O čem se s ní bavit? (témata!)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Září 2021, 03:25:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O čem se s ní bavit? (témata!)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] Tisk
Autor Téma: O čem se s ní bavit? (témata!)  (Přečteno 249312 krát)
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 26. Červen 2010, 21:07:27 »

Přínosnější by pro mě byly spíše takové osnovy jak postupovat při komunikaci.

Ptej se jen na to, co tě zajímá. Nejsi tu od toho, aby si postupoval podle nějakejch osnov. Pravidla týhle hry jsou, že žádný pravidla nejsou. Zajímá tě, jestli umí vařit? Tak se jí zeptej!

Osobně "omáčku" a takový ty rutinní otázky nemám rád. Proto se na ně ani neptám. Když se ona na tohle ptá mě, snažím se z toho udělat nějaký příjemnější hravý téma...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
felixx13Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 26. Červen 2010, 21:36:42 »

Omáčka se ti nemusí líbit, ale je ... nutná. Zvláště pokud ji nevidím naposledy.
A něco ohledně budování attraction? Teď me napadá, jsou dobré bajky?
Zaznamenáno

To, že jsem paranoidní, ještě neznamená,že po mně nejdou.
Když mne donesli ke křtu, farář řekl: "Chcete ho pokřtít, nebo obětovat?"
Spes non confunditur. Naději nelze zničit.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 26. Červen 2010, 22:38:23 »

Jak vybudovat attraction? Musíš bejt přitažlivej. A co je přitažlivý? Úsměv, humor, způsobilost, zkušenost. To, že se o ní dokážeš postarat lze demonstrovat pomocí historek, které (spolu s humorem) pomáhají kontrolovat frame, což je taky přitažlivý.

Být hravej ti taky pomůže s budováním náklonosti a později i komfortu.

Může to být všechno a nic. Prostě musíš být cool. Když si vezmeš něco z toho, co učí pick-up guru, tak uděláš dobře. Žádná formule abrakadabra pro attraction ale neexistuje.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 27. Červen 2010, 20:11:01 »

Přínosnější by pro mě byly spíše takové osnovy jak postupovat při komunikaci.
Něco ve smyslu Jméno, škola, práce, sourozenci, atd. nejprv omáčka. Poté na záliby, zájmy, co má ráda/nerada. Máte nějakou svoji osnovu?
Já mám problém s vybudováním attraction. Narazili jste na nějaké temata co zvyšují attraction?

Pýtaš si radu, takže tu ju máš. Nasledujúca osnova rozhovoru je veľmi obecná, jej úlohou je predovšetkým ozrejmiť komunikačné postupy pri prvom stretnutí. Typické pre takú situáciu obvykle je, že nemáš príliš veľa času aby si ju ohúril a začínaš s čistým štítom, takže za koho ťa bude považovať - sympatického, úspešného, doveryhodného, milého, atď je len a len na tebe.  Zdorazňujem že sa jedná o najobecnejšiu situáciu, vzájomne o sebe neviete nič a máš tak 10- 15 min na vybudovanie dovery / pri dlhšom časovom intervale je to značne jednoduché, stačí rozprávať o sebe a o nej... pravdivo/ s troškou umeleckej fantázie//. Ďalej dodávam, že mám 22 rokov a komunikácií ako vednej oblasti a záľube sa venujem cez 2 roky.

Nasledujúce rozhovory sa neuskutočnili, ich model však mnohokrát.

Ako píšem tento príspevok, počúvam okúzľujúceho Sinatru, takže:  How I do it my way:  Úsměv Nemocný#39; Tralala     

But through it all, when there was doubt,
I ate it up and spit it out.
I did it my way.

1)Zisti, s kým máš tú česť
Čas: 1 min
 Prestav sa / krstné meno/ a povedz pár najzákladnejších viet o sebe - aby si ťa dokázala niekam zaradiť a na základe toho ťa / kladne/ súdila. Napr. „ Ahoj, mám dnes po prednáške voľno / takže si študent, asi vysokoškolák/ a tak sa tu po parku trochu prechádzam“ / mám voľný čas, možem ho niekomu obetovať/. Alebo „Vypĺňam časovú medzeru, za chvíľu mám rokovanie až do večera“ /vážny pohľad/ / uf, takže asi nejaký biznismen alebo veľké zviera, hm..  //  .   „A čo ty?“ / zisti meno, status, odhadni približný vek /. Pokiaľ je jasné na základe okolností kto si a čo robíš, toto nie je potrebné hneď na začiatku Ina.k je to dobré na získanie dovery.

To think I did all that,
And may I say, not in a shy way.
I did it my way.

2)Stručný icebreak
Čas: 2-5 min.
Po tom, čo som sa prezentoval ako vyznamný človek, a vybudoval základy spoločenskej hodnoty, odbieham od témy / aby som nevyzeral ako chvastúň/ . Chem sa s ňou baviť a chcem, aby sa ona cítila dobre. Preto naznačím svoju inteligenciu pomocou trefnej poznámky či historky týkajúcej sa okolností //sme na veltrhu pracovných príležitostí, blízko má stánok firma jedného biznismena: „ Mgr. Frolík je vskutku svetová špička v nemocničnej technike. Vybudoval továreň o veľkosti dediny naprosto z ničoho, obrat je viac než 5 mld. korún. Nedávno uzavrel kontrakt s čínskou vládou na dodávku nanokarbónových ortopedických ponošiek/  / v hodnote 300 mil. Kč. Jeden jeho technik ale omylom zadal nesprávnu hodnoutu do CRM systému a namiesto piatich modelov prototypu im prišiel vagón s 500 tisícami napodobeninami ponošiek.... Udivuje ma však, že multimilonár ako on nosí tak neskutočne smiešnu kravatu. So svojou plešinou vyzerá ako Niki Lauda. / demonštroval som svoj rozhľad v obore, o ktorom neviem vobec nič a naznačil som že s tým chlapom mám niečo spoločné... s multimilionárom  /

I've lived a life that's full -
I've travelled each and every highway.
I did it my way.

3) Hľadanie spoločnej aktivity:
Čas : 5-10 min.
Po tom, čo už vie, že sa s tebou dá baviť musíš nenápadne vhodne kladenými otázkami zistiť tému hovoru, ktorá ju najviac baví/najlepšie oboch/ a hovoriť o nej. Ak napr. dokončuje výskumnú prácu, bav sa o vede. Ak ide z tanečnej, hovor o tanci, modernom umení, folklóre, čo s tým súvisí. Ohuruj ju svojim šarmom a bav ju svojim humorom. Ďalej sa chvastaj- ženy to majú radi. Ale NIKDY nie priamo! To gentleman nikdy nerobí. Ideálne aby sa každých 30 sekúnd zahihňala a je dobré, keď ti tu i tam povie nejakú lichotku. Ty ich tiež pár prihoď, ale nenápadne. Napr.  „Krásne kvety, ten kto ti ich dál má vkus. Ideš do reštaurácie, áno? Poznám jednu vynikajúcu, vlastnia ju naši žabožraví európski príbuzní. Volá sa Le Louvre .. Et c´est restauration magnifique...nádherná reštaurácia“. Prípadne ju zatiahni do deja naokolo a staň sa jej sprievodcom. Hľadá cestu v meste – odprevaď ju, pozerá si šaty vo výklade – rob jej módneho komentátora, pomož jej niečo si vybrať – „ táto blúzka ti pasuje k očiam“/najlepšie, aby mala hlboký výstrih  /. „Toto je najnovšia talianska móda, hit tohto leta, navrhol ju extravagantný návrhár –meno-/ na límci si ho predtým pozri  Úsměv/  a pod./

I planned each charted course -
Each careful step along the byway.
I did it my way.

4) Plánovanie ďaľšieho kroku, follow up:
Čas: 1-3 min
Keď som si vybudoval doveru a ukázal sa ako zaújmavý a zábavný človek, chcem od nej buď telefónne číslo alebo naplánovať si priamo rande. Pritom sa uvediem do časovej tiesne – ona nemá čas sa rozhodovať, zato ty áno. Napr „Musím na spomínané rokovanie, ale určite musíme spolu zájsť tú vernisáž, ukážem ti park, o ktorom sme spolu hovorili, poznám podnik kde pripravujú práve tvoju kávu-najlepšiu v celom meste“ a pod. Pracuj pri tom s moduláciou hlasu a výberom slov, naznač, na akú atmosféru sa može tešiť. Je to lepšie než len „Daj mi svoje číslo, ja sa ti ozvem“/podľa mojich skúseností/. Hlavne ju potom nemusíš prehovárať, aby ste niekam šli, už ti to sľúbila.

And now, the end is near,
And so I face the final curtain.
And did it my way.

5) Rozlúčka, odchod:
Čas: okamih
Bez zbytočných omáčok jej povedz niečo zdvorilé / nie podlízavé/ „ rád som ťa spoznal, ale už musím ísť na spomínanú poradu. Sme dohodnutí, teším sa na to“. Na mieste sa otoč a odkráčaj. Nezabudni na úsmev.

Určite to nie sú revolučné poznatky, ale je to súčasť mojho know-how. Ak máte nejaké poznámky, návrhy, zlepšenia, postupy, sem s nimi. Upozorňujem, že slová sú fajn, ale k dokonalisti zďaleka nestačia. Ani ten najlepší rétorický um neprebije šarm.

Ak to niekto prečítal až sem, vedzte, že ma to teší, pretože som vás práve pripravil o 5 min. života. Hahaha. Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 27. Červen 2010, 20:48:46 »

Aby som nezabudol na pravidlá tohto fóra: Text I did it my way som zkopíroval z http://www.lyrics007.com/Frank%20Sinatra%20Lyrics/My%20Way%20Lyrics.html.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 17. Červenec 2010, 10:01:12 »

1] za 5 minut si to fak nemohl stihnout napsat, Hahaha.   Super!

2] Jinak, huste, ale dost specificke. Muselo byt dost tezke natrenovat si vydavani se za vseznalce s kontakty na "velke zvirata" aby to bylo dost presvedcive kdyz tvoje cilova skupina jsou evidenne intelektualky (podle prostredi ktere popisujes). Nemuzu si pomoct, ale prijde mi ze vetsina spoluzacek/spolupracovnic z tehle skupiny je spise hodne cynicka a srdecna (naturalni), a velice snadno se stane (pokud to nehrajes fakt brutalne dobre) ze to odhali a jsi jim pro smich. Proto si myslim ze kompromis mezi humorem+odlehcenosti a chvastanim by mel byt mnohem vice posunut k humoru nez jak to pusobi z tveho prispevku. Dokonce i kdyz na to mas (ne jen ze si na to hrajes) tak mi pripada lepsi to odlehcit a udelat vrelejsi, cimz lipe zapadnes do mindsetu skutecnych intelektualek, ne jen nejakych bitches, ktere si na ne hrajou a vmesuji se na takove mista.

(Samozdrejme placam jenom co si myslim, tech zkusenosti zas tolik nemam. Je taky mozne, ze nejaka moje kolegine, ktera si na jedne strane utahuje z toho jak ji nejaky "pseudo umelecky machirek" priserne balil, tak na druhe strane mu to zere kdyz se bavi snim, ale doufam/verim ze ne )
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 30. Listopad 2010, 09:30:04 »

Když už máš u slečny attraction a zajímáš jí tak konverzaci snad nikdy nenechá váznout a když to udělá schválně, mužeš to brát jako IZ protože se pravděpodobně snaží navodit atmosféru na MC.A at říkáš cokoliv směje se a baví. -> jen můj osobní názor.

Ted abych trošku naplnil téma : když začne váznout konverzace a je vidět že o MC se nesnaží tak jsem něco udělal špatně.
Pak je dobré zjištovat co má ráda.

Začnu všednímy otázkami, ptám se na maličkosti.

Oblíbená barva ? Volnočasové aktivity ? Měla jsi někdy mazlíčka ? Jak se jmenoval ? Oblíbené pití ?
Prostě strašné maličkosti, slečnu to v 90% případů potěší a lépe naladí že tě zajímá každej aspekt jejího bytí a naznačuje jí to že se jí jen nechceš dostat mezi nohy i když chceš Šťastný
Později se to dá zuročit když si to budeš pamatovat, potěší jí to a budeš za vnímavého kluka.
Následně konverzaci stočím většinou na oblíbenej koníček, ptám se jí na zajímavosti, jak dlouho ho dělá.A nechám jí mluvit.
Cíti se uvolněná protože se prostě jen zeptám a pak naslouchám, získávám tím i rapport protože začíná mít pocit že mi muže říct cokoliv.( aby jsi jí nezačal připadat jako "jen" kamarád zapojím aspon trošku kinošky Úsměv a občas jí pochválím nějakou partii těla abych dal najevo že jsem sexuální bytost a ne jen kamarád.

Doufám že vám to aspon trošku pomůže Úsměv
Váš Kandinsky Úsměv

EDIT:
Omáčka se ti nemusí líbit, ale je ... nutná. Zvláště pokud ji nevidím naposledy.
A něco ohledně budování attraction? Teď me napadá, jsou dobré bajky?

Pro zajímavost, zkoušel jsem třeba bajku o žábě a škorpionovy ( pokud neznáte řekněte a písnu jí sem ).
Vždycky je to zaujalo a začli to porovnávat s událostma co se děli poslední dobou jim Úsměv
Takže to za to podle mě určitě stojí ! Úsměv ( Ale ne ve fazi když nemáš attraction, tam jí to příjde jako kravina)
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 30. Listopad 2010, 09:52:21 »

Zrovna bajku s žábou a škorpionem jsem nepochopil, respektive jsem si nevybavil situaci v životě, na kterou by se to dalo přirovnat.

Jako chápu tu přirozenost bytostí a že dělají to, co se od nich čeká, ale přece to dělají kvůli prospěchu, který pro ně může plynout a tím, když se utopí mco prospěchu nezískal.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 30. Listopad 2010, 10:06:17 »

Joei : já jsem to k sobě taky nijak nepřirovnával, ale holky myslej trošku jinak a když to na ně působí tak proč ne vid ? Úsměv
Ony většinou říkali něco o tom, že jejich poslední kluk byl přesně takovej, že spolu chvíli chodili a on sliboval a tohle a tamto ale pak se na ní stejně vykašlal.( Jako škorpion na žábu ).Ale i když to tak nějak nechápu jako ony, tak i mě to příjde jako hezká historka Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 30. Listopad 2010, 10:39:11 »

Bajka to je pěkná, ale rozhodně jsou i lepší:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 30. Listopad 2010, 10:40:46 »

Podělíš se s nima prosím ? ) Nevěnoval jsem hledání sice moc času ale žádné dobré jsem nenašel a určitě by se šikli, když už na nic jiného aspon si je rád přečtu Úsměv
Pokud toho je moc tak nejlépe do PM at to tu nespamujem moc Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 30. Listopad 2010, 11:13:09 »

Zajíc vyzývá zvířátka v lese k závodu v běhu. Za rychlostí jeho tlapek zůstává pozadu jak medvěd, tak vlk u veverka. S každým vítězstvím se stává zajíc pyšnějším a cítí se neohrožený.
Jeho výzvu přijme i ježek.

Zájíc se chvástá, směje se mu, ježek teprve cupitá na start a zajíc si říká, že je z celého toho závodění trochu unavený, vždyť se přece nestane nic, když si na chvíli odpočne. Svítí teplé sluníčko a zajíc začne klimbat až usne. Závod je ostartován. ježek cupitá, pomaličku, až docupitá do cíle jako první. Zajíc je potupně poražen. Nevážil si zdánlivě slabého soupeře, usnul.


A pak z jiného soudku. To není bajka.

Na jedné hoře žije stařec, je tak starý, že už ví uplně všechno, protože celý život studuje a získává informace. Má odpověď na úplně všechno, až to jednomu všetečnému mladíkovi z vesnice pod horou začne vrtat v hlavě a přemýšlí, jak starce pokořit.

Vymyslí skvělý plán. Do ruky vezme malé ptáčátko, schová je za záda a zeptá se starce, ve které ruce ptáčka drží. Pokud stařec správně odhadne, přehodí si ho do druhé ruky a tím ukáže starci, že neměl pravdu.

Přijde tedy za starcem a říká: "Starče, v jedné ruce držím ptáčka, pokud řekneš správně, ve které ruce ho mám, budu tě pokorně ctít. Pokud však odpovíš špatně, ptáčka zabiju."

Stařec se zamyslí a říká: "Je uplně jedno, jak odpovím a kdo bude mít pravdu, osud toho ptáčka je ve tvých rukách"


Tu poslední, kterou jsem chtěl napsat jsem si přesně nevybavoval a proto jsem ji našel na netu a s tím celou stránku s bajkami:

http://www.jablko.cz/Pohadky/Pohadky/Pohad_14.htm

hodně se mi líbí ta s liškou a vránou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 30. Listopad 2010, 12:50:29 »

Mockrát děkuju Joei, jsou tam suprový bajky.
Máš to u mě )  Mrkající
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
felixx13Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 30. Prosinec 2010, 02:07:39 »

Sice se 4 měsíčním zpožděním, ale díky za reakce.
A abych nebyl uplne OT, tak přiliju svou kapku do moře. Po nějakém tom svém testování mám na svoje otázky odpovedě. Šťastný A podělím se.
Jedna bajka nebo spíše takový příběh, který když se použije ve správnou chvíli udělá divy.

Kdysi na divokém západě žil úplně normální chlap. Měl ženu,dvě děti, stádo krav a vůbec mu ke spokojenosti nic nechybělo. Jednoho dne se však rozhodl a skočil úplně nahý do hejna kaktusů. Samozřejmě to přežil, ale byl celý dopíchaný. Když se ho potom v hospodě ptali, proč to udělal, odpověděl s úsměvem na rtech: "Protože mi to tehdy přišlo jako dobrej nápad."

Pro rozpoutání intimnější konverzace docela pomáhá otázka "Čím jsi chtěla být?" "Proč jsi nešla za svým snem?", projevit zájem a účast a holky se hned dívají jinak.
Zaznamenáno

To, že jsem paranoidní, ještě neznamená,že po mně nejdou.
Když mne donesli ke křtu, farář řekl: "Chcete ho pokřtít, nebo obětovat?"
Spes non confunditur. Naději nelze zničit.
Stran: 1 ... 7 8 [9] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS