Potřebuju menší radu s introvertní holkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 00:28:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Potřebuju menší radu s introvertní holkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Potřebuju menší radu s introvertní holkou  (Přečteno 7961 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 13. Prosinec 2010, 10:51:38 »

Cau lidi potřeboval bych trošku poradit nedávno sem se seznámil s jednou holkou bude jí 17 . Problém není v tom, že by se mi nelíbila je hezká, bude i moc hodná, ale problém nastává v komunikaci . Já sem sní byl asi tak 3-4 venku poprvé to bylo takový to oťukávání ale věčinu doby sem musel mluvit sám tak sem si řekl dobrá je asi ze mě nervozní... ale v dalších schůzkách to stejný když jí chci rozmluvit tak odpovídá tak krátce a vůbec se oničem nerozmluví.... ať to zkouším jakkoliv na různý témata jako volnej čas, záliby, škola a teď aktuální téma Vánoce moc se nerozpovídá , ale myslím že to není tím, že bych se jí nelíbil jelikož mi třeba sama napíše že mě chce zase vidět a  že se moc na mě těší .... poslední naší schůzku řeknu na rovinu sem se i celkem nudil a modlil se aby to rychle uteklo, to už sem se ani pak nesnažil moc komunikovat tak sem si vymyslel, že jí nebudu moc doprovodit na autobus, že musím bejt v tu hodinu někde jinde tak když sme se loučili bylo úplně vidět, že by chtěl abych jí políbil , ale já to neudělal jelikož když bych to udělal přebrala by si to že sní něco chci mít víc ... a tím si právě nejsem vůbec jistej... je to milá a hodná (možná až moc hodná) holka ale vůbec takhle venku nekomunikuje tak nevím co stím... a na ICQ se baví úplně normálně tam se rozepíše hodně a v reálu uplnej opak nevím jestli se předemnou stydí co myslíte mám to zkusit nebo ne ? včera mi psala že by se semnou chtěla zase vidět dlouho sme se neviděli ani nepsali...
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Prosinec 2010, 12:26:51 »

Já bych do toho určitě šel, pokud se ti líbí. Jelikož se jí podle všeho líbíš a seš starší, tak se asi pořád cítí taková nesvá, zvlášť když se nejedná o nějakou partygirl. Pokud se umí rozepsat na icq, tak si myslím že se časem rozmluví i na živo. Ze začátku to asi bude pořád trošku problém, ale určitě bych to nevzdával a dal jí šanci. A když už nebudete na schůzkách jenom mluvit, tak to určitě taková nuda už nebude  Úsměv Třeba budeš nakonec spokojenej, no a když to nevyjde, tak budeš mít aspoň zkušenost do budoucna. Co já bych dal za takovouhle možnost  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Prosinec 2010, 14:13:20 »

Necítí se nesvá kvůli tomu že je starší, cítí se nesvá kvůli tomu že nemáš Raport.
Pravděpodobně jsi se jí zalíbil vzhledově a pořád se jí líbíš, ale pomalu ztrácíš attraction tím že si někde sednete a jen se snažíš naplnit trapný ticho konverzací.
To je pro holku náznak že s ní chceš mít něco víc, a tím že jí na 4. schuzce ani neřekneš aby ti dala pusu se ti snižuje sociální hodnota, proto musí mít pickuper koule.U holek u kterejch vešechno začneš moc řešit neuspěješ, všechny holky viděj ideal v klucích kteří jsou aspon trošku sebevědomí.
Pozvi ven ty jí, jen jí zavolej a řekni že jdete ven.Nenech jí moc času, prostě ihned.Když tě neodmítne přidej tam, žádný speciální oblíkání, bude to jen na hodku dvě.Tím snížíš její stres z nadcházejícího datu.Lepší je nechat mluvit jí, a pokud víš že se jí líbíš a dává ti IZ tak nechala vyšumět konverzaci kvuli tomu že se s tebou chtěla líbat.
Poznáš to podle toho když necháš konverzaci přejít do ticha, a díváš se jí do očí, pokud 3-5 s neuhne chce se líbat.Seber odvahu a normálně se jí zeptej jestli tě chce líbat, žádná odpověd není prohra takže se nemáš čeho bát. Ano, zatím jsem nad tím nepřemýšlela, možná, a ty chceš = polib jí.
Když řekne ne = ani jsem neřekl že mužeš, jen jsem měl pocit že máš něco na srdci, myslel jsem že vy holky máte rádi výzvy a že zrovna ty jsi dobrodružnější.

A pokud tě nechce, tak s ní jen ztrácíš čas.
Prostě nemáš co ztratit, jediný v čem mužeš udělat chybu je moc prodlévat, klidně se muže stát že do jejího života příjde další kluk kterej se jí bude líbit stejně jako ty a políbí jí hned na první schuzce.Myslíš že bude dlouho váhat ?: )
Když tě chce, vyhraješ.
Když ne, taky vyhraješ tím že se o ní nebudeš muset dál snažit, holek je na světě miliony a proto přejdi k čínům dřív než se vytvoří nějaká citová vazba.
vždycky je jednoduší svést ženu ke který nic necítíš protože máš čistší hlavu.
Věřím že se to povede a že ti má rada pomohla, hodně štěstí kámo Úsměv
- Kandinsky
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Prosinec 2010, 15:15:57 »

no jako co sem se od ní na těch schůzkách dověděl, že měla nějakýho kluka a ten jí asi nějak uháněl a něco o tom že mi pomalu začíná věřit... jako já se na druhej schůzce snažil jí dát pusu když sem jí doprovázel na bus ale ucukla se a řekla , že ještě ne... nevím příjde mi strašně uzavřená do sebe... vím určitě že se jí nejspíš fakt líbím, prej se semnou cítí, dobře prej jí dokážu rozesmát a zlepšit náladu... horší už toje z IZ moc sem jich nepochitil... chytnu jí za ruku nechá se, kouknu se jí do očí usměju se tak ona taky, ale pak zase pohledem uhne... navíc sem ted zjistil že znám jednu její kamarádku a ta mi potvrdila žeje taková opatrná a introvertní i normálně.... ikdyž na tý poslední schůzce sem to cítil hodně že chtěla abych jí políbil uplně na to čekala no... navíc si prej nepřipadá moc hezká
Zaznamenáno
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Prosinec 2010, 15:45:49 »

žádná holka o sobě neřekne že je hezká, když jo tak od ní utíkej hodně daleko.
Právě nedávno jsem měl takovou podobnou, fakt se mi líbila.
Pořád do mě rejpala, tahala mě do svého framu.Ostatní kluci jsou PFU ( ten její kluk ), když holku honíš , utíká před tebou.Když utíkáš ty jí, běží za tebou ona.
Když mě ucukně, většinou řeknu že se nemusí bát, že určitě nebude takové dřevo.Ve snaze dokázat že není to udělá.
Nebo jí řeknu, promin.Sám vlastně nevím jestli to chci udělat, zdáš se mi jako fajn holka ale myslím že jsem tě ještě uplně nepoznal.
Oboje to vede k tomu že se bude snažit dostat zpátky svůj statut.
Proto se tomu říká tahy-tlaky, 2 kroky dopředu, jeden zpátky.
U mě pořádně nefungovalo ani tohle, kdyby se holky dali označovat jako naturalky.Tak tahle byla brutální.
Nakonec jsem to vzdal a uplně se na ní vysral, výsledek byl že ted my každej den píše a uhání mě abych s ní šel ven.
Co z toho vyplývá ? Tvrdej holomráz platí na tyhle slečny 10 krát líp než na ostatní, všechno to dělaj kvůli pozornosti.
Nechtěj se nechat protože si příjdou duležitý když se o ně snažíš, tím že přestaneš jim vezmeš co chtěj.A ony se budou tu pozornost snažit znovu získat, ale dej jim najevo že si jí musí zasloužit.Nech jí at si tě vybojuje.Ty jsi nejduležitější osoba ve vztahu ( david x )
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Prosinec 2010, 16:19:39 »

žádná holka o sobě neřekne že je hezká, když jo tak od ní utíkej hodně daleko.

Nesouhlasím. Resp. jinak - proč si tohle myslíš?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Prosinec 2010, 00:36:03 »

Změní se to časem. Fieldtested.

To co musíš zjistit, je jestli chceš tak dlouho čekat.

Podle mého (neručim za to) potřebuješ v jejích očích zvýšit svoji hodnotu. Problém může být, že má jinak danné hodnoty (resp. pro sebe) než normální holka. Jako každá holka sní o alfa svalovci a ta představa jí vzrušuje, jenže její rozum by jí něco takového nikdy nepovolil. osobně bych šel skrze rozumné, nechvástající se DHV příběhy (pokud máš co nabídnout). A taky ukázat, co zajímavého děláš. Musí to být zajímavé v jejím framu - třeba hokej zajímavý není, ale třeba to že hraješ divadlo nebo že si dělal v domově důchodců a jak to bylo cool zajímavé je. Já osobně mam funny DHV story pro tyhle případy o tom jak jsem učil důchodce na PC a jak se snažili a pak jak mi tam vyrušovali, že sem je musel okřikovat jak v první třídě (nutno podotknout, že výhoda je, že je to skutečnej příběh). Ale stejně mam pocit, že na takovou holku si se lží nepřijdeš.

Podle mého je to propojené, kdy extrovertní holka jede pocity a JEN pocity. Má pocit, že tě chce => chce tě a nic víc neřeší. Kdyžto introvertní holka může mít pocit, že tě chce, ale musíš jí dodat rozumné argumenty, které využije, až nad tebou bude přemýšlet (protože je introvertní, tak si to bdue chtít přebrat sama a nebude chtít hned udělat rozhodnutí).

Vyslovuji tedy tímto hypotézu, že introvertní holku v 99% případů nevytahnete na day2.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Prosinec 2010, 08:25:55 »

žádná holka o sobě neřekne že je hezká, když jo tak od ní utíkej hodně daleko.

Nesouhlasím. Resp. jinak - proč si tohle myslíš?

Možná že si líběj přehnaně namyšlený holky, ale ja upřednostnuju alespon falešnou skromnost.
Muže o sobě vědět že je nadherna, ale říkat to na plnou pusu nedělá dobrej dojem a o ní to svědčí že je pipka.
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Prosinec 2010, 10:15:03 »

Ha, tak tvůj postoj vysvětluje jak u holek vzniknul ten problém, kterej fakt nesnášim.

"Tyjo, máš v těhle kalhotech úžasnej zadeček ]:->"
"Je moc velkej viď Smutný"

Mít tě tady, tak ti jednu lejsknu S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Prosinec 2010, 10:41:42 »

To co jsi popsal Av4 uplně ze srdce nesnáším Šťastný
Tak mě to sere že bych jí na to odpověděl že se jí tam fakt málem nevejde, at s tím něco dělá Šťastný
Myslel jsem tím že nesnáším přehnaně namyšlený holky, už jsem to jednou napsal Úsměv
Určitě by jsi nechodil nikam s holkou co by ti v jednom kuse opakovala jak musíš být štastnej protože máš takovou kundičku jako je ona ( ano i taková byla Šťastný ).
To je to co na holce obdivuju, že když jí složíš kompliment.Prostě poděkuje, a neřekne že má např: velkej zadek, jen proto aby jsi jí to vyvracel.
To už není skromnost ale věta s cílem sebeujištování Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Prosinec 2010, 16:18:51 »

no myslím, si že v jejích očích mám asi velkou cenu... myslím, že by sama chtěla aby ztoho bylo něco víc, ale díky tomu, že je introvertní a nesebevědomá tak má asi strachž že bych jí třeba nechtěl vysmál se jí podle toho co sem od ní doposud slyšel asi moc kluků neměla nejspíš možná jen toho jednoho a ten jí uháněl, prej zaní dolejzal když nechtěla, když mu řekla že nemůže i tak prej zaní přijel nebo co pomalu jako stalking mi to připadalo když otom říkala .... navíc když sem se oní bavil stou svou kamarádkou tak je prej taková uzavřená i normálně no prostě introvertka no...
a ted mi tak napadlo to sem poznal kdysi jednu takovou co osobě říkala jak je hezká apodobně... takže když ste jí řekli že je hezká nepoděkovala ale řekla já vím každej mi to říká :-D a ta holka byla fakt na palici strašně namyšlená barbína a děsně arogantní :-D
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Prosinec 2010, 16:35:25 »

Čau, otázka je, jak moc ji to zasáhlo. Jak se tu píše, asi se jí opravdu líbíš, je na tobě, zda chceš obětovat ten čas, než se rozmluví, ztratí ostych, atd., protože tuším, že tohle nebude u ní do budoucna asi jedinej problém. další věc je, aby i tebe to s ní bavilo, chápeš, jinak  u tebe to počáteční okouzlení vyprchá a budeš nešťastnej.
Krása není důležitá, dostala ji zadarmo při porodu. Důležitější jsou jiný věci. Šťastný
Měls jí otevřít: Páni, ty seš hezká, kolik bereš za hodinu?  S jazykem Šťastný
 
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Prosinec 2010, 17:45:04 »

Podle mého je to propojené, kdy extrovertní holka jede pocity a JEN pocity. Má pocit, že tě chce => chce tě a nic víc neřeší. Kdyžto introvertní holka může mít pocit, že tě chce, ale musíš jí dodat rozumné argumenty, které využije, až nad tebou bude přemýšlet (protože je introvertní, tak si to bdue chtít přebrat sama a nebude chtít hned udělat rozhodnutí).

Vyslovuji tedy tímto hypotézu, že introvertní holku v 99% případů nevytahnete na day2.

Takhle ne, vážně Mrkající. Každá holka řeší pocity. Introvertní, extrovertní. Naším cílem je pocitama přebít logiku, u extrovertní to jde lehko, u introvestní hůř, ale jde to taky. Rozhodně bych tady nevyslovoval limiting beliefs ve stylu 99% introvertních holek na day 2 nevytáhneš.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Prosinec 2010, 18:40:20 »

Právě naopak. Sám jsem poznal introvertních holek pár, a pokud u nich vytvoříš dobrý rapport + trochu attraction, jsou schopné si o day2 říct i sami (samozřejmě dosti nepřímo).
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Prosinec 2010, 17:02:26 »

tak sem otom tak nějak přemýšlel a nevím asi to nechám jen na kamarádským vztahu, je hezká a i hodná to neříkám, ale není tam taková ta jiskřička takovej ten náboj... nevím jestli toje tím, že je taková uzavřená, ale začal sem jí prostě brát jako kamarádku
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS