Omyl?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:33:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Omyl?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Omyl?  (Přečteno 3416 krát)
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 25. Leden 2010, 18:53:45 »

Ahoj vsem, poznal jsem na parbe jednu holku (je z nasi skoly) a docela dost jsme se spolu bavili(mel jsem ten pocit jako by po me jela a hodne ozrala nebyla), ve skole jsem jeden den delal jako ze ji nevidim, protoze jsem mel blbou naladu a nechtel jsem proste nic resit. Odted me na icq a na facebooku ignoruje. Myslite ze v tu noc mela zajem jen o "1night stand" nebo jsem ji spatne pochopil a chtela se tam jen s nekym kamaradit? Mam se ji omluvit nebo za ni prijit jako by nic a kecat s ni?(u toho posledniho je vetsi riziko ze me posle do pr*** Šťastný).Jinak chodim do 4taku a ona do 2haku.  Predem diky za vase odpovedi
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Leden 2010, 19:26:41 »

a co s ní zamýšlíš vůbec nepíšeš... nebo jsem slepej...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden 2010, 19:42:59 »

Tak ja presne nevim, jasny ze bych s ni chodil, ale stacilo by mi i kamaradstvi a bojim se ze kdybych ji zacal nejak balit a nemela by zajem ze by se se mnou uz nechtela ani kamaradit. Reknu vam ze jsem zatim mel jen 1holku a bylo to asi na tyden(nebylo to skoro nic, mozna se tomu nedalo rikat ani chozeni). Jinak ja holky nebalim kvuli tomuhle duvodu skoro vubec, asi to je i duvod ze jsem zatim jen tu 1mel no. Sebevedomi mi za posledni pul rok narostlo hodne, uz se i s tema holkama dokazu normalne bavit, ale abych nekoho balil tak to je pro me "no go", kazdej mi rika jak vypadam na svuj vek mlade a jak jsem roztomilej atd. a kdyz vidim holky v mym veku (18) jak vsichni chodej se starsima typkama tak to v tomhle pripade srazi sebevedomi a clovek to ani nezkousi.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Leden 2010, 19:47:45 »

No a prosimtě, co se stalo, když si jí pozdravil a pokusil ses s ní mluvit? (teď) Jo tys to ještě nezkusil? Tak tam je zakopanej pes. Ať s ní chceš cokoli, nejdřív s ní musíš mluvit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Leden 2010, 22:37:33 »

Potkal jsi na pařbě holku, byla připitá, kecali jste (možná tě balila, možná ne) a pak sis jí jeden den ve škole nevšímal načež tě ona začala na icq a facebooku ignorovat... Nechceš jí balit, protože se bojíš, že jí ztratíš jako kamarádku. Trošku překombinovaný.

Za takhle krátkej čas těžko vytvoříš kamarádství, který by stálo za tyhle úvahy.

A ještě z jednoho omylu bych tě chtěl vyvést. Nemysli si, že když balíš holku, že s ní pak nemůžeš bejt kamarád. S dost holkama, který jsem balil jsem teď kamarád. Ať už jsem u nich v balení uspěl nebo ne, tak jsem se s nima seznámil a jak to vypadá, většina mě neodsuzuje za to, že jsem se pokusil jí sbalit.

Trošku souhra náhod, ale než jsem šel sem, tak jsem si dával na facebooku aplikaci: "my top followers" a z 10 lidí je 9 holek z nichž jsem: 2 balil neúspěšně, 1 balil na ZŠ (jestli se těm mejm dřívějším pokusům dalo říct balení), s 2 chvíli chodil, s 1 dá se říct chodim a 3 jsou čistě skvělý kamarádky. Ta aplikace rozhoduje podle toho, kdo jak často přispívá na zeď. Příspívali by na tu zeď, kdyby mi zazlívaly, že jsem je balil?
Zaznamenáno

Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Leden 2010, 20:51:29 »

No tak ja to zkusim diky zatim, dam vedet jak to dopadlo,mozna se jeste na neco zeptam
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS