Odmítla nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 09:37:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odmítla nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Odmítla nebo ne?  (Přečteno 24694 krát)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Květen 2009, 15:24:53 »

Vážně nezkoušel. Na ulici mě oslovil akorát jeden kluk, kterej mě zval na předčítání bible a občas nějakej dělník (a ten měl jenom trapný poznámky) Šťastný Pochybuju, že to byli pickupeři. Jo, a jelikož jsem si o pickupu něco četla, tak bych možná něco poznala, ale nevim no Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Květen 2009, 00:15:07 »

Vážně nezkoušel. Na ulici mě oslovil akorát jeden kluk, kterej mě zval na předčítání bible a občas nějakej dělník (a ten měl jenom trapný poznámky) Šťastný Pochybuju, že to byli pickupeři. Jo, a jelikož jsem si o pickupu něco četla, tak bych možná něco poznala, ale nevim no Úsměv

Ty neznáš opener s předčítáním bible? Šokovaný Taková základní pickuperská znalost... Šťastný
Zaznamenáno

Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Květen 2009, 06:42:10 »

Heh:-) ja jen, ze tady na foru je dost divna predstava o pickupu. Pickup nerovna se baleni holek. Je to jen podmnozinou onoho baleni, jeden zpusobu:-). Napr. Tady se casto resi jak na one-ities nebo konkretni cil a tam vic nez pickup pomuze konkretni zkusenosti nekoho z fora ;-)

Neferu: Zrovna nedavno mi kamoska vypravela o znamym co se "bavi balenim holek a byl na konferenci o tom" a bylo mi to jasny. Akorat me s nim neseznamila. Jestlize jsi z Prahy tak pravdepodobnost ze te oslovi pickuper je dost vysoka. Staci treba hodne chodit po obchodnich centrech :-D Uz ted se nam stava ze holky zdalky poznaj co jsme zac:-D hlasky jako "Hele, dalsi!" nebo "Uz ste se nas ptali..."
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Květen 2009, 08:08:43 »

Ty neznáš opener s předčítáním bible? Šokovaný Taková základní pickuperská znalost... Šťastný
Jojo, píšu si do svých poznámek Šťastný

Yoru: neřikám, že je to jenom o balení... Po centrech a po ulicích chodim docela dost, ale asi jsem teda fakt divná  Smějící se
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Květen 2009, 09:26:23 »

Heh:-) ja jen, ze tady na foru je dost divna predstava o pickupu. Pickup nerovna se baleni holek. Je to jen podmnozinou onoho baleni, jeden zpusobu:-). Napr. Tady se casto resi jak na one-ities nebo konkretni cil a tam vic nez pickup pomuze konkretni zkusenosti nekoho z fora ;-)
Přesně tak. Toto forum neni o pickupu, ale spíš o komunikaci a o řešení konkrétních problémů s konkrétníma holkama.

Uz ted se nam stava ze holky zdalky poznaj co jsme zac:-D hlasky jako "Hele, dalsi!" nebo "Uz ste se nas ptali..."
Nesmíte stále oslovovat jedny a ty samé holky Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Květen 2009, 10:19:53 »

Yoru: neřikám, že je to jenom o balení...
Ta první část nebyla směřována k tobě. Mě totiž zaráží, jak někdo pádí po nějaký holce a hned to považuje za pickup - přitom to s tím má společnýho akorát ten slovník a pojmy, někdy ani to ne.

Nesmíte stále oslovovat jedny a ty samé holky Šťastný
Ono se to snadno řekne, ale kdo si je má pamatovat a vědět, že je ta skupinka před náma už oslovovala Šťastný

A malej odstrašující příklad, když používáte rutiny z pickupu, ale nedáváte pozor na zbytek.
Citace: Adina na SomeoneCZ blogu
Zdravim,
měla bych pár dotazů ohledně knihy Hra (Neill Strauss).... celou dobu jsem si nebyla jistá, jestli je to smyšlený nebo ne, protože některý způsoby jak sbalit holku mi přišly hodně ujetý. ... Byla jsem s kamarádkou jednou venku a přišli za nama dva kluci ("Ahoj, kamarád není z Brna, neporadily byste nějakou zajímavou památku?"), paxme s něma šly do vinárny, kde nám předváděli karetní kouzla, dali Test kamarádek (a hodně těhle drobností, o kterých Style píše, takže evidentně knihu četli). No a výsledek byl takovej, že nám s kamarádkou přišli docela divní. Přitom oba vypadali dobře. Ale působili fakt zvláštně. Přitom podle knižky by takovej postup měl zaručit 99% uspěch. Tak by mě zajímalo, proč nenastal. Podlě mě tomu chyběl humor, brali to nějak moc vážně (pokud to bylo jen naoko, tak to nějak nešlo poznat). Podotýkám, že tohle se stalo, když jsem knižku vůbec neznala.
...
« Poslední změna: 07. Květen 2009, 10:30:27 od Yoru » Zaznamenáno
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Květen 2009, 15:03:58 »

Napadla mě jedna věc....že bych ji napsal na tom blbým icq, že se mě neměla ptát jak to mám já a že to pěkně pokazila (nebo tak něco - abych jí dal nějak najevo, že takovej zájem o ní zase nemám), ale že do toho podniku půjdeme, protože jsem jí to slíbil. Aby ji trochu znejistěl... Co vy na to?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Květen 2009, 15:11:22 »

nrsc:  Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to

NE! a jeste jednou NE!

teda pokud tvuj cil neni totalne se shodit a pak se jit zahrabat...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Květen 2009, 15:15:52 »

Tak jak jí to mám napsat, abych ji trochu vydusil v její vlastní štávě? Aby si uvědomila, že ona udělala chybu a nenechala to na mě, abych něco udělal první já?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Květen 2009, 15:28:54 »

viz prispevek Kuby http://forum.qark.net/jak-na-zensky/odmitla-nebo-ne/msg63491/#msg63491

proste na ni na chvili kasli... funguje to jak na nas tak na vas... ty ji nepotrebujes preci ukazovat, ze u tebe klesla pokud u tebe skutecne klesla. pac tobe to ma byt jedno. jakymkoliv pokusem o to dat ji tohle najevo ukazujes presnej opak...

drobet nezajmu a uvidis co se stane...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Květen 2009, 15:29:06 »

Nevím o co tu přesně jde, ale nikdy nic nevyčítej holce.
To máš lepší hodit se invisible, neodepisovat na sms...méně je někdy více

EDIT: noghri: koukam, že máme stejný názor Úsměv
Zaznamenáno
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Květen 2009, 15:47:57 »

Ale nejhorší na tom je, že nevím jak na tom jsem. Jde o to, že já jsem ted dole a ona je nahoře, tak mě napadlo ji trochu dát najevo ani ne skrývaný nezájem, ale poškádlit ji...V tom smyslu, abÿch se dostal nahoru.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Květen 2009, 15:54:17 »

NRSC, ono vážně možná bude lepší, když budeš dělat chvíli mrtvýho brouka... Vem si, že ona třeba ví, že kdyby si pískla, tak přiběhneš. No a když si tak jistá nebude, tak jí to bude trochu hlodat... No a to je snad dobrý poškádlení, ne?
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08. Květen 2009, 15:56:45 »

čím aktivnější (needy) teď budeš, tím víc budeš dole... kapišto? v téhle situaci ničím přímým ničeho nedosáhneš, takže nedělej žádný blbosti...  Kroutící očima
pokud se odmlčíš a budeš míň aktivní než doteď, je šance, že ta holka začne mít zájem... takhle je to ale dost zabitý (tolik ke tvé otázce na čem seš)... ta holka je teď naladěná na vlnu která není slučitelná se vztahem, ale ty nemůžeš udělat nic co by ji přimnělo ji přeladit - buďto se holka přeladí sama (po tvým snížení aktivity), protože bude mít pocit že jí něco "utíká", nebo máš smůlu... ale cokoli jinýho uděláš teď zavání cestou do pekel...
Neferu ti to teď taky pěkně zdůvodnila, tak co chceš ještě slyšet?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 08. Květen 2009, 16:05:54 »

Ok...jak myslíte. Ale spíš to vidim na tu smůlu....Ale strašně bych ji rád někdy v budoucnu napsal, že to ona udělala blbost  Super!....
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 08. Květen 2009, 16:07:47 »

Bude stačit, když si to budeš řikat jenom pro sebe, protože "jednou" ti ona bude úplně ukradená a bude ti to jedno Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 08. Květen 2009, 16:09:59 »

ona udělala blbost kvůli tomu, že nesplnila svou zákonou povinnost se zamilovat když ji nějaký kluk pozve na druhé rande? holky prostě uvažují jinak, a pokud se to nenaučíš aspoň trochu respektovat, tak to zavání problémem... a pokud jí napíšeš, že udělala blbost, tak u ní vyvoláš leda tak zbytečný výčitky svědomí (pokud si o tobě rovnou nebude myslet že jsi blb), ale absolutně ničeho tím nedosáhneš (kromě pohlazení svého ega, což je opravdová známka vyzrálosti a dospělosti)  Kroutící očima
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 08. Květen 2009, 16:28:09 »

Ne, udělala blbost, protože to nenechala na mě, abych něco provedl já jako chlap. A hlavně ani nechápu, proč se mi na to ptala (možná to zní blbě, ale prostě nevim co jsem měl říct  a co hlavně ona chtěla slyšet? - miluju tě? líbíš se mi? Záleží mi na tobě? jseš fajn? - muselo jí být jasný, že ji chci sbalit, tak si to jen potvrdila. Ale nechápu, čím toho chtěla dosáhnout...jestli chtěla jenom zářez na pažbě nebo co tím myslela...) Možná jsem nevyzrálej, ale abych u ní vyvolal výčitky svědomí, o to mi přesně jde. A taky aby se trochu zamyslela....Samozřejmě bych to nenapsall nijak hrubě, ale normálně.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 08. Květen 2009, 20:06:07 »

Není možný, že potom, co ti (podle ní jasně) naznačila, že se teď do nikoho nejspíš hned tak nezabouchne, tak chtěla zjistit co od tebe může čekat, aby to mezi váma zavčas zarazila? Pokud nemá zájem, tak to z jejího pohledu blbost nebyla (odmítnout pokec nad kafem je něco jiného než odmítnout vztah... kafe ji nevadí, ale do vztahu se jí nechce)... Tudíž pokud ji chceš zkusit získat, musíš se zkusit potom, co na ni zapůsobíš, maličko stáhnout a doufat, že o ten vztah sama začne stát... Pokud k tomu nedojde, máš imho (ale i podle názoru ostatních, kteří ti radili) smůlu...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 08. Květen 2009, 22:01:41 »

Trochu z jiný perspektivy - buď ksakru rád, že ti řekla, byl to její způsob jak říct, že to na vztah nevidí. Upřímně, holku něco takovýho jako "odmilování se" nezabrání, aby hned skočila do dalšího vztahu. To co tomu brání je malá attraction nápadníka -> malý zájem o něj. Jednoduše je to výmluva.
Na tvoje vztahy se zeptala, protože jí to zajímalo, protože o tebe měla zájem - lepší nějakej, než žádnej, ne?
Ta holka se ti pěkně dostala pod kůži, prožíváš pěkný emoce... Vztek, všichni to známe, ale můžeš bejt naštvanej tak akorát na sebe.

Radí ti tady dobře, propásl jsi šanci a je jen na ní, zda ti dá další (v té záplavě nápadníků). A bylo by naprosto zbytečný, dělat něco, čím bysis to pokazil. Dej jí šanci, aby se jí mohlo stýskat. Pokud má zájem, ozve se, a dá ti šanci abys ji pozval (čím okatějc, tím líp ;-)).
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 08. Květen 2009, 22:12:34 »

Yoru: mno ona se neptala na to, kolik vztahů prožil, ale jak to má v současné době, takže projev zájmu o vztah bych v tom nehledal...
ale jinak má Yoru pravdu - kdyby přeskočila jiskra a měls dostatečnou attraction, tak je to nejspíš jinde... ale teď je nejlepší možná taktika fakticky to stáhnutí se a vyčkávání na její reakci...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 08. Květen 2009, 22:16:27 »

King666: Pokud chtěla vědět, co ode mě čekat (i tak nechápu proč, když mě v tu chvíli odmítla a tedy zarazila), tak stejně nechápu proč se mi ptala na icq a že mi napíše...ale to je fuk. Když holka odmítne, tak by to alespoň měla normálně napsat zprávou (říct to člověku přímo do očí, že ho nechce, musí být docela brutál  Podivený Kroutící očima) nebo to nějak zbytečně neprotahovat...a ještě po icq...Nějak se to vyvine, jen prostě nevím, jak tohle chování interpretovat...ani jsem se s tím u žádných případů nikdy nesetkal...

Yoru: No prostě to šlo všechno jak po másle, dokud se nezeptala. Přišlo to jako blesk z čistýho nebe. A najednou tak rychlý konec. A ještě, když už jsem měl pocit, že přeskočila jiskra. "Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš  Úsměv Úsměv Smutný " Na druhou stranu je taky zajímavý, že mi to řekla do očí...většina holek na to beztak nemá odvahu. Ale pokud mám být upřímný - ty rande s ní nebyly kdovíjak super...už jsem poznal i zajímavější holky...ale to že mě takhle odpálkovala jednodušše a obrovsky zvýšila tu svoji attraction a mě se stýská...Ono většinou člověk na rande nechce udělat žádnou chybu a chce být tak perfektní, až jich nakonec udělá daleko víc....
Zaznamenáno
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 08. Květen 2009, 23:34:18 »

NRSC: Ono tě to jenom vykolejilo ve tvojí hlavě ;-)
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 09. Květen 2009, 09:23:39 »

Omlouvám se, jestli to tu už zaznělo. Ten topic jsem pročetl jen tak zběžně, tak mě prosím nekamenujte Úsměv

Napadlo mě, jestli to neřekla jenom proto, abys o ni bojoval. Abys ji přesvědčil, že o ni opravdu stojíš a že dokážeš nějakou dobu počkat a přesvědčit ji o tom, že ji skutečně chceš. Jinak pak už je jenom druhá možnost a to ta, že usoudila, že to na vztah s tebou nevidí.
Každopádně psát ji takový věci, jako že tě naštvala, že se tě neměla ptát, že si ji něco slíbil a že to chceš splnit (i když spolu nic mít nebudete) jsou totální blbost. Nad tim ani nepřemýšlej a kdykoliv by tě to třeba jen napadlo, tak si hned střihni pořádnou facku Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 09. Květen 2009, 10:47:13 »

Já bych se klonil k variantě nechce ho neb nemá attraction, a zbytek je výmluva
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS