínal jsem s holkama jako spousta ostatních. Na základce jsem se styděl Úsměv Když jsem byl s holkou poprvý v kině, asi v osmičce (byli jsme na Spice Worldu Šťastný ), tak mi celou tu dobu tak bušilo srdce a furt jsem sbíral odvahu abych se jí zeptal, jestli se mnou chce chodit Úsměv)) Byla to spolužačka, no nebudu to dál rozepisovat, nic přínosnýho pro ostatní v tom neni. Jen že jsem se jí líbil a já nedokázal nic říct.

Dál v devítce jsem se doslech, že se líbim jedný holce z jiný třídy. Udělalo mi to radost a zároveň jsem o tom nechtěl slyšet...byl bych první borec ze třídy, nějak jsem tu tíhu nemoh unýst. Co se týče sebevědomí jinak, byl jsem na tom na základce moc moc dobře. O tom ale jindy Úsměv

Teď jsem dokončil VŠ... a vzhledem k problémům se sebevědomím na střední, což souviselo s mojí první vážnou známostí, jsem pak dlouho žádnou neměl. Sebevědomí bylo tak nízký, že kdekoliv jsem byl, přišlo mi, že ostatní se na mě dívaj a v duchu si řikaj "to je ale nula". A dost jsem se uzavřel, což bylo proti mojí přirozenosti, rád jsem vynikal a řikal vždycky co si myslim. To jsem v sobě postupně potlačil a dost to bolelo. Byl sem docela ztracenej.

Na VŠ jsem šel do Brna. Novej začátek. Bylo to zezačátku těžký, ale začal jsem. Chtěl jsem se sebou něco udělat, tak jsem byl i na pár návštěvách v jedný poradně. Nebyla psycholožka, nedokázala tak dobře vést a já si dost věcí vyložil špatně, s čimž sem se pozdějc musel vypořádat. Ale byl to začátek. Nový kámoši, legrace, hospody, diskotéky Úsměv) Jsem se v prváku vyblnul a doháněl, co jsem nestihnul. Furt jsem se hledal Úsměv

Uprostřed druháku přišla jedna holka, který sem pomáhal s kufrem do autobusu. Byla moc vděčná a když sme seděli, zaklepala mi na rameno a řikala že neví jak poděkovat, a dala mi nějaký exotický ovoce ze Španělska, zrovna odtamtud totiž přijela z univerzity domů. Byla dost latino typ, tak 9/10 a o 3 nebo 4 roky starší. Druhej den jsem ji pozval na oběd na pizzu a připadal jsem si jako borec Úsměv Ale zas to nevyšlo, protože letěla zpátky. Furt jsem hledal nějakej ten vážnej dokonalej vztah a byl jsem ten "kamarád".

Minulej rok začla nová kapitola, kdy sem tu práci na sobě vzal vážně. Dost věcí jsem si už ujasnil. Koupil jsem si self-help knžíky, co se týče úspěšnýho prosazení a slovni sebeobrany. Byly tam věci, který mi byly tak přirozený na základce, ale já je v sobě během střední potlačoval. A v tomhle období jsem si taky začal psát "deník". Musel jsem v sobě překousnout dost falešnejch představ o sobě a překonat moc překážek. Ale zjistil jsem, že když něco napíšu na papír a dám ten problém do slov, najednou už to neni takovej problém Úsměv A když neni nikdo s kym by to člověk chtěl probírat, je to skvělej způsob. Taky jsem se odhodlal k návštěvě psycholožky. Jestli někdo s timhle váhá, tak doporočuju neváhat Úsměv) Nikdo to nemusí vědět, když to nebudete chtít řikat, a vám to pomůže, je to skvělej pokec a člověk si dost věcí sám uvědomí.

Odjel jsem minulý léto na práci do USA, což mi hodně dalo, co týče komunikace s lidma. Nezapomenutelná zkušenost, i jeden románek jsem tam měl. Ale hlavně to sebevědomí zase narostlo.

*****

Poslední semestr jsem se začal vážně zajímat o balení Úsměv Přišel s tim kámoš, nasadil mi brouka do hlavy. Takže jsem sednul na net a první odkaz na kterej klikám z googlu byly stránky Qarka. Dokonalý!! Úplně mě to pohltilo. I jeho styl, jak si holky váží. Na sebevědomí furt pracuju, ale už mám určitou úroveň, kdy mi nedělá problém komunikace ani s cizí holkou a dokážu při tom bejt dost uvolněnej.

Takže první report: moje druhý inženýrský číslo (první na ulici).

Bylo to dokonalý. Zrovna jsem přijel do Brna, hotovej po cestě, protože vedle mě seděli zrovna nějaký divný chlapi, jeden co byl navoněnej starou smradlavou kolínskou, to bylo k nevydržení. Dojel jsem na koleje a že pojedu do města si koupit triko. Byl jsem zrovna i v náladě, ikdyž unavenej. Po cestě jsem čet HRU, kterou jsem si pár dní předtim koupil. Mám dobrou vlastnost, že se rychle učim nový věci. Takže to ze mně i muselo vyzařovat, protože najednou se začaly holky po mně víc koukat, aniž bych cokoliv řikal. Jenom jsem v sobě měl obrázek sebe jako neodolatelnýho Úsměv

Triko jsem si nevybral a jel jsem zpátky. Čekám na šalinu, na zastávce jsem si stoupnul vedle jedný blondýnky, která sice nebyla můj typ, ale byla jinak tak 8/10. Neměl jsem už v plánu žádnej kontakt, ale stalo se něco, co vyloženě vybízelo k oslovení. Přijela šalina, já že stál na úrovni toho druhýho vagónku a rád jezdim v prvnim, tak jsem pomalu prošel okolo tý holčiny ke dveřím prvního. Ona byla rychlejší a šla taky do prvního, mačkala tlačítko u jeho posledních dveří, ale ty dveře se furt neotvíraly. Tak jsem zkoušel já a taky nic Úsměv Tak když sem se rozbíhal k prostředním, který byly otevřený, řikam jí: "poď, to stihnem!". Ona se rozeběhla za mnou, vlítli sme do tramvaje a sedli sme si, ona za mně a vyměnili sme si úsměvy, že to nakonec vyšlo Úsměv

Vypadalo to na příjemně upovídanou holku. Mám docela odhad na lidi. Tak jsem se s ní dal do řeči, seděl jsem na sedačce jakoby bokem, do uličky. Říkám jí, že radši jezdim v tý první části tramvaje, blablabla, ona povidala že ona právě taky! Pak chvíli blablabla, potom jsem ale nějak nevěděl co řikat, tak jsem do příští zastávky mlčel a dělal unavenýho Úsměv

Potom nastupovaly 2 puberťačky, co zakoply na schodech a děsně se tomu smály. Tak to byl takovej podnět zase navázat kontakt, jen jsem se na ní podíval a usmál se, ona už se smála taky. No a začli sme se bavit, ptal sem se jí kde vystupuje, s tim jsem si chvíli vystačil Úsměv Dělal jsem si z ní legraci, protože přesně nevěděla název zastávky. Neřek sem jí ho hned a chtěl po ní, ať vzpomíná a hádá. Jinak když se usmála, byla 9/10 Úsměv Představil jsem se, ona taky. Bylo to fajn. Zjistil jsem co dělá tady v Brně, povidala že jinak je jí tady smutno, že jí přítel nechal (toho měla dřív v jejím městě). Tak řikam že tady v Brně je spousta kluků a třeba někoho potká. Trochu sme o tom mluvili a řikam jí, ať mi dá číslo, že ji pozvu na kafe. Ona řikala "nó... tak to já si vezmu číslo spíš na tebe - " a v tom jsem jí přerušil, řikam "ne ne ne, dívej, už tady mám na mobiu napsaný tvoje jméno, tak šup Úsměv". Tak nakonec řikala že dobře, ale že normálně čísla takhle nedává. A že fajn, že zajdem na kafe a já jí protáhnu Brnem. Tak sem jí řek "víš co, zajdem na kafe, a potom se uvidí." Cejtil sem, že se pokouší mě někam nasměrovat, jakoby to bylo automatický. Byla zvyklá na pozornost no Úsměv) A pak jí to překvapilo, když jsem to nebral tak automaticky, ale že se uvidí až jaký to bude na kafi. Povidala, že už musí druhej den domů... Pak se mě ještě znova ptala na jméno, vzpomněla si. A než vystupovala, mluvil jsem o tom, jak je pro mně někdy těžký si zapamatovat jména cizích lidí, ale že je na to trik, kterej sem jí hned řek (neměl jsem jí ho řikat hned). Pak se rozloučila, popřála mi hodně štěstí v USA a zvenku zamávala.

Dneska ráno jsem jí napsal, že ve 4 bysme se mohli sejít na český (pro nebrňáky - takovej meeting point, jako v praze kůň na václaváku Úsměv ). Odepsala mi hned, ale strašně se mi v dlouhý SMS omlouvala a vysvětlovala, že to nevyjde. Tak sem ji napsal jen že škoda, že sme mohli mít hezkej podvečer Mrkající A rozlučil jsem se.

Úspěch s číslem jsem měl, dál už ne. Nejsem si jistej, jestli fakt má povinnosti, nebo jestli se vymluvila. Možná, kdybych jí dokázal víc předtim zaujmout, možná  by si čas udělala.

A proto uvítám komentáře všech, co si o tom myslej Úsměv Teda, koukam na náhled týhle zprávy a je to až hrozivě dlouhý.
« Poslední změna: 24. Červen 2009, 11:36:43 od JoeArmstrong » Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Červen 2009, 11:52:21 »

Jako já proti tobě nic nemám,nechci tě urazit,ale myslím že to bylo aspoň trošičku smyšlené  Smějící se

Kdybych si to nepřečetl ještě jednou tak nevím....

Jsem přečetl jako : dala mi jakési erotické pomucce ze španělska  Provokatér
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
JoeArmstrong

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Červen 2009, 11:57:08 »

Věřit mi nemusíš a já zas nemám potřebuju nikoho přesvědčovat Úsměv

Někdo s hodnotným komentářem? Úsměv
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Červen 2009, 12:39:48 »

A co ti tady jako máme napsat!?Vždyť pomoc nechceš...jen se tady chlubíš.

Mě prostě nesedí,že máš vždycky TAKOVOU kliku! že se stebou každý dá do rozhovoru.
Jo a pokud vím,tak puberťaky by se stebou na 100% nedali do řeči,protož řeší svoje věci,a ignorovali tě.
zajímavé je že se stebou dá každý do rozhovoru, a že ti puberťačka hned řekne svoje jméno,a chce na tebe číslo!Toto mi jako stačí,aby ti puberťačka zničeho nic nabízela číslo.
A ještě se ti vyspovídala jak dlouho neměla přítele,a jak je jí smutno  Kroutící očima toto by řešila s kamarádkou ne s klukem,kterého uvidí v šalině.
A ještě k tomu že hned za chvíli se stebou zaali bavi 2 puberťačky!!!
A že na tebe koukaly furt holky v autobuse.Byls pro ně neodolatelný jak tady tvrdíš (měls obrázek neodolatelného)
Holky ti hned dávají telefon!

Já nevím,měl by jsi se vráti na zem,žiješ v oblacích"

A pokud je to pravda cos tu napsal,tak se ti tady předevšemi omlouvám a hned bych sesadil Qarka jako člověka rozumicího ženám,a místo toho dal tebe!
Ses koupal v feromonech ne? Provokatér
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
JoeArmstrong

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Červen 2009, 13:06:13 »

Víš co, mně to nakonec i lichotí co tady píšeš Úsměv Prosil jsem radu ohledně tý holky, jestli jsem třeba někde udělal chybu, že nakonec odřekla. Nikde jsem nepsal že byla puberťačka (byla v prváku na VŠ, takže jí mohlo bejt okolo 19). Dost věcí sis domyslel. Další - holky koukaly spíš po cestě v metru, taky jsem nenapsal že všechny v autobuse, taky sis to domyslel Úsměv Co píšeš dál.. jo, ještě ty puberťačky, ty se se mnou nebavily. Jen nastupovaly. Tady koukam že sem to napsal blbě a chápu že se to dalo pochopit jaks to pochopil ty. Bavil jsem se pořád jen s tou stejnou holkou. CO ještě... jo že mi snad sama řekla svoje jméno a chtěla na mě číslo, tos čet taky špatně, zkus to znova. Napovím ti - obojí byla moje iniciativa.

Tu omluvu beru, ale s holkama to zdaleka neumim jako Qark, proto sem se taky zaregistroval. Čekal jsem teda dobrý i špatný rady, ale ne tohle Úsměv) Možná lidi co jsou o pár let starší mi napíšou něco, co bych mohl nějak využít. Předem dík, lidi.
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červen 2009, 13:07:24 »

Četl jsem field reporty, kterých kdybych nebyl svědkem naživo, tak bych si myslel, že jsou ospaný ze scénáře Love Actually. Nevim proč by tenhle nemohl být pravdivej... navíc když jde jen o pokec v šalině a "pouhej" NC
Zaznamenáno

Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Červen 2009, 13:23:29 »

Prožíváš, čemu věříš. Jestliže mu nevěříš, pak máš nějakou představu o tom, jak to musí proběhnout. Představy a realita se mohou lišit a liší se.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Červen 2009, 13:37:37 »

Podle mě na tom není vůbec nic neuvěřitelnýho, prostě normální pokecání s holkou v šalině atd. A jak se ti omlouvala, tak už nepřipustila jiný termín schůzky? Klidně věřím tomu, že opravdu něco měla.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
JoeArmstrong

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Červen 2009, 13:57:19 »

Podle mě na tom není vůbec nic neuvěřitelnýho, prostě normální pokecání s holkou v šalině atd. A jak se ti omlouvala, tak už nepřipustila jiný termín schůzky? Klidně věřím tomu, že opravdu něco měla.

Čau! No v ten den co jsem jí poznal, tak jela zrovna za kamarádama a řikala, že druhej den už večer odjíždí domů, že už skončila rok ve škole. Já sem chtěl dopoledne mít čas zajet do města, tak sem jí navrhnul čtvrtou hodinu, že by to mohlo bejt tak akorát.. No a to že nemůže, mi zdůvodňovala dneska v SMS tím, že chce něco pořešit ve škole ohledně jejího modelu (módní návrhářka), a že neví jestli to stihne do 4 zpátky. Pak jsem moc nechápal co to mělo znamenat dál, ale asi že si u svý tety bude nechávat věci z kolejí, že na ni musí počkat, že má přijet kolem páté. No, vypadá to na nabitej program Úsměv

Ale právě nemám zkušenosti s tim, do jaký míry se dá zaujmout, aby si třeba čas udělala (třeba jela o den pozdějc Úsměv ), jestli je to vůbec možný a jestli se to někomu někdy povedlo. Abych věděl, jestli se mám zaměřit na tu attraction, nebo jestli bylo všecko v pohodě, když mi teda to číslo dala...
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Červen 2009, 18:24:12 »

Pěkný, vypadá, že budeš celkem pohledný chlápek  Úsměv

K té attraction - záleží co ti sedí víc, můžeš se třeba naučit nějakou rutinu, nebo balit úplně přirozeně. Můžeš se taky podívat no fóra zaměřená přímo na svádění pro inspiraci.

A k té holce - možná by odložila odjezd domů, ale to by jsi už s ní nějaké to rande musel mít za sebou  Mrkající

Jen tak dál. Mrkající
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Červen 2009, 21:34:02 »

Hoxi a napadlo tě vůbec někdy, že deník, nebo takovýhle topic nemusí být jen pro to, aby se chlubil, ale aby si poznamenal, co se stalo a třeba se k tomu vrátil a sám pro sebe si to zrekapituloval a poučil se z toho. Tvoje reakce mi přišla nad míru arogantní.

A pro tebe Joe: ta holka mohla mít fakt jen na spěch a proto si ten čas neudělala. Pokud by vážně neměla čas, nejspíš by ti odepsala v krátkosti nebo vůbec, ale evidentně jsi ji zaujal a hold ale nemá čas:-)

A jinak se to i docela dobře čte a mám radost, že jsi na sobě začal makat a nezůstal v ulitě, jako to dělá spousta lidí nejen tady:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
JoeArmstrong

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Červen 2009, 07:31:06 »

A pro tebe Joe: ta holka mohla mít fakt jen na spěch a proto si ten čas neudělala. Pokud by vážně neměla čas, nejspíš by ti odepsala v krátkosti nebo vůbec, ale evidentně jsi ji zaujal a hold ale nemá čas:-)

A jinak se to i docela dobře čte a mám radost, že jsi na sobě začal makat a nezůstal v ulitě, jako to dělá spousta lidí nejen tady:-)


Ciao Joei! Bezva příspěvek Úsměv Dík rua.

Co se týče mojí motivace, proč jsem to sem napsal: jednak kvůli tomu, abych se zeptal na radu; na druhou stranu vím, že jsem už udělal kus práce, a kdyby se ve mně někdo poznal, bude vidět, že to prostě jde se sebou něco udělat, když se chce, i z tak obtížný situace, do který jsem se dostal. A rád se o zkušenosti, který mám, podělím.

Asi bych to taky tak viděl, že skutečně nemá čas, kde přespat, atd. Ona mi ten den v šalině několikrát opakovala, že se sem bude vracet o prázdninách. No tak až pozbírám síly, zkusím oslovit další Úsměv Ale tahle holka je milá, rád bych se s ní viděl.

Já už si udělal jasno v tom jak je to se mnou a s pickupem. Nejde mi o to aby ta holka byla jen další v pořadí. Když čtu Hru, přijde mi, že ta komunita tam měla takovej přístup. Prostě jen trénink donekonečna Úsměv Já jsem na vztahy. Takže to beru tak, že si vybírám holku na vztah a chci k ní bejt vždycky maximálně upřímnej. Ale že už se nespokojim jenom se situacema, kdy je to naprosto ideální a že už nebudu tak pasivní, ale vezmu to do svejch rukou.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Červen 2009, 08:50:16 »

výborně, to máme stejný cíl, i když já už ho z části dosáhl:-) z velké části. i se mi to tvoje psaní líbí, protože je nenucený a v podstatě jsem taky člověk, který nikdy neměl moc sebevědomí a až když jsem na sobě začal makat, tak se dostavilo, teď s pickupem jsem odboural pár blbostí, co jsem dělal a už jsem ve vztahu. takže pokračuj a uvidíš, že nebude dlouho trvat a najdeš někoho, kdo se k tobě hodí:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
JoeArmstrong

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Červen 2009, 12:16:56 »

To seš stejná krev jak já, to vypadá Úsměv Jak jsem četl.. já teda neměl ze vztahu strach z toho, že by mě omezil.. ale tenkrát z toho, že jsem si snad i myslel, že na žádnou nemám, že ostatní by začli závidět a kritizovat, protože sami žádnej neměli. Tak jsem postupně tak zabřednul do průměru, jen abych na sebe moc neupozorňoval... což mi nesedí Úsměv Teď je to už naštěstí jinak, člověk na to dokáže koukat s nadhledem.

Tohle fórum je bezva, dodává mi to ještě větší chuť Úsměv)
Zaznamenáno
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Červen 2009, 19:56:10 »

Lust for live.That's all right. Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS