Po tyzdni zrazu koniec

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 03:10:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Po tyzdni zrazu koniec
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Po tyzdni zrazu koniec  (Přečteno 3301 krát)
Mr. XXX

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 26. Srpen 2009, 21:43:13 »

Zdravim,

Neviem ci by som to nazval problemom, pretoze mam pocit ze je to uz stratene, ale mozno mi pomozete. Tuto holku som z videnia zo skoly a podobne poznal uz dlhsiu dobu, je to vlastne sestra mojej kamaratky. Asi pred 3 tyzdnami ju zobrala s nami na kupalisko kde som si ju trocha viac vsimol a zacal som si s nou pisat. Po asi 2 tyzdnoch obcasneho pisania som ju pozval von, ona prijala, vsetko prebehlo ako malo. Potom sme behom tyzdna boli vonku spolu este 2x, vsetko bolo OK. Trochu ma sice zarazila na nasom posledom rande jej otazka ze preco som jej zacal pisat, ja som odpovedal nieco v zmysle "pretoze som chcel", a ona povedala ze niekedy by odo mna cakala inu odpoved, ale potom sme presli na dalsiu temu a kecali dalej, neviem ci tomu mam pripisovat vyznam  Kroutící očima normalne sme sa rozlucili a dohodli ze cez vikend pojdeme opat von. V den ked sme mali ist von mi vecer dosla SMS ze ci pojdeme a ze sa chce o niecom porozpravat. Samozrejme som mal hned zle tusenie o co sa jedna... Potom mi zacala vysvetlovat ze ku mne nic neciti a ze by to nefungovalo a ukoncila to. Potom co som si to setko trocha v hlave urovnal som jej napisal na druhy den ze preco sa takto rozhodla, co som spravil, ale odpisala mi len ze ku mne nic neciti a ze mozme zostat max. kamarati. Neviem co si mam o tom myslet, je to naozaj fajn rozumna holka, ale absolutne nechapem preco sa takto zachovala... existuje nejaka rada alebo sa mam na to vykaslat ? Diky moc za vsetky postrehy

P.S.: vek asi tiez zavazi - ma 16 - ale na svoj vek naozaj normalna a rozumna, ja 18
« Poslední změna: 26. Srpen 2009, 21:46:42 od Mr. XXX » Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Srpen 2009, 21:51:32 »

"Potom sme behom tyzdna boli vonku spolu este 2x, vsetko bolo OK." a "Potom mi zacala vysvetlovat ze ku mne nic neciti"
Tady bych hledal ten rozpor. Co když se ti to zdálo OK, ale ve skutečnosti nebylo?

Po dvou schůzkách bez pusy, to už vážně HODNĚ nabíháš na kamaráda - ne na vztah. Nevyvolal jsi v ní dostatek emocí a tak k tobě nic necítí. A bude holka chodit s někým ke komu nic necítí? Myslím že znáš odpověď. Smutný
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Srpen 2009, 21:56:36 »

Přesně jak říká Beduin, tady není co dodat. Příště buď více C&F a více iniciativní, stačí být drzý a bez problému se můžeš líbat i na prvním rande. Teda mě to vychází, aspoň pokud nejsme v nevhodné společnosti kde k tomu není příležitost.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Mr. XXX

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2009, 22:24:00 »

Asi som sa nevyjadril dost jasne Smějící se tym "vsetko prebehlo ako malo" som samozrejme mal namysli ze sme si dali pusu a nie raz, bolo to urcite viac nez len kamaratenie sa...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Srpen 2009, 22:44:00 »

No, já nechci vypadat jako hnidopich, ale co když tě prostě jen nechce? Dala ti šanci a ty ses dost nekvalifikoval. Hotovo. Příště asi být iniciativnější a brát si co chceš a nečekat až ti dá svolení.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen 2009, 22:04:42 »

Přesně tak. To že jde s někým na rande, neznamená, že s ním musí hned chodit. Prostě ti dala šanci a doufala, že by z toho mohlo něco být, ale hold jí tam něco nevyhovovalo. Moje bejvalka se hrozně divila, když jsem jí po pár rande, kdy jsme se líbali a všechno prostě řekl, že by to nejspíš nefungovalo a ukončil jsem to. Brala to tak, že když spolu chodíme na rande, tak je to jasnej náběh na vztah, ale bohužel nenaplnila všechny moje očekávání.

Nesmí tě brát, jako že tě má jistýho a seš needy. To není atraktivní.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS