Postup?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 03:20:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Postup?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Postup?  (Přečteno 14625 krát)
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« kdy: 30. Březen 2012, 14:24:49 »

Zdravím.
Opět jsem tu po delší době se stejným problémem, s kterým jsem tu už byl několikrát, tentokrát už (naštěstí) trošku konkrétnějším.
Potkal jsem se v "kroužku" s jednou pěknou slečnou. Konečně další z mála, která se mi líbí..-nenápadná, pěkná,..
No, nedostali jsme se moc do řeči, tak jsem ji samozřejmě našel na FB (..) a zeptal se ji na něco ohledně "kroužku". Dozvěděl jsem se, že se tam ještě pár měsíců budeme vídat.
Konverzace přes net šla zatím řekl bych v pohodě (myslím, že si celkem rozumíme), zakončená tím, že se příští týden na kroužku uvidíme.
Měl bych pár otázek, protože bych to nerad OPĚT po....

1. Mám jí dále psát (musel bych mít nějakou záminku) nebo počkat, až se uvidíme?
2. Až se příští týden uvidíme, čím začít..?
3. Je vhodné ji rovnou po prvním setkání v "kroužku" něco naznačit? Popř. jak? Nebo si říct o číslo?

Vím, že tu už s takovýmito otázkami otravuji delší dobu, ale prostě se do toho pořád nemůžu nějak "dostat"..  Smutný
Díky všem rádcům..
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Březen 2012, 22:03:23 »

Rozhodně bych jí už nepsal přes net, je to neosobní a nesebevědomý. Počkej, až se s ní uvidíš na tom kroužku. Téma k rozhovoru máš už daný, protože máte společnou věc, a to je ten kroužek, takže se s ní můžeš bavit o tom, pokecat jak se jí tam líbí, a tak. Když jí tam budeš vídat ještě dlouho, tak bych rozhodně nespěchal. Vždycky s ní pokecal, ukázal jak se v pohodě komunikativní týpek a třeba až se s ní tam uvidíš potřetí, tak jí někam vzít. Ideální by bylo kdyby po tom kroužku byl čas a vzít jí někam na instant.  Mrkající
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Březen 2012, 23:53:31 »

Pokud ti nenapíše sama, raději nepiš, už takhle ses docela blbě zařadil.
Na kroužku s ní konverzuj, neřeš ptákoviny a půjde to samo Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Březen 2012, 09:58:27 »

Strachuješ se co si ona bude myslet, bojíš se dát najevo svůj sexuální zájem. To je jakoby ses bál za to, že jsi chlap. Jakoby ses styděl za to, že tě přitahujou holky. No a co? Přestaň se po celej život strachovat tím, že něco posereš. Protože slovo "posrat" je dost relativní pojem. Víš kolikrát jsem to posral já ? Mockrát... ale díky tomu, jsem získal zkušenosti a posunul se dopředu.

Problém je, že holt nemáš koule. Musíš je mít, jsi přece chlap ! Přestaň se strachovat o to co si myslí. Kašli na všechny překážky. Protože to jsou překážky jen v tvé hlavě. Nesmíš se k ní chovat nejistě, protože jí to bude znervozňovat a bude se od tebe držet dál. Buď klidný a vyrovnaný - to jí umožní cítit se s tebou dobře.

místo otázky "co mám dělat" se zeptej sám sebe "co chci?"

jak ti radí kluci, konverzuj dál, v pohodě, a půjde to samo.

Zaznamenáno

tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Březen 2012, 11:17:28 »

Díky chlapi. Pravda, že jsem vždycky nervózní.. :/
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Březen 2012, 12:15:48 »

je v pořádku, že jsi nervózní, ale nervozita by neměla ovlivňovat tvoji cestu ke štěstí.
Zaznamenáno

pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Březen 2012, 14:02:39 »

Když mám z něčeho strach, že něco podělám nebo to nebude vypadat dobře etc, používám citát, kterej si vždycky řeknu.
Citace
Nejvíc podělávek není tím, že něco uděláš blbě, ale tím, že neuděláš nice.
Už nevím od koho je, ale je skvělej.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Březen 2012, 20:35:42 »

Tomme tím že se zaobíráš tima otázkama, co si psal v úvodu, se právě akorát víc stresuješ. Neřeš to.
Buď uvolněnej, v klidu a dej najevo svůj zájem. Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Březen 2012, 21:34:00 »

To bych rád dal, ale kde je ta hranice? Jak jí dát najevo že nechci být jen kamarád?
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Duben 2012, 21:27:15 »

Tak že takový hlouposti přestaneš řešit a budeš chlap. Strachuješ se o to co si bude myslet...ale koho to sakra zajímá co si bude myslet ? Dělej to co dělat chceš. Myslim, že si nevěříš. Měl by sis věřit a dělat vše proto abys získal to co chceš, protože jde o tvůj život. Buď budš žít navěky ve strachu že něco zkazíš, nebo budeš překonávat svoje hranice a budeš svobodný.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Duben 2012, 07:07:11 »

buď sexuální, buď pro ni výzvou. Nebuď ten posera, kterej udělá první a poslední a bude se jí chtít za každou cenu zalíbit, ale ukaž, že máš svůj život a ten je zajímavej.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Duben 2012, 09:48:03 »

Teď to řikali uplně přesně na f1, důležité je být rozhodný. A ono to sedí, prostě musíš být člověk, který ví, co dělat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Duben 2012, 15:51:16 »

Všichni máte pravdu, musím přestat přemýšlet a prostě za tím jít. (ní Šťastný) Takže určitě to zkusím, už na nějaký myšlení kašlu Úsměv Jen jsem zjistil, že ji uvidím nejdřív za týden.. myslíte že mám zkusit napsat a "riskovat" nebo prostě čekat jako bych nebyl?
Zaznamenáno
Arfi
*


Karma: 39
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Žabeň/Ostrava
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Duben 2012, 16:24:31 »

Čekej... Pohodička, žádný stres, však se jí dočkáš Mrkající
Zaznamenáno

A passionate hour's never a wasted one
- Nightwish
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Duben 2012, 17:21:24 »

Jo a zjistil jsem, že po ní jede nejspíš ještě jeden kluk. Mění se něco? Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Duben 2012, 19:10:59 »

Ano, mění, od teď už je nedotknutelná.

Nic se nemění, po každé hezké holce jede nějaký kluk.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Duben 2012, 20:26:16 »

Vidíš ? A už zase se strachuješ co dělat a co a jak. Před chvílí jsi řekl, že na to kašleš a jdeš si za svym. Proč máš neustále tendenci jí psát ? Nech jí, ať si o tobě popřemýšlí sama.
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Duben 2012, 21:01:27 »

Strach činí člověka malým a nedůstojným.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Listopad 2012, 22:40:35 »

Ahoj, tak zas po delší době... tentokrát s jinou slečnou, konkrétní situace, chci jen požádat o radu, co říct. Nechci kvůli tomu zakládat další vlákno, tak tady.

Už jsem se s ní jednou bavil (spontánně) v přítomnosti i jedné její kamarádky, bylo to docela v pohodě. Pak jsme si 2 dny po sobě psali (ve škole jsme se vůbec nevídali) - jop, je to holka ze školy, ale teď už jí psát nechci ani nebudu, rád bych ji někam pozval, jenže jediná šance kde to udělat je tedy škola, tam je ale pořád obklopená kamarádkama a jít do davu se zdráhám.. Takže čekám na příležitost, až bude sama - a teď, mám se jí zeptat přímo ("Čau, hele tak mě napadlo; když už jsme spolu byli nejmíň dvakrát v divadle (se školou), co takhle zajít spolu na kafe?" - prostě rovnou k tomu) nebo se začít bavit o něčem...??? a až po pár minutech rozhovoru jí to navrhnout? Mně osobně se víc líbí ta první varianta, ale nechám si radši poradit, nechci to zas zvorat  Smutný Díky Úsměv
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Listopad 2012, 23:06:48 »

Klidně za ní běž, i když má kolem sebe houf kamarádek. "Na chvilku si půjčím vaši kámošku/konkrétní jméno." A pak už se jí jen zeptej...
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Listopad 2012, 23:45:19 »

Ezio, takovej přístup je takovej hodně přímej a přijde mi, že jsou z toho všechny ty holky hrozně vyplesklý. Ale jestli ti to funguje, tak to děláš asi líp než já. Ve škole je nejlepší (alespoň pro mě), že když jde po chodbě a baví se s nějakejma kamarádkama, tak jí normálně pozdravim, zastavim se a začnu se s ní bavit, třeba navážu na téma předchozího hovoru, hodim nějakej zajímavej/vtipnej příběh, whatever. Ostatní holky z tý skupinky nejsou hloupý a jdou normálně dál. Teprve potom se s ní začnu bavit na nějaký osobnější rovině a řešit třeba to, zda spolu půjdeme ven apod. Úsměv

Obecně nerad se dávám do řeči s holkama, který někde sedí s nějakou skupinkou, a to jak ve škole, tak někde na ulici. Ale když už to v tý škole chci udělat a s tou holkou jsem se někdy předtim bavil a dobře jsme si pokecali, tak projdu kolem, ujistim se, že si mě ta holka všimla, stoupnu si kousek stranou, usměju se na ní a naznačim jí, ať jde za mnou. Pokud tu skupinu znám, tak tam normálně jdu a vůbec ty lidi okolo neřešim, ale zase už před nima nemluvim o tom, jestli půjdeme ven atd.

Tak snad ti to pomohlo, nemusí to tak vždycky fungovat, nemám patent na rozum, ale s holkama ve škole se seznamuju docela často. (To že to zřídkakdy dotáhnu někam dál už je věc jiná)
Zaznamenáno

Confidence is the key!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Listopad 2012, 09:03:44 »

Pokud jste se bavili, tak by jsi měl vědět, co ji baví a co dělá ráda.... třeba sportuje...
Takže bych na to šel spíš stylem:
"Zejtra bych šel rád na zimák si zabruslit, říkala jsi, že ráda bruslíš, pojď se mnou, protáhneme tělo." whatever... Ona bude chápat, že jde o rande, ale kafe už je takový moc navážno mi přijde. Záleží, co od tebe čeká a chce.

Jinak oslovení ve škole sice není sranda a pokud nemáš možnost ji odchytnout třeba po škole samotnou, zkus jí na chodbě naznačit, ať jde za tebou na chvilku. Nebo ji odchytni, když jde po chodbě s kámoškama a ne v hloučku holek, kde se spolu zrovna bavěj a seděj někde. Je to lepší, protože její kamarádky, pokud nejsou tupé kačeny, půjdou dál a nebudou na ni čekat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Listopad 2012, 19:40:15 »

Bavili jsme se jen střídmě, a to o škole. Bohužel jsem ji dnes nepotkal, takže budu doufat, že v pondělí to dopadne... Klidně bych jí to přes víkend napsal, ale asi bude lepší počkat, co?
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS