Pomotaný "vzťah" s dievčaťom

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 16:05:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pomotaný "vzťah" s dievčaťom
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pomotaný "vzťah" s dievčaťom  (Přečteno 4541 krát)
Jijito

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 11. Únor 2011, 20:08:20 »

Zdravím vás chlapi, po dlhšom uvažovaní som sa rozhodol požiadať o radu nezaujatých, skúšenejších pozorovateľov, lebo v moja vlastná hlava si stým už naozaj nevie rady. Je to dlhý príbeh , ale pokúsim sa to skrátiť, aby ste to snád aj dočítali. Hoci som tu prečítal mnoho topicov týkajúcich sa témy Ako na spolužiacku etc. , ani jeden sa nepodobal môjmu prípadu, preto tento samostatný topic (ak by moderátor mal opačný pocit tak sa ospravedlňujem a poprosím o zlúčenie).Ale poďme k veci:

Momentálne som tretiak na strednej. Môj problém spočíva v spolužiačke, ktorá sa mi veľmi páčila a priťahovala ma už od prváku, no nikdy som nič neskúsil, pretože chodila už od začiatku s týpkom ktorý bol tiež z našej školy len o ročník vyššie, a nikdy mi nepripadala ako holka ktorá by podviedla priateľa.Vždy sme si však boli blízky no v rámci kamarátstva. Zlom nastal cez leto, ked ma zavolala k sebe na byt stým, že priateľ ju nasral lebo
nechce byť sňou ale radšej ostane doma.Tam sme spolu prvý krát spali a odvtedy sa to začalo akosi nabalovať. Písala mi v momente ako som sa pripojil, telefonáty, trávili sme spolu naozaj veľa veľa krásneho času, moje city sa prirodzene len prehĺbili a ja som sa neskutočne zamiloval. Spávali sme od leta celý polrok a pravidelne sa stretávali aj po škole (popr.blic cez školu).Problém však bol, že sa jednoducho odmietala rozísť s priateľom.Trápilo ju to čo robí, on o mne aj trochu tušil, ona to skúsila somnou viackrát ukončiť no aj tak sa napokon ozvala. Mna by malo tiež asi zožierať svedomie voči tomu druhému chlapcovi, no viackrát som videl ako sa on ku nej správa ( myslím že nadávať holke že je jebnutá a facka nie je normálne) a celkovo boli veľmi často pohádaní.

Normálne by som povedal že je to krava čo len podvádza priateľa, lenže v tomto je háčik, totižto ona je úplny opak takýchto s prepáčením ku*iev.Zlatšiu , milšiu a srdečnejšiu holku som naozaj ešte nevidel a to o nej povie každý čo ju pozná Možem kľudne povedať že predtým som mal dievčat dosť,vacsinou len FC, žiadne vážne vzťahy no aj tak som k žiadnej inej nikdy nič podobné necítil.Každý mi hovorí že sa na to mám vykašľat, lenže to jednoducho nedokážem, pretože po prvé som do nej neskutočne zamilovaný, a po druhé je to spolužiačka, vídavam ju každý deň.Hlavný problém je vtom že som do nej taký pobláznení , že som úplne zabudol na všetky "pravidlá" týkajúce sa balenia dievčat (ktoré som viacmenej dobre poznal) a bol som maximálne úprimný.Viac krát som jej povedal že ju milujem, aj keď jej reakcia bola taká, že mi nemože povedať to isté.Dosť často som ju ťahal von, aj ked to bolo vzájomné, tak po čase bola väčšia iniciatíva z mojej strany. No vždy išla a často to končilo v posteli.

Samozrejme som to skúšal "vyliečiť" inými holkami, no absolútne bez úspechu, stále naňu musím myslieť.Nemám problem ísť do mesta a zbaliť dievča, no nedokázal som nájsť žiadnu čo by jej v mojich očiach siahala čo i len po paty.Momentálne je s priateľom asi mesiac a pol rozídená a tu som to posral ako sa len dalo . Prestala mi písať sama, prestala sa o mňa zaujímať, proste ma takmer úplne odstavila.Mal som pocit že musím využiť šancu a pravdu povediac som bol asi trochu dotieravý, až mi nakoniec povedala že chodi´t somnou teraz nebude "pretože by sme neboli šťastní". Naozaj neviem pochopiť načom som, aj ked sa v škole normálne bavíme, skúsil som zahrať lahostajného (asi dosť neskoro), no aj tak ju nedokážem úplne ignorovať, proste ju poznám a dokážem rozosmiať behom 5tich sekúnd a vidím na nej že je tomu štastná. Tento týžden ma zavolala na kávu, mali sme ísť do mesta,no dnes som ju zase videl nalepenú na bývalého, aj ked mi jednoznačne tvrdila že je sním koniec. 

Neviem či tam je nejaká šanca, netušim ako to už mám zahrať, alebo mi neostáva nič iné ako vydržať do do matury a búchať hlavu o stenu ako som si dokázal skomplikovať život. budem vdačný za každú radu či postreh.
 (a sorry za menšiu slohovku  Kroutící očima)

PS: snáď nevadí slovenčina, pretože vačšinu príspevkov som videl v češtine, no v pravidlách som o tom nenašiel ani zmienku, tak dufam že je to OK  Úsměv
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Únor 2011, 21:26:38 »

Slovenčina nevadí, však si všichni rozumíme  Mrkající

Nejsem v oblasti balení žádný velký odborník, ale působí to na mě, jako by tě spíš chtěla jenom za kamaráda. Větu "pretože by sme neboli šťastní" bych přeložil jako "protože ona by nebyla šťastná" = nedokáže si moc představit nějaký vážnější vztah mezi vámi. Měl jsem taky to "štěstí" na podobné holky - slušné, hodné, milé, ale stejně si k sobě vyberou hajzla. Některé postupem času přijdou na to, že ti hajzlové nejsou ani zdaleka těmi pravými, jiné na to nepřijdou nikdy a stále se k nim budou vracet. Já osobně bych to asi moc nelámal přes koleno a nedoporučoval bych jí nějak aktivně nadbíhat a vnucovat se (možná zařadila zpátečku po těch opakovaných vyznáních lásky), spíš bych asi aplikoval lhostejný pasivní přístup, i když vím, že je to sakra těžké. No možná ti někdo poradí i radikálnější taktiku, která zabere, přál bych ti to  Úsměv Já jen napsal pár slov, co mě k tomu napadla a jak to vidím mýma očima.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Únor 2011, 21:48:16 »

Zkus holomráz  Super! buď sama přileze anebo jí nadobro ztratíš...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Únor 2011, 21:17:57 »

Souhlasím s názorama nademnou. Vim, že pro tebe bude těžký se kní chovat pasivně, ale jinou cestu bohužel nevidim...Možná by si mohl během holomrazu, zkusit jiný holky, vim, že si psal, že už si to zkoušel, ale aspoň trochu by ti to mělo pomoct a možná kdyby tě i ona viděla s jinýma, že by začala sama žárlit Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor 2011, 08:43:20 »

upřímně?

tahej se před ní s jinejma, flirtuj s dalšíma spolužačkama.... a pokud na tebe půjde splín, běž si zaběhat nebo nějak jinak vybít energii, ale nevolej jí a nepiš.

Pokud projeví zájem, je tam ještě šance, pokud ne, nehroť to:-) uvidíš, že časem potkáš zajímavější ženskou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jijito

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Únor 2011, 17:29:25 »

Ďakujem za reakcie, presne o to čo radíte sa momentálne aj snažím, len neviem ako sa mam v rámci toho holomrazu správať keď sa mi ozve ona sama, či už potrebuje niečo do školy alebo len tak pokecat ... mám ju proste len hnusne odbiť, nerozvíjať konverzáciu alebo jednoducho dať najavo môj 'nezájem' ?
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Únor 2011, 19:25:46 »

Nebylo by lepší neodpovídat? Pokud dojde na kontakt z očí do očí tak se s ní bavit jako s kteroukoliv jinou kamarádkou...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS