Poraďte co si mám otom myslet...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:56:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poraďte co si mám otom myslet...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Poraďte co si mám otom myslet...  (Přečteno 7125 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 31. Leden 2012, 17:02:09 »

Cau lidi po dlouhej době mám menší problém nebo spíš starost. Sem s přítelkyní 4 měsíce zachvilku. Jenže její kamarádi se začli přátelit s dvouma frajerama jednomu 30 mě osobně nevadí a pak druhej ( problém) znaj se 4 dny a on jí řekl že se do ní zamiloval, přivezl jí prstýnek, jezdí oni dva furt za nima takže sou spolu dost často. A řekl bych že je to takovej typ co si jen tak asi nedá pokoj. A teď koukám na FB a on sní má fotku a hned si jí dal jako profilovku.
Mladá mu sice řekla že je bez šance, ale mě to neskutečně štve a popravdě i žárlím. Popravdě bych mu dal jednu výchovnou aby pochopil ale je mu 25 a fyzicky je na tom dost dobře a dělá nějaký bojový umění takže by mě zrušil hned Šťastný

PS: Prstýnek nenosí ale frajer se jí chystá koupit nějakej dárek k narozkám, jak byste se zachovali v podobný situaci. Popravdě mi to dost vytáčí,a ale nemůžu tam bejt sní furt kvuli práci, pak mám svoje starosti a koníčky. Jenže tyhle dva evidentně flákači nebo co dělaj maj času fůru...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Leden 2012, 18:31:14 »

Napadly mě tři cesty, jak to řešit, možná se dají navzájem kombinovat.

1. být nad věcí, z těch kluků mít prdel. Pokud slečna dostane k narozeninám třeba něco na oblečení (parfém či šperk), tak jí nechat si to obléct (navonět či nasadit) a pak jí v tom opíchat. Společně se těm klukům zasmát...

2. začít se takhle "vídat" s kamarádkama.

3. natvrdo jí říct co a jak. Ale nikoliv si s ní promluvit a vysvětlit jí, že ti to vadí. Normálně jí říct, že takové chování neexistuje a pokud v něm bude pokračovat, tak z toho budou vyvozeny důsledky.

V zásadě záleží na tom, jakou máš u ní hodnotu a jestli ty sám se nebojíš jí ztratit...
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Leden 2012, 19:03:33 »

at od nej nic neprijima, tim ukaze i tobe, ze ji nezajima,
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Leden 2012, 19:14:00 »

tak sme otom mluvili a ví že mi to dost vadí, bohužel nevím jestli sem udělal dobře ale zmínil sem se jí, že pokud nedá pokoj a nepochopí to, že si sním promluvím a je mi jedno jak to dopadne ikdybych měl dostat nakládačku Šťastný ( což bych dostal je fyzicky silnější a já sem oproti němu párátko Šťastný )

jinak stím aby nic nepřijímala jak jí to mám říct zase na férovku ??
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Leden 2012, 19:37:47 »

No takže jsi to posral.

Říkal jsem, promluvit si s ní a říct, že ti to vadí- to je na hovno. Úplně nahovno. To je pičánek, který skuhrá o ztracenou pozornost. Žádáš o rady a neřídíš se jimi.

A co už nechápu vůbec, je to, proč z těch holek děláte nesvépravné stvoření. Proč chceš něco řešit s tím klukem??? Tomu to může být úplně buřt. Je na tvojí milé, aby ho poslala k šípku a ukázala, že ten váš "vztah" je doopravdy vztahem. Ona je v tuhle chvíli pro tebe partnerem, nikoliv ten borec.

Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Leden 2012, 19:48:37 »

nevím unás to doposud fungovalo na důvěře a upřímnosti, kdykoliv mi něco štvalo řekli sme si to, takže i tohle. Jen příznám mohl sem asi ukázat v tom víc alfa chování. Ale vypadlo z ní že pokud on nedá pokoj, tak že prý pokud nedá pokoj přestane se sním vídat uplně a přeruší sním kontakt.

No bohužel než se tu objevili ty rady tak už sme to řešili, protože mi to dsto štvalo abyl sem z toho frajhera rozhozen. Což vím že byla chyba dát to najevo
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Leden 2012, 21:08:45 »

Lidi neblbněte chlapcovi možná ujeli nervy a nechal se vykolejit. Což je běžný sou oba ještě zamilovaný ne Úsměv Popravdě kluka chápu asi by mě takovej frajer taky nasral,a ale já sem bouřlivá povaha, jen stím rozdílem, že já bych si sním promluvil buď slovně a nebo ručně Šťastný Sem zastánce že chlap by se měl umět o svou holku postarat a řešit takovýhle věci. Beru holka ho musí odpálkovat první a pokud dělá problémy tak má nastoupit chlap ne?
Jinak s tím jak tu psal Shorty něco o tom že je jejich vztah postaven na důvěře a upřímnosti klobouk dolů jestli jim to vážně takhle poctivě funguje Úsměv Někdy je lepší si o tom promluvit a ne ve stylu alfa samce tohle ti zakážu apodobně ale hezky v klidu ikdyž je pravda, že si Shorty měl nejdřív drobet vychladnout než ste to řešili .) ale já to znám já vždy řeším vše s horkou hlavou někdy výhoda někdy ne Šťastný
Jinak souhlasím stím aby si tvá mladá nebrala nic od něj jednoznačně mu dá najevo že si jí nekoupí nějakýma cetkama Šťastný toť muj názor a držím palce myslím žes to zas tak neposral, jen ale pokud by dotyčnej nadále nereagoval promluvil bych sis ním v klidu když by tě zmlátil klesne rychle u tvý mladý a taky řešení sice drastický ale taky řešení Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Leden 2012, 21:54:00 »

Kluci no offense, ale na tohle už nemám co říct. Dělejte si, co a jak uznáte za vhodné. Jen se třeba zamyslete, proč tak často končíte v sekci Poradna...

Tady prostě není co "řešit komunikací", o čem si "promluvit" apod.

Holka (alespoň moje) se takhle chovat nesmí a tohle prostě neexistuje. Kdyby opravdu chtěla, tak ho odpálkuje dávno a nikoho dalšího do toho nezatahuje. Tím, že věc řešíš způsobem jakým jí řešíš, tzn. že u ní skuhráš a vyhrožuješ, že mu dáš po tlamě, jí akorát ukazuješ, že si sám sebou nejsi jistý a toho kluka se bojíš.

Podívej se na to z druhé strany:

Jsi kluk, máš přítelkyni, která ale u tebe pomalu ztrácí na přitažlivosti. Je si sama sebou nejistá, řeší sračky apod. Do toho se ti objeví další holka, která ti začne nadbíhat a balit tě.
Jakým způsobem by se měla tvá přítelkyně zachovat, aby opět nabyla svou ztracenou attraction?

1. Pořád bude před tebou sténat, že se jí to nelíbí, že se vídáš s jinou. Pak si na ní počká u školy, budou se hádat, vjedou si do vlasů...

2. V klidu Ti oznámí, že tě má sice ráda, ale tohle pro ní ve vztahu prostě neexistuje. Řekne ti, ať si to vyřešíš a pak se ozveš. Nebude ti vůbec volat ani psát, ale od kámošů se doslechneš, že byla v pátek na kafi s tím fajn sympaťákem z horolezecké stěny...


Každopádně je ale problém jinde než v tom klukovi. Kdyby byla 100% spokojená, tak jí takové pytloviny ani nenapadnou.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Únor 2012, 09:36:43 »

stoudy: nechci, aby to ted vyznělo špatně, ale ne každej má nějakou trubku, co si nechá srát na hlavu... já třeba chodím s dost sebevědomou a vysoko postavenou slečnou, a přestože náš vztah řídím já, stejně bych si nedovolil jí říct "tohle prostě nedělej!" ... mně to přijde přesně naopak -> kluci, co holkám něco zakazují atd., jsou nejistí... bojí se, že ta holka se bez jejich tvrdýho přístupu rozhodne pro někoho jiného....

Já v tomhle případě, co píše Shorty, bych se zachoval podle tvojí první možnosti - bral ty kluky s rezervou a neřešil to
Zaznamenáno

stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Únor 2012, 21:12:32 »

D9: to, že ona si nenechá srát na hlavu, neznamená, že tobě být na hlavu nasráno může. a přesně to se v tomto topicu děje.

nevím, proč pořád mluvíte o nějakých zákazech. v životě jsem holce nic nezakázal a nikdy to neudělám. vždycky má možnost volby, to samé radím autorovi vlákna.

něco úplně jiného ovšem je útrpně snášet dívčiny sračky a "komunikovat" s ní o tom. tady má jako chlap jasně nastavit mantinely a dát dívce slušně, ale rozhodně vybrat, zda chce hrát na tomhle hříšti nebo někde jinde. A ne o tom "komunikovat".

Jinak to rýpnutí v úvodu je roztomilé Úsměv ponechám to bez komentáře, ti, kdo mě osobně znají, ví proč... Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Únor 2012, 21:52:27 »

tak jako ona ví, že já jí nikdy nic zakazovat nebudu, ale taky ví co mi vadí tohle ymezený máme Úsměv jinak já neposlouchám od ní co dělá ten frajer, to spíš já sem se jí ptal ne že ona přišla. Mě to štve z jednoho prostého důvodu a to že ho odpálkovala a on nedá pokoj. A nyní sem se dověděl že ho zná moje kamarádka a je to prej úplný vylízaný pako Šťastný Takže ho už neřeším.
Dnes sem jasně přítelkyni řekl, že do toho přímo zasahovat nebudu, že ho musí odpálkovat ona a že já už ho neřeším ale že bych se nezlobil kdyby sním přerušila komunikaci toť vše k této situaci Šťastný
Mám jednu zásadu kterou ona ví a to že nesnáším nevěru a ví že podvede jednou a konec

PS: včera sem to přehnal a vypěnil protože sem předtím byl sklukama na pivku a alkohol dělá občas svoje Šťastný Jinak jen tak pro zasmání co mě dnes pobavilo... dnes já mladá a přátelel a ten frajer sme byli v takový klubovně Úsměv no a maj tam takovou hezkou místnost kde se daj dělat různý věci nebudu říkat detaily Šťastný ale vylezl sem a zapínal si poklopec Šťastný frajer začal pěkně bejt nervozní a začal mlátit do stolu a po zbytek dne byl dost naštván Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS