Pomoc s dvěma slečnama a navíc kamarádkama ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:57:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pomoc s dvěma slečnama a navíc kamarádkama ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pomoc s dvěma slečnama a navíc kamarádkama ?  (Přečteno 13426 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 17. Duben 2011, 22:05:03 »

Cau lidi po dlouhé době sem zase zavítal s problémem na toto forum Úsměv Potřebuji poradit ohledně jedné věci. Tak abych začal znám jednu slečnu kdysi dávno jsme si psali pak asi půl roku možná dýl budem jí říkat N. No jednou sem jí potkal na jedný akci byla celkem už připitá a navíc sem si nebyl jistej jestli to byla ona. Tak sem to nechal být a druhej den jí napsal vzkaz na FB jestli byla právě v tom klubu a začali jsme si psát zase Úsměv A co se nestalo asi po týdnu vzkaz na FB od jedný její kamarádky že mě viděla v tom klubu. Tak sem si sní začal psát. Týhle budem říkat R 
A teď k problému ta N je vysoká, štíhlá hezká slečna a ta R je taková menší a trošku při těle. No ale už před tím se mi líbila ta N jen kdysi sem neměl ještě sebevědomí abych chodil s vyšší holkou než sem já:-D já mám svých 170 a ona má tak 175 asi Úsměv

Problém nastává v tom, že se asi tý N líbím nejspíš nic by na tom nebylo špatnýho kdyby tu ale nebyla R její kamarádka , který se taky líbím :-D A teď se k tomu dostáváme každá mi píše o tý druhý jak se jí líbím atd. Takže nevím co si myslet dneska mi psala N sms a že prej se líbím R ale nemám jí to říkat a pak na FB sem kecal zase s tou druhou a že se zase líbím N že o mě má zájem pořád o mě mluví, ale že neví co by měla dělat prej že má týden kluka a že její zájem o mě pomalu upadá .
Popravdě se v tom vůbec nevyznám nejlepší je že náznaky toho že by mě chtěli dávaj obě takže sem pěkně zmatenej :-D

PS: obě chodí na stejnou školu, oboum je 17 bude 18 a obě jsou ze stejnýho města a tráví spolu dost času :-D celkem vražedná kombinace tak budu rád za každou radu a děkuju Úsměv 
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
askexio



Jménem Alex, duchem snílek a možná trochu magor :)

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Duben 2011, 04:23:31 »

Tohle je vážně praštěná situace! Zajímá mě, jak dopadne! Držím palce! Úsměv

Za sebe ti můžu říct, že N je v abecedě blíž než R. A zase taková Nina je kratší než Radomíra!

N: "Kam tě pozval? No přece do místní cukrárny!" R: "Nekecej! Mě taky! A co jste dělali?" N: "Měli jsme kremroli a pak mě pozval k sobě domů..." R: "Nekecej! To mě taky!"  Šťastný

Promiň, nechal jsem se unést (prej se nikdy nemám omlouvat, ale teď mi to přijde na místě). Chvíli jsem si myslel, že mám za tebe rozhodnout se kterou budeš chodit, ale ten pocit už je naštěstí pryč Úsměv

Ale budeš fakt frajer, když si z té cukrárny odvedeš v levý ruce držíc N a v pravý R! (záměna možná)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Duben 2011, 07:26:05 »

Ty se ptáš, jestli máš jit do té hezčí nebo škaredější? No jelikož stejně vůbec nepíšeš o tom, jaká je, ale jen jak vypadá, tak se můžeš rovnouv vyspat s oběma a možná i najednou, protože mi přijde, že tohle stejně nikam nevede.

To, že N má kluka týden, ale přemýšlí o tobě podle mě ukazuje jen na to, jak hodně "vážně" vztahy bere. Ale v tomhle věku to vlastně dneska vážně nebere skoro nikdo.

Tak si užij s oběma, podle mě ani jedna pro tebe nebude zajímavá.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Duben 2011, 08:25:11 »

nene neptám se jestli mám jít do té hezčí :-D jen se ptám jak byste řešili tu situaci ? Navíc mi popravdě příjde že ta N žádnýho kluka nemá a, že mě jen tak ta R zkoušela :-D
a k povahám N : je celkem fajn, ukecaná a praštěná, je sní sranda a dokáže se bavit zatím ta R fajn se sní píše a povídá ale to je asi tak vše co oní můžu říct moc dlouho jí neznám :-D

Spíš by mě zajímalo jak řešit to třeba že jedna se mě ptá na tu druhou :-D zatím sem obou řekl že jsou moc zvědavý aby nebyli brzo starý :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Duben 2011, 09:29:29 »

Já bych z toho vycouval a šel uplně po jiné.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Duben 2011, 10:00:15 »

jojo tahle možnost mi napadla taky :-D už jen kvůli tomu že to mám rozehraný ještě s jednou slečnou :-D jen sem chtěl slyšet tady na tu situaci názory zkušených borců ;-) a nebo názor jak by to řešilo někdo jinej Úsměv je jasný že si to musím vyřešit já sám mám svojí hlavu ale vždy si rád vyslechnu i názor od někoho jiného Úsměv

Jen sem tak přemýšlel jaký by to asi bylo chodit s tou N :-D navíc když je vyšší než docela zajímavá představa hlavně když bych jí chtěl políbit třeba :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Duben 2011, 20:27:05 »

Hm.. a co takto vyskusat to s jednou z nich? To, ze po tebe mozno idu dve baby, je predstava sice pekna, ale ked uz si v takejto situaci, ktoru by som ti napriklad ja zavidel, tak preco to zahodit?
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Srpen 2011, 22:33:42 »

A co cheš ty Shorty?
Chceš ženu N nebo R či nějakou jinou ženu?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Říjen 2014, 18:10:06 »

Čau,
využiju téma - mám takovou situaci, na jedné seznamce se mi ozvala holka (I), že by si šla ráda zatancovat společenské tance. Tak jsme byli a celkem fajn, ale to důležitý - přišla s kamarádkou (V), která se mi docela zalíbila. Byli jsme večer ještě chvíli posedět, ale komunikace se moc nerozvinula, protože měli pozvaný i nějaký další lidi a tak se povětšinou bavili s nimi. Budeme se asi vídávat takhle každý týden. Teď otázka - co dělat, abych sbalil tu slečnu "V", ale aby to nebylo vůči "I" blbé. Napadá mě s ní začít tančit, ale to je právě to, kvůli čemu mě ta první holka našla (vysrat se na "I"=naserou se obě a mám utrum). Pak mě zbývá asi se s "V" prostě líp seznámit a "I" si ponechat na tancování. Tak budou obě spokojený.
Asi řeším kokotiny, ale cítím šanci a vím, že ženský táhnou spolu a tak si nesmím ani jednu znepřátelit. Ale jak dosáhnout svého?
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Říjen 2014, 12:10:03 »

1) Možnost:
Vem s sebou nezadanýho kamaráda a seznam ho s tou první. Užívej si jejich společnost, bav se, a pak v jeden moment jim jen řekni že by sis chtěl pokecat s tou co se ti líbí, a vem jí třeba před klub, (nebo ven před to místo kam chodíte) a můžeš si s ní dát menší procházku pokecat, vyměnit číslo a domluvit si s ní individuální rande.

Záleží jak moc tě chce ta první. Jestli tě chce, pak bude asi bránit i tý kámošce aby s tebou šla, ale zase když se tý co chceš budeš fakt hodně líbit tak do toho pude.


2) Teď takovej trochu sobečtější pohled -> Jde o to abys byl šťastnej. Proto nemůžeš chodit s holkou co se ti zas až tolik nelíbí, jen proto, že by vůči ní bylo blbý kdybys chodil s tou, kterou opravdu chceš.
Jinými slovy, když se budeš tý první snažit zavděčit, možná bude ona ráda, ale bude žít ve lži a ty budeš nešťastnej.
Taky mě napadá ještě si o tom promluvit s tou první. Říct jí, že je fajn apod. Ale že tě víc přitahuje její kámoška. Tvrdý? Uvidíš jestli to zkousne. Tvym úkolem v životě je bejt šťastnej. A nikdy nebudeš šťastnej když budeš upřednostňovat spokojenost jiných lidí před tou tvojí. Proto jako chlap musíš bejt upřímnej k sobě i k ostatním, i přesto že je to často těžký. Ale zabráníš tim tomu, aby ses v životě trápil.
 

good luck borče !!! Úsměv
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Říjen 2014, 11:00:07 »

No já bych nejdřív vybudovat aspoň tu přitažlivost, pak něco řešil, protože z toho, co jsi napsal nějak není jasné,
jestli aspoň jedna z nich projevila zájem o víc než jen o tancování?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Říjen 2014, 16:22:57 »

Dík za názory, je vidět, že to tady furt žije Úsměv
No abych to upřesnil, nevím, jestli by ta první o mě měla zájem, ale na první pohled je tam větší šance než s tou druhou "V". A rozhodně bych nechtěl chodit s "I", myslel jsem pouze chodit tancovat.

Vychází mi z toho teda jít po svým a teoreticky splním všechny varianty zároveň. S "I" budu chodit tančit (aspoň nějakou chvíli) a "V" zkusím izolovat, něco si domluvit. Na první pohled by se spíš slušelo někam pozvat obě holčiny, ale to by asi nedopadlo jak chci, takže zapnu koule a zkusím pozvat jen "V" na nějaké soukromé rande. Vlastně nemám co ztratit, jedině to, co stejně nechci.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Listopad 2014, 13:35:11 »

Tak ten příběh je pěkně zamotanej, I dala V na mě číslo, že spolu budeme tancovat, ale to číslo nemělo být na mě, ale na někoho úplně jiného. Já to v tu chvíli taky nepochopil, ale samozřejmě jsem byl rád, že to šlo snadněji, než jsem sám čekal. No ale co se stalo: s V jsme se domluvili, že půjdeme ven, zatančit. tak se stalo, že jsem přišel já a ne někdo jiný bylo prakticky jedno, večer super, skoro bych i řekl, že z její strany zájem byl, ještě celej večer dost pila, což jsem bral jako známku "s tebou se klidně opiju, nebojím se tě, dotáhneš mě v nejhorším domů" atd. No byli jsme v náladě, což bylo super, pak jsme po 1.h večer už šli pryč a tak jsem se loučil, že jsem ji nejprv objal a pak vzal za ruku a koukal do očí a ona povídá, že jsem to asi špatně pochopil a bla bla, tak jsem toho nechal a šli jsme svým směrem. No celkem mě udivuje, kde je se mnou pořád problém. Neřekl bych, že jsem tady udělal něco špatně, tak buďto má ta holka jinýho borce, anebo mám nějakou vlastnost, která se holkám ukrutně nelíbí.
Takže resumé: V mě nechce a I nechci já, takže zase musím o dům dál.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Listopad 2014, 22:42:17 »

Ahoj,
navážu dalším případem, úplně odlišný holky od minule, ale nadpis by mohl sedět.

Seznámil jsem se přes badoo s holkou, zjistili jsme, že už jsme se jednou ořed 3 lety potkali přes jednu kamarádku. Tak jsme si chvíli psali a nakonec si dali kontakt a šli ven. První rande fajn, ale jen jsme se šli projít a nic nebylo. Domluvili jsme se ještě za pár dní, sedli na pivko a cestou zpátky jsem ji objal a líbali jsme se /MC/. Pak jsme si psali skoro denně po FB a byli jsme domluvení, až se vrátí od rodičů zpět do města, že něco podnikneme. Tak jsme jeli na kolo, uvítací líbání, líbání na rozhledně, líbání při loučení. Vše bych ohodnotil suprově, snad jen když jsme seděli v hospodě na čaji, tak jsem ji pohladil stehno a ona nijak nereagovala. Poté jsme byli domluvení na víkend (kvůli nějaké vícedenní akci co měla) se prostě potkat a něco podniknout. To už jsme si moc nepsali, nakonec jsem se musel ozvat až já ten den, jak to vidí. Podle psaní nic moc nálada a hlavně večer sraz už odmítla, tak jsem navrhnul neděli a že možná, že si dáme vědět. Nenapsala vůbec nic. Z nudy jsem napsal té kamarádce, přes kterou jsme se kdysi dávno potkali, že se teď zase vidíme s tou holkou a ona byla překvapená, ta holka jít to vůbec neřekla. Nevěřil jsem jí, ale byla to pravda, protože si mezitím psaly mezi sebou ony a najednou mi psala ta holka, prý že co jsem te druhé psal. Nakonec z toho vylezlo, že ta holka už má naťuklého jiného borce a že já jsem asi možná náhrada. Jenže když už jsem se to takhle dozvěděl, tak se to celý posralo a nakonec mi ta holka napsala, že bysme se asi neměli vidět. Říkal jsem si, jestli to je kua možný takhle propásnout příležitost a zavolal jsem jí. Tak jsme si telefonovali a trochu to rozebírali a prostě to je tak, že je v tom ještě jiný borec a že sice s ním nemá tolik zájmů, jako se mnou, ale že mezi nimi padla jiskra a že mezi námi ne. Zatím to ještě neberu jako uzavřený a dávám tomu šanci, až se uvidíme někdy v týdnu to rozlousknout. Chci jí dát najevo, že o ni stojím a že se nespokojím s těmi kecy "jen kamarádi". Máte nějakej názor nebo tip, co udělat? Asi se tady nedá moc improvizovat, prostě ji zkusím dokázat, že na to mám. Když to nevyjde, co pak? Z mé zkušenosti té holce přestanu věřit a už to nikdy znovu nepůjde. Jasně, budou další holky, ale co s touhle?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Únor 2015, 17:28:57 »

Update příběhu ze 17.října.
S oběma holkama se stýkám, řekl bych že jsme kamarádi. Slečna "I" už má přítele, tak mám víceméně jistotu, že po mě nejde a je klid. S "V" občas zajdeme někam jen my dva. Minulý týden jsem ji pozval na sobotní ples a bylo vidět, že je ráda. Navíc byl (ano, ten trapný) Valentýn. Já ho teda vůbec neprožívám, ale pro holku to mohlo být zajímavý gesto. Tak jsme šli, bavili se úplně suprově, tančili, opili se a pak navrhla, že mám přespat u ní. Tak se stalo, nicméně (celkem jsem to od ní i čekal) řekla, že si nemám nic slibovat, že budeme kamarádi s bonusem. Vlastně mě to i docela vyhovuje, tak jsem to vzal v pohodě a další den, kdy jsme byli na výletě ještě s jedním jejím kamarádem, tak vše probíhalo zase normálně.

Co mě ale trochu trápí, že když jsme se naposledy viděli, tak co se další borci s ní bavili, jak to má s tím dalším kamarádem, jestli u něj přespávala a jestli spolu šukají atd., tak samozřejmě nic napřímo neřekla, ale že u něj přespala potvrdila. Trochu jsem se zamyslel, jak to teda vlastně bude, jestli já a V jsme kamarádi s bonusem, tak V má ještě další kamarády s bonusem. To, že budeme my dva takhle - fajn, jsem pro. Ale že ta holka bude ojíždět všechny možné borce po okolí (no dobře, tak nějaké nezadané kamarády), to se mi nelíbí.
Moc nevím, co dělat. Asi bych se s ní rád ještě jednou vyspal a promluvil si, jak to vlastně má...jestli šuká s hromadou dalších nebo jestli chce někoho stálýho. Jasný je, že nechce stálýho partnera.
Asi v tom bude i to, že ona má takhle dost zkušeností (a srovnání) a tak jestli já jsem nebyl v posteli zrovna hvězda (nedokážu se ohodnotit), tak mě asi pustí k vodě a nic nebude, naopak kdyby se jí to líbilo (což si myslím, že se spíš stalo) tak by jsme do toho šli znovu. S jejím "egem" ale nevím jak se k tomuhle postavit.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS