oční kontakt

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 12:46:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  oční kontakt
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: oční kontakt  (Přečteno 16438 krát)
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 04. Březen 2009, 17:06:27 »

Zdravim, mam takovej vetsi problem. Jakmile se stretnou moje oci s ocima od nejaky holky, hned musim uhnout. Mel ste nekdo ten problem?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Březen 2009, 17:18:05 »

Tak prostě neuhejbej... to je celý...
Zaznamenáno

Splinter
Host
« Odpověď #2 kdy: 04. Březen 2009, 17:28:50 »

Znal jsem to ! Problem je v tom, ze mas snizene sebevedomi  Kroutící očima Zkus trenovat a mit se rad takovy jaky jsi  Mrkající Pak to pujde lehce ! Tohle mi poradili mistni bejci, zacal jsem trenovat sebevedomi a uz je to v poho  Provokatér Zvysit sebevedomi si muzes treba, napr. tim, ze si koupis nejake nove veci a zacnes se  lip oblekat, ponevadz saty delaj cloveka ... Tak jsem to udelal ja  Šťastný
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Březen 2009, 17:33:50 »

Souhlasím s tím, co již bylo řečeno.
Dobrý trénink je když zrovna jedeš v MHD a někdo na tebe čumí, tak se mu klidně podíváš do očí a on po chvilce uhne. Úsměv

Hlavně nesmíš být z holek podělanej.  Mrkající
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Splinter
Host
« Odpověď #4 kdy: 04. Březen 2009, 17:36:57 »

Souhlasím s tím, co již bylo řečeno.
Dobrý trénink je když zrovna jedeš v MHD a někdo na tebe čumí, tak se mu klidně podíváš do očí a on po chvilce uhne. Úsměv

Hlavně nesmíš být z holek podělanej.  Mrkající
Presne, holky maji rady sebevedome chlapy ! ! ! ! !
Zaznamenáno
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Březen 2009, 17:57:51 »

prečítaj si knihu Ako sa stať Alfa samcom. má to len cca 100 strán a vyriešiš s tým kopec problémov  Mrkající
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Březen 2009, 18:05:01 »

Zdravim, mam takovej vetsi problem. Jakmile se stretnou moje oci s ocima od nejaky holky, hned musim uhnout. Mel ste nekdo ten problem?

hrej si, proste si hrej:-) ja vcera prochazel po Brne a navazoval ocni kontakty. dokonce s jednim borcem jsme na sebe cumeli navzajem asi ze vzdalenosti 15 metru a celou dobu nez jsme se minuli jsme meli navazany ocni kontakt:-) vypadal jako ranar a asi me chtel pokorit:-) kdyz byl pul metru odeme, jeste jsem se na nej usmal a on teprve pak cukl pryc:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Březen 2009, 18:08:26 »

V očním kontaktu je síla. V mezilidské komunikaci je to hodně důležitá věc. Hodně se v něm projevuje Alfa/Beta. Alfa se očního kontaktu nebojí, a sjednává si jím respekt.
Pokud ti to dělá problém, tak z těch holek máš nejspíš strach jako z nějaké nadpozemské bytosti. S tím přestaň. Řekni si něco, čím si pomůžeš.
Něco jako:
Tyhle její fintičky na mě vůbec neplatí, je to malá zmalovaná nánička a myslí si, že je něco víc. Teď jí pěkně zpražím pohledem a ukážu jí, kdo je tady pán.

Neříkám ti ať si tohle o holkách doopravdy myslíš, ale tady jde o to abys sám sobě dodal sílu.

Nebo si řekni:
"Who are you to me?"  Ve smyslu, že tys něco dokázal a ona je proti tobě nula. Ani to nemusí být pravda, ale můsíš se dostat do toho stavu mysli, ve kterém máš jednoduše navrch.

Já jsem s očním kontaktem žádné výrazné problémy neměl. Jak jsem ho jednou začal praktikovat, tak se mi spíš zalíbil, než aby mi byl nepříjemný. Vždyť co je příjemnějšího, než pohledem navázat kontakt s nějakou kočinkou a vyloudit úsměv?

Jdi do toho a cvič. Taky to chce mít ten správný výraz a né výraz úchyláka, který se na ní chystá skočit. Trochu povýšeně a šibalsky na ní pohledět a neuhýbat. Nesměj se od ucha k uchu, jen vypadej uvolněně a spokojeně. Opravdu mírný úsměv nevadí, ale spíš se směj očima. Pokud se usměje, tak opětuj. Pozdvižení obočí taky neuškodí.

 
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Sarlej



Tacitisque senescimus annis

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Nitra
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Březen 2009, 18:17:03 »


hrej si, proste si hrej:-) ja vcera prochazel po Brne a navazoval ocni kontakty. dokonce s jednim borcem jsme na sebe cumeli navzajem asi ze vzdalenosti 15 metru a celou dobu nez jsme se minuli jsme meli navazany ocni kontakt:-) vypadal jako ranar a asi me chtel pokorit:-) kdyz byl pul metru odeme, jeste jsem se na nej usmal a on teprve pak cukl pryc:-D

Pri takýchto nemám problém spražiť ich pohľadom, ale inak dlhé EC až tak nemusím... príde mi to strašne vynútené. To radšej v čase, kedy by to mohlo vyzerať, že si niečo dokazujem, uhnem pohľadom do strany hore. Ak sa však jedná o šampónika, či iného mumáka, neexistuje rámec očného kontaktku Úsměv
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Březen 2009, 18:26:32 »


hrej si, proste si hrej:-) ja vcera prochazel po Brne a navazoval ocni kontakty. dokonce s jednim borcem jsme na sebe cumeli navzajem asi ze vzdalenosti 15 metru a celou dobu nez jsme se minuli jsme meli navazany ocni kontakt:-) vypadal jako ranar a asi me chtel pokorit:-) kdyz byl pul metru odeme, jeste jsem se na nej usmal a on teprve pak cukl pryc:-D

Pri takýchto nemám problém spražiť ich pohľadom, ale inak dlhé EC až tak nemusím... príde mi to strašne vynútené. To radšej v čase, kedy by to mohlo vyzerať, že si niečo dokazujem, uhnem pohľadom do strany hore. Ak sa však jedná o šampónika, či iného mumáka, neexistuje rámec očného kontaktku Úsměv

ja si neco dokazoval:-) nebyl mi sympatickej a hral hru se mnou, tak jsem to drzel i dal.

Jinak jak rika Paul, tak primo je v hlave takhle shazovat muze fungovat. ja si spis rikam neco jako: Ok, libis se mi, venuju ti svuj ocni kontakt a ty mi ho venujes, protoze se ti libim. pozice win - win
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Splinter
Host
« Odpověď #10 kdy: 05. Březen 2009, 23:13:13 »

hrej si, proste si hrej:-) ja vcera prochazel po Brne a navazoval ocni kontakty. dokonce s jednim borcem jsme na sebe cumeli navzajem asi ze vzdalenosti 15 metru a celou dobu nez jsme se minuli jsme meli navazany ocni kontakt:-) vypadal jako ranar a asi me chtel pokorit:-) kdyz byl pul metru odeme, jeste jsem se na nej usmal a on teprve pak cukl pryc:-D ------

LOOOOOOOOOOL, joei  Smějící se Smějící se ja dneska tak sbalil jednu holcinu pres ocni kontakt, kdy jsem to podporil jeste usmevem a chytla se  Provokatér Vic, treba prot zakladatele tohodle topicu tady
http://forum.qark.net/vase-velke-testy/moje-osobni-premena-na-sebevedomeho-balice/msg60424/#new
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #11 kdy: 05. Březen 2009, 23:38:19 »

To je zajímavý. Například dokážu "čumět" na kohokoliv jakkoliv provokativně a celkem dlouho, jenže když třeba se snaží něco sdělit tak ho nevnímám  Šťastný
Například v hromadné dopravě se takhle někdo snaží i balit a ne si jen něco dokazovat.. Určitě to znáte  Šťastný
Zaznamenáno
Splinter
Host
« Odpověď #12 kdy: 05. Březen 2009, 23:40:27 »

To je zajímavý. Například dokážu "čumět" na kohokoliv jakkoliv provokativně a celkem dlouho, jenže když třeba se snaží něco sdělit tak ho nevnímám  Šťastný
Například v hromadné dopravě se takhle někdo snaží i balit a ne si jen něco dokazovat.. Určitě to znáte  Šťastný
Samozrejme, ze se to dela obycejne Úsměv Ocni kontakt je o treninku, drzosti a, aby ten na koho se divas zjistil, ze Ty jsi ten vudci  Provokatér  ALE JA SE SPIS V TOMHLE OBDOBI SNAZIM ZMENIT KOMUNIKACI  Kroutící očima
Zaznamenáno
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Březen 2009, 07:49:39 »

diky za rady lidi, hned dneska zacnu :p
Zaznamenáno
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Březen 2009, 13:05:09 »

hrej si, proste si hrej:-) ja vcera prochazel po Brne a navazoval ocni kontakty. dokonce s jednim borcem jsme na sebe cumeli navzajem asi ze vzdalenosti 15 metru a celou dobu nez jsme se minuli jsme meli navazany ocni kontakt:-) vypadal jako ranar a asi me chtel pokorit:-) kdyz byl pul metru odeme, jeste jsem se na nej usmal a on teprve pak cukl pryc:-D ------

LOOOOOOOOOOL, joei  Smějící se Smějící se ja dneska tak sbalil jednu holcinu pres ocni kontakt, kdy jsem to podporil jeste usmevem a chytla se  Provokatér Vic, treba prot zakladatele tohodle topicu tady
http://forum.qark.net/vase-velke-testy/moje-osobni-premena-na-sebevedomeho-balice/msg60424/#new

Jo a nebo byl teplej:-)
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Březen 2009, 15:30:12 »

noon: taky mi to dělalo a ještě pořád dělá problémy, ale už si to celkem dávám. Já třeba takhle zjistil, že mám větší sebevědomí než kočka ze třídy (když má make up tak je 9) - navázal jsem s ní oční kontakt s úsměvem a ona po chvilce nervózně řekla "co je"? Ne způsobem, že si myslí co to jsem za úchyla, ale spíš tak nejistě, jako bych na ní viděl nějakou vadu/nedokonalost...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Březen 2009, 21:26:25 »

oční kontakt- parádní hračka Úsměv
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Duben 2009, 10:11:29 »

Platí to i obráceně? Jak by kluk reagoval a co by si myslel o holce, kdyby oční kontakt navázala ona?
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 02. Duben 2009, 13:31:00 »

Platí to i obráceně? Jak by kluk reagoval a co by si myslel o holce, kdyby oční kontakt navázala ona?

Myslel by si že je největší děvka Šťastný Oční kontakt je uplně normální věc, nevím proč ho takhle řešíte
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 02. Duben 2009, 14:05:04 »

No, já to jako normální věc beru, ale vzhledem k tomu, že se docela dost "dívám", tak se radši ptám, protože se některým názorům občas nestačim divit  Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 02. Duben 2009, 14:55:05 »

Tak si sama odpověz, co znamená, když se díváš...
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Duben 2009, 20:47:30 »

Taky si odpověz na to jak se díváš... správně voleným pohledem můžeš kluka jak vyděsit, tak povzbudit... a aby to nebylo moc jednoduché, tak ty pohledy ještě vyvolají úplně jiné účinky na jiné typy kluků => s očním kontaktem se dají dělat divy... prostě si hraj a neřeš to jako vědu Mrkající zamračený a zamyšlený holky tolik nezaujmou Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 03. Duben 2009, 09:15:44 »

No tak já rozhodně nekoukám jak nějakej úchyl  Šťastný Docela mě včera bavily ty reakce. Někdo uhnul, někdo se taky díval a někdo se ani nepodíval... Tahle hra mě dost bavila a zabavila jsem se během odpoledne Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Splinter
Host
« Odpověď #23 kdy: 03. Duben 2009, 09:55:57 »

No tak já rozhodně nekoukám jak nějakej úchyl  Šťastný Docela mě včera bavily ty reakce. Někdo uhnul, někdo se taky díval a někdo se ani nepodíval... Tahle hra mě dost bavila a zabavila jsem se během odpoledne Úsměv
Z kama jsi ?  Šťastný Muzeme koukat spolu  Smějící se
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Duben 2009, 11:38:51 »

Hm, budem koukat spolu a dostanem přes hubu  Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS