Pozvat ji napřed k sobě?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 17:00:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pozvat ji napřed k sobě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pozvat ji napřed k sobě?  (Přečteno 6593 krát)
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« kdy: 07. Listopad 2007, 22:29:30 »

čet sem na qarkovi že se má počkat než nás holka pozve k ní.. co takhle naopak? je to horší nebo jak to cítí holky?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Listopad 2007, 22:59:46 »

Nevim. Ona u nás byla po třetím rande a no problem Mrkající Rodiče doma: "Čau tohle je <slečna>" a konec... Nevim co je na tom k řešení Mrkající Nezvu ji k sobě velkolepě na nějaké večeře při svíčkách, samozřejmě Mrkající ...

Mam tak trošku pocit, že tohle platí víc pro starší holky Mrkající Že nemají rádi, když si je hned pustíš do soukromí, páč mají pocit, že by sis moh takhle rychle pustit po svatbě domu i nějakou "náhradnici" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Listopad 2007, 20:02:49 »

Jak rika Ave nom ... prave u nas byla, a presne tak - "Cau, mam tu navstevu, <slecna>" - "dobry den" "ahoj <slecno>" ... zamknout v pokoji a o vic se nestarat co se tyce okolniho sveta Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Listopad 2007, 03:39:22 »

FAGRM Úsměv Jen nemam klíč :'(
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Listopad 2007, 14:52:54 »

FAGRM Úsměv Jen nemam klíč :'(

já taky ne, mi ho vzali rodiče:D
hele a to musí bejt tý holce divný když tam zamkneš ne?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Listopad 2007, 15:26:19 »

Ajo vlastně Mrkající Ale potom, co nám vlez do pokoje segry kluk bez zaklepaní a mi sme byli tak trošku inflagranti... takže myslim, že teď by to spíš ocenila Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Listopad 2007, 15:27:08 »

Tak k tomu prihodis nejakou hlasku, ne? Na zlehceni situace.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Listopad 2007, 16:34:54 »

Keď bola slečna 1x u nás, tak sa cítila trocha divne, údajne kvôli tomu, že to bolo "cudzie prostredie" + neistota z toho kedy a či vôbec prídu naši domov Mlčím. Keď sme boli u nej, tak bolo všetko v pohode, dokonca aj keď prišla jej mama domov, absolvoval som s ňou aj drobný rozhovor (teda keď prišla tak som bol "na odchode", ale pár slov sme prehodili.
Podľa mňa to záleží na konkrétnom dievčati, ale v mojom prípade je spokojnejšia u seba.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Listopad 2007, 02:27:55 »

Tak k tomu prihodis nejakou hlasku, ne? Na zlehceni situace.
třeba "Má hezky prsa, viď" Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Listopad 2007, 12:32:59 »

Spis jsem myslel neco jako "Tak, ted uz je jedina cesta jak utect memu nastroji je balkon...." a vytahnes pribor v jedne ruce, a dva talire s predem pripravenym jidlem v ruce druhe Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Listopad 2007, 14:21:40 »

Je psychologicky dokázaný fakt , že se člověk bez bot jen tak v ponožkách s relativně cizími lidmi cítí jako debil .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Listopad 2007, 20:19:46 »

Je psychologicky dokázaný fakt , že se člověk bez bot jen tak v ponožkách s relativně cizími lidmi cítí jako debil .

LOL to slyšim prvně  Šťastný no to teda musí dotyčnej člověk dostat na návštěvě pantofle aby se tak necejtil Šťastný
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Listopad 2007, 21:43:50 »

Je psychologicky dokázaný fakt , že se člověk bez bot jen tak v ponožkách s relativně cizími lidmi cítí jako debil .
Tak tohle asi na 100% ví moje babička, kdykoliv k ní někdo přijde na návštěvu, tak vyfasuje babičkou pletený papuče :-D ( má jich snad 1000)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS