Poznáte když žena lže?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:36:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poznáte když žena lže?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Poznáte když žena lže?  (Přečteno 10252 krát)
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 22. Březen 2008, 12:33:29 »

Ahoj , mám takový dotaz. Poznáte,když vám holka/kluk lže?
Je jedno včem,spíše se mi jedná o maličkosti. Je jasné,když vás holka/kluk podvede a má vás rád (a),tak to poznáte ( většinou to sám (a) řekne )
Ale co když lže o maličkostech,třeba nemá na vás čas a vymluví se nebo tak.Máte na to nějaké triky jak to poznat?


Někde jsem četl,že je dobré se vyptávat na maličkosti ohledně té věci,taky jestli se vám kouká do očí.
Další je prý,že když někdo lže rozšiřují se zorničky a člověk nedokáže artikulovat,je zaneprázdněn lží aby vše vypadalo věrohodně a tak většinou schovává své ruce za zády,nebo je mám jen tak spuštěné.

Co vy jak jste na tom,poznáte to?
Říkáte svým partnerkám ( partnerům ),že víte,že lže?
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Březen 2008, 15:06:41 »

casto chybejici detaily ohledne te veci casto reknou mnoho.. Vetsinou staci par nenapadnych dotazu a kdyz vidim,ze holku znejisti,tak to hned poznam, Ja kdyz lzu,tak lez vetsinou propracuju a promyslim do detailu a pripravim si mozne odpovedi na pripadne otazky predem, pak je tezke me odhalit,ale holky vetsinou tak dumyslne nejsou
Zaznamenáno
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Březen 2008, 15:41:11 »

OK ked si tak domyselny, pytat sa na detaily je blbost, ludia si nepamatju detaily a ak niekto na teba chrli detaily z minulosti ktora nemala silny citovy nadych potom KLAME, vymyslat si detaily nie je az tak tazke, ak chces odhlait loz treba si vismat napr aj prehnane detaily, pozeranie do oci je tiez velmi nahodna zalezitost, vsimni si rozhovor klasicky, ludia sa nepozeraju do oci, raz za cas, skor je podozrive ak sa niekto pozera stale do oci (prave z dovodu ze vacsina si mysli ze ked sa klame tak sa nepozera do oci)

najlepsie je najst si standartne spravenie, byt vsimavy, ked ludia klamu odklanaju sa od stadarnteho spravania

je tiez teoria ktora sa zoabera skumanim mimiky, zevraj ta sa neda oklamat a aj skuseny klamari sa prezradia na zlomok sekundy akurat pri beznom rozhovore je velmi narocne vismunt si tak kratku zmenu Mrkající
Zaznamenáno

Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Březen 2008, 17:31:43 »

ja treba umim lhat do oci, mne to problemy nedela
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Březen 2008, 18:17:29 »

Já bych řekl, že když lžu, tak se do očí koukam právě víc než když nelžu...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Březen 2008, 19:17:37 »

Tedka to zkusím aplikovat v praxi Mrkající ... pak napíšu výsledek ... v neděli se uvidím s mladou ale mám pocit že mi lže ... tak zkusím to vyzkoumat ... nenápadně. Použiju zde zmíněné znaky a pak můžu napsat esi to poznám nebo ne ... ale moc dobrej pocit z toho nemám - ale ja kse znám, tak si zasejc nejspíš něco namlouvám  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Gant

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Březen 2008, 13:39:07 »

Úplně nejlepší a podle mě i nejvíce fungující jsou popsány v technikách NLP
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Březen 2008, 17:33:59 »

Úplně nejlepší a podle mě i nejvíce fungující jsou popsány v technikách NLP


Co je to NLP ?
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Březen 2008, 20:07:32 »

NLP = neurolingvistické programování mozku, používá se to mimo jiné k tomu, když chceš ženskou dostat tam, kde ji chceš mít Šťastný
Zaznamenáno
Gant

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Březen 2008, 21:26:05 »

Nj Henry, ten se vyzná Šťastný
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Březen 2008, 08:37:49 »

Podle me je lhani dovednost jako kazda jina. Kdyz narazis na cloveka, kterej to fakt umi a ta lez je pro neho dulezita, nemas podle me sanci to poznat, pokud nejsi i ty velmi velmi dobrej!
Ale jak psali vyse, maly nepropracovane a neprofesionalni lzi obcas poznat jde, prave podle tech nekterejch signalu tela.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS