O čem se s ní bavit? (témata!)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:47:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O čem se s ní bavit? (témata!)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk
Autor Téma: O čem se s ní bavit? (témata!)  (Přečteno 287292 krát)
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Říjen 2006, 22:35:11 »

Citace: "maniac.dancer"
no, já CS taky nepařím a nenašel jsem ani žádnou, která by se zajímala o informatiku  Smějící se

Jinak další věci k debatě: Její a tvojí sourozenci, občas můžeš i citové problémy, ale to už se musíte znát líp, vyprávění zážitků.

No s rodinou bych sám od sebe až tak nezačínal, stejně se k tomu dříve nebo později nějak dostanete. Ale nevíš jaká je její rodiná situace, může mít problémy, něco o čem nehce mluvit a nálada je pryč. Vážná nemoc v rodině, závislosti, rozpadající se manželství rodičů,...cokoliv. Samozřejmě taky trochu záleží na věku těch dvou - jinou váhu rodině bude přisuzovat teenager, jinou samostatný člověk kolem třicítky apod.

Kromě toho, když to přeženete, můžete  působit dojmem, že vás nezajíma až tak ona sama, ale její rodina. Na druhou stranu můžete působit, že to myslíte vážně, což nemusí až tak vadit, ale je otázka jestli to tak chcete třeba už na první schůzce (vycházím z toho, že se bavíme o prvních schůzkách, zejmená o té první, přece jenom pak už si nějaká témata najdete sami od sebe).
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Říjen 2006, 22:48:37 »

Jinak samozřejmě je lepší koncipovat otázky, aby se na ně nedalo odpovídat jednoslovně a Ano/Ne. Takže se nabízí celá škála otázek zaměřených na její vkus, chutě, preference, hodnoty.
Pokud s tím mám problém, tak v tomhle směru není od věci třeba večeře, samotné menu skýtá dost možností ke konverzaci (kdo má jaké chutě, co nesnáší, národní kuchyně,...), případně máte čas na to něco vymyslet při vybírání, tam to ticho tak nekřičí; můžete se zeptat jak jí chutná,... nebo dokonce ochutnat z druhého talíře ("je to výborný chceš ochutnat?"). Ono ani tak nejde úplně o to, co říkáte, ale že navážete kontakt, pobavíte ji. A nepřipravovat si to bod po obodu, snažit se spontáně ragovat na situaci atmosféru. Brát to trochu nezávazně:) I když může být těžké o tom sebe sama přesvědčit, nehrozí, že si už takhle s nikým nevyjdete, kdyby vám to tentokrát spolu neladilo.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 11. Říjen 2006, 17:30:28 »

No já osobně nesnáším, když mi holka odpovídá ano, ne, hmmm atd. Mám radši ty, které alespoň trochu předstírají zájem a taky se na něco zeptají, nebo rozpovídají.  Mrkající

Ty které odpovídají ano, ne, mě spíše odradí a už se mi s něma ani moc povídat nechce.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
_*BeNnY.BG*_



Karma: 0
Místo: Praha/Brno
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 12. Říjen 2006, 06:34:43 »

To 0724
Jo máš pravdu ale já v tom zahrnoval spíše sourozenecký vztahy... Samozrejme chápu že její rodina nemusí být v pořádku ale jaks poznamenal,pozdeji se k tomu konverzace přijde ... Myslím si že až nastane ten čas mohl bys sis vytvoril celkem výbornej kamarádskej vztah i já sám sem z rozvedené rodiny a když to se mnou treba nekdo resi a pokousi se to se mnou rozebirat tak si k nemu udelam lepsi obrazek ..  Mrkající Takže rodinná témata jsou celkem dobrým pozdějším tématem na sblížení  Mrkající
Zaznamenáno

ažte si toho co máte, protože je pozdě vážit si toho, co jste měli.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 12. Říjen 2006, 09:09:36 »

Myšleno to bylo tak, že je lepší o tom jako o tématu nezačínat. Časem se o to mimoděk otřete při vyprávění o něčem jiném. A pokud ne, můžete to načnout, ale lepší, když už si budete trochu rozumět.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 12. Říjen 2006, 21:00:22 »

jj...
1)s tim naslouchanim to bude asi pravda, mam na intenzitu debaty asi moc velke naroky a asi muzu byt potom pro tu holku spise ubijejici, kdyz sama nemluvi dost, snazim se to vynahrazovat Úsměv
2)s tou jednoduchosti to bude asi taky pravda, dycky zacnu neco hrozne resit, neco se ji snazit strasne vysvetlit aby to fakt pochopila do cele hloubky, nebo aby mi to vysvetlila ona protze citim ze sem to do cele hloubky nepochopil. Vetsina lidi je asi pripravena na povrchnejsi konverzaci tak jsem potom jaksi mimo misu.
3)Asi je nejhorsi co se da udelat (co delam) snazit se pri te seznamovaci debate vyvest dotycnou z hlubokeho omylu nebo snazit se vyresit nejaky zapeklity vedecky, moralni, nabozensky, ekologicky, politicky nebo filozoficky problem. A pojmout to vazne. Co mam skusenost tak se proti tomu automaticky zablokuje.


k tematum. ... protoze jsem v oblasti holek totalni trotll tak asi budu psat blbosti. Ale pokud si clovek sam sobe nechce pripadat ze po 10te omyla stale stejne schematizovane tema (coz me dokonale znejsiti) tak se da:
-do nekonecna rozebirat malichernou hloupustu v okoli nebo na te holce, ktera je zcela aktualni a o ktere nemohl nikdo vedet predem, a vyuzit tohodle podnetu jako seminko v random generatoru ktere vas zavede na mluveni o necem uplne jinem.
-rozebirat holcici veci. Me teda pripadaji holky docela bizardni, ale roztomilym zpusobem...kdykoli se rad dozvim obecnosti o tom jak se pouziva lak na vlasy, sponky, a tak, a rad k tomu prihodim svoje neohrabane skusenosti s tim (tzn. jak je tezke pouzit sponku navrzenou pro holky klukem s dlouhyma vlasama)
-jakych debilit a funny kixu jste se dopustil. Ale teda to vetsinou prezenu a potom vyjde najevo ze sem ten trotll a jeste k tomu magor

pripadne mi ze
-je problem mluvit o vecek o kterych vi clovek o moc vice nebo naopak mene nez ona, jednak proto ze pak sobe i te holce clovek pripada jako moc upjaty a jednostrane zamereny na sve zajmy nebo ze machruje (o vesmiru, fyzice, grafice, estetice, filozofii) a druhak prot ze pak vam pripadnou reakce te druhe strany nezajimave a jakoby odbyte.

vadi mi ze
-samotnou nezavaznou konverzaci to ale nikam nevede. Nedokazu si predstavit ze by v probehu toho doslo k necemu vic. A jestli me nekdy nejaka holka se kterou sem se bavil chtela (coz absolutne nepoznam) musel sem ji dokonale otravit tou platonickou nikam nevedouci a po case chronickou ubijejici diskuzi Smutný

//Ps. asi je to videt i z delky tohodle prispevku Úsměv sorry Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 14. Říjen 2006, 02:25:22 »

Citace: "0254"
jj...


Je mi sympaticka systematicnost, s jakou ke kazdemu problemu pristupujes. Nanestesti pro tebe, nejsem holka Úsměv.
Zaznamenáno
David.Vacik



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Říjen 2006, 12:49:39 »

Citace: "LordAli"
No já osobně nesnáším, když mi holka odpovídá ano, ne, hmmm atd. Mám radši ty, které alespoň trochu předstírají zájem a taky se na něco zeptají, nebo rozpovídají.  Mrkající

Ty které odpovídají ano, ne, mě spíše odradí a už se mi s něma ani moc povídat nechce.


Přesně tak, od holek typu ANO NE ruce pryč....šílená nuda Šokovaný
Zaznamenáno
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Říjen 2006, 12:52:43 »

Citace: "David.Vacik"
Citace: "LordAli"
No já osobně nesnáším, když mi holka odpovídá ano, ne, hmmm atd. Mám radši ty, které alespoň trochu předstírají zájem a taky se na něco zeptají, nebo rozpovídají.  Mrkající

Ty které odpovídají ano, ne, mě spíše odradí a už se mi s něma ani moc povídat nechce.


Přesně tak, od holek typu ANO NE ruce pryč....šílená nuda Šokovaný


Pravda,pravda...nerozhodný holky nebrat Smutný
Zaznamenáno
Ir85

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Říjen 2006, 09:26:33 »

Jako ty zkušenější už tomu nějak rozumí, ale nějací nezkušenci například já ( nemám problém holky pobavit a tak ) nicméně po 3 tejdnech chození s mou slecnou me zacali mizet témata hovoru...

Dá se říct ( ovsem z mého pohledu )
Auto jezdí na benzin , Láska na tématech hovoru  Šťastný  a kdyz dojde palivo tak se zastaví...

tudíž bych fakt rád viděl aspon 150 témat poskládaných takhle posobě

1)
2)
3)
...
150)

Jelikož to fakt pro ty nezkuseny je problem nalezt tema si myslím a nechci aby to kuli tomu zkrachovalo...

TAK CO BANDO??? DAME JICH NEKOLIK DOHROMADY? , NAJDE SE TU NEKDO KDO NAM ULEHCI TRAPENI ?  Úsměv
Zaznamenáno
djlj

Karma: 1
Příspěvků: 27


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: 26. Říjen 2006, 10:38:42 »

Citace: "Ir85"
Jako ty zkušenější už tomu nějak rozumí, ale nějací nezkušenci například já ( nemám problém holky pobavit a tak ) nicméně po 3 tejdnech chození s mou slecnou me zacali mizet témata hovoru...

Já nevím, co tady furt řešíte. Kecej o všem, co tě napadne. Hlavně se vyvaruj toho, aby sis témata hovoru předem připravoval...
Určitě máš nějaké kamarády proto, že si rozumíte, tj. máte si o čem povídat. A s holkou je to podle mě to samé Mrkající.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 26. Říjen 2006, 12:28:11 »

Mam presne opacny problem. Kdyz uz holku znam, nemam potiz s hledanim temat, neb uz neco vim o jejim zivote. Zeptam se treba, "Nasla jsi vcera nejake houby, jak si rikala?" nebo "Jak dopadl vikendovy vylet na chatu?" atp. V nouzovejsim pripade zacneme resit drby Úsměv.

Naproti tomu u zcela nezname slecny... o cem se bavit, kdyz zatim nemame nic spolecneho?
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 26. Říjen 2006, 12:46:32 »

Citace: "Mourn"
Mam presne opacny problem. Kdyz uz holku znam, nemam potiz s hledanim temat, neb uz neco vim o jejim zivote. Zeptam se treba, "Nasla jsi vcera nejake houby, jak si rikala?" nebo "Jak dopadl vikendovy vylet na chatu?" atp. V nouzovejsim pripade zacneme resit drby Úsměv.

Naproti tomu u zcela nezname slecny... o cem se bavit, kdyz zatim nemame nic spolecneho?


treba zjistovat co mate spolecneho Otázka   Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 26. Říjen 2006, 14:02:09 »

Hehe... nazor z druheho brehu:
1) chlapce neznam - spousta temat k hovoru, protoze me proste zajima (co dela, co studuje, co se mu libi/nelibi, kde byl...)
2) s chlapcem chodim - jakmile si s nim nemam o cem povidat, ruce pryc - ten za to nestoji. Je sice moc fajn zazivat s druhym vsemozna telesna a dusevni poteseni, ale s casem se to telesno zacne vytracet a proste uz nejde mit jen vztah zalozenej na muchlani se a sexu. Nejdulezitejsi je, mit si co rici (a pokud nekdy je nutne mlcet, musis se i v tom mlceni citit dobre)  Super!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 26. Říjen 2006, 18:43:55 »

2 MOURN:
jj, přesněs vystihl to, co sem chtěl ted napsat.Se svou slečnou se člověk dokáže bavit furt, protože má hodně společnýho, ale o čem se bavit s cizí, když společnýho nemáme nic.....
A o tom je toto téma, tak zkusím přijít se svou troškou do mlýna: pokud opravdu nejdeš za holkou na ulici, je to fakt těžký odpovědět, co se s ní bavit, ale třeba spolu chodíte do školy, do práce , už to je přece společný téma, nebo třebas styl oblékání, kouříme oba cíga...atd, prostě na začátek najít to, co máte společnýho na první pohled a holky se přece vždycky rozvykládaj, tak pak se už bavit dá...hmm?
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 29. Říjen 2006, 20:07:11 »

Dále, o čem se s ní bavit ?(témata)  Směrovka
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 30. Říjen 2006, 14:56:54 »

o počasíííí!!  S jazykem  S jazykem  Super!
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
Ir85

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 31. Říjen 2006, 17:29:50 »

trapko o pocasi se bavilo pred 50 lety
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 01. Listopad 2006, 19:35:19 »

Citace: "Ir85"
trapko o pocasi se bavilo pred 50 lety


Jsi mimo Úsměv. Pocasi, jidlo a zdravi je svata trojice nevazane konverzace (nejen se slecnami).
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 01. Listopad 2006, 19:52:27 »

Citace: "Mourn"
Citace: "Ir85"
trapko o pocasi se bavilo pred 50 lety


Jsi mimo Úsměv. Pocasi, jidlo a zdravi je svata trojice nevazane konverzace (nejen se slecnami).


Ty jo, jak jsem cetla svata trojici, predstavila jsem si, u kolika kluku bych s tim uspela Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 02. Listopad 2006, 21:06:31 »

jj...jidlo ... s spoluzackou jak jezdime na koleje tak tema jidla vypada nevycerpatelne Úsměv kdyz se tam zapocita i vareni

-a potom taky hrani si na pisku resp. jine sentimentalni spominky,
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 02. Listopad 2006, 22:11:44 »

pripojuju se az ted, ale taky poskytnu svuj nazor

1 mi prijde dost neprirozeny nemit se s holkou o cem bavit...ale kdyz uz, jak uz tu nekdo psal (sorry, ale jen sem to tak prolitnul), kdyz se moc neznate, tak temat je spousta: kam chodi do skoly/resp kde pracuje, jaky ma konicky, jestli cestuje/kde byla naposledy, co pije (velmi vdecne tema  Super!  ), co ji (no-comment), jestli ma doma zviratko, jakou mate radi hudbu, filmy, bla bla bla...proste abyste se poznali

2 kdyz uz se znate (at uz po zdolani bodu 1 bo nejak jinak) tak jsou tu naprosto nevycerpatelny a vzdy diskutabilni temata, jak jiz zminovany filmy, tak predevsim aktuality (co ste delali vcera, predevcirem, pred tydnem, pred mesicem, nebo taky pred pul hodinou...pochopitelne dle toho, jak dlouho jste se nevideli) bo neco co mate spolecny (a nebo i klidne rozdilny  Nápad )  z bodu 1

BTW Ted ctu takovou chytrou knihu a jedna z mnoha veci, ktera me zaujala a trosku souvisi s timto tematem...hmm nebo spis moc ne  Šťastný : Pri kazde diskusi, kterou navstivite, taky promluvte
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 06. Listopad 2006, 14:53:58 »

he he tak me ted napada jeste jedna mozna vec, panove napadlo vas nekdy, ze kdyz holka pokazde nereaguje na vase pokusy o konverzaci, ze se mozna bavit nechce?  Provokatér  

me to tak napadlo, kdyz mi kamaradka popisovala chovani jednoho spoluzaka, co ji nahani takhle uz dva roky a nepochopi, ze neni vitana spolecnost a ona mu nechce ublizit - je az moc hodna pro sve vlastni dobro, tak mu to nerekne primo...  Smějící se  Kroutící očima  plus ma na tyhle neodbytne typky vazne "stesti"...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 06. Listopad 2006, 15:16:58 »

Citace: "noghri"
he he tak me ted napada jeste jedna mozna vec, panove napadlo vas nekdy, ze kdyz holka pokazde nereaguje na vase pokusy o konverzaci, ze se mozna bavit nechce?  Provokatér  

me to tak napadlo, kdyz mi kamaradka popisovala chovani jednoho spoluzaka, co ji nahani takhle uz dva roky a nepochopi, ze neni vitana spolecnost a ona mu nechce ublizit - je az moc hodna pro sve vlastni dobro, tak mu to nerekne primo...  Smějící se  Kroutící očima  plus ma na tyhle neodbytne typky vazne "stesti"...


Hm, super. Tak založ topic nebo sem napiš témata o čem se bavit s holkama.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 09. Listopad 2006, 22:26:37 »

kamaradka mi rikala, ze dneska tak stala na zastavce, pristoupil k ni neznamy klucina a ptal se ji, jak ji chutnalo kure...
tak se me ptala, jestli netusim, kdo by to mohl byt...
prizna se nekdo

mimochodem, nemela zadne kure, ani v menze Úsměv ale pry mu to v rozhovoru nevadilo Šťastný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS