Po prvním rande

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 23:12:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Po prvním rande
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Po prvním rande  (Přečteno 8699 krát)
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 06. Březen 2011, 17:52:50 »

Ahoj všem. Mám za sebou první rande s novou slečnou. Vše probíhalo naprosto přirozeně: odpolední procházka městem, kavárna a zakončení prohlídkou videomappingu pražského orloje. Využil jsem davu a pod záminkou "aby se mi neztratila" jsem ji chytnul za ruku a během promítání ji obejmul Šťastný Snažím se držet hesla "Chovej se, jako by ti o nic nešlo". jenže pak mám zas problém, že většinou spadnu do kategorie kamarád  Úsměv Jak pokračovat dál, abych se tomu tentokrát vyhnul? Ozvat se první? Čekat, až se ozve? Jak se chovat na druhé schůzce? Díky všem za rady.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Březen 2011, 18:12:55 »

Měl si jí dát hudlana.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2011, 19:09:00 »

JJ měl jsi jí dát pusu, nedals jí takže už jsi skončil v kolonce kamarád....Ne teď vážně, určitě nemá smysl jí v týhle fázi nějak akčně tahat ven...pokud nebudeš mít co, ozvi se jí...Pokud se budete vídat často, budeš akční hlavně ty a nebude nějakej progress, velmi pravděpodobně do kolonky kamarád spadneš....tlačit na pilu, ale s citem.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Březen 2011, 19:18:14 »

No moc moudrý z toho nejsem Úsměv Co to znamená "..nemá smysl jí nějak akčně tahat ven"? Takže zatím počkat a neozvat se vůbec? Nebo se ozvat jen neutrálně a další schůzku navrhnout až třeba za týden? "Pokud se budete vídat často, budeš akční hlavně ty a nebude nějakej progress, velmi pravděpodobně do kolonky kamarád spadneš" To znamená, pokaždé zajít o něco dál a přijít s něčím novým, chápu to správně?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Březen 2011, 19:51:56 »

JJ měl jsi jí dát pusu, nedals jí takže už jsi skončil v kolonce kamarád
Ikdyž by se pokusil dát pusu, tak může skončit v kolonce kamarád. Kolonka kamarád je ženská výmluva a znamená: Nezaujal si mě.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Březen 2011, 21:33:26 »

No moc moudrý z toho nejsem Úsměv Co to znamená "..nemá smysl jí nějak akčně tahat ven"?

Tzn. když ti řekne že se jí nechce, abys jí neukecával....nepsal / nevolal moc často...

"Pokud se budete vídat často, budeš akční hlavně ty a nebude nějakej progress, velmi pravděpodobně do kolonky kamarád spadneš" To znamená, pokaždé zajít o něco dál a přijít s něčím novým, chápu to správně?

Ano, chápeš to správně...pokaždý když s ní budeš snažit se to posunout dál....pokud ucítíš že to stagnuje a nechce tě pustit dál, vrať se o krok vzad

2 Jouda : Ironie...známe? Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Březen 2011, 21:57:17 »

2 Jouda : Ironie...známe? Úsměv
Někdo odsud mi říkal, že jsi velice ironický.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Březen 2011, 06:31:46 »

Tzn. když ti řekne že se jí nechce, abys jí neukecával....nepsal / nevolal moc často...

Jo takhle to myslíš, aha, to už jsem se taky naučil  Úsměv Zeptám se jednou: Chceš, nechceš? Nechceš? Tak ne no, nejsi jediná, zavolám jiný. Obrazně řečeno. A na maily se snažím odpovídat jen jednou denně vždycky večer, aby neměla pocit, že jsem moc závislý a čekám u počítače, až napíše. Jinak večer se ozvala sama obsahem neutrálním mailem se smajlíkama, tak druhé rande snad bude Úsměv Zatím díky.
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Duben 2011, 09:39:22 »

podobna vec se mi taky stala, ale bylo tam libani a vsechno co ma byt ale nejak mi nepride ze by mela zajem
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Duben 2011, 09:24:10 »

Ale holky chtějí, abyste se jim ozvali. ideál údajně podle nějakýho průzkumu je 36 hodin po první schůzce.

zas ale přístup chceš/nechceš, tak běž mi přijde zbytečně hrubej, tak se neposuneš. Já razím teorii, že je lepší jít stylem chceš? ok, nechceš? ok, ale zkusím tě popíchnout, ani tak nechceš, tak běž.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS