O čem se s ní bavit? (témata!)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:04:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O čem se s ní bavit? (témata!)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Tisk
Autor Téma: O čem se s ní bavit? (témata!)  (Přečteno 287323 krát)
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 25. Červen 2007, 11:40:22 »

No ak je vašim kritériom dievča s veľkou postelou Smějící se a samozrejme to chcete vedieť už pri zoznamovaní, tak nejaký návod jak s to opýtať "slušne":
Všetky dievčatá, čo poznám, majú veľa plyšákov (vačsinou na posteli), takže by som sa nejako dostal v konverzácii k nim a tým by som  sa dostal aj k veľkosti postele: "Ty ich máš toľko??? To musíš mať teda veľkú posteľ..." A keď vám odpovie že ich má na poličke a iba jedného v posteli, tak sa opýtate či ju má takú malú Úsměv
Ale celkovo o plyšákoch je dobrá téma. Napr. si ju začať doberať či dáva každému dobrú noc a pod.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 25. Červen 2007, 17:13:03 »

ja se bavim s nejlepsi kamoskou kterou bych teda nejradeji zbali :Dl ale neak to nejde Smutný treba i o autech a vsem moznym je to proste jenom o tom jak si rozumyte
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 28. Červen 2007, 17:48:28 »

taky sem ted byla na par srazech s lidma... co sem se seznamila pres net... ze zacatku sem se dost stydela, nevedela o cem mluvit, ale pak to nejak prislo samo, o skole, o pocasi (ted to v brne hodne bourilo), o prazdninach, oba byli ze stejny skoly, takze dost i o skole... nekecalo se s nima spatne, ale vubec sem nemela ten impuls, ze s nima chci kecat jeste nekdy v budoucnu...

Je to normalni? keca se vam s novym clovekem fajn, ale podruhy uz nemate potrebu se s nim bavit, i kdyz tusite, ze byste asi meli o cem kecat...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 28. Červen 2007, 20:38:43 »

Jak se kterým,s někým se mi kecá dobře i když ho vidím poprvé , s někým to není ono ani na poněkolikáté, záleží jak si sednete zájmy,povahou a názory
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 28. Červen 2007, 23:31:51 »

Tak ja sem to ted rozjel ve velkem stylu, zkousim pred prazdninama rozjet komunikacni skilly na max, takze si davam tuhy trenink povidanim s nemkama Šťastný Vymyslet temata a pri tom jeste premyslet nad formulaci v cizi reci da zabrat, ale kupodivu se mi zda, ze je to cimdaltim lepsi Šťastný Jen uz mi trosicku dochazeji temata, za ten tyden co tu sou uz sem s casti z nich probral skoro vsechno, konicky, pocasi, vladu, lidi v okoli, skolu, a dokonce sme zabrousili i na to co vede lidi k tomu, ze spachaji sebevrazdu a take k pravidlum kulecniku Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 30. Červen 2007, 22:12:08 »

taky sem ted byla na par srazech s lidma... co sem se seznamila pres net... ze zacatku sem se dost stydela, nevedela o cem mluvit, ale pak to nejak prislo samo, o skole, o pocasi (ted to v brne hodne bourilo), o prazdninach, oba byli ze stejny skoly, takze dost i o skole... nekecalo se s nima spatne, ale vubec sem nemela ten impuls, ze s nima chci kecat jeste nekdy v budoucnu...

Je to normalni? keca se vam s novym clovekem fajn, ale podruhy uz nemate potrebu se s nim bavit, i kdyz tusite, ze byste asi meli o cem kecat...
Normální to zcela jistě je Úsměv.
Já to občas taky cítím, ale spíš poznám u jiných, zda mají chuť se mnou komunikovat nebo ne nebo chtějí, ale nevědí o čem. I když to ještě nefunguje na sto procent...

Ad. Avaranger: Já teď občas komunikuju s jedním Švédem, dostali sme se až k sazbám daní a schopnosti si vzájemně rozumět u několika severských národů. Ono když se lidi baví na jednoduché úrovni a rozumí si, jde to samo Mrkající
« Poslední změna: 30. Červen 2007, 22:18:03 od B961 » Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 01. Červenec 2007, 15:26:56 »

 taky sem ted byla s jednim v cajce, nebyla sem si jista, zda se mu tam se mnou libi a pak rek, ze mu to rychle uteklo a bylo to fajn... a s jednim to bylo podobne, nebyla sem si jista ani po tretim setkani, zda to trochu nevazne a on me pak pozval na rande... takze kazdy to holt bere jinak
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 11. Červenec 2007, 15:32:16 »

s ohledem na nejfrekventovanejsi temata se zastoupenim devcat ..... bav se o obleceni, spolecna kritika bot, svetru a flanelek kolemjdoucich asi taky bude mit uspech .... tim zabijete hodin, to by ses divil  Smějící se Provokatér Provokatér
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
fík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 15. Červenec 2007, 21:42:34 »

Urcite uz nekomu z vas nekdy vyvstal problem, o cem se s divkou bavit. Ti kteri s timto problem nemaji by proto mohly sem napsat par temat, o kterych se da s divkou v pripade nouze vzdy bavit.


určitě něco vtipného a slušného,pomáhá to!!!nejlepší jsou historky a trapasy
Zaznamenáno
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 17. Červenec 2007, 13:50:52 »

Urcite uz nekomu z vas nekdy vyvstal problem, o cem se s divkou bavit. Ti kteri s timto problem nemaji by proto mohly sem napsat par temat, o kterych se da s divkou v pripade nouze vzdy bavit.

Hele mám takovej triviání dotaz. O čem se s ní bavit myslíš s možnábudoucíholkou/přítelkyní, že ?
Pročítal jsem si prvních pár stránek a je tam velké téma počítače.  Znám několik holek jak osobně tak jen virtuálně v různých(!!!) věkovích kategoriích. Ale o počítačích se většinou baví člověk jen s kamarádama/kami.
Částečně to vyplůívá i z toho, že to není nikterak osobní jako zájmy, rodina atd.  A pokud holku fakt počítače neberou jako jedna z nejlepších činností co zná tak to nemá cenu. A holky co baví počítače hodně zase na nich tráví až moč času a většinou se s nima seznámíte přez ně. A kolik z vás si dává rande na slepo ?
Zaznamenáno
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 04. Srpen 2007, 23:23:23 »

hudba, literatura, filmy, její problémy, rodinné historky... je toho plno  Úsměv

Tak např.:

A: Ahoj kotě. Jaký je tvůj oblíbený spisovatel?
B: Josef Kajetán Tyl.
A: Máš nějaké problémy?
B: (Doplňte.)
A: Tak, co kdybys mi pověděla nějakou rodinnou historku.
... Tralala

Zelenáč
« Poslední změna: 05. Srpen 2007, 04:13:09 od Sputnik » Zaznamenáno
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 04. Srpen 2007, 23:38:10 »

A někdy se dá i mlčet. Tím si daleko více uvědomíte výjimečnost té chvíle, kdy jste spolu.
« Poslední změna: 04. Srpen 2007, 23:46:03 od Sputnik » Zaznamenáno
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 04. Srpen 2007, 23:57:57 »

A pokud holku fakt počítače neberou jako jedna z nejlepších činností co zná tak to nemá cenu.

Mě například počítače také neberou a snad mě ani nenapadá, o čem se proboha dá o počítačích bavit.

Otázka
Zaznamenáno
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 05. Srpen 2007, 01:29:03 »

trapko o pocasi se bavilo pred 50 lety

"To je dnes ale liják, viďte, slečno." Mrkající

"To je dnes ale pařák. Co kdybychom si šli někam zapařit." Zelenáč
« Poslední změna: 05. Srpen 2007, 01:33:57 od Sputnik » Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 05. Srpen 2007, 08:23:52 »

A pokud holku fakt počítače neberou jako jedna z nejlepších činností co zná tak to nemá cenu.

Mě například počítače také neberou a snad mě ani nenapadá, o čem se proboha dá o počítačích bavit.

Otázka
Tak isto ako na každú tému .. novinky zaujímavosti a ak ta holka je blázen do PC hier (očom pochybujem) tak trebars aj o nich ... Ja som sa napriklad divil ked jedna kamoška mi na ICQ napísala ,že chce underground .. rožmýšlal som čo tak asi môže chcieť a tak som sa preistotu spýtal ... nakoniec zoseba vysypala že chce hru pre kamoša Úsměv a tak sme sa na túto tému ešte slušnú dobu bavili ...
Umňa je to u holky vždy malilinke plus keď sa vyzná v počítačoch.. Pretože zas nemám rád také ,čo mi pre každú kravinku volajú alebo píšu .. (rozumej: napalit dvd (naučiť ich to), stiahnut nieco z netu atd..)
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
najmin

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 08. Srpen 2007, 21:52:55 »

O čem se bavit?

Tady je jediná odpověď a to očemkoliv. Skoro všechno je lepší(alespoň ze začátku), než mlčet a blbě čumět...

Pokud někdo nevíte o čem, tak podle mně se to dá dobře otestovat na jakémkoliv chatu. Tam tu holku taky neznáte, ale o něčem si musíte psát a navíc tam máte o poznání větší dobu na rozmyšlenou a zapřemíšlení nad tím, jestli nepíšete úplnou blbost..

Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 09. Srpen 2007, 09:42:01 »

A pokud holku fakt počítače neberou jako jedna z nejlepších činností co zná tak to nemá cenu.

Mě například počítače také neberou a snad mě ani nenapadá, o čem se proboha dá o počítačích bavit.

Otázka
o hrach, o hw, o linuxu, o reseni nejakeho problemu, vtipne situace, nebo se jen dohadovat ktery IM klient a proc je lepsi... vzdyt je to treba jako o malovani, o filmech... zajimaji te filmy, slecnu take zajimaji, tak dokazete stravit cely vecer povidani o filmech ale treba o vareni nevite zhola nic tak nechapete, co byste si o nem rekli, ale pokud byste oba byli naruzivy gurmani, mohli byste si cely vecer vymenovat zajimave postrehy o orientalnim koreni. Vzdy to zalezi na zajmech a o cem nic nevis, o tom nechapes co se k tomu da rict
Zaznamenáno
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 10. Srpen 2007, 14:32:05 »

Pokud někdo nevíte o čem, tak podle mně se to dá dobře otestovat na jakémkoliv chatu. Tam tu holku taky neznáte, ale o něčem si musíte psát a navíc tam máte o poznání větší dobu na rozmyšlenou a zapřemíšlení nad tím, jestli nepíšete úplnou blbost..

Nicmene chat ma tu nevyhodu, ze jedno tema tam vydrzi strasne dlouho, protoze nez si vymenite dve vety na chatu, tak v realu si prevypravite dve slohovy cviceni. Cili te chat IMHO tolik nenuti vymyslet a zkouset novy temata...
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #118 kdy: 10. Srpen 2007, 20:06:42 »

Toto musím potvrdit. Na chatu rozhovor probíhá nepoměrně pomaleji než v reálu, takže chat je dobrý jen tak k nějakému počátečnímu oťukávání se slečnami, pokud člověk se slečnami takzvaně začíná. Na nějaké hlubší skillování hovornosti to imho není Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 01. Říjen 2007, 01:56:34 »

Oživuji přichcíplé téma Úsměv

Pročet sem si ho, ale nějak sem tam nenašel nic k tomu, co mě momentálně zajímá.
Momentálně mám v hledáčku jednu moc milou slečnu, líbí se mi (a já jí, pokud vim, taky) a vůbec by to bylo fajn. Jenže co čert nechtěl, slečna je hrozně moc introvertní a není moc komunikativní. O čemkoli si povídáme, tak řekněme "dychtivě" naslouchá a snaží se co nejvíc reagovat. Je to na ní úplně vidět, ale bohužel je taky vidět, že jí dělá velký problém něco vymyslet (téma). Takže sem se tak nějak povyptával a vyčerpal sem obvyklá seznamovací témata (protože vždycky odpovídá hrozně krátce a nechci jí vyslíchat, že jo...). Takže teď zbývá už jen nekonečná výbava mých "historek z natáčení", ale to bych pak mluvil už jen já... Smutný Tak a teď: Napadá vás někoho, co s tim?

Př. konverzace, abyste si to uměli představit:
Ava: A co chceš dělat po škole?
Ona: Asi půjdu na VŠ.
Ava: Aha a kam, jestli to neni tajný? Šťastný
Ona: Asi na (nějaký jazyky - už nevim přesně)
** krátká konverzace o tom kde byla + zážity (max. 10 vět - já bych na tom moh strávit celej večer, ale nemůžu mluvit jen já Smutný ) **
Ava: No, mě AJ docela baví...
Ona: Mě taky...
Ava: Hlavně je fajn, že můžeš koukat na filmy v originále.
Ona: Tjn.
Ava: Uplně miluju Pulp Fiction Úsměv Hlavně ty hlášky "We should have f**king shotguns" Šťastný
Ona: Jj, PF mam taky ráda.
Ava: *TIRED* (dochazí mu témata)
Ona: *** SILENCE ***
Ava: Sem ho viděl (PF) už asi 10x... Úsměv A vždycky tam něco novýho objevim. Nemáš tip na nějaký dobrý film?
Ona: Painted Veil znáš?
Ava: Ne, o čem to je?
Ona: O takový mladý ženě, co jede někam do indočíny s nějakym doktorem a je tam epidemie nějaký nemoci.
Ava: Hmmm, to zní zajímavě Úsměv
Ava: **TOTALLY TIRED**
Ona: (zoufale se snaží nahodit něco, ale bohužel) ***SILENCE***
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 01. Říjen 2007, 07:41:32 »

Nepřipadá mi moc přichcíplé. Jen většina věcí je tu už řečena, tak je zbytečný je sem psát znova. Akorát mi nejde nějak do hlavy, proč lovíš jiný ženský, když už nějakou máš, nebo ne ? Ale to nepatří do tohohle tématu.

Tohle co jsi tu popsal je typická ženská konverzace, nic neobvyklýho Kroutící očima. Takové slečny potkávám často. Nezbyde ti nic jinýho, než si tohle téma přečíst pořádně a třeba si i nějaký témata vypsat, aby se ti to líp zapamatovalo. Je to s těmahle ženskejma opravdu dost těžký.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 01. Říjen 2007, 08:49:55 »

promin, Avi, ale pro me by mel tenhle rozhovor asi tak stejnej dopad jako rozhovor o pocasi, a to i v pripade, ze by se me na to ptal Nick Cave ...  Mrkající proc ses proste nezasekl na tematu cestovani, kdyz k tomu mas co rict? neboj se, ze by se slecna nechytila...hodit do placu nejakou zajimavou historku, slecna se zasmeje, uvolni, stres opadne.... od Pulp Fiction dal se me to zda jako hrozna krec a ja byt na miste slecny, tak uz preslapuju, upravuju si svetr, rozhlizim se a hledam dvere
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 01. Říjen 2007, 12:51:38 »

proc ses proste nezasekl na tematu cestovani, kdyz k tomu mas co rict?
No to je právě ten problém ! Šťastný sem měl co říct ke všem těm tématum (nejen k cestování), historky sem přihazoval, jenže problém byl, že sem POŘÁD MLUVIL JEN JÁ a veškerá aktivita slečny byli jednovětné odpovědi a smích. A jakýkoli pokus o přenesení konverzace na slečnu skončil jednou větou.

A s tim, ze od PF dal je to krec, taky neni divu, kdyz sem byl uz tak trosku v uzkych Smutný Protože sem už trošku přestával stíhat pořád něco vymýšlet, když sem skoro furt musel mluvit Smutný A až k PF to křeč rozhodně nebyla Úsměv Byl se úplně v pohodě, žádnej stres, prostě super...

Ali: A na to, že už nějakou holku mam si přišel JAK?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 01. Říjen 2007, 17:48:47 »

A jak jsi s ní daleko jinak? Už jste se třeba líbali?

Když slečna moc nemluví, protože je asi ve stresu, ale přitom vypadá, že jí je s tebou dobře, tak někdy může pomoci začít dříve než obyvkle s dotykama - chycením za ruku, polibkem. Když jdou dva lidi vedle sebe a nepovídají si kvuli stresu, tak se oba cítí nervozně. Takový chycení za ruku může pomoci ten stres odbourat. Když jdou dva vedle sebe, nepovídají si, ale drží se za ruku, tak už to není stres, ale romantika.
Nedávno jsem to v podobné situaci zkusil a fungovalo to. Já jsem se uvolnil, protože jsem už nepřemýšlel, co říkat, ale vychutnával jsem si příjemný pocit z toho, že jsem se nebál ji za tu ruku chytit Šťastný. A ona se asi uvolnila taky, protože začala najednou sama povídat na téma, které bylo daleko osobnější, než předtím povídala.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 01. Říjen 2007, 18:40:47 »

Když jdou dva vedle sebe, nepovídají si, ale drží se za ruku, tak už to není stres, ale romantika.
Tyjo, tak to se ti teda povedlo, tahle myšlenka. Příští setkání to jistí Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS