Ona, on a já?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:31:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ona, on a já?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ona, on a já?  (Přečteno 4959 krát)
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« kdy: 23. Červen 2012, 12:15:52 »

Ahoj,

omlouvám se za název tématu, není to až tak horké jak to zní, ale zdá se mi to příhodné Šťastný

Odnedávna se trochu víc bavím s holkou ze školy, je celkem fajn. Jednou večer jsme si ale psali a ona si stěžovala, že (zjednodušeně) po ní pálí nějakej kluk, jí se nelíbí, a takový kecy.. Pak se mě zeptala, jestli s ním má jít na rande.
Napsala i, že doufá, že mi nevadí, že mi o tom píše.

Co si o tomhle myslíte?
Jak se mám zachovat, když po mně chce takovouhle radu? Nějak jsem to odehrál, ale jde mi o to, jestli se mi tím snaží něco naznačit nebo ne. Prostě, co tím chtěla říct.
Díky a přeji pěkný víkend.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Červen 2012, 13:00:16 »

Trochu víc jste se začali bavit, psát si, a jednou ti napsala tohle. Myslim, že ti začala důvěřovat a nevěděla komu se svěřit. Tak ti to takhle napsala.
Asi tě zklamu, ale dle jejího chování tě očividně bere jako kamaráda. Má k tobě důvěru ale nepřitahuješ ji jako potencionální partner.

Nadruhou stranu z tvého příspěvku cítim, že ti ona vrtá hlavou a v hloubi duše po ní toužíš.
Zaznamenáno

tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Červen 2012, 13:10:56 »

To nerad "slyším".. Upřímně jsem trochu doufal, že to může být i naopak Úsměv

Tak nevadí, jde se dál. Díky Úsměv
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Červen 2012, 14:29:41 »

Mohl jsi jí na to odpovědět, aby šla na rande radši s tebou Mrkající A žádné "jde se dál", dokud nevíš, na čem u jsi. Zkus a až pak uvidíš. Pozvi ji ven (na rande) Mrkající
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Červen 2012, 15:30:19 »

Já bych to taky viděl z její strany na kamarádství, a kdyby se jí tamten kluk opravdu nelíbil, tak by asi o rande moc neuvažovala, a hlavně se neptala tebe. Prostě podle mě sama neví co chce.

Ještě by si z toho mohl vybruslit, pokuď by si jí někam vytáhnul a tam jí dal jasně najevo, že prostě kámoš nechceš být = ne, že se jí to budeš snažit vysvětlit, prostě seber koule a tvrdě jeď MC a dál..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Červen 2012, 17:21:25 »

Celkem souhlas s Gammarusem, todle je jen blbost kterou přejdi.. Sám musíš vědět co od ní chceš, zatim sis jen trochu popsal a pokecal, wow.. Šťastný jestli to je tvůj cíl, neva, "jdi si psát dál". Jestli jí chceš, vem si jí Úsměv) bohaa, It's simple.. až tě pošle do prdele nebo to začne být divný, pak aaanoo, "jde se dál"  Mrkající
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS