Nudím ji? už mě nechce? 2

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:31:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nudím ji? už mě nechce? 2
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nudím ji? už mě nechce? 2  (Přečteno 19464 krát)
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« kdy: 18. Leden 2009, 15:15:47 »

Zdravím všechny tady z fóra. Nedávno se tu oběvilo téma s názvem : Nudím ji? Už mě nechce? a  vypadá to, že mám podobnej problém jako autor toho topicu. S přítelkyní (16) jsem něco málo přes 3 měsíce. Ze začátku to byl suprovej vztach jakej sem ještě nezažil. Vyděli jsme se 4-5 krát za týden, s jejíma rodičema a ségrou vycházím v pohodě.
 Jenže od novýho roku jsem změnil práci a většinou dělám odpolední takže se můžeme vidět hlavně o víkendech. Jenže ona je od té doby jako vyměněná. Vlastně jsme spolu v tomle roce byly tak 4-krát s tím, že moc nemá čas atd.... Přitom skoro nikam nechodila a kdykoliv sem chtěl tak si čas udělala. Třeba před pár minutama mi odřekla dnešní schůzku s tím, že jí to dnes nevyjde. Smutný
Kdykoliv jsem od ní odcházel tak mě vyprovodila až před dům a bylo to loučení tak na 15 minut. a teď? Pusa na chodbě s tím, že se jí nechce do té zimy. Smutný
 Fakt se začínám bát abych ji neztratil, protože ona je fakt první holka kterou miluju. Prosím poraďte mi co bych měl dělat abych ji vážně neztratil....... Smutný
omlouvám se za pravopis  Šťastný
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Leden 2009, 15:21:38 »

Možná by bylo dobrý si s ní o tom promluvit, ale je to 16letá holka Šťastný, u nich nikdy nevíš.  Úsměv
Nedávej vinu sobě. Mrkající
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Leden 2009, 15:25:21 »

Možná se mnou ostatní nebudou souhlasit, ale osobně bych volil přímou konfrontaci, po třech měsících vztahu už by měly být upřímné rozhovory které nechodí okolo horké kaše oklikou přes Moskvu celkem běžné... poukaž v rozhovoru s ní na všechny změny ve vztahu, nevynechej ty které jsi napsal výš, a hlavně se tvař jako že máš nadhled a možná i nepatrně vyčítavě (nepřehnat, musí z tebe čišet sebejistota ale ne hněv)... Možná Ti ostatní poradí i jiné způsoby, ale hlavně nedělej jakoby nic... nějáká změna určitě probíhá (podle toho co jsi napsal), a pokud prováháš čas k řešení tak budeš v loji... ale u 16 fakt nikdy nevíš, takže se připrav možná na nejhorší... hlavně neztrať hlavu a netvař se jako smutné štěně, to by byla cesta do pekel...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Leden 2009, 15:26:06 »

Možná nemá to co očekávala, možná má jinýho, možná ... víš kdo k tomuhle tématu má co říct? Ona..

Aha, Di-X už to napsal...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Leden 2009, 15:30:48 »

Na vztah je ještě mladá, nechal bych tomu volnej průběh a vůbec se tím nezalamoval, nebo se, ona když tě bude chtít vidět tak se bude snažit
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Leden 2009, 15:38:06 »

Ty jo, za 15 minut 4 odpovědi, to bylo rychlý teda Úsměv. A díky za rady, zkusím s ní teda promluvit a uvidíme, pak dyštak napišu jak to dopadlo.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Leden 2009, 15:39:13 »

Na vztah je ještě mladá, nechal bych tomu volnej průběh a vůbec se tím nezalamoval, nebo se, ona když tě bude chtít vidět tak se bude snažit
Ve světle prvního milhausova příspěvku je myslím jasné, že ve vztahu je nejspíš problém, protože ona se nesnaží a moc ho vidět nechce =>a) řešit hned, b) řešit dlouhodobě (náročné a neefektivní), nebo c) nechat vyhnít (tahle možnost snad ani nepotřebuje napsat pro a proti)... každopádně nehrotit, a počítat s tím, že stát se může cokoliv...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Leden 2009, 21:02:45 »

Kdo někdy zažil něco, čemu by se dalo říkat "přímá konfrontace" s holkou, tak takovou blbost nemůže poradit !

Když existuje něco, co ti nechce říct, tak ti to něřekne, když se jí na to zeptáš ! Řekne ti to možná, když se na tebe naštve - v afektu - ale za střízliva ne. Ano, zajímat se je správně. Zeptat se jí, jestli je všechno v pořádku, že sis všiml "toho a toho", ale nic jako "výslech" (=chci slyšet co a proč) nemá cenu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 18. Leden 2009, 21:36:23 »

Kdo někdy zažil něco, čemu by se dalo říkat "přímá konfrontace" s holkou, tak takovou blbost nemůže poradit !
Jojo, moje zkušenost je taková, že tohle moc neřeší.

Jinak k problému...no holt si ji přestal bavit, možná si Tebou byla moc jistá, nebo je v tom někdo jinej - člověk nikdy neví...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Leden 2009, 00:36:31 »

Kdo někdy zažil něco, čemu by se dalo říkat "přímá konfrontace" s holkou, tak takovou blbost nemůže poradit !

Když existuje něco, co ti nechce říct, tak ti to něřekne, když se jí na to zeptáš ! Řekne ti to možná, když se na tebe naštve - v afektu - ale za střízliva ne. Ano, zajímat se je správně. Zeptat se jí, jestli je všechno v pořádku, že sis všiml "toho a toho", ale nic jako "výslech" (=chci slyšet co a proč) nemá cenu.
Asi jsem to nenapsal dost jasně, za to se omlouvám... pod pojmem přímá konfrontace jsem pochopitelně nemyslel nic jako výslech... Už samotný proces "zajímání se", který lze v podstatě při dostatku taktu a dodržení rozumných pravidel která se mi teď nechce vypisovat, je podle mě natolik razantní, že ho v podstatě považuju za konfrontaci... vzhledem k tomu, že to v podstatě hned prozradí na čem člověk je (hraní mrtvého brouka taky lze považovat za výsledek), tak to má taky de facto podobné (ne stejné) důsledky jako výslechová konfrontace, tu bych ale nikomu neradil, protože šance záchrany vztahu je při jejím použití prakticky nulová...  Podivený
Jinak pojem konfrontace jsem do určité míry použil taky kvůli tomu, že podle mě nemá cenu to protahovat ve zbytečně dlouhý proces který by milhause leda vydeptal... pravděpodobně jsem ale nedomyslel to, že se to dá zaměnit s pojmem "křížový výslech", tak se ještě jednou omlouvám za nepřesnou formulaci...  Stydlivý
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Leden 2009, 02:04:27 »

No, já sem hlavně chtěl říct tohle:

Imaginární situace - už tě nemiluje. Ptáš se:
"Zdáš se mi, že to poslední dobou nějaká smutná. Připadáš mi odtažitá a ani mě snad nechceš vidět. Děje se něco? "
Čekáš vysvětlení, důvody, příčiny. Tedy něco ve stylu:
"Ano, musím ti něco říct. Asi tě už nemiluju."
Ale dostane se ti pravděpdobně něčeho ve stylu:
"Já vim. Jsem nějaká přetažená poslední dobou, mam v hlavě zmatek. "

A tohle ti buď stačí, nebo aplikuješ ten výslech a dozvíš se jak je to ve skutečnosti.

Tím jsem chtěl říct, že když se zeptáš, tak se neptáš abys slyšel odpověd, ale proto, abys dal slečně vědět, že sis všimnul Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Leden 2009, 14:32:16 »

To neni neobviklý že šestnáctka nechce dlouhodobej vztah. Hlavně nehledej chybu v sobě!(na hledání chyb v sobě máš dost času, to je lepší dělat s odstupem když už je člověk nad věcí) Dej jí šanci, ale když nezabere tak věnuj svůj čas prachy i energii jiný. která si to víc zaslouží.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Leden 2009, 20:19:11 »

No takže dneska jsem se dozvěděl, že je mezi  náma všechno v pořádku a při starým. Že fakt nikdo jinej se kolem ní nemotá a vůbec nic se neděje.
Ale já si nemůžu pomoct, mě se to prostě nezdá že by bylo všechno O.K.
Zaznamenáno
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Leden 2009, 21:14:16 »

Nechce ti říct pravdu a lže ti.Když jsem se zeptal já,jestli se něco změnilo,taky mi řekla že ne.Za dva dny už se ani neozvala.
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Leden 2009, 21:18:50 »

Zítra to zkusím znova (pokud ji ovšem dostanu ven) a uvidíme. Snad z ní něco vypadne no..... Smutný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Leden 2009, 21:30:50 »

Přijde mi to jako boj s větrnými mlýny..Zaměřil bych úsilí na ostatní pěkné dívky než na to cosi z ní dolovat s velice nejistým výsledkem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Leden 2009, 21:33:29 »

Ne ne ! Děláš přesně to co sem psal nahoře abys nedělal - výslech ! Úsměv

LiWu: Když už jsou spolu, tak není důvod hned stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko Úsměv To neni jako kdyby jí zatim jen balil !Třeba je jen opravdu přetažená nebo něco. A nebo ne. Ale neni důvod jí kvuli tomu nechat Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Leden 2009, 21:36:39 »

Ava : Neříkám aby ji hned nechal, to ne...Jen aby se porozhlédl a nechal tomu trochu volného průběhu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Leden 2009, 14:19:17 »

Hmm tak na podruhý zase nic a dokonce si asi ani její kámošky žádné změny nevšimly. Myslíte, že je možný, že je nějaká chyba ve mě? Šťastný Sice jsem na sobě žádnou změnu nezpozoroval, ale člověk nikdy neví..... Super!
Zaznamenáno
Casanova



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Leden 2009, 10:43:23 »

Beres to moc vazne...kdyby te nemela rada, tak ani tech par dnu v tydnu s tebou nebude. Spis si myslim, ze je tebou trosku znudena. Proste kdykoliv mas volny cas, tak ses s ni, timpadem ona ma nad tebou silenou moc. Chtelo by to otocit. Parkrat ji TY odrekni schuzku a moc nevysvetluj proc. Uvidis, ze ONA pak bude z tebe uplne silena, bude se ptat kamosu jestli nemas nahodou jinou a bude do vztahu davat o 100% vic. Hlavne se ji proboha neptej jestli je vsechno ok. Je ji 16 let a urcite neco zmenila, jinak nepises, takze pokud by ses ji porad ptal, tak by vedela, ze kdykoliv se ji zachce, muze te mit zase omotanyho kolem prstu!
Je to logicky, ona te testuje. Zatim si testem neprosel...
Zaznamenáno

Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Leden 2009, 13:39:05 »

Cassanova : Vidíš, takhle mě vůbec nenapadlo nad tím uvažovat. To je hodně dobrá rada. Dikes. Úsměv
Zaznamenáno
Gemma



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Leden 2009, 21:57:58 »

Milhausi, osobně ti doporučuju přečíst si Taktika a strategie v lásce od M. Plzáka. Myslím, že tam najdeš hodně odpovědí.

Jinak na základě téhle knihy i svých zkušeností radím: nemluv s ní. Když se nebude chtít vidět, řekni okej. Když navrhne schůzku jindy, řekni, že nemůžeš a navrhni schůzku ještě o něco později. Buď milý, hodný, veselý jako vždycky, ale hlavně nepátrej po tom, jestli tě ještě miluje. Tím jí dáváš najevo, že tě má jistého, a odmiluje se ještě víc... Je jasné, že trochu ochladla, a je jen na tobě, jestli to zvrátíš. Rozhodně to ale nezvrátíš tím, že budeš pátrat po příčině ochlazení, vnucovat se, rozčilovat se... ale samozřejmě taky ne tím, že začneš být okatě odtažitý ty. Prostě hodný, milý, ale taky nestíháš, takže příští týden ne, až ten další, promiň, nezlob se, pusu a papá.

Možná namítneš: ale pak se neuvidíme nikdy, to ale není pravda. Ona jestli ještě má zájem, tak si tě najde. A pokud už ne, tak se nedá než se s tím smířit.

Věř mi, vím, jak je to těžké. Já to nedokázala a dopadla jsem blbě.
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Leden 2009, 10:46:28 »

Diky za radu, jak koukám tak mi to tu radí většina takže to zkusím. Doufám že to dobře dopadne.
Milhausi, osobně ti doporučuju přečíst si Taktika a strategie v lásce od M. Plzáka. Myslím, že tam najdeš hodně odpovědí.
A nevíš, kde by se dala koupit? Třeba přes internet?
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Leden 2009, 12:18:38 »

Milhaus: Nebuď línej a zadej si ten název tý knížky do vyhledávače na seznamu nebo na google a vyjede ti tolik odkazů, že je ani nespočítáš Šťastný
Zaznamenáno
Gemma



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Leden 2009, 21:20:45 »



Já jsem ze staré školy, já ji koupila v knihkupectví... Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS