Pokouset se o dotek?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 17:21:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pokouset se o dotek?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pokouset se o dotek?  (Přečteno 12395 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« kdy: 06. Listopad 2007, 19:26:16 »

zkopirovano z "Jak reagovat na fyzickej kontakt?" pro poradek>

to ja spise casto uvazuju naopak, jestli bych nemohl skusit nejak fyzicky kontaktovat (jake jsou moznosti) nejakou hoku s ktereou se uz nejakou dobu bavim ale moc ju neznam. Protoze mi to prijde takove uprimnejsi a otevrenejsi, nez snou furt probirat slovne na 90% tytez temata jako pribiram s babickou, spoluzakama a kdekym na potkani (=spolecneska konverzace). Protoze me to z meho osobniho pohledu fakt prijde ze bych mel, ale zase si rikam aby to nebylo nejak hulvatske, popr. aby nenasledovala nejaka neprimerena reakce ktera by me i v ocich okoli zaradila nekam mezi ukrajinske kopace co pokrikuji na v hypernove nakupujici maminky jak se jim pekne houpaji prsa.

myslim veci jako:
-polozeni ruky na koleno / na ruku v ramci gestikukace kdyz ji raikam neco na co kladu duraz...
-pohlazeni po tvari/ hrabnuti do vlasu kdyz ji ujistujes o tom ze je chytra, hezka atd. kdyz si ti stezuje ze ji neco nejde...
-polozeni ruky na rameno kdyz za ni prijdes ze zadu a neco ji chces rici nebo tak...
...nevim jestli jsou to reprezentativni moznosti ...
ale jde mi o to ze mi pripada hloupe takove to jak maji kolem sebe lidi jakoby 5 cm siloveho pole ... jako jasne ze jsou nejake vymezene osobni prostory... ale tohle neni o tom ze nekomu nedas osobni prostor a omezujes ho... jsou to proste okamzite gesta... takze nemyslim ze by se na ne mely nejake klasicke poucky o tom jak si mas udrzovat odstup vztahovat.

Me by totiz popravde receno prislo prirozenejsi se holky pri baleni dotykat nez sni chatovat s odstupem 40-75cm.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Listopad 2007, 16:50:50 »

123x precteno a 0 odpovedi
hmm to to sem necekal   Kroutící očima
to je tohle tema takovy nesmysl?  Stydlivý
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Listopad 2007, 17:10:03 »

Spíš takový problém xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Listopad 2007, 18:01:37 »

No aby to trošku ožilo. Před asi třema měsícema, jsem se seznámil s jednou spolupracovnicí co jezdi stejnym vlakem skoro každý ráno. Asi po měsíci klasické konverzace mezi téměř neznámíma lidma mi, po nějakym mym ftípku, ve smíchu šáhla na stehno. Přesně takové to gesto jak popisuješ. Nejdřív jsem znejistěl, ale pak mi to přišlo jako takový oživení celý konverzace. Ahned se mi s ní začalo mluvit o něco líp. Toť má zkušenost
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Listopad 2007, 18:05:53 »

omil> jo prave tak si to predstavuji... nemyslel sem to ani hned ze by to muselo byt nejak "sexualni Stydlivý " jako treba uz jen kvuli
rychlejsimu dosazeni nejake neformality a oziveni.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Listopad 2007, 01:41:44 »

jedna moje dobrá kamarádka se mě při konverzaci často dotýká(není to tím, že by mě sváděla), někdy na ruku, někdy na stehno...prostě dle situace...souhlasím s tím, že to dá atmosféře jiný ráz, hned má člověk příjemněší pocit, je víc otevřenější atd... Nápad
sám se to snažím praktikovat u lidí na nichž mi záleží a ve většině případů to funguje... Úsměv
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Listopad 2007, 10:37:56 »

jeden kamaead sbalil holku jenom pomoci vhodne konverzace doplnene dotekmi...(typu hral si ji s prstami ...) jenom musi to jit prirozene z te konverzace....ne jako nejakej uchyl...
Zaznamenáno
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Listopad 2007, 10:57:39 »

Podle mne dotek hrozně moc při balení pomáhá, takhle mě upoutal přítel: bavil se se všema a ani bych snad neměla pocit, že se mu líbím právě já, až na to, že se mě najednou začal dotýkat: třeba přistoupil zezadu a krátce mě stiskl v pase (velmi krásné gesto) nebo lehce pohladil paži. Když zjistil, že mi to nevadí, začal to dělat častěji. Nádhera.
Nejsem si jistá ohledně dotýkání mezi přáteli. My Češi jsme prostě rezervovaní, asi nám je to dané. Myslím si, že pak dotyčná zákonitě dojde k přesvědčení, že jí balíš (což asi i chceš). Každopádně když se mě někdo dotýkal, tak mě vždy i balil. Jen tak se mě ještě nikdo (ani přátelé) asi nedotkl.. Vzpomínám si, že třeba v Itálii mě hodně zarazilo, když mi tam klidně chlapi položili ruku kolem ramen a to jejich věčné pusinkování. Chovala jsem se jako dřevo a nepůsobilo to na mě moc dobře. No, prostě chladná středoevropanka.  Mrkající
Shrnuto: Líbí se mi to u druhých, ale u sebe bych měla obavu, že třeba chlapi si budou myslet, že je balím, když to není pravda.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Listopad 2007, 20:53:47 »

Citace
jeden kamaead sbalil holku jenom pomoci vhodne konverzace doplnene dotekmi...

toz a co bys si jeste predstavoval...ze ti tohle prijde malo?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Listopad 2007, 21:10:23 »

Emmanuelle> jo myslel sem to vylozene u baleni, popr. u nejake konverzace s holkou (kde by to melo vest k sympatim i kdyz ne nutne s ucelem zbaleni). Ani sem si neuvedomil ze nejake doteky muzou byt i mezi muzi - jako treba poplacani po zadech.
popravde redceno - poplacani po zadech mi neprijde moc pozitivni - kdykoli sem to udelal melo to podtext nejake dominance Provokatér, ja bych asi nechtel byt placany po zadech Úsměv

obecne se vsim cos rekla souhlasim, a tak nejak si to taky predstavuju
- o co mi jde je obligatni otazka - jak spravne odhadnou co si muzes dovolit v jake situaci aby si nekdo nezacal myslet ze si uchyl, nebo prinejmensim to bylo neprijemne...
je jasne ze dotek ktery ti neni neprijemeny je ti prijemeny (a ted to nemyslim jen jako trivialni tautologii)  Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Listopad 2007, 00:34:55 »

přistoupil zezadu a krátce mě stiskl v pase (velmi krásné gesto)
Nejak si to neviem predstaviť. Môžeš mi to pls popísať ako to vyzerá?
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Listopad 2007, 13:03:33 »

to 0254: když se chces někoho dotknout, mělo by to být spontánní, pro začátek třeba, když se hodně dobře bavíte a třeba se smějete, tak se jakoby spontánně dotknout ramene nebo stisknout v pasu.... Když se dívčina zdá OK, pokračovala bych příště. Nebo když je jí ouvej, a svěří se ti, tak třeba krátký stisk ruky. Ale nemělo by to vypadat strtojeně, to by spíš odradilo...

to Mikullas: ??? no normalne, jako bys bral holku kolam pasu, akorat ze si ji nepritisknes, ale jen ji na urovni pasu  (paze je za ni, jako bys ji objimal, ale nedotyka se) kratce stisknul. Pro mne ohromne intimni dotek.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Listopad 2007, 18:17:06 »

2Emmanuelle: tak dokud sem si neprecetl posledni prispevek tak sem si myslel ze vim co tim myslis ted uz si to nemyslim Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Listopad 2007, 19:53:00 »

2Emmanuelle: tak dokud sem si neprecetl posledni prispevek tak sem si myslel ze vim co tim myslis ted uz si to nemyslim Úsměv
Tak, tak. Start > Spustit > mspaint > nakreslit > imageshack.us > nahrat > postnout sem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Listopad 2007, 20:58:02 »

Hehe, práveže ja som to teraz pochopil Úsměv
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Listopad 2007, 23:01:09 »

no jo... ale kdyz je to tak ohromne intimni dotek... neprislusi az nejake ohromne intimni situaci? Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Listopad 2007, 23:11:43 »

no jo... ale kdyz je to tak ohromne intimni dotek... neprislusi az nejake ohromne intimni situaci? Úsměv
Taky jsem si rikal... holka co ma rada intimni doteky od neznamych kluku...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Listopad 2007, 00:03:56 »

Skôr mala namysli príjemný, no nemusíte ju chytať za slovíčka... Kroutící očima
Veď si to skúste predstaviť, nie je na ňom nič "pohoršujúceho".
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Listopad 2007, 00:46:03 »

Tohle má každej nastavený jinak a čert aby se v tom vyznal. Třeba někdo považuje skoro každej dotek za "balení", ale jsou i opačný extrémy. Teď sem seděl na semináři vedle kamarádky a chtěla mi ukázat něco na mobilu, přičemž ruku, v níž ho držela, položila na moje stehno jenom pár cm od ptáka. Říkal jsem si, co blbne, ale pochopitelně jsem se nebránil  Šťastný Když to ukazovala kamarádovi, co seděl z druhý strany vedle ní, tak udělala to samý. Oba sme opravdu jen její kámoši.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Listopad 2007, 21:58:50 »

2J/R
Když narazíš na takovou holku co se ráda dotýká, tak je to dobrý testovací objekt na naučení se dotýkat. Já jednu takovou zažil, co se mě pořád dotýkala v běžném hovoru, tak jsem jen tak zkoušel taky takový věci jako jsou doteky nebo i objetí. Od tý doby je pro mě daleko jednodušší nějakou holku třeba z legrace obejmout
Až budete mít příště seminář, tak dej suveréně ruku na její stehno Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS