Rande,! HELP ! :-)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:14:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rande,! HELP ! :-)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Rande,! HELP ! :-)  (Přečteno 17467 krát)
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 17. Únor 2011, 18:27:13 »

Ahoj kucí a holky:-)
 Vylíčím Vám tady věc,jak se má a tím bych vás rád požádal o nějakou cennou radu..Zatím jsem moc času (spíš žádný) na holky neměl a tudíž zkušenosti žádné:-/ Tento týden jsem se při lyžování seznámil s jednou fajn holkou,je o rok mladší než já (mi je 18),zjistil jsem,že bydlí v sousedním městě:-) Kecali jsme spolu,smáli se,dokonce mě představila i rodičům:) a prostě mi padla do oka,takový akční a neposedný andílek,asi jako já..před odchodem si sama řekla o číslo,tak jsme vyměnili Úsměv na závěr mi podala ruku a s úsměvem se rozloučila,z čehož usuzuji Směrovka že by z její strany zájem byl:)  Chtěl bych ji přísti týden pozvat někam do kavárničky (nebo čajovny) na kafčo,takové první rande Andílek Při pročítání podobných témat jsem se dostatečně neinspiroval,potřebuji vědět,jak ji co nejlépe v SMS oslovit,ale tak aby to nevypadalo blbě...Jak rozběhnout úspěšnou konzervaci a prolnout ji uplatněním různých doteků a gest,sladkou pusinku na závěr  Mrkající ? Kytičku a nebo ne?  Prostě získat u ní sympatie,nechtěl bych to zbabrat,já do toho prostě potřebuji nakopnout Úsměv                   Mrkající                                        
                                                                                                                                                                díky moc Mrkající    
« Poslední změna: 17. Únor 2011, 18:42:56 od jiricek » Zaznamenáno
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Únor 2011, 19:07:31 »

Já sice nemám tulik zkušeností co ostatní tady, takže ti určitě poradí líp než já .-) Ale co sem za dobu co sem tady pochytil je lepší než sms je zavolat, ale to ti tu někdo určitě taky napíše a lépe vysvětlí . A co se týče kytky nebo podobných věcí ne. Vím to z vlastní zkušenosti kdysi dávno sem nosil holce kytky na rande, ale byla spíš na obtíž v tom, že jí musela pořád nosit sebou takový nepraktický a navíc je to takový uplácení si myslím... navíc mi třeba někdy slečna řekla, že ta kytka potřebuje vodu a že by jí měla dát do vody, aby neuschla atd... za mě kytku fakt ne, ale možná se pletu
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Únor 2011, 19:13:03 »

Vítej Úsměv

Jediný, co ti můžu poradit, je, abys byl svůj a nesnažil se čímkoli přetvařovat. Žádnou kytku nekupuj a přijď na rande s hravou, veselou, pozitivní a komunikativní náladou... Nějak tak na mě působí tenhle song: http://www.youtube.com/watch?v=YbP1K-bQB6g Prostě cool Úsměv

A taky je dobrý rande s holkou udělat tak, aby na něj jen tak nezapomněla. Aby to nebylo něco, co zažila už tisíckrát s bejvalejma klukama a kamarádama. Třeba já naposled s jednou holkou pil kafe s kečupem a dodnes si píšem, že někdy musíme zajít na kafe s majonézou... Šťastný Ta holka o tobě pak bude přemýšlet úplně jinak. Bude o tom rande vyprávět kámoškám (jak to bylo šílený a ujetý a jak si úplně jinej než ostatní) a bude na tebe pořád myslet, protože ty jsi prostě "jinej" než všichni kluci Úsměv

Ohledně kytky: Živý kytky sou trapný a ohraný. Já se naučil skládat z papíru origami a nemůžu si to vynachválit... Když sedíte s holkou třeba v Mekáči a z papíru na tácku ji během chvíle, kdy si odskočí na záchod, složíte nádhernou kytku, kterou potom zapíchnete do kelímku, má to úžasnej efekt a je to zadarmo Úsměv (A opět se to váže k předchozímu - ten kluk, co jí složil kytku z papíru v Mekáči, je prostě jinej než ta tlupa kluků, co jí nosí růže za kilo... S jazykem)
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Únor 2011, 19:21:43 »

Rend: Jo to origami zni zajimave,zatim umim tak vlastovku Úsměv  ale zkusim se neco nasrotit,abych mohl oslnovat. Úsměv no ty zvlastni kombinace zni dobre,ale nechtel bych zas vypadat jako nejaky prasatko..spis me zajima vec tech doteku,pochvalit ji treba ve vhodne situaci uces nebo nejakou drobnost,ktera potesi.co se tyka kytky,tak ste me utvrdili a taky ji zavrhuji, "kdo se s tim ma tahat"...
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Únor 2011, 19:27:07 »

Kytku určitě ne, nevinný polibek na závěr rande (pokud se to dobře vyvine) by snad nemusel škodit...A Rendovy nápady jsou opravdu zajímavé a věřím, že to origami může fungovat hodně  Úsměv Kafe s kečupem bych si ale asi nedal  Smějící se
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Únor 2011, 20:11:31 »

no ty zvlastni kombinace zni dobre,ale nechtel bych zas vypadat jako nejaky prasatko..

Nemyslel jsem, aby si cestou koupil kečup a hned s ní běžel do kavárny dát si kafe s kečupem... Smějící se Myslel jsem to jako příklad věci, kterou prostě většina (troufám si říct nikdo Šťastný) nedělá a proto jsem to udělal já. Jen se tím inspiruj a když bude příležitost k něčemu podobně šílenýmu (vůbec to nemusí souviset s jídlem, prostě něco, co by na rande s jinym klukem nedělala Úsměv), tak to zkus S jazykem

Citace
spis me zajima vec tech doteku,pochvalit ji treba ve vhodne situaci uces nebo nejakou drobnost,ktera potesi

Tohle je právě věc, u které jsem myslel, aby ses choval přirozeně. Když ti tu napíšem seznam, jak se máš chovat, co máš říct a co máš udělat, nejenže by ses k těm věcem na rande ani nedostal (protože to prostě naplánovat nejde), ale navíc by to vypadalo nepřirozeně...

Snaž se prostě chovat tak, jak to cítíš. Například když se ti nebude líbit její účes, neříkej jí, že ten účes je super Úsměv Naopak když se ti třeba bude líbit její tričko, v pohodě jí řekni, že je to sexy a klidně si na něj i šáhni, prozkoumej materiál, nápis, zkus jí za něj trošku zatahat, zkus jí ho trošičku (!) nadzvednout, abys viděl, co je pod nim... S jazykem Ale všechno tohle musí bejt hravý a hlavně se nesmíš bát se jí dotýkat a snažit se o víc a víc! Kvuli tomu tam přeci přišla... Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Únor 2011, 21:59:25 »

Rend: "Snaž se prostě chovat tak, jak to cítíš. Například když se ti nebude líbit její účes, neříkej jí, že ten účes je super Úsměv Naopak když se ti třeba bude líbit její tričko, v pohodě jí řekni, že je to sexy a klidně si na něj i šáhni, prozkoumej materiál, nápis, zkus jí za něj trošku zatahat, zkus jí ho trošičku (!) nadzvednout, abys viděl, co je pod nim..."

Jo neco takove sem chtel slyset  Šťastný  Jen s tou pusou,aby to do sebe zapadlo,jestli uplne na konec? nebo tesne pred.Mam dilema jestli davat na licko nebo normalne lehce na rty  Andílek ..netusim jaka bude rakce..  Znepokojený     ale diky za TIP s tim trikem,to zni dobre Šťastný
Zaznamenáno
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Únor 2011, 22:30:27 »

Ale kdyz,tak se vyjadrete i jini,rad se poucim z Vasich chyb Úsměv Fantazii se meze nekladou,i za malou radu budu rad.Jak by jste napriklad zacali SMS,nejake hezke pozvani (originalni),aby byla nazhavena..Bydli za mestem (asi 15 min. MHD),mam mit obavy,z toho,ze by musela jet ona ke mne?Protoze u ni nejaky podnik nenajdu,tak hospodu mozna Šťastný
Zaznamenáno
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Únor 2011, 23:38:12 »

Polibkem na pusu úplně na konci rande jsem osobně nikdy nic nezkazil  Mrkající Když by jí to bylo proti srsti, tak by myslím uhnula a nastavila tvář, ale pokud si dobře pamatuju, snad se mi to ani nikdy nestalo. A pokud by tu pusu třeba chtěla i dřív, tak by to mělo jít poměrně dobře vycítit z jejích signálů  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Únor 2011, 08:22:09 »

pusa na konci, když je dobrá nálada, tak je uplně super.... nemyslím líbačku, ta se z toho může vyvinout, ale prostě pusa:-)

řekneš něco jako : Bylo to super, tohle určitě zopakujeme, tak ahoj, nakloníš se, letmo jí dáš pusu na rty, nakročíš se, že odcházíš, zamáváš:-) při tom, jak se otáčíš ji ještě držíš za ruku, pak encháš ruku sklouznout, ještě se usměješ a jdeš si hrdě, kam musíš jít:-)

Pokud jí dáš pusu a uvidíš, že ti zůstava viset očima na rtech, tak ybch neváhal ani s líbačkou:-)

a zapomeň safra na tu SMS, normálně jí zavolej, pokud se toho bojíš nebo jí nemáš co vykládat, tak řekni, že spěcháš, ale že by jsi s ní chtěl vyrazit ven. že můžeš buď pátek nebo sobota a že je pro tebe lepší už odpoledne třeba ve 4 vyrazit. A když budeš volat, tak se nezapomeň usmívat, ono je to enskutečně z toho hlasu cítit:-) Prostě SMS píše každej, ale ty nechceš být jako každej:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Únor 2011, 08:47:07 »

joei: Jo dikes,to me potesilo Smějící se  No nevim,cas mam az v utery vecir..Nekdo rika volat,nekdo jedine SMS.No tak nevim,ale asi zavolam.Mam ji normalne rict "jestli nechce jit sednout na kafe,ze bych si s ni rad pokecal,kdy kde Ahoj..Úsměv" snad pochopi ze ji zvu a proc..Úsměv,nemusim ji rikat,ze ji zvu na radne,..to zni dost blbe ne?  PS: sorry,ze se ptam na takovy hovadiny,nj,ale kdy mi na necem zalezi (a to mi zalezi fakt na malo vecech  Kroutící očima ),tak to proste nechci pokazit  Andílek
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Únor 2011, 09:58:23 »

no pokud chceš školení na to, jak pokládat otázky, tak to zabere hodně času.... proč se jí ptát, když očekáváš, že bude chtít?
o SMS tu nikdo nepsal, takže prostě volej.

Zavolej:

Čau A, tady B z hor. V úterý mám odpoledne volno a rád bych s tebou pokecal, hodí se ti to spíš už ve 4 nebo až v 6?
bla bla bla
OK, budu se těšit, takže v 6 tam a tam. Měj se krásně.
 
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Únor 2011, 10:24:36 »

joei: jo v jednoduchosti je krasa,takze ji zavolam a bude:-)  no pokud si najdes trochu casu tak klidne to pokladani otazek rozepis..,jako ja si nehodlam nic chystat,chci at to je proste normalni,jen chci vedet dopredu zhruba nejaky okruh veci,ktere proberem,aby se nedostal do situace kdy bude ticho nebo nemit se o cem bavit a co rozvijet.-) chapes. si predstavuju ze pokecame o sobe co ji bavi,sport,skola,co ji bavi ve skole,nejake historky,treba jestli rada vari,cestuje,neco me snad v tu chvili napadne Úsměv
Zaznamenáno
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Únor 2011, 10:57:25 »

já bych přidal něco k tomu volání Úsměv pokud seš nervozní tak je fakt dobrý abys něco dělal třeba se procházel pomalu po místnosti nebo si sněčím hrál Úsměv já třeba kdysi dělal to, že sem si začal kreslit něco a pak sem přitom volal nevím jestli toje nejlepší způsob, ale mě to pomáhalo na nervozitu Úsměv řekl sem co sem chtěl a ještě sem si nakreslil třeba hezkej obrázek takže dvojitá radost pak :-D
Zaznamenáno
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Únor 2011, 11:04:19 »

Score: jo to je pro me bezne,ze si s necim hraju,nebo pochoduju..pomaha to,to je fakt:)  No hledal sem jak si posedat u stolu,senout si naproti ni nebo u hranateho stolu do praveho uhlu k ni? Kdyz ji budu objednat treba kavu,mam se zeptat na co ma chut,nebo byt panem stolu a bez kecu objednat to same co si dam ja? Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Únor 2011, 11:08:47 »

ježiš, ty řešíš kraviny, to bude tragédie:-D sedni si k ní přes roh, ať si objedná, co chce.... a vlastně proč tohle vše řešíš? první rande nikdy není dokonalé, protože se neznáte dostatečně na to, abys mohl udělat vše tak, jak si přeje.

Myslíš, že ona bude řešit, kam si sednout? jestli ti přinést čokoládu a takový věci?
pokud o tebe má zájem a líbíš se jí, tak nebude řešit, jak sis sedl.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Únor 2011, 11:25:46 »

tak myslím že každej když začínal s holkama řešil naprostý kraviny :-D o tom jak si posedět u stolu sem našel članek http://www.qark.net/clanek/jak-si-posedat-u-stolu-na-rande a pak sem našel tady na foru něco o tom se řešilo tak nějak http://forum.qark.net/jak-na-zensky/jak-si-posedat-u-stolu-s-holkou/ Úsměv jen trošku hledat a hlavně pročíst nějaký články Úsměv a co se týče objednávky si dej co chceš a ona taky přece jí nechceš určovat co si má dát a co ne :-D a pokud už bys vážně chtěl něco společnýho tak se mi v tomhle osvědčila čajovna ale musíš si sní tak nějak otom promluvit co jí tak chutná a nebo ještě líp doporučit jí nějakej dobrej čaj ty sám Úsměv ale jak říkám ber mě z rezervou nemám tulik zkušeností jako ostatní co jsou tady oni toho ví mnohem víc takže jejich rad si ceň Úsměv
Zaznamenáno
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Únor 2011, 11:30:28 »

Nj nechci resit zas nejake detaily,jen sem nechtel udelat nejaky zasadni kiks,musim prece vystupovat jako slusny chlapik..   Mrkající
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Únor 2011, 13:17:26 »

Čau chlape, tak už jsi ji zavolal, nebo ještě očekáváš nějaké kreativní rady, nápady, atd? Už bychom tady očekávali i nějaký výsledek. Šťastný
Nemáš moc zkušeností, zkus si přečíst qarkovy články, psát ti toho můžeme tuny...
Obecně a ve zkratce ti to tu kluci už napsali, důležité jsou vždycky tvoje dojmy a zkušenosti a aktuálně dle nich se přizpůsobovat situaci, souhlas s Rendem, neočekávané a nevšední prožitky jsou skvělý "kotvy".

Já jsem třeba s holkou na rande vybíral rifle a oblek, trochu jsem ji zneužil Andílek, nebo jsme spontálně koupili rohlík a šli krmit kačeny, trhání malin, nebo borůvek, sběr hub při procházce kolem lesa, nebo na setkání s další jsem pro ni místo autem přijel na motorce a prožila svoji první projížďku na mašině. Dobrovolně by to asi v tu chvíli trvalo dýl, než by nabrala odvahu, takhle ji nic jiného nezbývalo...

Nebudu ti opakovat, to co už tu máš napsáno, protože bych se mohl rozepsat;-D, témat o čem se s ní bavit je plno, i qark o tom má článek, tohle musíš přizpůsobit jejímu věku, naturelu a podmínkám, záleží taky, abys o tom tématu věděl i něco ty a nerozvíjel debatu nad témat o kterém toho moc nevíš. Je lepší mluvit spíše o pocitech a emocích, než o fyzice nebo diferencionálích rovnicích S jazykem. Prostě poznáš, jestli se ta holka nudí, nebo baví, ne? Kroutící očima

Takže témata, např. zvířecí miláček(pes), dovolená, volný čas, koně. A co se týká kiksů, neúspěch neexistuje, protože i ten tě posunuje dál. Hodně zdaru a držím palec. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Únor 2011, 13:24:46 »

Aleš: JJ dik,no zavolam ji az v pondeli vecir,domluvim to na utery:-) ted to nejde,pac sem pryc..Tak doufam,ze vse klapne,pokud ano,tak sem urcite napisu nejaky "hot news"  S jazykem
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Únor 2011, 13:41:27 »

Nevím, jak v tomto případě, protože nevím konkrétně, jak dlouho to od vašeho seznámení je, příště si dej pozor na načasování. První věc, že ta holka ti to s velkou pravděpodobností odmítne. Víš proč? Protože je nereálné, aby se dne na den přijala tvé pozvání, určitě má i nějaké ty povinnosti a má nějaké plány, které mají větší prioritu než ty.
Za druhý: Hrozí, že uběhla docela dlouhá doba a ona prostě "chládne". Ty příjemné pocity, které vznikly během vašeho laškování, flirtování a seznámení pomalu chládnou, stejně tak jako oheň v krbu, kdybys do něj nepřikládal;-). Takže pokud můžeš, volej co nejdřív, třeba zítra a dej jí čas, domluv to třeba na to pondělí.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Únor 2011, 13:45:47 »

OK zavolam ji treba zitra at ma cas si to naplanovat..Úsměv seznamili jsme se ve stredu..snad nevychladne,mame jarni prazky a ja jsem ted doma,pac tam bydlim na intru takze,to snad pochopi:)
Zaznamenáno
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Únor 2011, 21:27:55 »

 Šťastný Tak hosi,aby ste se tady nedreli nadarmo tak uz jsem ji brnknul Úsměv pohoda,byla trosku zaskocena (asi nechtela mluvit pred rodici nebo nekym:-)),domluveno na podneli,to me moc potesilo,ze kyvla..Jeste jeden blby dotaz,mam ji pred tim treba 15 min. napsat SMS ze tam budu,jestli to plati nebo neco v tom stylu?nebo nic nepsat proste prijit...  Diky,diky vsem  Super!
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Únor 2011, 22:34:09 »

15 minut před rozhodně NEPSAT! a rovnou přijít. Byl bys needy, beta a AFC.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Únor 2011, 13:13:41 »

Čau chlape, to, že byla zaskočená je naprosto normální, na to si zvykni, protože ikdyž v budoucnu je důležité naučit se kompromisům, vždycky muž by měl být dominantní, vědět co a proč dělá. Tozn. když je ta holka s tebou, tak ty tu holku vedeš a ovlivňuješ její náladu a emoce(a to všechny, udělat si z ní srandu, udělat jí radost, zaskočení zlehčit a i ochránit).
Nicméně můj názor je stejný jako Onsadův a to rozhodně ji nepiš, vyznělo by to hrozně needy a vyznělo by to, že si vůbec nevěříš a pochybuješ o sobě, že by tam za tebou mohla přijít. Nápad
Měj se a užij si to. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS