Oslovení holky se sluchátky na uších

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 01:59:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Oslovení holky se sluchátky na uších
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Oslovení holky se sluchátky na uších  (Přečteno 12062 krát)
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 04. Prosinec 2006, 03:54:17 »

Už jsem si kolikrát říkal, jak na to... co poradíte vy?

Potkáte hezku holku, co má zrovna sluchátka v uších a něco poslouchá. Jak ji oslovíte? Máte na to nějaký trik?

Teď se ukažte, znalkyně a znalci.  Smějící se

Díky za názory.
Zaznamenáno
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec 2006, 10:04:22 »

Skus sa len pekne usmiat a dufat, ze si ich da dole Úsměv
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec 2006, 16:31:29 »

Je pravda, ze dneska potkavame na ulici cim dal vic holek ozdobenych sluchatky  Super!

Kazdopadne, pokud ses v pozici, kdy se na tebe diva nebo aspon stojis v jejim zornem poli, ja bych zacal delat nejaky xichty a pritom se na ni hezky usmivat, kdyby na to nejak zareagovala, treba usmevem nebo smichem (ne, ze se otoci Šťastný ) tak k ni prijit a to uz urcite sluchatka sunda  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
crywolf



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Prosinec 2006, 14:33:19 »

Skus sa jej pozret do oci a ked bude nadviazany kontak skus sa tvarit ako keby ovladas posunkovu rec rukamy a usmievaj sa urcite da dole sluchatka a zacne rozpravat ako keby si pocul S jazykem
Zaznamenáno
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 23. Prosinec 2006, 00:09:23 »

Zkus se jí zeptat na písničku co jí zrovna v těch sluchátkách hraje a pak rozšiřuj diskuzi Mrkající
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
maf78



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Leden 2007, 19:19:14 »

Taky nad tím poslední dobou přemýšlím. Toto mě napadlo:

1. Upoutat na sebe nějak pozornost, např. zamáváním rukama (jako když chcete kamarádovi říct: sundej si ta sluchátka, potřebuju ti něco říct).

2. Pak se můžete zeptat, jestli má discmana, nebo mp3 přehrávač, že byste si chtěli nějaký koupit a jestli vám může poradit. Dále se můžete zeptat, co poslouchá atp. Nebo řekněte něco jako: Ahoj, to jsou noví Kabáti? (Když odpoví ano, pokračujte: Můžu si, prosím tě, kousek poslechnout?) Když odpoví ne, nejsou, reagujte: aha, a co teda posloucháš? atp.
Zaznamenáno

If there is no game, there is no girl!
Ricka

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Duben 2007, 12:09:44 »

no ,na mě by spíš fungovalo,kdyby se mě kluk zeptal jestli nevím kolik je hodin,nebo jestli nemám oheň...atd.Tyto otázky jsou takové neosobní...a každý ,přestože má sluchátka v uších,si je sundá ,když vidí ,že ho někdo druhý oslovuje,ne? Mrkající
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Duben 2007, 18:20:46 »

Upřímně řečeno, kdyby holka, vedle mě sedící nebo stojící, mi ukázala posunek, ať si sundám sluchátka a chtěla by se se mnou bavit o mp3 přehrávačích, tak by musela bejt sakra dobrá abych se ten rozhovor nesnažil naštvaně ukončit... Když jedu po 8hodinové škole nacpaným trolejbusem dom, chci fakt jen relaxovat a poslouchat příjemný písničky Mrkající
Zaznamenáno
Doli

Karma: -16
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Květen 2007, 17:21:19 »

Nebudete mi to věřit ,ale dneska se mi stala uplně stejná situace jedu sedneke mě jedna holka tak si říkam oslovim ji:Čekam az se na me podiva a ona pořád kouká někam do ryti tak co to je když se na mě ani nekoukne sem se chtěl na ni usmát ,ale hold sem nedostal možnost a šťouchat do ní mi přišlo blbý já bych to udělal s tim úsměvem je to takovy asi nejlepší  kdyby se na mě usmála taky tak jí řeknu že má krásnej úsměv a dál rozvinul
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 10. Květen 2007, 23:27:43 »

Nedávno jsem studoval, jakým způsobem zahajují komunikaci lidé ze zahraničí. Ti k vám prostě přijdou pěkně zpříma zepředu a zastaví se zhruba 140cm před vámi. Neustále udržují pozitivní oční kontakt. Nelze si jich nevšimnout. Lidé z ČR se nejčastěji plíží bokem či zezadu, jako smrad, a prostě se pak nějak tajně vynoří. A to je špatně. Výsledkem je neochota s takovým člověkem mluvit, protože k němu nemáte důvěru.

Takže holku na holku se sluchátky použijeme nejčastěji jasný a přímý příchod. Není-li k tomu prostor, získáme si pozornost letmým dotekem na její rameno. V obou případech je nutné rychle navázat pozitivní oční kontakt - k uklidnění dívky a navození správné atmosféry.

Osobně používám lehký dotek na rameno s oslovením. Získám si tím jasnou pozornost. Dotek musí být vážně jen lehký, nikoliv agresivní. Sám o sobě navozuje u dívky lehkou zvědavost. Stejně tak je třeba dát čas k sundání sluchátek.
« Poslední změna: 11. Květen 2007, 09:17:23 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
MadMan



Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Květen 2007, 07:20:25 »

Nedávno jsem studoval, jakým způsobem zahajují komunikaci lidé ze zahraničí. Ti k vám prostě přijdou pěkně zpříma zepředu a zastaví se zhruba 40cm před vámi. Neustále udržují pozitivní oční kontakt. Nelze si jich nevšimnout. Lidé z ČR se nejčastěji plíží bokem či zezadu, jako smrad, a prostě se pak nějak tajně vynoří. A to je špatně. Výsledkem je neochota s takovým člověkem mluvit, protože k němu nemáte důvěru.

Takže holku na holku se sluchátky použijeme nejčastěji jasný a přímý příchod. Není-li k tomu prostor, získáme si pozornost letmým dotekem na její rameno. V obou případech je nutné rychle navázat pozitivní oční kontakt - k uklidnění dívky a navození správné atmosféry.

Osobně používám lehký dotek na rameno s oslovením. Získám si tím jasnou pozornost. Dotek musí být vážně jen lehký, nikoliv agresivní. Sám o sobě navozuje u dívky lehkou zvědavost. Stejně tak je třeba dát čas k sundání sluchátek.

Nieje lepšie pristupovať  nie úplne priamo, ale trocha zo strany?
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Květen 2007, 08:40:43 »

Nieje lepšie pristupovať  nie úplne priamo, ale trocha zo strany?

Je, ale pouze pokud se stretavaji dva muzi. Celni pristup je konfrontacni gesto a vyvola podvedomou obranou reakci. U zen je to ovsem jine, ty nejsou tak souperive a celni kontakt jim zpravidla nevadi a naopak ho vnimaji jako prime jednani, prip. znak dominance.
« Poslední změna: 11. Květen 2007, 08:50:29 od Mourn » Zaznamenáno
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Květen 2007, 18:00:01 »

Mno sice jsem oslovovací nemehlo ale nedávno jsem si udělal výlet do cizího města, kvůli jedné záležistosti a co se nestalo:
oslovil jsem spousty holek a jedno jestli ze sluchátkama nebo bez nich prostě když vidí že na ní chci mluvit případně už na ní mluvím tak ona si je kupodivu sundá  Šťastný
Říkal jsem si tak dneska někoho oslovím, no natože v městě kde žiju mám obruvské komplexy oslovit člověka i holku na ulici v cizím městě se ze mě stal úplně cizí člověk a oslovil jsem za ten den asi 8 holek. Z toho i holky samotné i 2 holky najednou.

Zezačátku jsem útočil zezadu, no pak se mi stalo že jsem šel za jednou se na něco zeptat přímo no prostě věděla už tak 10sekudn že du k ní, no zeptal jsem se nevěděla tak jsem přeběhl k další asi 10 metrů daleko, ta byla o dost příjemnější a dokonce mi i poradila. A jelikož jsem neměl v úmyslu nic víc tak jsem jí poděkoval a odešel.
Ale opravdu vám neřeknu proč, mi nejde oslovovat v městě kde bydlím, zjišťuju že mi to jde jen tam kde to neznám.
Já vím řeknete si že jsem něco potřeboval vědět, je to fakt že ano. Ale ptal jsem se na věci které vím na 70% takže tím to ani nebylo.
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Květen 2007, 18:43:57 »

NO jak psal Qark je to fakt ze tady se zdrahame mam zkusenosti z francouzi a ty jsou mnohem komunikativnejsi nez u nas normalne sjem se tam bavil s cizimi lidmi treba v autobuse nebo na ulici a podopne nemaj problem s tim komunikovat kdyz chtej tak komunikujou.  ale k tem sluchatkum ja bych si je treba nekde v pozadi nasadil a delal ze posloucham a pri navazani ocniho kontaktu bych se je sundal a holka by to mela pochopit jako singnal ze bych si s ni rad popovidal nebo aspon em to tak fungovalo...
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS