Pauza? To jsem nezažil...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:29:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pauza? To jsem nezažil...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pauza? To jsem nezažil...  (Přečteno 13584 krát)
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 04. Březen 2012, 13:13:39 »

Ahoj, stručně a jasně...jsme s mojí 8 měsíců. Den před výročím mi cosi psala, já odpověděl, ona protivně a jelo to...nasrala mě, napsal jsem jí, že se chci sejít a řešit to, ona že nemá čas. Tak já OK, vybrala sis sama balím to...(chtěl jsem ji podusit aby si myslela, že konec) tak to taky vzala, tak jsem jí další sms psal, že to znamená, že už se nebudu snažit jen já ale nechám to i  na ní, až si bude chtít promluvit ať se ozve. Ozvala se ten večer ještě, jestli jdem v pátek na pivko jak bylo domluvené, tak říkám můžem, ona Ok. Druhej den, jestli ji počkám v 18 u školy...a nakonec z toho vylezlo, že chce týden pauzu, že jsem jediný komu řekla, že ho miluje, a druhej v jejím životě, kterého fakt milovala...Tak proč kurva pauza? Pauzu jsem nikdy neměl a nevím jak se chovat...Snaží se mě asi nasrat, ukázat mi jak se baví když si na facebook dá status stylu: Dobrou. (Co se stane ve V****, zůstane ve V**** !) - to V*** je Varna, diskotéka tady u nás v Olomouci....A předtím furt samé statusy jak kalí u kamošky, mají párty...přijde mi, že se teď chová jako mladá, blbý pubertální holka.

První den po tom co se to stalo jsem jí ještě psal dobrou noc, odepsala mi taky. Já se tedy ptám jak se dále zachovat nebo chovat? Nepsat jí vůbec (aby si neřekla, že nani seru), psát hodně (abych nedolejzal), nebo jak? Tohle "pauzování" nechápu. Rozejít se nechtěla tak co to má být...podvést by mě nepodvedla, to si myslím, že na to nemá, jsme oba střelci, oba věrní, chce mě provokovat? Děkuji za každou radu.
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Březen 2012, 16:09:24 »

Polknu otázku, proč s takovou holkou vůbec jsi. Polknu otázku, proč se chováš jak sladkej trouba. Polknu otázku, jak jste mohli mít den před výročím, když v druhé větě píšeš, že jste spolu 8 měsíců.

Rada:

Buď nereaktivní, nepiš jí. Dej si na tejden, dva voraz a počkej až doleze ona. Uvidíš, že doleze...

Až tak udělá, tak se z ní neposer, ale nebuď na ní ani hnusnej. Je to ideální příležitost znovu ( v tvém případě asi poprvé) nastavit pravidla.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Březen 2012, 16:14:26 »

Díky. Úsměv Už si pomalu říkám taky jestli má cenu se s takovou zahazovat...
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Březen 2012, 19:29:36 »

Každopádně ještě bych se zeptal, jak to myslíš pravidla? Já jdu většinou do vztahu s tím, že nevěra a takové věci jsou celkem jasná věc, že dělat se nebudou. Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Březen 2012, 19:38:19 »

Spíš myslí zažitá pravidla vztahu a to, že se k tobě nebude chovat jak dě*ka, to, že i ona je iniciativní, že je komunikativní a nenechává vše na tobě, že i ona je ta, která do vztahu investuje.... a třeba chtěla tu pauzu jen na to, aby jsi to i ty promyslel, zda ji chceš, třeba jsi změnil chování a nebo ona si uvědomila, že to nechce a než říct narovinu, že bude rozchod, tak tě nechá týden uležet a pak ti to pěkně řekne.

Do ženský a melounu nevidíš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Březen 2012, 19:42:19 »

Tak říct mohla jen ano, ptal jsem se na rozchod. Každopádně ona to bere tak, že já jsem prý ten chlap a tak se mám starat o problémy, vše řešit a vést... Upřímně mi po tom jak se chová začíná být čímdál tím volnější, jak říkáte žen je hodně...asi je čas se dívat i jinde, i když je škoda zahodit v podstatě nejlepších 7 měsíců, co jsem kdy se ženou prožil. Měl jsem dva tříleté vztahy, takže mám dost s čím srovnávat. Každopádně pokud ona nedoleze když se jí po celý ten týden neozvu, tak mi za to nejspíš nestojí...na druhou stranu je hodně hrdá a nemusela by to udělat z její ješitnosti a hrdosti.

Docela oříšek...zda psát, nepsát, případně kdy, jak a co. Úsměv Todle jsem nezažil a doufám, že moje první a poslední pauza ve vztahu.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Březen 2012, 07:51:23 »

A tobě vyhovuje, aby ona byla ta, která jen dělá to, co ty řekneš?
Že ty máš vše vést? Vše vymýšlet? To je přece blbost.... ano, chlap má být aktivn.... ale ženská taky, ta moje je taky občas nerozhodná, ale je pořád schopná něco naplánovat a není na mě závislá, což mi vyhovuje.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Březen 2012, 11:18:38 »

Jasný, to mě sere a nebaví taky...Ještě jednou se teda zeptám, myslíte, že tedy uplně přerušit konktat na celý ten týden jak chtěla dokud se neozve nebo jí občas něco napsat třeba po třech dnech aby viděla nějaký zájem?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Březen 2012, 11:45:50 »

Já nevim, jak se chceš zachovat ty.

Dohodli jste se na nějakých podmínkách té pauzy?

Co ti na to mám říct? Být já v té situaci, tak se zřejmě ozvu, pokud bych se ozvat chtěl. Podle toho, jak bych to cítil, protože vím,ž e moje mladá mě za tu dobu, co s ní jsem zná a tak proč si najednou hrát na něco jiného?

Pokud ji chceš vyškolit, tak ji nepiš a nevolej. Já bych jednal v tomhle případě podles rdce.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Březen 2012, 11:49:12 »

Asi máš pravdu, nebudu se řídit posranýma poučkama. Počkám do středy a pak se jí ozvu, snad jí bude už smutno. To bude už nějakej čtvrtek den bez kontaktu. Podmínky pauzy bohužel nemáme, protože mě to tak zaskočilo, nikdy jsem pauzu neměl ani nečekal. Ozvat se chci od prvního dne, ale snažím se vydržet pár dní aby si uvědomila tu samotu. Snad to bude okej, uvidím.
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Březen 2012, 10:27:30 »

Tak je to v piči, člověk kterýmu jsem nejvíc věřil (posraná baba, kamoška od mojí), který se mi svěřoval i stím, že málem podvedla svého...řekli jsme si, že vše zůstane mezi náma.. Ta na mě donášela, ta vše vykecala mojí, proto pauza, chtěla zkusit, zda se to nebude opakovat, já myslel, že to vyžvanil kamoš, kterýmu jsem si postěžoval na moju když jsem byl opilej. Bohužel to ona, svěřil jsem se jí i v pauze a řekl, že mě to nebaví a rozsekl bych to rád. A zachvilku sms od mojí "Ahoj, prej by si to rád rozsekl, tak se stav."...Je to sračka, nůž do zad o ní, ale na druhou stranu jsem idiot, neměl jsem jí věřit, neměl jsem se jí svěřovat.

Myslíte, že je tu nějaká šance? Prý mi nemůže už věřit, je konec....Spíš je asi čas oklepat se, ponaučit a jít dál. Je to v prdeli, z takové blbosti. Stejně mi to hlava nebere, není to zas tak hroznej důvod rozejít se. Ale zklamal jsem ji, to chápu. Co si o tom myslíte vy?
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Březen 2012, 09:47:37 »

Tak nakonec byl opravdu konec. Každopádně dva dny na to mi volá, že je u nás ve městě jestli dáme kafe...Nechápal jsem, ale šel jsem, pokecali jsme, jela domů. Následně ale teda prý už se mnou nikam nechce. Asi ji to zasáhlo, mě trošku taky, byl jsem v pohodě pak mě to zase rozkopalo. No a včera mi psala sms, byla na pivu s bratránkem...Něco jakože jí hrozně chybím, a budu chybět ale musí mě vymazat na facebooku, ICQ atd...Tak jí píšu proč to řeší tak extrémně, že bych  s ní chtěl být ať si to promyslí. A odepíše mi, že chlap, který by s ní chtěl být by s ní teď byl....Tak sakra co chce nebo jak to myslí? Když se rozešla ona se mnou tak jak s ní mám být. Tohle její jednání mi nejde do hlavy a nevím co si o tom myslet, co dělat, jestli je šance to zachránit.  Bláznivý
Zaznamenáno
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Březen 2012, 10:30:48 »

Chlape, nerad to říkám, ale tohle už zachránit nelze. Být Tebou, naplánoval bych si na víkend a po něm hodně aktivit s kamarády či práci, kterou jsi předtím nestíhal. A na slečnu zapomenout. První dny jsou šílené, ale postupem doby to bude lepší a lepší. Věř mi.
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Březen 2012, 10:33:14 »

Já jsem relativně v pohodě, zažil jsem už horší rozchody, dva po třech letech, toto byl necelý rok. Ale na druhou stranu to byla ženská, jakou jsem nikdy předtím nepotkal. Opravdu docela povahově dost můj ideál. Je to škoda. Hlavně mě mrzí, že nás takto vymazala....CHtěl jsem s ní zůstat v kontaktu, občas zajet někam na kole, pokecat. Je to škoda. Třeba ještě přileze, i když to si asi jen namlouvám.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Březen 2012, 14:57:44 »

Čekal jsem, že se z toho něco takového vyvrbí.... prostě neměla sílu to říct rovnou, že chce konec... a teď si vybijí zlost na tobě.... bože, já bych ty ženský lískal po palici, až by dostaly rozum.

No tak se drž. Ženských jsou mraky a když už si řikáš, že lepší nemůže být, vždycky se najde nějaká ještě lepší.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Březen 2012, 19:05:47 »

Edit: Sice už jsi napsal že proběhl faktický rozchod, ale jelikož je to poměrně čerstvé, zkusím ještě trochu rozebrat celou situaci:
____

Co jsem si tak ten topic pročetl, přijde mi zvláštní jedna věc... Byli jste spolu už cca 8 měsíců, ale přesto řešíte věci spojené s nejistotou ohledně otázky zda i ten druhý chce v tom vztahu pokračovat... Je pravda, že po 8 měsících člověk ještě nemusí vědět na čem je, ale přinejmenším už by nemusely v takovém vztahu být prvky typu "mám jí napsat jako první?". Vypadá to trochu jako kdybyste se ještě pořád balili a ne jako když jste spolu chodili.

Po osmi měsících vztahu už většinou oba aspoň tuší, jestli oba chtějí ten vztah udržet a hlídat. Pokud se ona tváří že "chlap by měl vézt a řešit problémy", nabízí se otázka jestli vůbec o ten vztah stojí. Nicméně pokud ona nebude vědět, že o ten vztah stojíš ty, další konstruktivní krok se imo nedá moc z její strany čekat... Do žen a do melounu člověk nevidí, ale na základě mých zkušeností myslím, že když holka z kluka cítí, že má zájem o vztah s ní, je to poměrně zásadní icebreaker. Tady ovšem pozor, zájem o vztah ani zdaleka neznamená, že se ten chlap tváří jako zamilované štěně které roztomile kouká - neméně důležité je umět projevený zájem zkombinovat se zdravým sebevědomím Mrkající

Můj názor je ten, že takové "krizové" situace je dobré řešit s "nadhledem". Nějaké "nechat podusit", "dáme si týden pauzu",... imo moc nefunguje pokud se má ten vztah zachránit. Je jasné, že třeba jeden večer na vyčištění hlavy je normální, ale týden pauza na rozmyšlenou je vždycky kdycí název pro ženské "něco my chybí a pokud se to za ten týden nějak nevyřeší, blbě to dopadně". Z toho, že ona každou chvilku mění názor na posezení nad kafem a pod. odhaduju (ale moc informací jsi o o tom nenapsal tak těžko soudit), že ještě nemusí být úplně smířená s rozchodem (nebo to aspoň není dlouho). Fakt je ale taky ten, že pokud jste mezi sebou kličkovali a bylo to ještě trochu to oťukávání druhého, jestli má vlastně o ten vztah taky zájem, pak se ten vztah ještě nepřeklopil do stabilnější fáze a imo mu "tiká" expirační lhůta (jak to tak píšeš tak právě dotikala).

Nevím jestli se mezi vámi neudálo moc věcí na to, aby šlo ještě poradit. Pokud chceš ten vztah zkusit zachránit, řekni jí bez kliček, že o ten vztah stojíš a chceš aby pokračoval, ale že jestli to nevidí stejně (tady je potřeba se ptát a zjišťovat, vyvarovat se útočného tónu), tak by to bylo akorát trápení pro vás pro oba. Ale že jestli ona teď ví, že chce zkusit abyste oba dva zapracovali na tom, aby vám to klapalo, že to zkusíš. Je dobré k tomu mít nějakou konkrétní představu jak by to mělo fungovat - pokud jste se dostali do takové situace, pro záchranu vztahu máte oba možnosti co zlepšovat (jsem si jistý, že při důkladnějším zamyšlení Tě možnosti co jste mohli zlepšit napadnou).
Pokud na takovou argumentaci nedokáže jednoznačně říct, že by chtěla aby ten vztah pokračoval a nedokáže se přepnout do roviny myšlení "co musíme udělat pro to aby to klapalo" (což je myšlení které ale v takovém případě musíš mít i ty), pak už nepomůže opravdu nic.

Otázka zní, jestli má smysl s ní chodit. Z toho co píšeš je cítit trochu "schyzofrenie", nevím co si vybrat. Na jednu stranu píšeš, že je to nejlepších 7 měsíců které jsi zažil a že to vyšlo i ze srovnání všech tvých předchozích vztahů, na druhou stranu ale píšeš že už nemáš chuť se s ní zahazovat a celkově to vypadá že jsi docela naštvaný. Nabízí se možnost, že předchozí vztahy byly úplně na houby a tenhle byl aspoň trochu použitelnej, ale to na dálku neuhádnu. V takovém případě bych ale asi hledal nějakou lepší Mrkající V moři plave mnoho ryb Mrkající

Jinak pokud jde o drbání s kamarádkami - nikdy, ale opravdu nikdy nepodceňuj ženskou loajalitu Mrkající V okamžiku, kdy se radíš (povídáš si nebo cokoliv) s holkou, která je kamarádka tvé přítelkyně, nemůžeš očekávat že jakákoliv důležitější informace se nedostane i ke tvé přítelkyni Mrkající Spoléhat na to, že kamarádka tvé přítelkyně by jí neřekla (kor v situaci kdy tvoje přítelkyně zjišťuje co si vlastně myslíš), že sis na něco postěžoval, je čistý hazard Mrkající

P.S.: Jelikož v tom co jsi napsal pravděpodobně chybí důležité informace (nevím například proč by tvoje přitelkyně měla říct že ti nevěří, čím konkrétně jsi jí zalhal nebo udělal něco obdobného? dále co přesně byla vlastně prvotní rozbuška,...), je možné, že to, co jsem tu napsal není úplně správný náhled... Na základě informací které jsi tu ale zatím napsal to cítím tak jak jsem tu napsal.
« Poslední změna: 09. Březen 2012, 19:31:27 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Březen 2012, 18:31:30 »

Díky za kvalitní příspěvek. Ono předchozí vztahy byly super, takové otevřené, upřímné ale přítelkyně nespolečenské, takové až nudné domácí typy. Teď mám ženu, živel jako já, to jsem potřeboval, citově trošku chladnější ale to zkousnu. Jinak věřit mi nemůže, protože jsem se svěřoval s problémy kamarádce a ne jí, dala mi týden pauzu v podstatě druhou šanci a já za dva dny udělal to samé a radil jsem se s kamarádkou, protože jsem nevěřil, že zrovna ona by to práskla. Každopádně dnes jsem si u ní byl pro věci, ptal jsem se jí jestli by tomu nedala šanci, neodpověděla ani ano ani ne. A prý kdybych ji chtěl, už jsem u ní byl dávno s prosíkem a ne až teď...Tak nevím co teda chce, lepší pozdě jak nikdy snad ne? Její bratranec mi řekl, že je jí bývá hodně smutno, chtěla by se aj vrátit ale rozum asi říká že ne, bojí se, že se zase začnu svěřovat kamarádce...Ale nakopal jsem si do zadek už dost, to bych už nikdy neudělal. Jinak v pátek večer jsem jel na maškarní ples se společnejma kamarádama, ona že tam nepůjde, že můžu jít já. A samozřejmě se tam ukázala, ale proč? Úsměv To mi taky nedošlo do teď, chovala se jakobych byl vzduch, ignorace těžká. Tak jsem ji vzal za ruku říkám ahoj a ona nech mě bejt... Takže tak nějak se věci maj. Těžko říct, zda s tím něco půjde udělat...Ignorace a nepsaní si asi ne, pokud to chci zachránit tak mě napadlo jedině prostě ji zvát někam, jako na začátku a uvidíme, jestli mi začne věřit a bude nám zase fajn...Případně co by jste navrhovali? Hodit flintu do žita? Já chci bojovat, sice mě to dost vysiluje, ale chtěl bych to ještě zkusit, už pro ten pocit, že kdyby to nevyšlo tak jsem pro to alespoň něco udělal.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Březen 2012, 08:31:02 »

S ní třískaj emoce.... je z toho rozhozená.
Těžko se mluví a radí, když člověk k ní necítí to, co ty.

Za lásku se má bojovat, ale se ctí a ne dolézat jak největší vtěrka.... ty musíš vědět, co má ráda, to můžeš použít a ne ji uhánět. Zájem se dá ukázat i sebevědomě. Jak? to už za ty měsíce musíš vědět sám.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Březen 2012, 10:15:32 »

Jojo rozhozená je z toho fest....
Dolejzat nechci, to opravdu ne. Prostě ji pozvu do čajovny na dýmku a čaj a pokud odmítne tak na to kašlu nejspíš už. Ani mě to už totiž moc nebaví, prostě se jí narovinu zeptám jestli nechce pokračovat, tak aby se nemohla vykroutit z odpovědi ANO/NE. Pokud řekne ne tak to balím.
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Březen 2012, 10:32:53 »

Ještě jsem tu zapomněl připsat perlu co včera zas vypustila. Je dost cinická. Šťastný Pohladila mě a prej "Tak budem kámoši, občas si můžem zašukat jo? Ale teď mě omluv, musím si jít dát tampon nebo budu mít špinavý kalhotky." :DD Tím mě vždycky dostávala, občas jsem taky cinik ale ona je teda někdy fakt drsnej. Šťastný
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Březen 2012, 18:55:35 »

Proboha, tohle vlákno je děsivou ilustrací hluboké krize mužství. Je mi z toho skoro do breku.

Vždyť ona s tebou zametá jak se smetákem, podsouvá ti nějaké připitomnělé důvody o nějakém svěřování se kamarádce a ty to jako ten největší pičánek všechno akceptuješ a ještě se cítíš provinile. Pochop, že tady vůbec nejde o důvody, které ti říká. Jde o to, že ses v tom vašem "vztahu" (nebo co jste to spolu měli) choval takovým způsobem, že ona k tobě ztratila všechen respekt beze zbytku (pokud tam vůbec nějaký kdy byl) a dovolí si k tobě všechno to, co jsi popsal. Takže místo dalších a dalších kokotin a dolejzání bych raději zapřemýšlel a zapracoval na tomhle.

Sorry za výraznou expresivitu, ale potřebuješ to jako koza drbání.
...

A Joei, poradit tomuhle klukovi, ať se řídí srdcem, je jako postavit před notorického alkoholika v léčebně flašku. Jasně že jí hned napíše a bude ultraneedy, když mu to přece "dovolili" i "nejlepší baliči". Z toho co napsal, totiž nemá ani základní "hygienické návyky".

Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Březen 2012, 22:24:37 »

Taky mi přijde, že s tebou trošku moc zametá.

"Kdyby ti na našem vztahu záleželo, přešel bys hned."
"Naopak. Chtěl jsem si to promyslet a nedělat ukvapené závěry."
"A cos vymyslel?"
"Že je škoda zahodit to hezké co mezi námi bylo. Uznávám, že jít za kamarádkou byla chyba. Musíme spolu víc mluvit o tom, co nás trápí a bejt k sobě otevřenější."
"Hm. Ale stejně, kdyby ti na mě záleželo, tak bys přišel hned."
"Aha. Dobře. Díky, žes mě přesvědčila, že pokoušet se ten vztah udržet byla chyba. Už tě nebudu zdržovat. Ahoj. "

Broke up like a boss Úsměv 
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Březen 2012, 10:52:17 »

No díky za rady. Úsměv Každopádně za až takovej idiot, že bych tak moc dolejzal nejsem. Zkusil jsem to jednou a konec. Víc na ni kašlu. Třeba doleze jednou sama, rozhodně čekat nebudu, už mám domluvené jiné rande. Šťastný Ona si stejně borce bude hledat dost těžko s jejíma 190cm výšky!  Super! Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS