Podivný rozchod po 2 letech

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:22:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Podivný rozchod po 2 letech
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Podivný rozchod po 2 letech  (Přečteno 5153 krát)
scarecrow



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červenec 2009, 08:19:25 »

Zdravím, potřebuji radu.

Mám 22, přítelkyně 18. Asi 2x jsme se na 1 den rozešli a pak jsme z toho byli oba na dně a vrátili se k sobě (stýskalo se jí). Vždy jsme se pohádali na ICQ a napsala, že je rozchod. Nevěnoval jsem ji posledních 6 měsíců velkou pozornost, vyčítala mi, že ji nedoprovázím domů. Řešil jsem své rodinné problémy. Nakonec jsem zjistil, že je to důležité a začal ji vždy doprovázet. Tento krátký rozchod je nyní po 3. a trvá 4 dny. Nikdy jsme se nehádali, vždy jen napíše, že je rozchod. Bohužel při každé této příležitosti byla s jedním konkretním klukem v kině, na hradě apod. Asi se hledá, tvrdí, že se teď ani už necítí na nějaký vážný vztah. Domluvili jsme se, že budeme kamarádi, protože máme spoustu hezkých zážitků a 2 roky jsme spolu téměř denně, takže ani jeden z nás to nechce jen tak utnout.

Mrzí mě, že jsem zareagoval tak pozdě, stále mi vyčítá tehdejší chování, i když jsem ji dokázal, že mám o ni zájem a jsem ochoten pro ni udělat cokoliv. Je to má životní láska. Někdy se mi snaží vštípit, že jen nechci být sám. Stále spolu trávíme nějaký čas, včera jsme 2h hráli PC hry a bavili se, pak jdeme někdy na tenis, někdy ven atp. Při pohledu do očí je stále vidět ta jiskra lásky, i když ta prvotní chemická zamilovanost již dávno opadla. Není šťástná, když jsme spolu, pokaždé přijde chvíle, kdy začne brečet. Moc se trápím. Navrhoval jsem nějakou poradnu, ale tam nechce. Pusu ji dát nemůžu, zamilovaný pohled funguje, ale pak sklopí smutně oči. Dal jsem jí volnost a bavím se s ní jako s kamarádkou, i když jsem ji říkal, že k ní něco cítím, ale nechci ji dělat scény a chci mít alespoň nějaký vztah. To samé ona. Po doprovození na zastávku se mě zeptala, jestli mě může obejmout, tak jsme se objali. Chci, ať jsme spolu, ale nedokáže to překousnout. Potřebuju nějak zalepit díru v srdci nebo se dát dohromady. Chodím po městě a oslovuju holky, ale zatím nic. Udělal bych vše, ale říkala, že bohužel nemůžu dělat nic...že to ukáže až čas. Ona je ve výhodě, protože teď má nějakou známost, i když ten to pěkně střídá.

Mám mu napsat nějaký vzkaz na internet, ať nám nebourá vztah? Kdyby se to dozvěděla, co bych napsal, asi by se to ještě zhoršilo. Teď se ji snažím nekontaktovat, jestli v ní vyvolám nějakou potřebu mě vidět. Mám sice prázdniny, ale nejsem schopný dělat ani nějakou brigádu. Nejsem schopný normálně fungovat, dokud nevyřeším svou identitu.

Zkušenější prosím poraďte!

Celé 2 roky jsme si byli věrní, oba chceme budovat trvalý vztah. Nechci ji nic slibovat a jakoby navazovat na to, co se dělo posledních 6 měsíců, kdy se uzavřela do sebe a teď to schytávám já. Nejlepší by bylo, kdybych ji mohl nějak vymazat myšlenky a potkali bychom se někde. Miluju ji tak, že jsem ochoten odpustit i nevěru.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červenec 2009, 18:43:34 »

Dej jí holomráz a až bude chtít zpátky nebo se s tebou nějak družit, tak jí dej jasně na jevo, že nechceš nic napůl. Buď se k sobě vrátíte nebo je konec. Žádné polovičení. Mrkající To je jediná šance, jak s tim pohnout... Co se týče borce, tak ty máš výhodu, že tě ona chce. Takže bych se choval, jakože neexistuje Úsměv Naprosto ho ignoruj, protože pro tebe přece není ani náznakem protivníka. KDyž se do něj navezeš, tak to bdue vypadat, že jsi nejsi jistý, že ho nechce a ztratíš status.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
scarecrow



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Červenec 2009, 21:29:23 »

Radil jsem se i s rodici, je to asi jedina moznost ten holomraz...zaznam z ICQ:
ONA (10:15:57 PM) ja o tom s nikym moc nemluvim... spis kdyztak jen obejmu polstar a brecim
JA (10:15:57 PM) mam ti dat ten cas a nehledat ted utechu jinde, stejne se moc snazim a nepujde to
JA (10:16:39 PM) a kdyz pry brecis, tak neco tajis nebo je ti neceho lito a nechces rict, co
JA (10:17:52 PM) za sebe ti muzu rict, ze uz takove blbosti zadne nebudu delat...kazda zena si musi sveho muze trochu vychovat, kdyz ho prevezme od matky Šťastný
JA (10:18:09 PM) a ostatni maji jeste horsi krize
ONA (10:18:35 PM) hm, tak ted jsem zas na pochybach...
JA (10:18:38 PM) znama ma decko s pritelem a ten je ve vezeni, pak ma dalsi decko s nekym jinym
ONA (10:18:42 PM) ze nevim, jestli jsem udelala dobre nebo ne
ONA (10:18:48 PM) proste ja uz nevim nic
JA (10:19:08 PM) ja ti rekl sve stanovisko, ted ti davam prostor
JA (10:19:25 PM) pockam na tve vyjadreni klidne ten mesic nebo jak budes potrebovat
ONA (10:19:35 PM) dobre
JA (10:19:41 PM) nechci te ted vystrasit...
JA (10:20:48 PM) ...ale dokazal bych si predstavit, ze bych s tebou zalozil rodinu a byl stastny...pral bych si to...jsi muj idol fyzicky i psychicky a jak ted sleduju i ruzne pary, tak se k sobe hodime...pral bych si byt ti verny a verim na pravou lasku
ONA (10:21:29 PM) je tady proste jediny problem...
JA (10:21:47 PM) mamka i ja pochybuje (asi z vlastni zkusenosti), ze nekdy najdu jeste nejakou takovou jako jsi ty
ONA (10:22:41 PM) to same si myslim i ja... ze uz nenajdu takoveho jako jsi ty... Smutný
ONA (10:25:05 PM) ale je to ted tezke
JA (10:25:18 PM) to je, ver mi, ze i pro me
ONA (10:25:28 PM)  vim to
JA (10:26:19 PM) tak hezke sny, snad budeme moudrejsi
ONA (10:26:40 PM) hezke sny
JA - smajlik: ruze
ONA (10:27:08 PM)  porad  k tobe neco citim
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Červenec 2009, 22:23:32 »

je jí 18  Vykřičník
1. jsi pravděpodobně její první vážná známost, tudíž je nevybouřená... pokud ji nebude lákat změna, bude přinejmenším zmatená a nebude se vyznat sama v sobě... to je prostě biologie...
2. v "nejlepším" případě je čerstvá maturantka... a ty s ní pomalu plánuješ zakládání rodiny  Šokovaný seš si jistej, že to v ní malinko nehlodá? na můj vkus jsi odhodil příliš mnoho "racionálních obranných mechanismů" - na plánování zásnub (nadsázka) je ještě malinko brzo Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
scarecrow



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Červenec 2009, 08:29:09 »

Ano, jsem její první vážná známost, ale tamtoho potkala jen ve slabé chvilce a necítí se teď vůbec s nikým ani na sex, uzavřela se do sebe. S tou rodinou jsem to myslel jako já, ona a pes. Nemusí to znamenat děti...možná máš pravdu a možná ne, každá je jiná. Seznámili jsme se na pohřbu její babičky, vytáhl jsem ji ze všeho, nechal jsem si dát přes hubu od její mamky tenistky, která má švih. Biologickou potřebu na sex teď nemá vůbec a nedokáže mít více než jednoho partnera, má prostě věrnou povahu.
Zaznamenáno
scarecrow



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Červenec 2009, 18:50:42 »

Asi se to rozpadne, je to na píču no...dávám ji čas, ale nevěřím, že bude chtít znovu do vztahu se mnou. Kdyby to byla jen tak nějaká, tak je to v poho, ale pořád si myslím, že je to ta pravá. Snad brzo poznám jinou...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Červenec 2009, 19:02:48 »

Tyjo, holomráz vypadá jinak Úsměv

Ty se teď chováš jako pejsek u boudy, co čeká až se ona uráčí přijít domů. Špatně. Musí mít pocit, že tě ztrácí. Musí mít pocit, že o tebe musí bojovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Červenec 2009, 19:04:56 »

Přesně tak! Na světě jsou i jiné feny, kterým můžeš očichat zadeček...  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Červenec 2009, 20:15:41 »

Asi se to rozpadne

Upřímně řečeno, tohle mě napadlo hned na zažátku, ikdyž to tak samozřejmě být nemusí. Ale prostě podle toho, že seš její první kluk a jí je 18, tak tomu moc nedávám. Ona tě sice asi pořád jakoby miluje, resp. něco k tobě cítí, ale podle mě se to pomalu začíná měnit na kamarádskou lásku. Ona ví, žes jí pomohl a vytáhl z toho nejhoršího, takže k tobě bude cítit pořád něco víc, ale na vztah už to třeba nebude. Ale tak určitě zkus ten holomráz, asi nemáš co ztratit
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
scarecrow



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Červenec 2009, 14:16:37 »

Jupii, tak po tydnu, kdy jsem myslel, ze uz se nikdy nedame dohromady a rozvazal jsem s ni veskery kontakt, protoze jsem nemel ani zaludek na to se s ni bavit, jsme se dali zase dohromady.

S tamtim typkem se akorat vodila za ruku a dali si par pus a spal jsem zrovna u ni, kdyz mu psala, ze je konec a ze je se mnou. Pomohlo mi rozebrat situaci s jejima kamaradkama...taky mi vycetly to nedoprovazeni, ze se bala, ze ji nekdo prepadne a znasilni. Oba jsme se cely tyden trapili a jen diky toho, ze jsem jeji kamosce napsal, ze kdyby se se mnou do konce prazdnin dala zase dohromady, byl bych nejstastnejsi clovek na svete, mi zacala zase nejak vice psat.

Jsem rad, ze nas vztah prezil tu 2 rocni krizi, puvodni poblouzneni uz skoncilo a ted nastoupila ta opravdova laska, kdy se mi zda, ze ji miluju jeste vice nez predtim. Porad se spolu mame o cem bavit a nemam problem ji rozesmat. Ted uz ji budu vice naslouchat, pomahat s taskama a cimkoliv, aby se necitila sama. Oba jsme za tech par mesicu ziskali trochu nadhled a tak nejak psychicky vyspeli...taky ona se omluvila, ze se chovala jako jeji matka (hysterka) a sepsali jsme si par veci, co uz nechceme. Jako naprihlad reseni negativnich veci pres internet, protoze je treba sledovat mimiku, gesta a taky ton hlasu. Pres internet je to hodne zkreslena komunikace s nejakym sumem a dojde vetsinou k hadce. A ze je lepsi se jit radeji na chvili projit ven a nehrotit to priste do extremu...proste si o tom osobne popovidat. Pokud to obe strany chteji nejak resit, tak se to vzdy vyresi.

Vsude se tady pise, ze slepovane vztahy nemaji cenu a kdesi cosi a jsem moc rad, ze to neplati pro vsechny a ze jsem potkal opravdovou kocku, ktera neni zadna devka a muzeme spolu stravit klidne cely tyden vkuse, aniz bychom se nudili.

Snad tohle nekdy pomuze i nekomu jinemu...kazdy vztah a kazdy clovek je individualni a zalezi hlavne na toleranci a tomu, co je kazdy ochoten do toho vztahu vnest. Ja treba vubec nezarlim, protoze to nema nikdy pozitivni ucinek, spise to ty lidi od sebe odpuzuje a kdyz jsem 2 roky s takovou kockou, za kterou se po meste vsichni otaci, tak mi to jen zvedne sebevedomi, protoze vim, ze vecer usina vedle mne.

Konecne mi zacina prave leto, jupi! Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS