Odpověď zvědavým holkám

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 20:54:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odpověď zvědavým holkám
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Odpověď zvědavým holkám  (Přečteno 3475 krát)
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« kdy: 25. Říjen 2010, 14:29:54 »

Čaute, zajímalo by mě, jakou odpovědí by jste reagovali na otázku od holky: Co ty a vztahy?

Je mi jasné, že odpověď bude podle toho o jakou holku se jedná, respektive o to, co předcházelo, co jsme spolu zažili, jak to mezi námi jiskřilo, atd.

Konkrétně a zkráceně s "B" se to má tak, že jsme se přes net seznámili asi před 3/4 rokem za účelem chození do tanečních, je o 9 let mladší, proběhlo pár procházek, kdy jsme se společně docela dost seznámili, dokázal jsem ji rozesmát, příjemně jsme se bavili a já ji ukázal svoje sebevědomí, zájem, doteky, prostě jsem si myslel, že všechno klape a tak nějak by to mělo vypadat, proto, abych ji svedl, společné nakupování, pizza, probíhaly jarní taneční, sdíleli jsme společné pocity a zážitky, byl jsem i u ní doma trénovat, na sex nedošlo, akorát jsem ji vlezl do sprchy;-o a štengrovali jsme se, lichotili a taky dělali kopec srandy, tím, např. tím, že jsme dělali, že jsme manželé:-), k žádným něžnostem však nedošlo, dobře si hlídala, aby to nezašlo nikam dál, ale musel jsem ještě ten večer kolem půlnoci odjet, měla tam přijet její máma a bylo fakt vidět, že by o mě chvílema stála, prostě mi to přišlo, jak kdyby nevěděla co chce, Později po tanečních, došlo i na KC, ale musel jsem ji vysvětlit, že ji je dávám, protože jsem "z tance" měl dobrý pocit, jinak hned začla mluvit o vztahu a že tam není ta jiskra. Její zájem jsem si nenalhával, ale byl hmatatelný.

Když se někdy v průběhu té doby chtěla bavit o tom, že ode mě cítí zájem o něco víc, tak došlo na to, "že je lesba", atd. proto jsem svůj zájem zmírnil a snaha o závěrečnou pusu vycházela z ní, na líbačku nedošlo, mojí atraktivitou u jiných žen si byla jistá, ukázal jsem jí, že doukážu flirtovat s šikovnou prodavačkou při nakupování riflí, nebo se dát do řeči s holkou na zastávce, takže žárlivost z její strany taky byla. Je z movitější rodiny, ale ikdyž mi kdysi říkala, že dokonce i klukům radí jak na holky, tak že to mám pořád lehčí než ona, když by si měla hledat ženu... Kdysi na procházce mi řekla, že měla kluka, aby měla srovnání, prostě klasicky holčičí výmluva, když nechce právě vás, že je lesba...
Přišlo mi to, jako by byla ještě panna a nechtěla o to přijít se mnou...

Proběhly závěrečné taneční, kde jsme oba byli zpočátku spíše strnulí kvůli jejím rodičům(rozvádí se) a její máma tam byla s novým amantem, takže jsme si to užili až ke konci, bohužel musela jít dřív, její otec chtěl jet za svou přítelkyní a ona měla být na víkend u něj, zase jsem dostal pusu s tím, že by měla zájem o závěrečné a že se ozve, což se až do teď nestalo...
Co se týká pokračovacích tanečních s ní, mohl by to být problém, její rodiče bydlí od sebe asi 30 km a není kde trénovat, navíc kvůli škole a práci by se nám blbě trénovalo, jedná se spíš o taneční pro milenecké Šťastný a manželské páry...


Minulý týden se ozvala po skoro 1/4 roce přeposílacím @ co se týká té ztracené Aničky. Už dřív jsem si říkal, že se jí ozvu, jak se jí daří, jenže nebyl čas, kvůli rekonstrukci střechy, tak jsem jí napsal, co asi dělá moje taneční partnerka a ona že se chvílema učí, chodí ven, do kina..., tak jsem ji odpověděl vtipnou odpovědí jestli se u nich ještě pořád pečou kulaté tvarohové koláče(kdysi jsme spolu u nich pekli a mě se nikdy nepodařilo, aby se upekly kulaté Šťastný ) a jestli už přišla na chuť pivu a černému čaji(pivo ji nechutná a na první info schůzce jsme byli v čajovně, dozvěeděl jsem se zpětně, že ji čaj nechutná Pssst!) a že už je určitě i kombinuje, tak jsem si z ní trochu vystřelil a ona mi odpověděla:

Dobré odpoledne,
jsem ráda,že jsi se ozval:-)sem tam na Tebe myslím,už jen tím,že téměř každý den chodím kolem Komorního klubu:-)Co ty a vztahy?

Mě by teď zajímalo, myslíte si, že holky někdy litují svých rozhodnutí, co se týká toho, že mohly mít muže, který o ně měl zájem a na kterého třeba myslí, až je pozdě a jejich zájem o ně opadl, dá se to a příp. jak to odlišit od zběžného zájmu, nebo zvědavosti?

Mám teď na vybranou: Buď ji napíšu "politickou odpověď", v duchu, že jsem pořád sám sebou a dělám vždycky to co chci, nebo že je nějaká zvědavá a to, že mi "s ní bylo fajn".
Nebo bych ji mohl napsat, že mám s rodinou Šťastný fajn vztah, akorát s bráchou mi to moc nevychází Super!, nebo, že mám pár adeptek na úsekovou vícemiss Smějící se, ale za každou cenu s někým být nemusím, protože si navíc ještě vybírám.  Mrkající

Co by jste ji na mém místě odpověděli? Díky.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Říjen 2010, 14:32:27 »

mám z toho feel že holka se v sobě nevyzná a absolutně neví co vlastně chce...což ostatně u 18ky není zas tak neobvyklý...Z čehož vyplývá že pokud jí neukážeš co má chtít, nikam se to neposune.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS