Odmítla nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 21:22:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odmítla nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Odmítla nebo ne?  (Přečteno 24546 krát)
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2009, 23:22:15 »

Zdravím Vás,
mám problém se slečnou a nevim jak to má vyřešit. Doufám, že se mezi Vámi najde nějaká hodná duše.
Takže: Seznámili jsme se na diskotéce (tak to opravdu zní dost nudně  Úsměv ), dala mi svoje číslo, nějakou dobu jsme si psali, pak jsem jí pozval ven. Napsal jsem jí, že jsem rád, že mi věnovala čas, ona mi opětovala podobnou zprávu. Potom jsem ji pozval na druhé rande, jak už to tak bývá  Úsměv a tam se to všechno pokazilo.

Nejdříve jsme se v klidu prošli a pak zapadli do jedné kavárny. Normálně jsem si povídali, já se jí dlouze zadíval do očí, trochu jsem asi vypadal zasněně...a ona mi najednou řekla, že je do někoho zamilovaná, ale že toho kluka už neuvidí (byl vyhozen z vejšky) a že ji potrvá nějakou dobu než se odmiluje. A pak mi řekla: A jak to máš ty?? Tak jsem dost ztuhnul  Kroutící očima. Řekl jsem jí, že se to časem dozví a vymlouval se na to, že nechci, aby to slyšeli ti lidi, kteří byli okolo nás - přičemž to ani nemohli slyšet, protože hrála hudba a byli dost daleko. Ale ona byla neodbytná, tak jsem jí slíbil, že jí všehcno řeknu venku. To ještě v kavárně prohodila cosi, že ty chlapy fakt nechápe. A šli jsem ven...a první otázka zase přistála  Podivený...tak jsem jí řekl, že to číslo jsem po ní nechtěl jen tak náhodou a že bych ji někdy rád políbil (to poslední slovo mně o hlavu otloukat nemusíte...vím, že to byla hloupost). A ona mi řekla: No, ale já jsem Ti říkala jak to mám a znova zopakovala, že ji trvá nějakou dobu, než se odmiluje....tak jsem si řekl, že je to fakt špatný a už to nějak nevidim. Už jsem si říkal, že na to kašlu, když se mi zeptala o icq...už ani neivm co jsem řekl. Po "odnaštvání se" (jinak to říct nemůžu, asi tak den  Úsměv ) jsem jí napsal, at mi napíše icq a já ji obratem napíšu svoje a že mi s ní bylo hezky. Napsal jsem jí to...a nic. Tak jsem ji pozval do jedný kavárny a ještě den jsem ji potkal. Říkala, že nemá kredit. Tak jsem ze srdce zasmál Úsměv...A zase to icq a že se domluvíme na icq....tak jsem ji ho napsal, přidala si do mě přátel, ale na icq nějak poslední dobou nejsem  Šťastný...protože prostě absolutně nevim Smutný

A teď nevim...říkal jsem si, že je asi dost opatrná a že chce člověka poznat dřív, než s ním něco bude mít? Nebo, že ji mám všechno pěkně říct na rovinu jak se mi líbí a podobně? Nebo mě ve skutečnosti nechce  a já si tu jenom něco namlouvám  Velmi smutný Velmi smutný? Dost mě to mrzí, protože to co o ní vím se mi zatím dost líbí...Já si to vysvětloval tak, že si chtěla ujistit, aby mě měla jistýho...jenomže jak vím, tak to princeznu většinou odradí... .To, že jsem si myslel, že je opatrná plynulo z toho, že mi nehtěla říct, kde bydlí. Navíc je ji 21 let.

Taky nevim, jestli to mám zkoušet dál a pořádně to na ní vybalit nebo ne? nebo po malých krůčkách...?

Za každou radu předem moc děkuju....jak od holek, tak od kluka...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2009, 23:37:56 »

Neřeš to. Hledej jinde.

Ty "bla bla bla bude mi trvat než se odmiluju" se dají snadno přeložit do normálního jazyka "hledám kluka, ale bohužel ne tebe a cejtila bych se blbě, když bych ti to řekla narovinu"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Květen 2009, 00:01:37 »

Asi bych to viděl taky bledě. Ještě to jakým to říkala stylem: "Ale já jsem ti říkala, jak to teď mám...". S takovou by se z tebe stal akorát kamarád. Myslím si, že jsi vůbec neměl říkat, co k ní cítíš...ani to s tím polibkem. Měl sis něco vymyslet a potom se jí ozývat míň, klidně ji nechat podusit ve vlastní šťávě i týden a buď by jí došlo, že to asi přepískla a nebo by se už neozvala v tom případě neměla zájem a ty bys ničeho nelitoval...tím co jsi řekl sis to podle mě akorát zazdil, pokud vůbec bylo co zazdívat.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Květen 2009, 00:52:52 »

Nebo odpovědět možná C&F: "No, já teď taky nehledám vztah, hledám jen něco na jednu noc..."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Květen 2009, 07:28:53 »

no jak myslíte....na druhou stranu pozvání na třetí rande neodmítla. jen mě překvapilo, jak mě to takhle vmetla do obličeje a potom se zeptala jak to mám já. Ani nevim, co jako čekala za odpověd. Já to s ní nějak pořešim po icq. Ale moc na naládě takhle po ránu jste mi nepřidali  Smutný, ale díky
Zaznamenáno
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Květen 2009, 08:36:04 »

lepší než po icq je to vyřiakt si to osobně, ikdyž třeba budete chvíli oba mlčet, tak je to lepší, hele stalo se mi už tisíckrát, že po icq jsem to buď já nebo ona nepochopily a pak jsme se kvuli tomu třeba i pohádali...... píšu jen zkušenost
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Květen 2009, 08:47:43 »

mně to nepříjde uplně zabitý.

možná, že má fakt zájem a je jen zklamaná z chlapů.
Spíš ji mohlo odradit to tvoje naštvání.

já jsem taky zařil to, že jsem byl zamilovaný do své one-itie a i když o mě měla zájem jedna slečna, já ji nechtěl a přitom zpětně je docela hezká a chytrá a milá.

ale samozžejmě, že to dopadne tak, až se objeví nějakej boreček, kterej ji uchvátí, tak na nějakou zamilovanost rychle zapomene.

ale ta možná náklonost by se projevila spíš podle toho, jak se chová a co říká, když jste spolu. opětuje ti tvoje doteky? dívá se ti upřeně do očí?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Květen 2009, 09:21:59 »

No o dotekách se moc mluvit nedá, ale do očí se mi dívala až moc upřeně...a když jsem sklopil hlavu a vyprávěl ji jednu příhodu z dětství, tak se zajímavě naklonila dívala se ještě hlouběji Úsměv...

Já hlavně nevim jestli je to ten typ holky, která spěchá (a chtěla slyšet hned jak o ní šíleně stojím) nebo ten typ holky co chce na to jít pomalu. Každopádně to, že se mi líbí ví...Napadlo mě jí napsat upřímně po icq všechno, že je mi s ní fajn a že je milá a že bych ji rád pozval ne na kafe, ale na rande.

Jo a jak jsem jí potkal, tak jsem jí ještě jednou připomněl, jestli ji můžu do toho podniku (mimochodem vyhlášeného, známého, luxusního a drahého Úsměv ) a ona řekla, že tenhle týden nemá čas a že se domluvíme po icq.

A taky nevim jestli je to holka, která chce být dobývána nebo ne...

Co myslíš s tím, že bych ji napsal na to icq tyhle věci?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Květen 2009, 09:35:31 »

Bejt tebou bych hledal jinde, buď tě nechce, a nebo neví co vůbec chce. Z obojího žádná perspektiva nekouká. btw a neříkej holkám princezny, zní to fakt hrozně.

EDIT : Teď jsem dočetl i tvůj vyhlášený post. Věty jestli jí můžeš pozvat do nějakého toho podniku už nikdy neříkej. Tím se u ní jako chlap šíleně shazuješ. Doporučoval bych prostudovat něco o pickupu (najdeš například v topicu Prosba o e-knihy). Tyhle chyby co jsi udělal u téhle by ses měl odnaučit abys je u další nedělal a nedopadlo to stejně.
« Poslední změna: 05. Květen 2009, 09:44:04 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Květen 2009, 10:25:15 »

Hele, já být na tvém místě, dělal bych chvíli mrtvýho brouka. Neozýval se, nepsal hlavně žádný věty o tom jak je ti s ní fajn, atd...jsou to kecy, kterýma nic nezachráníš, spíš naopak. Už se možná opakuju, ale pokud ten zájem má, bude v šoku z toho že se neozýváš a začne přemýšlet, že možná se měla zachovat jinak a buď to k něčemu prospěje a ona si uvědomí, že by to s tebou chtěla zkusit, nebo to prostě vyšumí...když jí nedáš prostor, aby zjistila jaký to je bez tebe, tak si nikdy neuvědomí, že tě možná chce.

Věř mi, řeším teď podobnou situaci a ikdyž je to mnohdy těžký, prostě se neozvu, nenapíšu, nezapnu to blbý ICQ...a ono to bude jedině dobře Mrkající
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Květen 2009, 10:40:58 »

btw, pokud holka není zlatokopka, nemyslím si, že stojí o to, abys ji bral na luxusní rande na luxusní a vyhlášené místo, ale radši s tebou půjde někam, kde se cítí přirozeně. zajdi třeba k panu Wongovi na gyros s nudlema a vezměte si to na kopec a kecejte o všem možným, o hvězdách, jídle, dětech, dětství, koníčcích a hlavně se zajímej o ní, protože nic ji neudělá větší radost, než když na tom rande uděláš něco, co na předchozím říkala, že má hrozně ráda.

Už jsem to takhle udělal několikrát u své přítelkyně a dělámto neustále a ten vděk z její strany je neuvěřitelný, cítí, že o ni stojím a že jí naslouchám a o tom to je, pokud chceš do vztahu.... a možná to všechno znáš:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Květen 2009, 11:59:11 »

Mr. Liwu: O tom jsme se bavili a oslovení princezna se jí prý strašně líbí..jenom nevim jestli ode mně...

Jinak vím jak to myslíš, ale nechci ji zase to napsat takovým způsobem, aby prostě se mnou šla a neměla na vybranou..to zní snad ještě hůř.

Kuba CZ: Tak to jsme dva  Úsměv...Jednou mi nenapsala pět dní, tak jsem se šel opít a ráno jsem se vzbudil a tam zpráva, jestli se mi hodit středa večer Úsměv. Tenhle systém znám..jenom někdy nevím, jestli to zabere ne. Jestli, když ji nenapíšu týden a ona mě taky ne (nebo dva týdny), co potom? Vykašlat se na ni? Vím, že bombardování sms a na icq je jenom horší než lepší. To právě dělat nechci. Jenom mám pocit, že jsem udělal chybu a chtěl bych to napravit...a jaký to beze mě je - my jsme byli na rande pouze dvakrát a psali jsme si...cca tak měsíc (bylo to komplikovaný, protože každý bydlíme někde jinde)...a když to vyšumí, tak to bude fakt na nic. Ale chápu co myslíš.
P.S.: Jak to jde tobě? Úsměv..jak dlouho jsi ty jí (a ona tobě) nenapsala? Úsměv...

Joei: já mám výbornou paměť, takže si pamatuju velkou většinu z toho, co říkala. To se nebojim, že bych ji nevěděl co má ráda...horší je, že nevim jestli má zájem nebo ne.
A neboj se, znám to...nejsem panic ani homosexuál Úsměv Úsměv...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Květen 2009, 12:14:19 »

NRSC : Ona musí předně s tebou chtít někam jít. Musíš mít attraction. Vím co tím chceš říct, ale věř mi že i pozvání typu "Pojď se mnou na rande jinak tě zastřelím" zní pořád líp než "Můžu tě pozvat do jednoho podniku"...Buď v pohodě a uvolněný a podle toho jí taky zvi. Prostě si nepředstavuj že to je rande ale že jdeš něco podnikat a napadlo tě že bys jí mohl vzít s sebou a podle toho tu sms napiš.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Květen 2009, 13:10:18 »

Jinak vím jak to myslíš, ale nechci ji zase to napsat takovým způsobem, aby prostě se mnou šla a neměla na vybranou..to zní snad ještě hůř.

No, myslím že tohle právě ženskou nakopne. Namísto toho abys ji prosil, jí to řekni narovinu a bude. Třeba já reagoval na to, že neví kdy bude mít v týdnu čas, ať si teda trhne Šťastný No a v zápětí se mi dostalo odpovědi, že čas určitě mít bude, jen ještě přesně neví, který den Úsměv Navíc jsem jí docela jasně řekl, že pokud nám ty schůzky nebudou vycházet, hodně rychle mě to s ní přestane bavit...u ní je prý normální, že jí do schůzky na 90% vždycky něco vleze - takže si poslechla jen to, že se mnou to normální nebude, jinak ani schůzku čekat nemusí Provokatér

P.S.: Jak to jde tobě? Úsměv..jak dlouho jsi ty jí (a ona tobě) nenapsala? Úsměv...

My si píšeme jen něco málo přes týden a už mě to nebaví, chci ji vytáhnout ven. V podstatě ještě nebyl den, kdy bychom si nenapsali...ozval jsem se buď já, nebo ona...ale většinou to byla ona. Jen o víkendu jsem ji trošku potrápil a skončila na den v invisible listu. No a teď vlastně od včerejška...to poprvé byla na ICQ a byl jsem tam i já a nenapsala...nejspíš hraje trošku hru jako já, protože den předtím jsem byl až moc dominantní a z toho byla špatná, protože je hodně hrdá (nerozuměj namyšlená). Takže teď se snaží dostat zpátky trošku svoji hrdost a nenapsala, aby nevypadala needy...to je můj názor, samozřejmě je možný i to, že ztrácí zájem, ale já negativně nepřemýšlím Mrkající Dneska večer uvidím, jestli se připojím na ICQ tak co na mě bude čekat nebo nebude Super! Ale na tvých 5 dní to zatím fakt nemá - ikdyž možná je to i tím, že si spolu píšeme tak krátce Úsměv
Zaznamenáno

Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Květen 2009, 14:54:47 »

Nečetla jsem všechny příspěvky, jenom ten první, takže možná budu někoho opakovat. Jako holka ti (ač nerada) budu muset asi sdělit, že z toho, co čtu asi nic nebude. Myslim si, že o tebe nemá zájem jako o partnera, ale spíš jako o kamaráda. Ne proto, že bys třeba nebyl skvělej kluk, ale proto, že je pořád do někoho zakoukaná. Třeba by se chtěla zakoukat do tebe, ale ono to nejde jen tak. Třeba někoho hledá, ale asi ne zrovna tebe, protože jinak by v tom už měla jasno.

Já teď řešim něco podobnýho pravděpodobně jako ta slečna. Řekněme, že jsou v mym okolí dva kluci, který očividně zájem maj. Jsou fajn a i když se snažim je brát trochu jinak než kamarády, tak ještě pořád myslim na někoho třetího...
Podle mě se nedá přemýšlet o době, kdy se člověk odmiluje. To přijde úplně samo a většinou to tu holku trkne docela rychle. No a v tvym případě se to asi nestalo. Smutný
Ale nezoufej, holek je hodně Úsměv


« Poslední změna: 05. Květen 2009, 15:02:32 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Květen 2009, 15:21:21 »

Mr. Liwu: Chápu jak to myslíš, ale nespadneš tak trošku do kolonky kamarád? Pokud teda nenaznačíš, že se ti líbí?

KubaCZ: To taky znám. Jednou jsem poslal holku někam, když mi neodepsala. A ona mi teda nabídla, že se můžeme ještě sejít. jenomže to už se ani neusmála...tak jsem pochopil, že jsem to přehnal. Všeho s mírou. Když jí napíšeš, at si trhne, tak my to přijde skoro to samý. ale záleží jaká ta holka je.

Neferu: hej, au  Šokovaný Šokovaný....Jasno v tom může mýt jak chce, ale já kamarád rozhodně být nechci. Jen chci, aby se vyjádřila ona...aby mě netahala a řekla mi to na rovinu. Ale po dvou randech nemůže říct, že mě zná.Tak to snad ještě přijde, uvidíme. Každopádně beru Tvé a odpovědi ostatních jako prostě ne. Jen ještě počkám, až mi ne řekne i ona....já si to třeba vysvětluju tak, že mě chce ještě líp poznat nebo abych se více snažil. Ty růžové brýle trochu zaclánějí...Smutný
Zaznamenáno
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Květen 2009, 15:25:35 »

Lol, takovy  ICQ taktizovani:-D Pouzivani invisible listu, holomrazu, analyzovani,... Pres ICQ se stanete partnerem jen u zoufaly holky (o takovy bezne nestojime a nebyli byste tu:-)). To, ze mate takovy nutkani taktizovat zakorat znac, ze ste kamaradi (po ICQ) co by chteli vic;-)

Netlachat, vytahnout ven.

Btw to ze ji naznacis ze se ti libi bys mel delat ruznymi doteky, polibky apod. hlavne ne slovy... Hlavne LiWu chtel rict ze je dulezitejsi aby ses ji libil (nez naopak).
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Květen 2009, 15:37:46 »

NRSC, ona třeba taky nechce, abys byl jenom kamarád, ale mozek myslí trochu jinak než srdce a někdy se prostě neshodnou Úsměv Ale je pravda, že by ti měla říct narovinu, jestli má zájem nebo ne. Nebo nad tim pořád přemýšlí, ale pokud pořád přemýšlí, tak se spíš snaží přesvědčit sama sebe, ať do toho jde. Myslim, že každá holka má hned po první schůzce jasno, jestli se jí kluk líbí natolik, aby s nim šla do něčeho většího než jenom do kamarádství...
Ale v žádnym případě ti nechci brát iluze nebo tak něco, jenom to beru z toho holčičího pohledu Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Květen 2009, 15:52:57 »

Yoru: Člověče, já nejsem blbej...vlastně abych řekl pravdu, ani jsem do té chvíle nevěděl, jestli jí chci nebo ne...ted už vím že jo...a navíc se na sto pro neuvidíme ještě tak minimálně 10 dní. vytáhnout ven jí chci, ale až po těch 10 dnech

Neferu: Tonoucí se stébla chytá...mám nějak zasáhnout do jejího rozhodování a přesvědčování? To první rande právě dopadle dobře. Záleží mi na ni a nejsem navíc ten, co by oslovoval holky jenom proto, že jsou fyzicky přitažlivý...a když už nějakou oslovím, tak je pro mě v danou chvíli jediná...
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Květen 2009, 16:03:58 »

No, nevim, jestli jsem to pravý stéblo. LTR mi zrovna dvakrát nevychází Šťastný Na tvym místě bych se asi chovala jako se chováš doteď. Třeba jí dojde až později, že jsi fajn Úsměv
Prostě jí vytáhni ven a buď sám sebou. Buď to vyjde, nebo ne.. A když ne, tak si řekni, že se slečna dobrovolně připravila o hodnýho kluka Úsměv Vim, že to zní trochu povýšeně, ale pomáhá to Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Květen 2009, 16:07:15 »

nejspíš tu většina zazněla (LiWu ti dobře radil a i další) (bohužel teď nemám moc času si to vše číst), tak to zkusím shrnout:

-buď zábavný, dominantní, neptej se jí co kde kdy kam, prostě ji pozvi
-nepodlézej jí
-neříkej jí, že ji máš rád atd. pokud to ona neřekne tobě (lépe řečeno spíš jí s úsměvem říkej, že ji nemáš rád - škádlt ji, ale to teď asi moc nepomůže)
-neptej se, co můžeš udělat, prostě to udělej - a dělej si co chceš

-měl bys zapojit více svádění, laškování, doteků - nedočetl jsem se nic o tom, že jsi vůbec něco takového praktikoval. Prostě jsi ji pozval na kafe jako svou babičku.
-když balíš, tak neřeš nic, dělej si to podle sebe (doteky), neexistuje hranice, kterou nesmíš překročit. Když ji překročíš, ona ti to naznačí a ty pokračuj, ale pomaleji

-icq je nanic, pokud možno ve fázi balení se s ní pouze vídej nebo jen domlouvej po icq, jinak buď offline.
-a hlavně, vždy s úsměvem, vždy milý, buď k ní takový, jakou by jsi chtěl ty ji

-více podobných rad se tu povaluje mnoho, zkus také nahlédnout na základní rady pro balení od našeho mistra LiWu.

Teď jsi v dost blbé pozici a asi se z ní nevyhrabeš. Ale zkusit to můžeš, ztratit nemáš co (aspoň teď už být hůř nemůže). Bude to chtít tak aspoň dvě tři rande, kdy ji ukážeš svoje nové "já" (to bude tvoje chování podle výše zmíněného popisu). Nedá se to všechno naučit hned, proto bych doporučil co nejdřív shlédnout TV seriál The Pickup Artist serie 2 (viz. Pokecání -O čemkoliv -The Pickup Artist) a to alespoň prvních 5-6 dílů, kde pochopíš o co v balení vlastně jde (za jeden den se to dá zvládnout stáhnout i všechno přehrát).
Zaznamenáno
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Květen 2009, 21:52:12 »

No, ani jednu moji babičku na kafe už nikdy nepozvu..
Nevim jestli se z toho vyhrabu, ale vždycky je lepší jít hlavou proti zdi a tu hlavu si rozbít, než koukat slepě do zdi a nic nedělat...zkusím to. Žádné laškování ani doteky, protože jsem ani pořádně nevěděl, jeslti ji chci nebo ne...ted už vím že jo. Pamatuju si, že jsme šli a nějakej kolemjdoucí prohodil cosi o eskymáckém polibku...a oan nevěděla co to je. Tak jestli ještě půjdeme, tak jí to ukážu a pak nepatrně sjedu na její rty Úsměv. Uvidíme....

Neferu: Tvého názoru si cením právě kvůli holčičímu pohledu...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Květen 2009, 22:37:27 »

Mr. Liwu: Chápu jak to myslíš, ale nespadneš tak trošku do kolonky kamarád? Pokud teda nenaznačíš, že se ti líbí?

Do kolonky kamarád a nebo nic spadneš spíš když budeš needy, než když budeš pohodovej uvolněnej týpek.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Květen 2009, 22:46:11 »

Tvého názoru si cením právě kvůli holčičímu pohledu...
To je sice hezký, ale určitě to neni jenom jedinej existující názor. Jenom jsem napsala, jak to bývá u mě. Ale možná jsem asi trochu jiná Šťastný Takže to neber jako nějaký pravidlo. Možná bys mohl zkusit ty pickup finty, který ti tu radí místní borci. Já s tim nemám zkušenosti, žádnej pickuper to na mě ještě nezkoušel Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Květen 2009, 22:52:23 »

Já s tim nemám zkušenosti, žádnej pickuper to na mě ještě nezkoušel Úsměv

Určitě zkoušel, ale ty jsi to nepoznala...pickuping nemá holka poznat, má být hotová z kluka a nechápat proč...takže, pokud jsi už byla z nějakého kluka rychle paf, potom to byl jistě pickuper Provokatér
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS