Omluvit se, nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 23:25:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Omluvit se, nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Omluvit se, nebo ne?  (Přečteno 11772 krát)
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« kdy: 05. Duben 2010, 17:24:29 »

Ahoj.
Mám problém s tím, že nevím jestli se mám holce omluvit nebo ne. Přijde mi to jako taková patová situace kduž se omluvím budu ten co dolejzá když to nechám riskuju že jí ztratím, protože nejspíš ani jeden z nás nebude ten co začne hovor jako první. Nastíním situaci co nejvíc přesně.
Byl jsem s jednou holkou na takovým nultým rande. Vše proběhlo OK. Ale žádný kino nic jen jsme si dobře popovídali. Domluvili jsme se že se ještě sejdem a že si zavoláme. Zhruba o týden pozďeji mi volala během vyučováni že už jí skončila škola a jestli nechci někam zajít. Bohužel jsem měl ještě dvě hodiny a tak to nešlo. Domluvili jsme se ale že zajdeme do kina. Šli jsme asi 14 dnů na to. V kině taky žádný kino a když jsem se jí cestou na autobus pokusil chytit za ruku ( někdo mi to tady už psal že to mám udělat když se jde jak se ty ruce kývají vedle sebe) no povedlo se ale místo toho aby mě chytla tak mi řekla promiň. V tu chvíli se mi rozutekly myšlenky. A už jsem se o nic víc nepokoušel.  Od té doby jsem jí dvakrát zval po škole ven. Ale nemohla že nemá čas. A naposled už to neznělo moc věrohodně.
Tědka o víkendu jsem jí zval na velikonoční koncert. Bohužel mi to nezvedla takže jsme se domlouvali po sms. Napsala mi že už má něco jiného. Ani nevěděla od kolika ten koncert je. A protože mi to před tím odmítlo ještě dalších 6 lidí. Mírně jsem ztratil nervy a odepsal jí že mi má rovnou napsat že se jí nehce, když neví od kolika to je, a že se ani nebudu snažit navrhnout náhradní termín. Na to už mi neodepsala. Mě to teď štve co jsem jí napsal třeba opravdu měla něco jiného, ale mám se jí omlouvat nebo to nechat plavat? Nebo počkat jak bude reagovat až jí uvidím?
Díky
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Duben 2010, 17:47:26 »

Tak tohle si dělat opravdu neměl, teď vypadáš jako zoufalec a budeš vypadat ještě větší jestli se jí omluvíš, takže se neomlouvej (Za co by ses jí chtěl omluvit ? Za to, že se neumíš ovládat ? že nevíš co děláš ?).
Jak říkám pokazil si to. Sice nebylo už, co pokazit, protože je vidět, že v ten den o tebe přestala mít zájem, ale tímhle si snížil šanci, že jí ještě můžeš nějak dostat.
Škoda, každý dělá chyby. Halvně se za to nemlať do hlavy  Úsměv, tedy pokud se ti tato chyba v životě ještě nestala, protože se člověk má z chyb poučit. Také jsem udělal podobnou chybu jako ty.
Myslím, že než si jí napsal toto, tak šance byla mizivá a teď zmizela úplně.

Do příště se nauč "Ovládat své emoce", to je vše  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Duben 2010, 18:00:32 »

Do příště se nauč "Ovládat své emoce", to je vše  Mrkající

Proč? Když ji chtěl chytit za ruku, proč ne? Má se za svoje emoce snad stydět?

Ty jsi udělal chybu, že jsi vůbec psal. Proč píšeš? Už to, že jí něco takovýho napíšeš v SMS, je srabárna. Navíc kdybys jí zavolal, bude reagovat hned a víš, na čem si. Telefonáty jsou sice horší "na psychiku", protože musíš rychle reagovat, ale to ona musí taky - a v tom je ta výhoda Šťastný

Na tvym místě bych jí zavolal, neomlouval se, ale domluvil se s ní někdy na ven (třeba že jí to chceš vysvětlit... něco si vymysli). No a venku už je to jen o tvých schopnostech... já bych se jí snažil eskalovat a přitom bych jí furt říkal, že to přece nemůžeme a jsme jenom kámoši Šťastný Dva kroky vpřed a jeden vzad. Eskaloval bych to asi až k líbání nebo puse, podle situace...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Duben 2010, 18:26:25 »

Do příště se nauč "Ovládat své emoce", to je vše  Mrkající
Proč? Když ji chtěl chytit za ruku, proč ne? Má se za svoje emoce snad stydět?
Ho*no.. - přetekli mu nervy a napsal špatnou sms
Proto se má naučit "ovládat své emoce"  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Duben 2010, 18:58:57 »

Jouda: No vídím to podobně jako ty. Bohužel no. Pujdu o dům dál i když asi nejdřív počkám jak bude reagovat. A podle toho se zařídím, aby to zase nemělo efekt holomrazu i když to by taky nebylo špatný.

Rend
: Volal jsem ale nebrala to. Nesnáším smsky, chybí jim ten tón kterým to člověk říka a to je strašně moc. Ale tady to jinak nešlo. Nejde mi o to jeslti bych to řek do telefonu v tý situaci bych to klidně asi i řekl. Jak už jsem psal Joudovi uvidím jak se zachová a podle toho se k tomu postavím.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Duben 2010, 22:15:12 »

Přijde mi to jako taková patová situace kduž se omluvím budu ten co dolejzá když to nechám riskuju že jí ztratím
já si myslim, že už jseš ten, co dolejzá...
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Duben 2010, 12:35:11 »

Slušně řečeno: je to v prdeli, klidně si smaž její číslo. Možná někdy napíše, proč se jí neozejváš.
Zaznamenáno

Chrizofilax
Host
« Odpověď #7 kdy: 06. Duben 2010, 13:53:09 »

jj je konec. Pro svou hrdost prosím už nic nepodnikej. Na světě je hodně žen tak jdi ven a ošu... 1000 jiných Úsměv Z chyb se pouč a o to to bude cennější zkušenost.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Duben 2010, 15:47:25 »

Na světě je hodně žen tak jdi ven a ošu... 1000 jiných Úsměv

Tohle je fakt moc pěkný... Většina lidí tu na sobě dře, aby něco takovýho dokázali, a ty napíšeš: "Tak běž a ošukej je!" Šťastný

Je to jako kdyby ses učil japonsky a já ti řek: "Tak běž a mluv japonsky! Dělej di ven a mluv s lidma japonsky!" Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Chrizofilax
Host
« Odpověď #9 kdy: 06. Duben 2010, 15:54:51 »

Citace
Tohle je fakt moc pěkný... Většina lidí tu na sobě dře, aby něco takovýho dokázali, a ty napíšeš: "Tak běž a ošukej je!" Šťastný

Je to jako kdyby ses učil japonsky a já ti řek: "Tak běž a mluv japonsky! Dělej di ven a mluv s lidma japonsky!" Smějící se Smějící se

To měla být motivace  Smějící se (nemyslet vážně) Chtěl jsem spíš podotknout, že by měl jít dál a neohlížet se. Na světě je spousty žen, tak když to nevyjde jednou, je mnoho materiálů na další skoušení.
Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 40
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Duben 2010, 16:12:12 »

Neospravedlnovat sa, podla toho co pises ona urcite ani neregistruje, ze sa udialo nieco, za co by si sa mohol ospravedlnit. Podla vsetkeho uz predtym nemala zaujem. Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Duben 2010, 17:37:05 »

Mě osobně by tohle vrtalo hlavou a neměl bych klid...

Napsal bych jí omluvu s tim, že bych zkusil to formulovat tak nějak abys na tom jen netratil. Nemáš co ztratit.

Osobně bych zvolil něco jako:
Poslední dobou se v mým životě stalo pár věcí, který mě donutili přemejšlet a trochu si srovnat život.... (následuje nějak stručně omluva).

A o těch věcech, co se staly samozřejmně nechceš mluvit. Je IMO šance, že jí to začne vrtat v hlavě a začne se vyptávat... a ty pojedeš prostě fluff talk a zkusíš z toho něco vytřískat. Třeba to bude k ničemu, ale lepší než to nechat jen tak bez boje.

Já bych z toho prostě nemoh večer spát, když bych si nebyl jistej, že je to totálně v pr... Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Princ



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Duben 2010, 18:09:18 »

Jako já bych to už určitě nechal být. Hlavně nereaguje- neodepisuje a nezvedá telefon. Teď už bys fakt jen dolejzal. Vůbec ji nekontaktuj, ne kvuli holomrázu (který ona mít mimochoden asi nebude), ale kvůli své důstojnosti.
Nebo ji rovou napiš "prosím, pomiluj se semnou, moc tě potřebuju". Ne teď fakt, pokaždý když ji napíšeš, tak si dost snížiš už tak nízkou cenu. Tím nemyslím, že nemáš hodnotu, ale u ní už to tak bude Smutný
Běž dál a buď rád, že se to stalo. Máš zkušenost a víš, co jsi udělal špatně ;-) Příští holka bude lepší, to mi věř  Super!
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Duben 2010, 19:45:25 »

Já nevim proč tomu nedát poslední šanci. Zavolej jí a zkus se jí omluvit/rozesmát/někam pozvat/brečet jí do telefonu/cokoliv tě napadne, protože už nemáš co ztratit a ta zkušenost se může hodit, tak proč ne? Klidně si ze sebe udělej srandu, nebo si s ní naopak zkus narovinu promluvit.

Je možný, že ti to ani nevezme. Je možný, že tě bude ignorovat. Je možný, že tě pošle do hajzlu a bude si o tobě myslet, že seš trapnej. Tohle všechno a ještě mnohem víc JE MOŽNÝ. Ale taky JE MOŽNÝ, že spolu pokecáte a někam se posunete.

Když jí ale nezavoláš, nic z tohodle možný nebude. MOŽNÁ se ozve, ale myslím, že bys udělal líp, kdybys vzal věci do svých rukou. Zdá se ti, že něco není v pořádku, pak je NA TOBĚ abys to do pořádku dal.

Good luck
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Duben 2010, 20:33:20 »

Edwine, naprosto tě chápu. Zažil jsem si svoje a znám to: ozvala se ti a ty jsi viděl zájem, to kino bylo fajn a pak jsi ji chytil za tu ruku a najednou všechno z kopce. Ona se ti neozývá a na tvoje snažení nereaguje. A přesto přemýšlíš proč když předtím něco chtěla, teď nechce.
Víš co, na to je jedniý řešení. Neřešit proč nechce, prostě nechce. To, že jsi jí pak ještě psal "proč neodepíšeš" už je absolutně trapný. Já vím, taky jsem párkrát něco podobnýho napsal, ale nikdy se to tím nezlepšilo, už jsem si chtěl spíš ulevit a zbavit se jí.
Neřeš ji, buď v klidu a pohodě. Nech to trochu odležet a pak jí zavolej a domluv se s ní na něčem. Jestli to půjde, tak se potkáte a tam se můžeš "omluvit". Hlavně ber všechno v naprostým klidu a pozitivně a mluv s ní taky s dobrou náladou. Když ti to ani nezvedne, tak číslo smaž a hotové. Je to její problém.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Duben 2010, 23:41:19 »

Ava: absolutně nějak nepobíram, proč by jí měl psát nějakou omluvu... wtf... ona ho nechce prostě.. a on se jí má omlouvat? za co jako?... at na ní prostě sere... ona se buď ozve, že jí to bude divný, nebo se neozve a tim líp...
Zaznamenáno

Princ



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Duben 2010, 13:35:27 »

Taky si myslím, že by se neměl omlouvat. Vím, že to teď  bude pro Tebe těžký, ale holek je spousta a lepších. Vůbec bych ji nekontaktoval!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Duben 2010, 14:58:38 »

On se jí má omlouvat za to, že na ní byl zbytečně hnusnej. Nikdo se tady nehádá o tom, že je to v pr...

Zajímalo by mě, čím mu jako ublíží to, když se omluví. Svého času to bývalo přirozené a bývala to známka dobrého vychování.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Duben 2010, 16:31:17 »

Nebudu dělit odpovědi pro každého z Vás,

myslím, že nad vším až moc přemýšlím a je to taky věc, která mě dovedla k pickupu, nebo spíš k tomu, že jsem se dostal jsem na toto fórum s pickupem jsem začal až později. Neměl jsem problém s tím bavit se s holkou, smát se s ní apod. , jo měl jsem problém s tím oslovit neznámou holku, ale kdo to zvládne v 15/16, nebo kolik mi bylo když jsem se začal zajímat. Ale to už pramení z toho mýho přemýšlení. Chtěl jsem si něco začít třeba se spolužačkou z vedlejší třidy, no a v mý hlavě se najednou objevilo tisíc otázek od "co jí řeknu", přes "kam se půjdeme projít, nemůžem přece chodit pořád do lesa a do parku", až po "co jí řeknu až potkám nějakou jinou, nebo to nebude k tomu". Trochu divný řešit tohle vůbec před tím než holku vůbec oslovím, ale je to moje hlava a nic moc s tím nenadělám. Ani pickup moc nepomoh ty otázky jsou tu pořád i když už k tomu abych něco začal nepotřebuju všechny odpovědi.

No a tak to bylo i tady když už jsem to odeslal a došlo mi  co jsem to proved. Tak jsem taky začal přemýšlet a postupňe si odpovídat na všechny otázky, které mě napadly. Byl jsem zmatenej a tak jsem se obrátil sem.

Teďka s odstupem času a po mnoha odpovědích jsem dospěl k názoru, že ať to můžu zachránit, nebo ne. Tak se musím omluvit i kdybych měl klesnout na dno mariánského příkopu. Mám prostě asi moc slušné vychováni na to abych to nechal jen tak plavat.

Díky všem za to, že se k tomu vyjádřili. A omlouvám se těm, které jsem zklamal za to, že se jí omluvím a nenechám to plavat.

Ps: Myslím, že to vychování je důvodem proč jsme tady… taky si vzpomínáte jak vám rodiče říkali na holky buď vždycky hodný. Bohužel jsme si to vzali moc k srdci.   
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Duben 2010, 19:19:31 »

Edwin: Jsem rád, že to vidíme stejně.

Jen fakt, že je na balení holek účinější bejt hulvát není důvod k tomu, aby člověk rezignoval na etiku a morálku. Rezignování na tyhle zásadní hodnoty je totiž hlavní příčinou toho, proč je společnost tam kde je...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Princ



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Duben 2010, 23:10:15 »

Nemyslím si, žes provedl něco tak strašnýho, že se musíš za každou cenu omlouvat.

Neřeš ji, buď v klidu a pohodě. Nech to trochu odležet a pak jí zavolej a domluv se s ní na něčem. Jestli to půjde, tak se potkáte a tam se můžeš "omluvit". Hlavně ber všechno v naprostým klidu a pozitivně a mluv s ní taky s dobrou náladou. Když ti to ani nezvedne, tak číslo smaž a hotové. Je to její problém.
Takhle to je asi nejlepší, když to půjde, tak se omluv a když nebude reagovat nebo se schopna sejít, tak si stejně tu omluvu nezaslouží.

Teď jak to čtu znova, mám pořád pocit, že to není nic hroznýho. Udělal jsi to co jsi udělat musel, aby se Ti ulevilo a ne aby ses dusil.
Když ji potkáš, omluv se, ale jen lehce. Nedělej z toho žádný drama před ní  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS