Panna - technický manuál

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
09. Květen 2024, 22:17:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Panna - technický manuál
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Panna - technický manuál  (Přečteno 42588 krát)
BigLim

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 25. Duben 2007, 21:46:47 »

Zdar,
potřevobal bych pls něco jako manuál na to, jak odpanit...  Neutrální Mám(17) holku(16) pannu...  ona mi naznačila, že už by mohlo dojít k něčemu víc, ale bojím se toho z technické stránky... můžete mi prosím někdo napsat manuál jak postupovat ??? ne jak na předehru, mazlení, atd., ale na TO. Díky moc Mrkající
« Poslední změna: 26. Duben 2007, 09:55:43 od LordAli » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Duben 2007, 07:13:32 »

Vyndas, postavis, (pripadne nasadis), zasunes. Šťastný (jsou to 3 dny, tak to mam v živé paměti Úsměv )

A jestli chceš nějaké "užitečné rady", tak:
1) dej si bacha aby ses "nevyčerpal" předem Úsměv - 3x během hodiny je to prostě fyziologicky moc Šťastný (aspoň pro mně, ze začátku, ale trenink dělá mistra)
2) bohužel je to v rozporu s předchozím - nepodceň předehru. Musí být maximálně uvolněná. A možná i přesto to pro ní bude nepříjemné. U mě to zafungovalo na tolik, že neměla VŮBEC žádný problém. Docela sem se divil, ale sem spokojen Šťastný
3) pokud to i ty děláš poprvé, tak může být trošku problém se trefit. Myslel sem, že to nni možný, ale je Šťastný
4) technicky je to stejné jako jakýkoli jiný sex, jen nesmíš být moc hrubej Úsměv

Ale obecně se obávám, že TO není problém, problém je spíš právě ta předehra a vše okolo S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Duben 2007, 09:13:20 »

Někde sem čet, že předtim může pomoc panák nebo dva silnějšího alkoholu Smějící se ale zase se neožrat aby si sotva stál ( myšleno tak i tak  Smějící se ) prostě aby si byl uvolněnej.

2) bohužel je to v rozporu s předchozím - nepodceň předehru. Musí být maximálně uvolněná. 

Naprostá pravda... já se jednou k tomuhle tématu dostal s kamarádkou i se svojí přítelkyní a obě měly stejný názor, že bez mazlení to vypadá jako když ti jde jenom o TO jedno a ne o ní.
A je i ve tvym zájmu, aby se jí to líbilo ne?  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 26. Duben 2007, 09:31:36 »

Jeste se ti muze stat ta vec, ze se do ni proste nedostanes... Úsměv A jak to rict, ehm..driit to na sucho neni dobryy :-D takze kdyz to fakt uz nejde, nejakej ten zazracnej gel urcite pomuze
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Duben 2007, 09:35:27 »

tak jenom pohled ze strany zenske - pokud se toho bude bat a bude stazena - boli to jak .... (desne), otazka je, zda zna sve telo, jak se sama dokaze uvolnit... takze bez predehry - muzes ji to dost zkazit. Hodne uvolnit vsemoznejma praktikama Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 26. Duben 2007, 09:51:16 »

Existují dvě důležitá pravidla:

1 - mazlení, předehra, hlazení, líbání... http://www.qark.net/clanek/jak-na-lepsi-sex-a-zensky-orgasmus
moc nedoporučuji mít první sex bez toho, aniž byste se spolu předtím líp poznali po sexuální stránce. Tj. nejdřív několikrát prozkoumat svá těla, naučit se ji hladit, ukázat co máš rád ty a naopak a až po pár takových "zkoumáních" teprve jít na "zasunování". Takový postup bude lepší pro oba, navíc ty budeš jistější. Na odpanění nespěchat, to většinou přijde samo.


2 - nepřemýšlet!
nepřemýšlej při tom o žádných věcech, jako například: Dělám to teď dobře?, Líbí se jí to?, Co když se mi nepostaví?, Co hrají večer v televizi?, ... atd. Jednej uvolněně a intuitivně. Přemýšlení zabíjí erekci. Úsměv Úplně nejlepší je, když ten první sex tak nějak vyplyne ze situace. Mazlíte se, je to fajn a za chvilku se najednou milujte.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
BigLim

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Duben 2007, 13:48:11 »

OK  Úsměv Díky moc  Mrkající ale ještě jedna "drobnost" (stydím se zeptat něhoko naživo, ale doufám, že mě někdo pochopí normálně a poradí...  Stydlivý ). Pokud nebudu mít gumu mám to "pustit do ní" nebo ho vytáhnout a radší někam jinam ? Když bude krvácet, je lepší pokračovat nebo vytáhnout - něco s tím dělat a počkat až přestane ? ....omlouvám se za moje debilní dotazy, ale tohle se človek nikde nedočte Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Duben 2007, 14:01:17 »

To je asi na dohodě. Řekl bych já. A myslim, že s krvácením pokud jí to nebude bolet a ani jednomu z vás to nepřijde nechutné, tak není důvod přestávat. Jestli to neni nějak nebezpečný, nevim, možná bys jí tam moh zanést nějakou nečistotu, když to bude vlastně "otevřená rána". Těžko říct. Co na to přítomné dámy?

Pokud to půjde dovnitř, tak si připrav něco čím se to otře až to půjde ven. A věř, že si to uvniř zas až tak moc nepobyde, tak ať neni umazaná postel, stul, kuchyňská linka, či jiné případné místo dotyčné Šťastný
« Poslední změna: 26. Duben 2007, 14:02:49 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Duben 2007, 14:07:23 »

ehm, kdyz si to budete oba uzivat, tak si nejake krve ci jinych tekutin ani nevsimnete  Šťastný  a treba spolecna sprcha potom je takova pekna tecka, muzes ji nezne omyt a ona zase tebe...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Duben 2007, 14:37:50 »

S tou krvi, to je problem, co si vzpominam, tak kdyz jsme to jednou s holkama hodnotily (jeste na stredni), tak dost melo zazitek velmi krvavy a krvacily dost dlouho.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
BigLim

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Duben 2007, 15:12:44 »

To je asi na dohodě. Řekl bych já....

A jak se na to ptáš holky, která to ještě nedělala ? Úsměv
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #11 kdy: 26. Duben 2007, 17:30:32 »

3) pokud to i ty děláš poprvé, tak může být trošku problém se trefit. Myslel sem, že to nni možný, ale je Šťastný

Šťastný:D:D:D:D:D:D:D Hned mam zase veselejsi den.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Duben 2007, 19:50:57 »

Nevím, jestli jsem to už nepsal, ale jednou mi vyprávěla kamarádka, jak se měla poprvé milovat. Byli u ní doma, rodiče pryč, tak šli do obýváku na gauč. No a ten trotl to prý zarazil mezi 2 matrace a začal. Říkala, že se mu to líbilo, ale ona byla strašně naštvaná. Vůbec to prý nepoznal a ona se mu to bála říct  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Duben 2007, 20:05:52 »

...No a ten trotl to prý zarazil mezi 2 matrace a začal. Říkala, že se mu to líbilo, ale ona byla strašně naštvaná. Vůbec to prý nepoznal a ona se mu to bála říct  Smějící se

To musel bejt solidní trapas... ale jak sem to čet tak sem se dost dobře zasmál  Šťastný Šťastný  Řekla ti co bylo dál? Myslim jestli mu to řekla nebo jestli čekala až mu dojde, že to možná netrefil.
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Duben 2007, 21:42:04 »

Neřekla, se bála mu to říct. Byla někde v 9. třídě tenkrát. Ale jen mi povídala, že jí to strašně naštvalo, že se na to tak těšila Úsměv
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Duben 2007, 22:52:43 »

Tak to je dobrý  Šťastný chápu to její zklamání... ale že nepoznal ty matrace  Šťastný Nikdy by mě nenapadlo, že to může napoprvý na gauči skončit takhle  Šťastný a z toho plyne ponaučení - na posteli kde nejsou dvě matrace to bude i pohodlnější  S jazykem
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Duben 2007, 07:42:19 »

3) pokud to i ty děláš poprvé, tak může být trošku problém se trefit. Myslel sem, že to nni možný, ale je Šťastný
Šťastný:D:D:D:D:D:D:D Hned mam zase veselejsi den.
To neni sranda Šťastný Ale napodruhe uz to problem nebyl. Jen se musi prijit na ten figl Šťastný
Nevím, jestli jsem to už nepsal, ale jednou mi vyprávěla kamarádka, jak se měla poprvé milovat. Byli u ní doma, rodiče pryč, tak šli do obýváku na gauč. No a ten trotl to prý zarazil mezi 2 matrace a začal. Říkala, že se mu to líbilo, ale ona byla strašně naštvaná. Vůbec to prý nepoznal a ona se mu to bála říct  Smějící se
DMNCE Šťastný Tak to je moc Šťastný LOL  Kroutící očima To byl presne ten typek, co si uziva a nesleduje co slecna. Takhle to pak dopadne Šťastný Takze - nemyslete pri sexu jen na sebe Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Duben 2007, 07:46:09 »

chudak gauc Úsměv)))
tak toho bych asi zabila....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Duben 2007, 07:49:48 »

chudak gauc Úsměv)))
tak toho bych asi zabila....
Za to by te asi ani nezavreli Šťastný Este by ti podekovali, ze je na svete o jednoho blba min Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Duben 2007, 09:55:50 »

My se tomu smějem Šťastný ale co když se chudák jenom rozcvičoval... Šťastný Zatim si "pinkal míčkem jenom sám proti zdi" sice to neni "hra" ale třeba se připravoval na Wimbledon.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
BigLim

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Duben 2007, 11:31:10 »

To je asi na dohodě. Řekl bych já....

A jak se na to ptáš holky, která to ještě nedělala ? Úsměv
pls...  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Duben 2007, 23:22:04 »

Normalne, ne?

"Muzu se udelat do tebe?" nebo "Mam ho vytahnout, nez se udelam, nebo ti to nevadi?" Zadna lepsi formulace mne nenapada Smutný I kdyz to muze ponekud zruinovat romantickou atmosferu Smutný Takze nevim Smutný Mozna lepe se neptat a odhadnout Úsměv Ale AFAIK to holkam nevadi. Ale nemam tak velky vzorek, abych moh delat zavery Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 28. Duben 2007, 00:13:49 »

Každý kluk by měl vědět, jestli jeho přítelkyně bere "prášky"! To je základ. Pak se ptát nemusí. Jestli bere antikoncepci, tak samozřejmě nevytahovat. Jestli nebere, tak je (opět) logickou samozřejmostí kondom.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Duben 2007, 00:21:50 »

Citace
Pokud nebudu mít gumu mám to "pustit do ní" nebo ho vytáhnout a radší někam jinam ?
Tim jsem explicitne pocital s tim, ze bere prasky Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Duben 2007, 21:45:57 »

Šprcky jsou sice pěkný, ale mě se přímo hnusí, protože v tom skoro nic necítím.  Znepokojený

A navíc když praskne šprcka, tak stejně dojde k situaci, že si nějaký prášek slečna musí vzít anebo to risknout, což nemusí být vždy vhodné  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS