Potřebuju radu ohledně schůzky (překvapení)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:21:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Potřebuju radu ohledně schůzky (překvapení)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Potřebuju radu ohledně schůzky (překvapení)  (Přečteno 8065 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 20. Srpen 2010, 15:46:43 »

Cau lidi sem tu novej ale mám tohle forum celkem pročtený moc mi pomohlo když sem začínal s holkama Úsměv Ale k mému problému mám zájem o jednu holku je to tak moje kamarádka když se to vezme párkrát jsme byli venku ale jen takový ty procházky nic víc a ona teď je na dovolený a já bych chtěl nějakou radu, nápad jak tu schůzku udělat nějak jinou Úsměv Nápad bych měl jít se projít na takovou vyhlídku co máme ve městě z který je krásnej pohled na město Úsměv ale napadlo mě všude sem se dozvěděl že holku potěším třeba kytkou třeba když bych jí dal dejme tomu jednu růži ? nebo třeba malé plyšové srdíčko Úsměv a samozřejmě taky tu nejlepší věc polibek Úsměv co vy na to nebo je to blbý nebo máte jinej nápad ? mimochodem mě je 19 a jí bude 17 ... a oboustranné sympatie tu určo jsou takže by to spíš bylo rakový rande Úsměv díky za názory a rady
Zaznamenáno
Blessed

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Srpen 2010, 15:56:47 »

Nevidím důvod proč bys jí měl dávat kytku nebo vůbec něco. Potěšit ji můžeš například tou vyhlídkou nebo něčím neobvyklým, času na to máš dost, když je pryč, tak něco vymysli. Spíš jí dej najevo, že chceš být víc než kamarád, pohledy, dotyky etc.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Srpen 2010, 16:32:32 »

A když se to bude vyvíjet dobře, tak jí můžeš kytku utrhnout cestou a předat Úsměv Stejně by kytku na uvítanou tolik neocenila, páč se s ní musí celé rande tahat S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Srpen 2010, 12:22:39 »

Jen si dej bacha na počasí. Takový naplánovaný perfektní radne ,kde je potřeba ,aby bylo pěkně (odvozuju to od té vyhlídky, jestli je zastřešená tak v poho) se vždycky pokazí deštěm.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Blessed

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Srpen 2010, 14:49:42 »

A když se to bude vyvíjet dobře, tak jí můžeš kytku utrhnout cestou a předat Úsměv Stejně by kytku na uvítanou tolik neocenila, páč se s ní musí celé rande tahat S jazykem

Dobrej nápad, ještě k tomu i ušetříš Šťastný

Jen si dej bacha na počasí. Takový naplánovaný perfektní radne ,kde je potřeba ,aby bylo pěkně (odvozuju to od té vyhlídky, jestli je zastřešená tak v poho) se vždycky pokazí deštěm.

Sleduj radar Mrkající
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Srpen 2010, 16:27:05 »

párkrát jsme byli venku ale jen takový ty procházky nic víc

WTF?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Srpen 2010, 10:22:46 »

no doufám, že počasí bude pěkný jinak bych musel volit variantu B a toje jít sní do cukrárny na něco dobrého , ale nic drahého :-D no tak sem mluvil s pár holkama otom a skoro všechny by prej nějaká kytka potěšila tak nevím mno... a ještě mám otázku jak je ta dotyčná teď na dovolený už tam bude asi tejden a ještě tam nějakou dobu bude tak mi napadlo jestli bych jí třeba neměl napsat nějakou sms ? třeba že se mi po ní stýská nebo nějakou podobnou slaďárnu ?? abych jí potěšil a ukázal zájem ?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Srpen 2010, 10:50:49 »

Score............................................................
ty vole..........
jako sorry, ale tohle forum jsi vůbec nepročetl:-) jasný, vem ji do cukrárny, kup ji kytku a plyšáka, všechno to za ni zatáhni.... a teď mi řekni, čim si to zasloužila?

jako kupovat kytku, vzít do cukrárny.... a ještě ti holky řekly, že by to bylo super:-D no jo, jako kamarád super... ale ty nechceš být kamarád.
Vezmi ji na procházku až se vrátí. Nepiš jí zamilovaný smsky nebo to posereš. drapni ji konečně za tu pracku při procházce a začni se jí dotýkat... respektive nejdřív letmo dotýkat, pak až za ruku.

například budeš na té vyhlídce a budeš jí chtít něco ukázat, stoupneš si za ní, lehce se na ni přitiskneš, nahneš hlavu a ukážeš rukou ten směr, ejstli to dobře vidí.... vyber si něco menšího, aby musela chvíli ostřit. musíš se jí sem tam dotknout letmo a naladit atmosféru na dotyky, buď prostě hravej. popichuj ji slovně, sem tam jemně plácni přes ruku, když na tebe bude nějak sahat.

až někde potom sednete, popíchni ji, že má nějakou špínu or whatever na sobě, kde si nevidí a začni jí to pucovat, rejpni do ní, že je špindíra a cokoliv...

JEN JÍ PROBOHA NEKUPUJ KYTKU A NEPOSÍLEJ SMS, ŽE TI CHYBÍ. Dokud spolu regulerně nechodíte, je to zabiják sympatií. Prostě to udělej tak, ať se ona snaží. pokud tam jsou sympatie, dopadne to, pokud si je jen nalháváš, stejně s tim nic neuděláš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Srpen 2010, 11:06:38 »

hele tak se vtom vážně nevyznám jako qark píše ve svým článku První rande tohle " Pokud si chcete zpříjemnit práci, kupte cestou červenou růži. " a vy tu píšete že kytku ne hmm tak vážně nevím jak se vtom všem vyznat koukám každej říká něco jinýho :-D hold co člověk to jinej názor :-D takže jaks tou kytkou teda ??? abych se vtom orientoval ?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Srpen 2010, 11:35:26 »

Jestli jí tu kytku chceš koupit, tak jí ji kup. Jestli ne tak ne. Každopádně tak nebo onak, na výsledek má kytka / nekytka pramalej vliv...Je to o tom jak dokážeš zaujmout a jestli ji přitahuješ
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Srpen 2010, 13:51:31 »

no na rande kytku ok, ale jde o to, aby to i ona brala jako rande:-D ty jsi s ní byl venku jen tak, jak sám píšeš... takže nic závaznýho... nebere tě jako kamaráda?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Srpen 2010, 14:56:45 »

jé ted mi to došlo... ano byli sme spolu párkrát jen tak venku takový to oťukávání jaká je atd... ale vím určitě že vzájemná sympatie tam je... navíc sem jí řekl než odjela, že až se vrátí, že se sejdeme a pujdem na hezkou procházku s překvapením ... popravdě myslím že ona to asi jako rande brát bude ... prot sem se ptal na nějaký rady .-)
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Srpen 2010, 21:43:56 »

Cau lidi sem tu novej ale mám tohle forum celkem pročtený moc mi pomohlo když sem začínal s holkama Úsměv Ale k mému problému mám zájem o jednu holku je to tak moje kamarádka když se to vezme párkrát jsme byli venku ale jen takový ty procházky nic víc a ona teď je na dovolený a já bych chtěl nějakou radu, nápad jak tu schůzku udělat nějak jinou Úsměv Nápad bych měl jít se projít na takovou vyhlídku co máme ve městě z který je krásnej pohled na město Úsměv ale napadlo mě všude sem se dozvěděl že holku potěším třeba kytkou třeba když bych jí dal dejme tomu jednu růži ? nebo třeba malé plyšové srdíčko Úsměv a samozřejmě taky tu nejlepší věc polibek Úsměv co vy na to nebo je to blbý nebo máte jinej nápad ? mimochodem mě je 19 a jí bude 17 ... a oboustranné sympatie tu určo jsou takže by to spíš bylo rakový rande Úsměv díky za názory a rady

Ahoj, určite si ćítal topik "Kam s holkama" takže tam je urćite mnoho zaújmavých nápadov.

Sám som rozmýšlal a okrem klasických miest ako tanec, kultúra / hudba - vśetko od underground až po operu/ /výtvarné, sochárske umenie, alebo akékoľvek iné/ , šport / jazda na koni, lezenie po skalách, golf, kanoistika, rafting, .../ indoor / bowling, biliard - skor chlapske ale záleží na prostredí/, atď...

mám ešte jeden nápad: využi svojich vyjednávacích schopností, dohodni sa s nejakým klubom nadšencov niečoho / napr. speleológovia a návśteva jaskyne - z vlastnej skúsenosti, to  je nezabudnuteľný zážitok, letcký klub, klub milovníkov veteránov a pod./ nech vás vezmú súkromne niekam. Bude to neobyčajné a bude dosť priestoru na romantiku. Vo fantázií sa medze nekladú, ak by si mal záujem, určite možem dať pár typov, ale aj sám určite niečo zaújmavé vymyslíś. Doležité je, aby sa to páčilo obom.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Srpen 2010, 22:18:37 »

ešte som rozmýšlal, toto je fakt pecka, ver mi  Mrkající :

V posledne dobe sa zaújmam o operu a musíim povedať že je to krásny spev, počuť to naživo je čosi úžasné... Čo tak si spraviť súkromný operný koncert? Operní speváci sú zle platený, bežne nájdeš veľmi fundovaných schopných ľudí s AMU, ktorí vyučujú spev / napr. ako moja učiteľka/, obvykle berú 300 Kč za hodinu, ćo im tak zaplatiť za trochu spevu? Pravdepodobne budú mať prístup do nejakej vhodnej miestnosti a ver mi, to je úžasný zážitok. Menšia finančná odmena a pozornosť na znak úcty a može sa to stať veľmi štýlový večer, musíš ale byť schopný niekoho presvedćiť, samozrejme. Zároveň sa stretneš so zaújmavými ľudmi a možte sa s nimi takto neformálne zoznámiť. Samozrejme možeš ísť aj na oficálny koncert, ale to už nie je také originálne. Kvetinka a bozk na konci priateľke / prípadne i spevákovi/ bude veľmi vhodná  Mrkající
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Srpen 2010, 22:25:26 »

A tak do tretice Šťastný :

Vždy som  túžil urobiť toto:

Pozvať dievća do kaviarne so živou hudbou, vzdialiť sa , preobliecť do niečoho slávnostného a predviesť niečo podobné:
http://www.youtube.com/watch?v=Aht9hcDFyVw
alebo aby sme sa nerozplakali, tak http://www.youtube.com/watch?v=PoSbnAFvqfA&feature=relatedÚsměv

Fran Sinatra je relatívne jednoduchý, ak nevieš spievať ale bude tam dobrá kapela, tá to vykryje. A potom kytka a bozk  Úsměv .

Buď štastný, že máš príležitosť pobaviť niekoho, kto za to stojí, tak to využi!!!

Good luck, a určite napíš čo si vymyslel a ako to dopadlo.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Srpen 2010, 22:35:31 »

ak by ťa to zaujalo - par example: Sinatra Fly me to the moon. Skoky v tónoch sú max. 1,5 tónu a Sinatra má prirodzený mužský hlas, zaspievať to korektne nie je také ťažké, možeš použiť svoju výšku.
http://forpiano.com/FILEX/F/8dj29dk2kz/frank_sinatra--fly_me_to_the_moon.pdf
/ je to ten horný riadok , ostané dva sú pre klavír/.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Září 2010, 19:17:19 »

Celý princip je:

Cokoli děláš, děláš proto, že chceš. Ne proto, že si myslíš, že ti to u ní nějak pomůže.

Jestli jí chceš dát kytku, dej. Ale jestli to děláš proto, že si myslíš, že tě pak bude víc chtít, tak na to rychle zapomeň. Nemůžeš si jí koupit. A pokud snad ano, tak jí rozhodně nechceš. Chceš, aby s tebou byla protože jsi fajn a umíš jí pobavit a ne proto, že máš dost peněz na to jí někam vzít, nebo jí něco koupit... ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Září 2010, 21:25:56 »

sem se dozvěděl že holku potěším třeba kytkou třeba když bych jí dal dejme tomu jednu růži ? nebo třeba malé plyšové srdíčko Úsměv a samozřejmě taky tu nejlepší věc polibek Úsměv
Jen malou, jízlivou poznámku: americký hollywoodský romantický paskvil má hodně daleko od reality a není to vůbec dobrá předloha pro jakékoliv počínání ve vztahu.
(současné globální pro-genderové představy, založené na ideji korektnosti a rovnosti, neodpovídají moc dobře skutečným, instinktivně daným reprodukčním strategiím obou pohlaví)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Září 2010, 21:31:28 »

současné globální pro-genderové představy, založené na ideji korektnosti a rovnosti, neodpovídají moc dobře skutečným, instinktivně daným reprodukčním strategiím obou pohlaví
Tesat. A předčítat rádobyfeministkám před spaním Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Září 2010, 10:23:11 »

Čau omlouvám se dlouho sme tu nebyl... jelikož sem zrovna donedávna byl mimo ČR ...bohužel díky tomu sem se z dotyčnou ještě ani nesešel... mám to sní domluvený, že se sejdem ... ale spíš mi teď vrtá hlavou to , že sem viděl na FB na její zdi plno fotek z nějaký akce kde byla ona a její kamarádka co prej slavila narozky a dva kluci s jedním znich je tam vyfocená fakt hodně často v objetí mám strach, aby to něco neznamenalo ? možná jenom žárlím nevím ....
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Září 2010, 09:03:43 »

Přesně kvůli tomuto je lepší facebook nepoužívat. Až s ní budeš tak se na to snaž nemyslet a už jí nikdy nekontroluj její profil, stejně se tam nic nedozvíš. Vždycky,  když se takhle holce podíváš na profil tak ti zůstane víc otázek jak odpovědí. A navíc aji kdyby si zjistil, že sním něco měla na té akci tak je lepší se chovat jako by si o tom nevěděl.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS