Oslovovani za pritomnosti jinych

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 22:14:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Oslovovani za pritomnosti jinych
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Oslovovani za pritomnosti jinych  (Přečteno 16739 krát)
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« kdy: 14. Únor 2008, 20:04:23 »

Docela uvazuju, ze se uz pustim do oslovovani neznamych holek na ulici, tramvaji apod.  Ale proste nejvic mi vadi predstava, ze lidi v okoli z toho budou mit divadlo, budou se smat apod.   Smějící se  Jak se ti lidi teda chovaj, fakt koukaj, co se deje? Vsimnou si neceho?
 Asi odchytit holku, tak aby nikdo okolo nebyl neni jednoduchy, ne? navic ta holka by mohla mit trochu obavu  Smějící se
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Únor 2008, 20:31:55 »

Z tohohle jsem měl ze začátku taky špatný pocit, že se mi lidi kolem budou smát. Ale neboj, ani si toho nevšimnou.

Ve městě je úplně nemožné, aby si toho někdo jiný všimnul. V autobuse, tramvaji, frontě, přednášce - prostě kde se lidi moc nemění, tě sice uslyší někdo, kdo je za/před tebou, ale 99% lidí to bude ignoruje. A to 1% tiše závidí že na nic takového nemají seběvedomí (teda ten zbytek by taky záviděl kdyby to věděli co se děje).
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Únor 2008, 20:35:29 »

Jak se ti lidi teda chovaj, fakt koukaj, co se deje? Vsimnou si neceho?
Jasně...koukaj se...a nečekaj na nic jinýho, než jak Tě uviděj, jak se pokoušíš klofnout nějakou babu...aby se mohli hezky na to podívat, vysmát se Ti a ještě tejden potom si doma říkat, co to bylo za divadlo a jaký seš pako... Projel jsem to

Prober se chlape Sákryš
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Únor 2008, 20:36:02 »

já kdyz jsem ze svou přitelkini tak ostatni lidi uplně ignoruju jestli si me vsimaj nebo ne.. delej to taky ignoruj okoli Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor 2008, 20:39:41 »

Odpověď zní: ne, lidi to nezajímá!... ber to tak, že všichni lidi maj svoje vlastní problémy... možná z toho budou mít divadlo, ale za chvíli na to zapomenou a taky je asi už nikdy neuvidíš...
Zaznamenáno

dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Únor 2008, 21:24:13 »

Pár lidí okolo si toho všimne, zvlášť pokud to není venku, kde je frmol, ale třeba v tramvaji. Lidi to registrují, ale nevšímají si toho; neřeš to.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Únor 2008, 16:18:05 »

Druid: čau kolego, chystám se na to samý Šťastný a uvědomil jsem si že pokud chci působit uvolněně, tak fakt ty lidi v okollí řešit nesmím
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Únor 2008, 17:55:23 »

Dodám ze zkušenosti (mám za sebou asi 20-30 oslovení "na ulici", tuším u 13. jsem to přestal počítat): buď rád, že tam ti lidi jsou. Dodávají holce jistotu, že je v bezpečí, takže se může trochu uvolnit. Když ji budeš sledovat ulicemi tak, abyste byli co nejvíc sami, budeš za úchyla.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Únor 2008, 22:45:07 »

a jakou mas statistiku uspesnosti? pri 30 pokusech uz to ma nejakou vypovidaci hodnotu
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Únor 2008, 23:43:21 »

Tohle je v podstatě nezodpověditelná otázka. Z určitého úhlu pohledu 100%, protože i pokus je úspěch. Z jiného 0% - nechodil jsem s žádnou (zatím ;-) s pár jsme ve sporadickém kontaktu). Navíc nezapomínej na okolnosti. Nedá se o tom uvažovat v jasných souřadnicích úspěchu, protože někdy mě přestala zajímat ještě při rozhovoru ONA, jindy z ní vypadlo, že chodí do osmé třídy... Nedá se to takhle brát. Jediné, co můžu říct, je, že se nechaly pozvat tak 3 tuším - nejsem tak přesvědčivý jako Qark ;-) Telefon mi dalo tak 5-8, odhadem. Tvrději mě odpálkovaly tuším dvě, nereagovala jedna. Přesně nevím, některé pokusy už jsou taky nějakou dobu.
Ještě mi to nedá a řeknu, proč jsem to přestal počítat. Protože když jsi ve správném rozpoložení, tak už se ty rozhoduješ, jestli ji po navázání konverzace někam pozveš; už jsi uvolněný, složitý je první krok, a takové pokusy počítat, nebo nepočítat? Podle mě přestat počítat úplně. A pokud jsi v pohodě, tak se i můžeš jednou opravdu zeptat na cestu a uvědomit si, že se ti ta holka vlastně líbí a někam ji pozvat. Takže ta čísla ber s rezervou, počítání a statistiky v tomhle nemají moc smysl. Co to je vlastně oslovení? Nedá se to přesně počítat.
Ale o tomhle ví první poslední spíš Qark, já tolik zkušeností a takovou schopnost jejich analýzy nemám, v jeho článcích je tohle dost dobře rozebrané...
« Poslední změna: 15. Únor 2008, 23:54:34 od dazed » Zaznamenáno

Happiness under construction!
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Únor 2008, 11:25:26 »

nekdo by si radeji hodil kostkou a třeba by to padlo.. ale byla by to velka nuda.. takze jsem rad ze to neni tak jednoduche..i kdyz to sam nezvladam Úsměv
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Únor 2008, 15:54:07 »

Cau, nevim jestli to patri zrovna sem, ale zkusim to.... Prostě mi de o to jak oslovit holku kdyz ma kolem sebe nekolik kamošek. Nekdy jezdim s  holkou ktera se mi libi stejnym busem a zrovna dneska jsem byl rozhodnutej jak ji oslovim atd.... No a pak jsem uvidel kolem ni dalsi 3 kamosky a proste sem se po.... Nic sem neudelal. Předem dekuju za kazdou radu
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Únor 2008, 16:18:22 »

Když na to nemáš sebevědomí, tak lépe nepokoušet a zkusit si to nejdřív na samotné holce Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Únor 2008, 18:25:06 »

No jo, ale jak to mam udelat abych ji nekdy "potkal" samotnou? Smutný Ja ji potkavam jen v buse a tam stejne miva pořad kamošky Šokovaný
Zaznamenáno
19374682

Karma: 1
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Únor 2008, 19:04:25 »

Přesně tak  Velmi smutný
« Poslední změna: 25. Únor 2008, 22:14:58 od LordAli » Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Únor 2008, 19:17:00 »

víš jaká je nejúčinější cesta?

Přijít za všemi (tvá vysněná + kámošky), bavit se s kámoškami, nějak je zaujmout, jí trochu ignorovat, aby jí přišlo líto že se s ní nebavíš (=> bude se dožadovat tvé pozornosti) a když se pak nakonec začneš bavit nejvíc s ní, tak bude štěstím bez sebe a když uvidí že jsi sympatický i kámoškám, tím víc si toho bude vážit, a pak ti dá v klidně číslo.

Jen dodatek: pro nesebevědomého člověka je toto nereálné, představa, že by měl bavit partu holek a ještě je nějak zaujmout, když absolutně neví jak Šťastný
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Únor 2008, 19:38:33 »

Tak partu holek bavit dokazu pokud jsou to kamosky, ale pokud je mezi nimi ta ktera se mi libi a jeste ty holky neznam tak to asi neklapne..... Smutný Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Únor 2008, 20:14:12 »

Jen dodatek: pro nesebevědomého člověka je toto nereálné, představa, že by měl bavit partu holek a ještě je nějak zaujmout, když absolutně neví jak Šťastný
Tak partu holek bavit dokazu pokud jsou to kamosky, ale pokud je mezi nimi ta ktera se mi libi a jeste ty holky neznam tak to asi neklapne..... Smutný Smutný
Když na to nemáš sebevědomí, tak lépe nepokoušet a zkusit si to nejdřív na samotné holce Úsměv
Co na tom bylo nepochopitelné. Prostě nemůžeš mít na všechno, na co se podíváš. Stejně jako bez práce nemáš na to abys nastoupil do boxerskýho zápasu, tak nemáš ani na tohle, pokud na sobe nezačneš pracovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Únor 2008, 20:37:53 »

No tak ted tu holku asi 14 dni neuvidim takze to nebudu resit. Me spiše zajimalo jestli by se šlo zbavit tech kamaradek.  Kdyby tam stala sama, opuštěná tak to nebude problem,ale s kamoskama..... Smutný. No nic proste az ji uvidim tak to zkusim (pokud se opět nepodělám). Myslim si že stejne nemam co ztratit Kroutící očima. A pak sem napišu vysledek jestli sem to zkazil nebo ne... Úsměv
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Únor 2008, 21:33:16 »

Když s ní chceš mermomocí mluvit o samotě, tak za ní přijď, třeba ji lehce vem za ruku a hned jí automaticky vem pryč od těch kámošek a s tajemným spikleneckým úsměvem jí řekni že jí chceš něco říct o samotě. Úsměv
Ale neptej se hned na číslo - hned ti ho nejspíš nedá ani kdyby jsi dělal cokoliv. Napřed ji potřebuješ zaujmout. Například tím že si s ní budeš normálně povídat. Potom není důvod aby ti číslo nedala.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Únor 2008, 22:08:54 »

Beduin: tvá představa mi přijde mírně naivní, navíc odhodlat se k fyzickému kontaktu je těžší než pouhé oslovení.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Únor 2008, 22:23:05 »

Právě když na to nebude myslet, že to je něco nucenýho - jen obyčejný zatáhnutí za ruku, tak by to mělo jít jednodušeji, ne?
Jak bys to teda udělal ty na Milhausově pozici?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Únor 2008, 16:23:54 »

Takže dneska jsem oslovil holku na ulici, měla sluchátka a totální ignorace. už jsem to vzdal pro dnešek.

Ale potkal jsem u baráku úžasnou holku, naprosto pěknou, dokonce jsem ji oslovil a vypadalo to že chtěla i konverzovat, ale nehorázně jsem zakoktal, což k mému překvapení rozluštila a po chvíli odpověděla.
Načež ale se nachomítla bývalá spolužačka která mi konverzaci skazila jelikož jsem se začal bavit s ní. A celé jsem to projel.

Ale nemůžu litovat toho oslovení, aspoň jsem to zkusil. Tak můžu jen doufat že jí zas někdy potkám.

snad příště..... fakt naštve  Ďábelský
« Poslední změna: 26. Únor 2008, 16:31:01 od Opera » Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Únor 2008, 17:06:05 »

Držim palce. Šťastný Nějak se osměluješ co. Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Únor 2008, 17:41:22 »

snažím se, ale to koktání bylo hrozné, ale holka super , skoro jsem se zamiloval na první pohled  Andílek
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS