Odmítla nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 09:06:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odmítla nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Odmítla nebo ne?  (Přečteno 24581 krát)
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Květen 2009, 11:13:29 »

no jo, tedka už tu svojí attraction těžko budu zvyšovat. Co jsem tak pochopil, tak asi lidem moc nevěří...sama mi to říkala a taky mi nechtěla ani přibližně říct kde bydlí Úsměv...ale to mi nechtěla říct už na začátku (a to jsem se ptal jen kvůli tomu, kde si máme dát shcůzku - aby to neměla moc daleko)...Uvidíme jak se to vyvine. A to že o ní stojim, to ona ví. A ted jen budu čekat jak se zachová.
Zaznamenáno
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Květen 2009, 12:47:45 »

No tak jsem asi spadnul do kolonky kamarád, jak se dalo čekat...sám jsem to pokazil....ale souhlasila, že půjdeme ven...je to celkově třetí schůzka....Pokud ji budu chtít sbalit - mám použít nějaké doteky? Nebo nějaká jiná rada?
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Květen 2009, 16:12:21 »

Pokud s tebou azse jde ven, tak to má dvě řešení... buď ti chce ještě dát šanci a nebo si potřebuje postěžovat kamarádovi... Takže se zkus chovat trochu alfisticky (flirtuj, doteky, whatever...) a vůbec neřeš co bylo před tím. Chovej se jako kdyby to bylo normální (resp. se k tomu nevracej). A pokud to bude ta první možnost (chce ti dát šanci) tak tu šanci můžeš využít. No a jesli to bude ta druhá možnost tak si aspoň můžeš nacvičit alfa přístup, protože už o nic nepůjde  Úsměv
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
NRSC

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 10. Květen 2009, 18:16:16 »

no ono to vypadá fakt spíš na kamaráda...ale zkusím se chovat alfisticky...bud to vyjde nebo ne...budu se ji snažit opatrně dotýkat a podle toho uvidím co dál...kdyby opravdu nechtěla, tak by nešla...a nebo to chce jen všechno vyříkat.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 10. Květen 2009, 18:22:03 »

Je pravda, že kdyby vážně nechtěla a byla by jí tvoje přítomnost jakkoliv nepříjemná, tak si vymyslí nějakou výmluvu a nikam nepůjde. Uvidíš no... Ale jestli ti můžu poradit, tak se k ničemu nevracej a žádný výčitky, že něco zkazila.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS