Potřebuju pomoct s jednou holkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:52:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Potřebuju pomoct s jednou holkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Potřebuju pomoct s jednou holkou  (Přečteno 4433 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 12. Říjen 2010, 19:24:57 »

Zdar lidi mám jeden problém znám se z jednou holkou asi už tak rok ale ještě nikdy sem se sní nesešel ... píšeme si jen přes net nebo sms jednou začas žádný každý den to ne . A teď k problému tý holce je 15 let a bydlí v jedný vesnici vzdálená asi tak 28 Km ode mě. Problém je v tom, že ona by mě chtěla a chce abych za ní přijel a chtěla by něco víc než jen kamarádství... A navíc ta holka je i kapánek taková do větru měla už celkem dost partnerů a snikým moc dlouho nevydržela. Já neříkám, že se mi nelíbí to bych  kecal :-D Spíš by mě zajímalo jestli něco takový ho má cenu a to kvůli vzdálenosti a tomu že je 5 let mladší. Zase sem dlouho sám a nějaká ta zkušenost by nebyla k zahození ... co myslíte vy ?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Říjen 2010, 19:35:24 »

No, ty vole! Ne, nemá to cenu. S tímhle přístupem rozhodně ne Úsměv Tohle je jak otázka "myslíš, že mám jít dneska ven?"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Říjen 2010, 19:45:23 »

no já se jen ptám na názor... zažil sem už jeden podobnej vztah na dálku a nedopadlo to zrovna moc dobře.... jediná výhoda že ta holka byla mladší o 2 roky ... nerad bych další zklamání ... Tenkrát sem měl stochutí si něco udělat...
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Říjen 2010, 20:00:49 »

Tohle je čistě jen můj názor a tak to tak prosím ber.
Podle mne, s tebou ta holka chce jen zamíct. Už měla spoustu kluků, pořád si píšete (už tohle bych bral jako znak spíše kamarádství)  a ani jste se neviděli osobně. Holky v 15 letech sami nevěději co chtějí..
Představ si, že by mohla kamarádkám vykládat, že za ní přijel 30km 20 letej kluk a ona s z něho dělala třeba jen prdel. (některý holky jsou fakt mrchy)
Já osobně bych jí řek ať přijede ona pokud tě opravdu chce..
Čistě můj názor Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Říjen 2010, 20:12:19 »

ano i tak to může bejt... ikdyž já spíš mám strach ztoho, že budu jen další z řady kluků... něco si začnem ona se semnou vyspí a rozhodně bych nebyl první a odkopne mě jako ty ostaní kluky... a navíc mám strach že kdybych se do ní třeba zamiloval a ona mě podvedla a že bych věřil že by to možná uní bylo možný když je taková do větru... její poslední vztah trval snad jen měsíc ani ne došlo na sex a pak se stím klukem rozešla... a prej zatím měla všechny kluky z jinýho města...
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Říjen 2010, 20:18:35 »

Pokud to nezkusíš, tak můžeš jenom spekulovat a to se realitě často moc neblíží.

Než jsem se začal věnovat pickupu, tak jsem se do jedné holky hodně zamiloval, ale protože jsem se k ní neuměl dobře chovat, tak mě brzo odkopla. Pak jsem si dlouho myslel, že chyba byla u ní. Teď je mi jasný, že kdybych se tenkrát nechoval jako idiot, tak by mě neodkopla. Stejný to může být u téhle holky, ostatní kluky může odkopávat jenom proto, že si to zaslouží. Takovým těm řečem ála stará Blažková a podobnejm drbům bych moc nevěřil a raději si udělal názor sám. Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Říjen 2010, 20:39:38 »

pravděpodobně budeš jen další z hnoha kluků, tak ty píšeš, že chce ona něco víc a ty ne? podle toho co píšeš, tak chceš, ona pravděpodobně sex a to, aby se mohla ukazovat po boku staršího, ale počítej s tím, že ti bude zahýbat, pokud se s jejím životě nestalo něco zásadního, proč by to měla přestat dělat.
prostě chce sex a tak to ber.

navíc 30 kiláků, to je pohoda, kéž bych to měl s mladou takhle blízko
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Říjen 2010, 21:28:04 »

Jestli to chápu dobře, tak ses s ní ještě neviděl. Takže v první řadě se s ní sejdi (radši ať zajede ona za tebou) a pak řeš něco dalšího. Jinak pokud byste spolu začali chodit tak si ji hlavně musíš docela dlouho držet od těla, hlavně psychicky, fyzicky nemusíš jen jde o to aby ses do ní opravdu nezamiloval.

Jinak na vesnici je to drbárna jak prase, ono si spíš myslím že to nebude tak horký. Na každým drbu je kousek pravdy tak dej tomu čas a uvidíš jak moc to odpovídá realitě.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Říjen 2010, 16:46:21 »

no lhal bych kdybych řekl, že mě nepřitahuje ... uvidím se sní sejdu a pak uvidíme přece o nic nejde třeba jí v reálu nebudu přitahovat :-D spíš teď řeším že po mě jede ještě jedna a stou sem byl dneska venku tak teď nevím jak se zachovat a co dělat :-D tohle sem ještě nezažil...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS