O čem se s ní bavit? (témata!)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:21:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O čem se s ní bavit? (témata!)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Tisk
Autor Téma: O čem se s ní bavit? (témata!)  (Přečteno 287308 krát)
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Listopad 2006, 22:40:55 »

A jak to nakonec dopadlo?
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 09. Listopad 2006, 22:50:14 »

Citace: "Lenny"
A jak to nakonec dopadlo?

Nejspis si predstavoval, ze odpovida, jakoby to kure mela, tak si s ni hezky popovidal...zkratim to...za mesic cekaji treti dite
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Listopad 2006, 06:24:39 »

no, chudak byla dost vyplasena a utekla...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 19. Listopad 2006, 15:09:30 »

Ještě mě napadlo jedno téma, které tady zřejmě není.

Z jakého je znamení zvěrokruhu.  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 19. Listopad 2006, 18:13:30 »

Však podle mě se dá probírat snad všechno, tady má podle mě hlavně problém ten kdo to moc řeší.... Prostě když jde holka s klukem na rande a předtim doma nesedí a nepřipravují si nějaká témata a řeči o čem si budou povídat tak schůzka probíhá úplně normálně a spontáně...
Příklad, jdete kolem řeky, tak si povídáte o rybářích, o kachnách, jdete městem povídáte si o hezkých nebo divných domech, zahradách, psech co všude běhají, jdete přírodou, tak si povídáte o ptácích, stromech, zkrátka o čemkoli...!!
Co je nejhorší je právě to, že to někdo moc řeší, na prvním rande jsem ale nebyl jiný, prostě jsem chtěl aby všechno klaplo a tak jsem si doma připravoval na co se jí budu ptát, o čem se budem bavit.... Ale dopadlo to naprosto příšerně, sama mi to řekla....
A pto ty co chtěj mít přeci jen něco v záloze, kdyby zrovna nebylo o čem mluvit: povídat si můžete třebas o rodičích, co dělaj, babičky, dědy můžete probrat, minulý partnery, oblíbený zpěváky, co dávali včera večer v televizi, o tom že vám strašně chutná nebo nechutná čokoláda a zkrátka o jídle....
Prostě témat je nesčetně, ale jak říkám, připravovat si je neni dobrý VÁŽNĚ!!! Nejlepší je mluvit o tom co máte zrovna na jazyku a nebojte, ona Vám i druhá polovička pomůže...  Mrkající
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 19. Listopad 2006, 23:40:36 »

Teda, s tema bejvalejma nevim - ale kdyby me kluk vytahnul nekam na rande a pak mi pulku te doby vyprael o sve bejvalce, tak pokud budu soudna, dam ruce pryc, protoze si reknu, ze to asi nema jeste uplne citove vyresene...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 20. Listopad 2006, 00:13:17 »

jj...daemoniack, přesně tak

nikdy bych o bejvalce nemluvil, nic jí do toho není a ani bych nevyzvídal u ní
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 20. Listopad 2006, 16:36:45 »

Citace: "LordAli"
jj...daemoniack, přesně tak

nikdy bych o bejvalce nemluvil, nic jí do toho není a ani bych nevyzvídal u ní

Nemohu nez souhlasit  Provokatér kdyz se zepta a chci ji to rict, proc ne...ale jinak?  Podivený
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 20. Listopad 2006, 17:26:37 »

Ale tady nekdo nerekl ze si máte pul dne vyprávět o svý bejvalý, to určitě ne, tohle bylo řečeno jako příklad nějakýho tématu pro ty co fakt netuší o čem se maj na randeti bavit (je jasný že by se na to nezeptali první nebo druhý rande)...
Ale jako nechápu proč by jste se o tom nemohli bavit když to tomu druhýmu vůbec nevadí, proste mužete rozebrat co se vám na ní (nem) libilo, nelíbilo..... no a na závěr dodat třebas že ty jsi stejně ta (ten) nejlepší....
Takže nevim proč se o tom nebavit, ve vztahu jde o upřímnost...
Já to dal jen jako příklad mezi dalšíma ostatníma, když se Vám nelíbí, tak pohoda.... ale přijde mi že to zas moc řešíte a hledáte nějaký důvod proč se třebas nezeptat na něco.....
Ale nevim no, možná je to jen můj pohled....
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 20. Listopad 2006, 20:34:05 »

Díky za rady hoši  Úsměv Včera jsem v práci poznal jednu moc fajn slečnu a dneska jsem jí měl ještě něco předat tak jsem s ní protože bydlí za rohem, šel večer (teď jsem se vrátil) vyvenčit jejího "trhače" Smějící se

Byl sem z toho šíleně nervózní tak jsem tady projížděl celé forum jestli se tu nenajde nějáké téma pro konverzaci protože s tímhle mám moc často problémy ale vůbec jsem se nakonec nemusel bát.
Téma se našlo úplně samo a bylo jich hned několik, samozřejmě to záviselo na momentálních podmínkách, šli jsme venčit psa takže:
1. Domácí mazlíčci
šli jsme přes park kterej je teď v poměrně důkladný rekonstrukci takže:
2. naše dětské hry a s nimi neodmyslitelně spojené vzpomínky
pak úplně náhodou taková úplná blbost:
3. krátká skoro polemika na slovo "docela" a jeho význam
BTW: Tím bodem tři by se klidně dalo zaplácnout x hodin klábosením a rozvíjením dál... jenže pejsek byl utahanej a evidentně mu byla i trošku kosa tak jsme se museli rozloučit.
Čím větší blbost, tím líp se pobavíte. Smějící se

Jediný co mne na tom všem mrzí je fakt že ačkoli ona slečna byla nenápadně ale velice krásná k tomu ještě inteligentní, milá, zábavná a všechno co bych očekával od svojí dívky snů... je bohužel šťastně zadaná a navíc o pět let starší, věk by nevadil ale ten přítel je tvrdá zeď se kterou si neni radno zahrávat u kterýkoli rozumný holky Vykřičník
Alespoň mi ta slečna zvedla sebevědomí a přinesla naději že moje vysněná někde existuje. Mimochodem, má mladší sestru  Mrkající
Zaznamenáno
imatri



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 13. Březen 2007, 13:04:09 »

no vidite Šťastný ze se na csko neda sbalit holka? kamaradovi se to povedlo a dokonce moc peknej kousek... v te dobe jsme hrali za NR a pri pravidelnem bootcampu v pgcc (pg cyber cafe) se tam zacala motat pekna slecna a vzdycky si prisedla chvili koukala jak hrajem a pak sla zase hrat bfme Šťastný no a ten kamos si ji vsiml zalibila se mu zasli na kafe atd atd a bylo nic extra nic kouzelnyho ale defakto ji dostal uz v te herne Šťastný
Zaznamenáno
LeXoR

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 13. Duben 2007, 17:54:41 »

teď jsem si vzpoměl jak kamoš dal kopy jedne jeho holce Úsměv
holka: Tak si vyber. CSko nebo já?
Kamoš okamžitě odpověděl: CSko...
Zaznamenáno
MarcoPolo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 14. Duben 2007, 10:55:25 »

To se mu docela divim. Šokovaný  Sice jsem hraval CSko casto a nikdy jsem s tim uplne neskoncil, ale ze bych si takto vybral, to asi nee. Ale to bude zrejme individualni. Úsměv
Zaznamenáno

-K umění vítězit patří i schopnost prohrávat!!!
-Nikdy není tak obtížné mluvit, jako tehdy, když se stydíme za své mlčení.
-Největší vítězství - vítězství nad sebou.
-PER ASPERA AD ASTRA -Přes překážky ke hvězdám.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 14. Duben 2007, 18:23:03 »

Njn... lidi jsou ruzny. Ale ja mam radsi holky S jazykem Nekdo zase vdolky nebo CSko Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 14. Duben 2007, 20:45:31 »

U mě bejvalá žárlila na auto Šťastný
Do popředí se ale dostává i Visual Studio Smějící se
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 15. Duben 2007, 12:29:24 »

Styď se No ale zpět k tématu  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
steeve

Karma: -2
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 16. Duben 2007, 16:12:09 »

prostě co tě napadne. Já sem teď byl na dvou rande během dvou dní. S první sem se hodně pobavil a do druhé sem se asi zamiloval na prvním rande. U obou sme nekecali kontinuálně. Prostě co se dalo a zdálo se nám zajímavý. Ta první toho namluvila víc než já(a to o hodně), ta druhá zase skoro nic, ale podlehl sem jejím krásným očím Úsměv Napíšu spíš témata, která radši neprobírám: Kde sem se ožral(to přece není žádný hrdinství), prasárny, nevychloubat se, co sem všechno dokázal a hlavně kde mám všude známý. To jednou vykládal jeden spolužák holce, kterou chtěl sbalit. Viděl sem to, slyšel sem to a bylo to hrozný....spíš vykládat o sobě, ale zároveň poslouchat co ona říká a ptát se jí. Nejlepší je, když mluví chvíli ona, chvíli ty. Lepší je "rozhovor" než nějaké vyprávění
Zaznamenáno
Hubla

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 28. Duben 2007, 20:51:19 »

Zdravím lidi,
mám tak trochu podobný problém. Narazil jsem na jednu stranu na fakt perfektní holku. Jedinej háček je spíš v tom, že ani ona ani já toho moc nenakecáme. Jsme spolu už asi měsíc a vídáme se celkem často. Jenže stále nemáme téměř žádný společný témata, o kterých se můžeme bavit. Celková konverzace je tak nějak stále jako na prvním rande. Rozhovor se odehrává spíše na úrovni nevázané konverzace, ale stále ne a ne dostat se někam "hlouběji". Vlastně už kolikrát ani nevím, co vymyslet a ona také není v tomhle ohledu zrovna odborníkem - ačkoliv je vidět, že se snaží. Jinak si ale spolu celkově v mnoha ohledech skvěle rozumíme a myslím, že máme mnoho věcí společných - bohužel to ale nejsou moc témata na rozhovor. Dokážete nějak někdo poradit? Je to fajn holka a já bych nerad, aby to třeba časem shořelo na tom, že si nemáme co říct.
« Poslední změna: 28. Duben 2007, 20:54:50 od Hubla » Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 28. Duben 2007, 21:50:00 »

2 Hubla: Ono by stačilo si aspoň pročíst toto téma a pak třeba přijít, že jste všechny možnosti z fóra vyčerpali a už nevíte co dál.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Kuba ;-)

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 02. Květen 2007, 16:55:18 »

Ahoj.

Už jsem byl na rande(s momentální obětí Úsměv) 2x
Problém??: probrali jsme snad vše co šlo(a co jstetady všichni psali!!) a to asi za 7 hodin,které jsme spolu byli...
o čem se máme bavit dál??

je moc fajn...no je i truchu strší Smějící se
tak uviime, jestli to vyubec brala jako rande Super!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 02. Květen 2007, 22:07:08 »

Predstav si jak dlouho s ni jeste treba budes a zjistis, ze vsechny temata se drive nebo pozdeji zacnou opakovat Úsměv Resp. probirat vic do hloubky. Dporucuju neco jako "Jak si vcera mluvila o te ...., jak to s ni vlastne nakonec dopadlo?" nebo "A uz se to nijak dal nevyvijelo?" ... proste se ptat na podrobnosti.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Scruffy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 02. Květen 2007, 23:52:26 »

Souhlasim s tim, ze temata prijdou dle okolnosti...

chytra pomucka je knizka od Dale Carnegie : Jak ziskavat pratele a pusobit na lidi

co pomaha me a ze 100% uspesnosti je, bavte se o tom co ji zajima, bavte se aktivnim naslouchanim ( jak ze si to rikala.... ; to zni zajimave, rekni mi vic....; taky se mi neco podobneho stalo, jak to bylo u tebe....)

co treba delam se zalibou navrhnu tema typu: rekni mi neco o tvych cilech ( slovo cil dle situace zamenuji za: sen, vizi, duvod byti)
kdyz mi holka rekne ze vystuduje skolu pujde do prace, zalozi rodinu a pak uz to do duchodu nejak doklepe, udelam pokus jestli se tam nekde neschovava nejaka vize a pokud fakt nic tak davam ruce pryc, protoze kde nic neni ani smrt nebere.
pokud se schovava nebo je nejaky sen typu, chtela bych mit krasne auto, chtela bych hodne cestovat, chtela bych mit velky dum, chtela bych to a pak tohle...
nenapadne otevru suplik s tematama, ktera ji zajimaji a pak je aktivnim naslouchanim rozvijim...

pokud fakt stoji za to a nema sama cile, pouziju neco na spusob: hele Holka co by si chtela kdyby prachy nebyli problem, nebo jaky by to bylo vyhrat jackpot ve sportce, nebo kdybych mel zlatou kreditku co bych ti mohl splnit.

ona totiz vysype sama temata o kterych se chce bavit!!!  Vykřičník

tahle metoda ma jeden skvelej efekt, vecer prijde domu s pocitem jak si s tebou skvele popovidala (aniz ty jsi cokoliv rekl) do rana zjisti ze vlastne jsi clovek s kterym se da povidat o vsem a pokud se opravdu nepretvarujes a ona pozna ze to myslis vazne zabodujes a budes vyhledavanym spolecnikem a role se obrati: ona bude balit tebe!!! Vykřičník
« Poslední změna: 03. Květen 2007, 00:00:19 od Scruffy » Zaznamenáno

Horší než být slepí...  ....je vidět a nemít vizi Vykřičník
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 03. Květen 2007, 10:40:57 »

Úsměv)
krasa... o vsem jste se bavili - tak bych zkusila fyzictejsi komunikaci :-p
Chjo... chtela bych mit problem...aspon na chvilku, ze nemam co rikat.. mam spis opacnej problem...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 04. Květen 2007, 06:39:21 »

to me zas stve, ze se uz pul roku nedokazu odpoutat od kamose, sice sem si rekla, ze pritele si proste necham, ze se s nim skvele povida... muzem se bavit skoro o cemkoli, hodne toho rika i kdyz ja o tom nic nevim, tak me to popisuje, vysvetluje a tak... proste idealni do zivota... ale je na me porad nastvanej, rozciluje se... a pokazde, kdyz vidim kamose, tak se sice nikdy nebavime nejak do hloubky, ve vaznosti nebo tak... vlastne porad vtipkujeme a jen sem tam placnem neco, co se nam prihodilo... myslim, ze to je jedinej duvod, proc sem se jeste o nic nepokusila, ze proste nevim, jestli to ma smysl do toho jit, kdyz bychom si treba nemeli casem co rict, popripade se bavit nejak navazno, o spouste temat, i tech osobnich... popripade zachazet do hloubky a neco resit...

A dost casto to byva osobnosti cloveka... a tech povidavych znam desne malo
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 04. Květen 2007, 10:13:31 »

No, ja sem si to taky myslel, ze je jich desne malo, ale nakonec sem zjistil, ze je chyba na mem konci dratu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS