Pozvat von?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 18:54:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pozvat von?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pozvat von?  (Přečteno 5216 krát)
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« kdy: 14. Červenec 2015, 16:30:33 »

Ked sa vam niekto paci pozvete ju priamo na rande? Alebo si vymyslite nejaky postranny dovod aby to nebolo take na silu (zena ajtak vie o co chlapovi ide, ale niekedy je lepsie nevytiahnut rovno vsetky karty) Doteraz som pozyval von iba baby s ktorymi som uz predtym nieco mal napr sex alebo som ich poznal s prace. teraz stretavam pravidelne 3 dievcata a kazda jedna by "stala za hriech"
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Červenec 2015, 21:11:02 »

Moc nechápu dotaz.
Chceš pozvat ven (na rande) nějakou neznámou holku? Nebo někoho, s kým se tak trochu znáš?

Ve výsledku v tom vlastně rozdíl moc nebude. Pokud holku neznáš vůbec, nebo jen od vidění, navážeš ústní kontakt "Ahoj, já tě tady potkávám každý týden a tak si říkám co děláš"...bla bla bla. Když ji trochu znáš, tak začneš konverzaci jen trochu jinak, ale viceméně ti jde o upoutání pozornosti, což uděláš stejným principem. A pak ji nabídneš nějakou schůzku a vezmeš si na ní kontakt. "Já už musím teď jít, ale kdybys chtěla, můžes se mnou zajít dnes/zítra do tamté kavárny, chtěl jsem tam jít na koncert nějaké malé kapely" apod. Ihned řekne že jo/ne/možná někdy jindy, tak podle toho si kontakt vezmeš nebo ne. Když bude třeba tvrdit, že ne/jindy/ale já nemůžu/jdu s přítelem tak bych poděkoval a šel dál. Tak asi tak.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS