Pozvani na rande

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 23:42:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pozvani na rande
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pozvani na rande  (Přečteno 6050 krát)
Pool18
Host
« kdy: 02. Červen 2010, 17:24:52 »

Kecal jsem s jednou holkou.Celkem v pohode.Ale nepredstavil jsem se a nevzal jsem si na ni cislo protoze jsem na to nechtel jit rychle a taky nevim jestli bych se ji libil.Taky sem ji nikam nepozval.Ale napsal jsem ji 2x na icq jestli bych ji nekam mohl pozvat a zatim neozvala.Ze bych ji nestal ani za odepsani?Nebo se ji nelibim?Nebo ze by byla nastvana ze jsem se nepredstavil?Nevim.Ma to cenu ji jeste psat?
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červen 2010, 17:36:30 »

Podle mě si jí měl spíš zavolat, protože psaním na ICQ ji dáváš čas přemejšlet... A to se mi neosvědčilo Smějící se Když zavoláš, musí reagovat hned, navíc si připomene tvůj hlas a bude v tom alespoň maličkej nádech emocí Mrkající

Takže co radim? Nečekej, až odepíše, ale zavolej jí Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Červen 2010, 18:22:19 »

Rende, nemá číslo....

Pool18: ty jsi neprojevil žádnou snahu, protože jsi byl ustrašený a čekáš,že se ti ozve?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Červen 2010, 18:24:06 »

Nechcel si na to ísť rýchlo, tak si si nezobral jej číslo? Nevieš či by si sa jej páčil?

To sú podľa mňa prvé dve veľké chyby. Tým že si na ňu zoberieš kontakt nič neuspecháš. Keby sa s ňou poznáš pár dní a povieš jej, že chceš aby bola matkou tvojich detí, to by si na ňu išiel rýchlo. Neklam sám seba. Nepomôže ti to. A nerozmýšľaj nad tým či sa jej páčiš, alebo nie. To už je úplne k ničomu.

Ja osobne by som to nechal tak pár dní, pretože keď sa jej ani nepredstavíš a potom ju cez PC pozývaš na date, to nie je moc dobré.
Stretni sa s ňou znova, vypýtaj si od nej číslo a potom jej zase o nejaký čas zavolaj a ponúkni jej možnosť stráviť s tebou nejaký čas trebárs pri káve  Úsměv

A nepýtaj sa či by si ju niekam mohol pozvať, povedz niečo v štýle - chcem sa s tebou bližšie zoznámiť pretože si ma celkom zaujala, skočme niekedy na kávu, mám čas vtedy a vtedy a ty?

Ja viem, ono sa to možno ľahšie píše ako koná, ale keď si dáš aspoň takéto základné ciele a tie sa budeš snažiť postupne dosiahnuť, tak máš vyššiu šancu toho dosiahnuť. A keď ti to nevýde (toto je české slovo alebo kde som ho prosím nabral? mi to tu podčiarkuje ako chybu) na prvý krát s touto holkou, tak ti to vyjde neskôr, s ďalšou.

Veľa šťastia (žmurkajúci smajlík so zdvihnutým palcom) !
Zaznamenáno

Pierre



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Martin
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Červen 2010, 01:25:24 »

Ahoj,
       mnohokrát sa mi čosi podobné stalo - "páčiš sa mi, dobre sme si pokecali, tu máš číslo", ozvem sa jej - a nič. Buď nemá čas, alebo pár krát dokonca vobec nedviha / nepochopiteľné, predtým dobre, že ma nezjedla. Niektoré veci skrátka nepochopiš.

Alebo si ju chybne nakontaktoval - trochu si sa jej predstavil ale to bolo všetko " sorry, kámo, neviem, prečo by som si mala na teba robiť čas, mám plno iných kamarátov a pár chlapcov sa mi páči viac než ty, budem venovať pozornosť radšej im.

Ćo na to vy, ostatný? Napadá vás iný racionálny argument, prečo by malo dievča odmietnuť sympatického chlapa, ktorý o ňu javí záujem?
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červen 2010, 10:25:00 »

Napadá vás iný racionálny argument, prečo by malo dievča odmietnuť sympatického chlapa, ktorý o ňu javí záujem?
Když jí není až tak sympatický.

Typická ženská žena (před menopauzou) je hormonálně ovlivňována tak, aby se stavěla uhýbavě ke konfrontacím. Konfrontace, pro muže bývající znakem kompetitivního jednání, vnímá žena fatalisticky. Buď zabránit konfrontaci, anebo má-li ke konfrontaci dojít, vnímá žena konfrontaci jako vyhrocenou, negativní situaci. Viz evoluční psychologie - vývoj lidského druhu, kde toto chování ženy neslo výhodu (srovnej: ženy urovnávající spory mužů ve skupině pravěkých protolidí X skupina oslabená v důsledku kritických konfrontací mužů), a tak se rozšířilo do dalších generací.

Proto se dnes častěji setkáš s odpověďmi "Možná", "Uvidíme", "Teď nemám moc času", "Onemocněla mi sestra", atp., namísto přímého "Jsi mi nesympatický a nechci tě vidět".

Žena s abnormálními hladinami hormonů v mozku se ovšem může ke konfrontaci stavět jako chlap. Centrum "asertivního jednání" v ženině mozku existuje, jen je typicky utlumováno hormonem, tuším že progesteronem.
Tato kniha o výše zmíněném pojednává.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červen 2010, 15:11:28 »

Tak jí na to icq napiš: "Zítra se jdu opalovat k rybníku. Budu tam okolo 14h. Zastav se až půjdeš kolem!"

Je to samozřejmě jen příklad. Dosaď si vlastní místo a čas. Když už nebude chtít přijít, bude mít alespoň nutkání (morální povinnost) ti to napsat, čímž s ní konečně navážeš kontakt.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červen 2010, 16:27:20 »

mnohokrát sa mi čosi podobné stalo - "páčiš sa mi, dobre sme si pokecali, tu máš číslo", ozvem sa jej - a nič. Buď nemá čas, alebo pár krát dokonca vobec nedviha / nepochopiteľné, predtým dobre, že ma nezjedla. Niektoré veci skrátka nepochopiš.
Tiež sa mi stalo, že som mal niekam ísť, kľudne date, alebo naposledy stretko s babou čo som MCčkoval pred rokom. Taktiež mám nutkanie sa niekedy proste nezdvihnúť a neísť tam, zrušiť to. Človek má dané nejaké prostredie v ktorom žije, nejaký stereotyp, a každá okolnosť mimo neho je tlak. Je to o tom pomere tlak vs. attraction. Často je tlak veľký takže baba sa zľakne zmeny stereotypu a radšej zostane doma.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Červen 2010, 17:01:11 »

Taky se mi tohle stává častěji než bych chtěl a nevím jak s tím pohnout. Já osobně nerad rozdávám svoje číslo na potkání ale holky jsou v tomhle asi jiné. Není problém od ní dostat číslo jako se pak dočkat odpovědí Podivený
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Pierre



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Martin
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Červen 2010, 13:21:19 »

Nedávno som na skúške nabalil jedno dievča.... naprosto excelentným sposobom. V krátkosti, podal som skvelý rečnícky výkon, bavil som ju každú chvíľu, čo bola so mnou, úprava zovňajšku ako obvykle super / dievčatá mi to často hovoria / šarm, humor, inteligencia. Ospravedlňovala sa mi, že nemože ísť so mnou na drink, lebo musí ísť s kamarátkou voľakde do tramtárie... Číslo mi však neváhala dať, s veľkým úsmevom.

Aaavšak, omylom som si číslo neuložil. Vďaka svojej prefíkanosti som si počas testu odpísal /tajne/ jej mail, na ktorý som sa jej následne ozval. / Ešte som jej v ňom nakecal, že som detektív a také veci, ako zistiť osoné údaj sú pre mňa brnkačka / prezradila mi len svoje meno /Júlia, krásne , však?/ a fakultu//.

Výsledok? Žiadna odpoveď! Nič!

Potom som na vyučovaní nabalil jednu sexi triciatničku a neápadne sme sa dohodli na sexe, potom to z časových dovodov nevyšlo. Neskor som sa jej opeť ozval a MAIL a myslíte, že nejaká odpoveď?
V bare som nabalil britku a austrálanku, ďalej detto.
V univerzitnom bufete sexi piatačku, detto.
atď atď atď.

Pool, podľa mňa, chyba je v elektronickej komunikácií. Mne to takto ešte nikdy nevyšlo. Nepíš na ICQ, tam nemožeš prezentovať svoj šarm, vtip / ono je to cez icw celkom slabota, musel by si byť fakt dobrý pisateľ. mňa takto ohúrila len jedna - šéfredaktorka novín Úsměv, eleganciu, skátka, podľa mňa, ak chcete nabaľovať babu, tak Face2Face / alebo face2SeveralFaces - keď sú v skupinke Úsměv / alebo mobilom / zrejme to funguje preto, že je to dnes v móde a veľa správ, tel. čísiel, SMS a hovorov je akási forma spoločenskej prestíže, zatiaľ čo maily posielajú len nerdi.

Moje skúsenosti, moje závery.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS