Odpověď na SMS?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 00:32:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odpověď na SMS?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Odpověď na SMS?  (Přečteno 4311 krát)
Kartshat



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 07. Únor 2010, 17:56:51 »

Zdravím,

ve čtvrtek jsem s kámošema vyrazil do klubu a na parketu jsem si všiml, že po mně pokukují 2 holky. Tak jsem se odhodlal, koupil jsem si drink, přisedl si k nim a začal konverzovat. Pak jsem se vzdálil - noc byla ještě mladá, tak jsem si řekl, že se to nějak vyvine  Šťastný

Poté jsem s kámošem seděl u stolu a jelikož jsem diskotékama a disko kluby takřka nedotčený, tak mi dával rady, jak tancovat, načež přišla jedna z holek, se kterou jsem se seznámil. Kámoš jí bez okolků řekl, co mě učí, avšak ona na to zareagovala tak, že se jí líbí můj styl tance a že obvykle disko hudbu taky neposlouchá (stejně jako já), tak jsme se dali do řeči (po celou dobu měla úsměv na tváři), pak jsme spolu několikrát tančili (opět jsem jí nechal volnost tancovat i s kámoškami). Motalo se kolem ní ještě pár dalších borců, ale bylo vidět, že o ně neprojevuje zájem, takže jsem to neřešil Super!

Když jsme už s kámošema byli na odchodu, tak jsem si všiml, že sedí s další kámoškou na schodech, tak jsem jí koupil lemonda a šel jsem za ní. Řekl jsem jí, že je mi moc sympatická, takže bych ji chtěl požádat o číslo (zapomněl jsem si mobil, takže mi číslo napsala na papír). Přitom dodala, že je sice trochu opilá (taky jsem nebyl zrovna střízlivý Smějící se), ale že mě si bude pamatovat a pohladila mě po tváři. Se slovy "Moc rád jsem tě poznal, doufám, že se znovu uvidíme" jsme si dali pusu na tvář a rozloučili se.

V pátek jsem jí napsal, kdo jsem a tak, napsala mi, že si mě pamatuje, že je fajn, že jsem se ozval a "třeba se zas někdy uvidíme". No a včera jsem jí napsal SMSku, že mám před sebou pár zkoušek, ale že bych se s ní pak rád sešel a že se jí ozvu. A teď se konečně dostávám k pointě: Je to SMS, na kterou mám očekávat odpověď, nebo se nic neděje, když neodpoví a pak jí prostě zavolám a zeptám se jí, kdy se sejdeme?

Díky za vaše názory Mrkající
Zaznamenáno

Život je hra...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Únor 2010, 18:00:47 »

Nemusis cekat odpoved...odpoved ti prijde jen v pripade, ze je z tebe unesena.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Únor 2010, 18:48:29 »

Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil na co se ptáš. (Napsal jsi jí ty, pak ona a pak ty a nedošla ti odpověď).
I když neodpověděla, tak zřejmě bude čekat na nějaký pozvání. Takže odpověď nečekej, všechno je zatím OK.
Zaznamenáno
Kartshat



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Únor 2010, 20:58:19 »

Tak teďkom mi zrovna napsala, že chápe, že toho mám do školy hodně, ale až budu mít po všem, tak ať se jí ozvu a můžeme se sejít  Super! Každopádně díky za odpovědi Úsměv
Zaznamenáno

Život je hra...
Falo
Host
« Odpověď #4 kdy: 19. Únor 2010, 23:12:49 »

Tak jo, vim, že na tohle na co ti odpovim, ses vůbec neptal, ale musim to ukázat jako odstrašující případ sedukce.
na muj vkus je to moc dlouhý.. prostěs měl otevřít, v průběhu konverzace izolovat cíl a zakončit to nějak chytře.. ale to neni žádná chyba, otázka vkusu
1.) "tak sem jí koupil lemonda" PUA nekupuje nikdy holce nic dřív, než spolu něco nemaj, přestane tě brát vážně, budeš pro ní jako otrok, já to mám jako zásadu do každýho klubu, nebo na jakoukoliv akci
2.) rozhodně neodpovídat... nemůžeš se jí vnucovat, at se snaží ona o tebe:)
3.) sem chtěl eště něco říct, ale ted mě nic nenapadá, tak to necháme otevřený:D
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2010, 13:37:47 »

to Falo: nesouhlasim ani s jedním - ani s 3.) Šťastný . Ad 1.) jako záminka k tomu, aby získal od holky telefon a domluvil se s ní na něčem - navíc, když si s ní předtím dobře popovídal, tak proč ne? Ad 2.) Větší hovadinu jsem nečetl. Jestli čekáš, až ti holka, od který jsi si vzal/dostal telefonní číslo, napíše nebo se sama ozve - tak to je teda hardcore sci-fi. Ad 3.) Probuď se!!! Holky v US a v ČR se chovaj úplně jinak, tak tady přestaň lidi blbnout chováním americkejch tzv. PUA Mrkající
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Falo
Host
« Odpověď #6 kdy: 20. Únor 2010, 13:46:23 »

a nepřestanu..)) rok to trénuju přesně podle rutin a vzorečků američanů a nemůžu říct, že bych se vyloženě potácel s prázdnou:)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Únor 2010, 07:14:18 »

Falo, jelikož Kartshat napsal 2 příspěvky na tomhle foru, nečekám, že to bude pickuper, ale sbalil holku na svou přirozenost. není mašina na aprouče a myslím že předvedl celkem příjemnou hru bez kliček.

Já MM uznávám, je to propracovaná metoda svádění, o které si bohužel spousta lidí myslí, že je to jen o rutinách. je v ní mnohem víc.

Každopádně pokud zajdeš na holkou, 5 minut ji bavíš, pak si vezmeš číslo a napíšeš jí po nekolika dnech, je docela možný, že si tě ani nevybaví... ale pokud tě holka "učí" tanocovat, je to IZ, pokud tě pochválí, je to IZ, pokud odbude další chlapy, je to IZ. prostě ji zaujal a přirozeně dostal číslo.

z každého člověka na tomhle foru nebude pick uper, vím to, protože já jím nikdy nebudu, nechci být. někdo hledá jen místo, kde se může vykecat a poslechnout si názory od lidí, kteří si něco prožili.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS