Poprvé- problém

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 02:34:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poprvé- problém
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Poprvé- problém  (Přečteno 6175 krát)
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 01. Prosinec 2009, 21:23:34 »

Asi milionkrát řešené, ale omlouvám jsem.. už po několikáté se budeme o to pokoušet a stále nám to nejde..bohužel má partnerka není dostatečně roztažená...říká, že je uvolněná a že je vzrušená, ale pořád je "úzká"..prosím, máte nějaké tipy jak na to? myslím, jak nepodléhat černým představám, že to už zase nevyjde..nebo nějaké rady, jak dívku pořádně vzrušit? vím je to individuální, ale zajímali by mě VAŠE konkrétní zkšenosti Úsměv dík
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Prosinec 2009, 21:42:50 »

Fieldtested. Je to konkrétní zkušenost.

S tím, jestli je uvolněná nebo vzrušená to nemá nic společného (resp. to nestačí). Jednoho dne tamtudy projdou 2kg živé váhy, tak je dost nepravděpodobné, že by ses tam nevešel.

1) TRPĚLIVOST a POCHOPENÍ
2) Chápu, že to pravděpodobně bylo tak, že partnerka jakože "nejsem připravená" a teď jako, že jo, takže jsi natěšený, ale není kam spěchat. Tak nespěchej. Píšeš, že jste se "několikrát" pokoušeli. Kolikrát? Tříkrát? Desetkrát? Za poslední...? Dva dny?
3) Začni rukou. (a nic víc) Zvládá to v pohodě, nebolí jí to? Případně pusou a rukou.
4) Vhlčit, vlhčit, vlhčit (ať gel nebo sliny)
5) jakou zkoušíte pozici? Normální misionářskou? Mě se osvědčila na koníčka. Protože si partnerka může sama korigovat úhel a hloubku a přitom nepřijde o možnost na mě vidět a líbat se a tak Mrkající To moc nejde, když jsi nahoře. Obecně nechápu, jak může bejt misionář, tak oblíbenej, když je tak zoufale nepohodlnej Úsměv
6) Vlhčit. (ano, vím, že se opakuju)
7) Smiř se s tím, že to hned nebude "balls-deep" a třeba se ani neuděláš. Dej partnerce prostor a čas, aby neměla pocit, že jsi z toho smutný/naštvaný/zklamaný... Když bude její psychika v pohodě, tak to bude půlka úspěchu. A tebe neubude, když počkáš ještě týden/měsíc.

A ještě tip... pokud to ani jednomu z vás nevadí, tak krev je perfektní mazivo - takže se nemusíte nechat omezovat jen na 3 týdny v měsíci Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Prosinec 2009, 21:46:24 »

Nespěchat. Klidně natáhni předehru a dráždi ji tak dlouho, než tě sama bude prosit, abys jí už udělal. Pak budeš mít jistotu, že je dostatečně vzrušená. S jazykem Ale v každým případě nespěchej.

Taky vůbec nemysli na to, že spolu za chvíli budete spát. To tě zbytečně znervózňuje, a ji určitě taky. Prostě si užívej to dráždění a všechno okolo toho, a až bude čas zasunout, tak to prostě samo přijde. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Prosinec 2009, 21:57:59 »

Fieldtested. Je to konkrétní zkušenost.

S tím, jestli je uvolněná nebo vzrušená to nemá nic společného (resp. to nestačí). Jednoho dne tamtudy projdou 2kg živé váhy, tak je dost nepravděpodobné, že by ses tam nevešel.

1) TRPĚLIVOST a POCHOPENÍ
2) Chápu, že to pravděpodobně bylo tak, že partnerka jakože "nejsem připravená" a teď jako, že jo, takže jsi natěšený, ale není kam spěchat. Tak nespěchej. Píšeš, že jste se "několikrát" pokoušeli. Kolikrát? Tříkrát? Desetkrát? Za poslední...? Dva dny?
3) Začni rukou. (a nic víc) Zvládá to v pohodě, nebolí jí to? Případně pusou a rukou.
4) Vhlčit, vlhčit, vlhčit (ať gel nebo sliny)
5) jakou zkoušíte pozici? Normální misionářskou? Mě se osvědčila na koníčka. Protože si partnerka může sama korigovat úhel a hloubku a přitom nepřijde o možnost na mě vidět a líbat se a tak Mrkající To moc nejde, když jsi nahoře. Obecně nechápu, jak může bejt misionář, tak oblíbenej, když je tak zoufale nepohodlnej Úsměv
6) Vlhčit. (ano, vím, že se opakuju)
7) Smiř se s tím, že to hned nebude "balls-deep" a třeba se ani neuděláš. Dej partnerce prostor a čas, aby neměla pocit, že jsi z toho smutný/naštvaný/zklamaný... Když bude její psychika v pohodě, tak to bude půlka úspěchu. A tebe neubude, když počkáš ještě týden/měsíc.

A ještě tip... pokud to ani jednomu z vás nevadí, tak krev je perfektní mazivo - takže se nemusíte nechat omezovat jen na 3 týdny v měsíci Mrkající


1)bylo to tak 5krát a naposled to byla tak měsíc a něco zpátky..
3)ano, jední prstem tam v pohodě zajedu, ale dvouma už bych se tam asi nevešel..a nebolí ji to Mrkající
5) ano zkoušíme normální misionářskou, ale zkoušeli jsme i na koníčka..
7)s tím počítám, že to nebude hned takové, jaké si představuju..vím to..jsem rozumný..právěže žádné takové příležitosti k tomu, aby měla pocit, že jsem zklamaný smutný ji nedávám.., ale stejně se bojí, že se to teď nepovede..což je jasné, že se bát nemůže, to potom to nepůjde nikdy..
Díky za rady Ave
Zaznamenáno
Gregory
Host
« Odpověď #4 kdy: 01. Prosinec 2009, 22:23:00 »

nevím,ale není už tohle tak nějak věc vás dvou?  Přemýšlím
« Poslední změna: 01. Prosinec 2009, 22:37:44 od Gregory » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Prosinec 2009, 23:36:12 »

Určitě bych na to nešel stylem "tak to zkusíme dneska, miláčku?".... "ok",.... "tak jo, tak se připrav" Úsměv Vůbec o tom nemluvit, prostě to zkusit, nejde? Tak pokračovat třeba pusou a jako by nic. Ono konec koncu, když nejde o život, jde o h**no, žejo Mrkající

nevím,ale není už tohle tak nějak věc vás dvou?  Přemýšlím
Nechápu?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Prosinec 2009, 16:05:59 »

Určitě bych na to nešel stylem "tak to zkusíme dneska, miláčku?".... "ok",.... "tak jo, tak se připrav" Úsměv Vůbec o tom nemluvit, prostě to zkusit, nejde? Tak pokračovat třeba pusou a jako by nic. Ono konec koncu, když nejde o život, jde o h**no, žejo Mrkající
No tak to přesně není...chceme, aby u mě přespala, když to bude poprvé...a ona má přísné rodiče, kteří ji nedovolí u mě spát, tak si musí vymýšlet, že spí třeba u kamarádky..a to nemůže být tak často..,takže vlastně, kdykoliv u mě přespí ví, že se o to pokusíme, takže bohužel  to tak, jako že to vyplyne ze situace, nikdy nebude..

Edit: Opravena citace. Ava.
« Poslední změna: 02. Prosinec 2009, 18:14:51 od Avarang3r » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Prosinec 2009, 18:15:22 »

Tak to bych se vsadil, že to je tim. Tak to potřebuješ tím pádem asi 2x tolik trpělivosti, než sem myslel Mrkající

btw: Copak u sebe musíte přespávat? Myšlenka, že sex může být jen v noci je už dávno překonaná. Což takhle se sejít někdy během dne. Neříkej mi, že máš furt někoho doma Mrkající
« Poslední změna: 02. Prosinec 2009, 18:33:15 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Prosinec 2009, 21:16:41 »

Co já bych dal za to, abych si k sobě mohl v 17 zvát holky na noc... Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Prosinec 2009, 21:22:08 »

Tak moji přítelkyni třeba u mě její rodiče nenechají spát ani po roce vztahu a to nám bude co nevidět 19 oběma ...  Podivený ...
Jinak oje konkrétní zkušenost, že jazyk nikdy nic nepokazí, když jezdí na správných místech - hlavně na vchodu do pochvy a klitorisu ... Můžeš si o tom dokonce přečíst spoustu teorie, kterou pak svérázně převedeš do praxe s tím, že budeš zkoušet a pozorovat, co jí nejvíce vzrušuje - až tak těžký to není, stačí vnímat Úsměv ... a hlavně si to užívat Úsměv Musí to být "užívání si" a ne "honba a touha po tom, aby jsi do ní zasunul" Úsměv ...to už ti tu ale Ava několikrát naznačil Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Prosinec 2009, 15:11:47 »

Co já bych dal za to, abych si k sobě mohl v 17 zvát holky na noc... Šťastný

tak to mi povidej, hehe
« Poslední změna: 04. Prosinec 2009, 16:07:34 od Avarang3r » Zaznamenáno
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Prosinec 2009, 12:33:29 »

Tak to bych se vsadil, že to je tim. Tak to potřebuješ tím pádem asi 2x tolik trpělivosti, než sem myslel Mrkající

btw: Copak u sebe musíte přespávat? Myšlenka, že sex může být jen v noci je už dávno překonaná. Což takhle se sejít někdy během dne. Neříkej mi, že máš furt někoho doma Mrkající

Možná to tím je, ale tak to vypadá, že když jsme se teď chtěli o to pokusit i přes to, že nebude umě spát, tak to dopadlo stejně...jen co jsme se svlékli okamžitě se stáhla a byla suchá..
Říká pořád, ja kse těší, že budu konečně v ní a že to strašně moc chce, ale tohle opravdu nechápu..
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Prosinec 2009, 15:12:32 »

Nevím, jak to u vás probíhá, ale asi musíš na tu svoji holk utrošku pomalejc. Žádné rychlé sundávání oblečení atd. ... Všechno pěkně pomaličku. Pusť potichounku klidnou hudbu, zapal svíčku (vonnou), hýčkej jí, líbej jí, hlaď jí. Pomalinku a polehounku... vychutnávej si to hlavně. Nedělej to stylem - "tak teď jí musím sundat tričko a pak rozepnout podprdu". Zkus to spíš přirozeně, automaticky, zaujatě. Těšíš se a užíváš si to, dávej to taky najevo. Určitě ti je příjemné, když se tě dotýká a líbá ona - dej to automaticky najevo. První sex by měl být procítěnej a musí si ti dva umět dávat city najevo ... Samozřejmě po každém pokusu s nějakým lehkým odstupem času podebatovat. Lehounce se zeptat na její názor. Nesmíš jí zastrašit. Představ si, že je to nějaké plaché zvířátko, které uteče, když budeš spěchat. Stejně tak uteče, když ho vylekáš. Vnímej ji jako bytost, do které chceš vložit svoje city a těšíš se na oplátku. Nepovedené pokusy jí nezazlívej. Dávej jí najev osvou lásku a ona ti to začne určitě oplácet. Každá holka toto má jinak. Jedna se stydí víc, druhá míň. Zjišťuj, co jí je příjemné a snaž se tyto její příjemné pocity rozšiřovat ... Nebrat sex jako nutnost, ale jako krásné zpestření vztahu, jako něco, na co máte chuť a zkus to takhle podávat. Musíš jí hlavně držet uvolněnou. Přijít na to, ja u ní vypěstovat "chtivou" náladu a na to, jak u ní dosáhnout krásného vzrušení, ve kterém se ti otevře a nebude za svoje pocity stydět ... bude ti je také dávat najevo ...
Svým přístupem musíš dávat najevo, že sex je krásný a od samotného začátku to NEsměrovat k obyčejnému "zásunu"... Uvidíme, do jaké míry vám to pomůže - pokrok tam ale určitě bude Úsměv ...hold je to poprvé hlavně na nás, chlapech... tak se toho chop a bud napoprvý hodně romantickej, něžnej ... však to všechno znáš a už víš Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS