Pravidla schůzek, máte?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 10:32:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pravidla schůzek, máte?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pravidla schůzek, máte?  (Přečteno 4159 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 14. Březen 2010, 13:53:55 »

Ahoj Úsměv
Často sem nad timto "problémem" uvažoval a chtěl bych, abyste se podělili
o vaše názory, či konkrétní pravidla, jak dáváte holce prostor nebo do kolika schůzek
si myslíte, že byste holce trpěli její vykrucování ze schůzek samotných.

Příklad, chcete holku vytáhnout ven. Nemůže má jiný program (údajně). Kolik šancí jí ještě dáte? Nebo to s vyhlídkou na jinou holku zabalíte
a už tu holku nezvete ? Já osobně sem po prvnim rejectu pokračoval nerad, cítil sem z toho, že se vnucuju.

Rád bych znal vaše tipy a pravidla. Leda mě napadá, jak by řekl David X : Po mém nebo sbohem. Úsměv

Díky
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Březen 2010, 14:04:17 »

Jojo, tohle se mi stávalo hlavně s holkama, který sem nikdy neviděl - jen jsem jim napsal na netu.

Já většinou navrhnu, kdy se mi to hodí. Když holka řekne, že nemůže, nechám ji, ať navrhne, kdy se to hodí ji. A když v týhle fázi začne říkat, že vůbec neví, kdy bude mít čas (nebo něco podobnýho), tak jí říkám, že se na tom domluvíme během příštího týdne. Za týden se ji zeptám, jestli už má čas a navrhnu zase místo a čas já. Buď se domluvíme, nebo jí prostě řeknu něco typu: "No, fajn... přišla si mi sympatická, ale když vidim, že na mě nemáš a nechceš mít čas, tvoje smůla. Měj se."

Dobrý je se s holkou na rande domluvit už na ulici, když ji potkáš. Pak si to jen potvrdíte SMSkou... Tenhle styl se mi hodně líbí, ještě jsem to tak ale nezkusil. Kroutící očima Musim to testnout Šťastný

Mimovchodem, toho DavidaXe jsem ti chtěl k tomuhle poradit, když sem začal číst ten topic. Má k takovejmhle věcem dobrej přístup Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Březen 2010, 14:10:09 »

Pokud nemůže, protože něco má, tak z ní musíš dostat náhradní termín kdy by mohla. Pokud ti žádnej takovej nedá, tak asi nemá dostatečnej zájem.

Tohle záleží na tobě, pokud se cejtíš blbě, že se vnucuješ, tak to nedělej. Ale zase určitá vytrvalost neuškodí. Vykašlat se na ní můžeš vždycky.

Takže moje rada zní: Zkus se s ní domluvit na termínu, který jí bude vyhovovat. Pokud ti zruší nebo přesune víc jak jednu schůzku na které jste se domluvili aniž by navrhla náhradní termín, tak ji buď nechej plavat, nebo zvyš svoji attraction.

Ale zkušenosti s tím moc nemám. Většinou něco navrhnu a řeknu jí ať se jasně vyjádří - buďto jde nebo nejde. S flakeama jsem se zatím nesetkal.
Pokud máte něco domluvenýho a ona se nedostaví a předem se neomluví, tak nakašlat. Ať si vola dělá z někoho jinýho.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Březen 2010, 17:34:04 »

haha, v tomhle radit nebudu.... asi ybch to viděl na tom, jak hodně ti na ni záleží... zrovna včera jsme se o tom spolu bavili, jak hodně mi záleží na Alžbětě a jak ji chci dostat ven... neodpovídala, tak jsem to dneska zkusil zase... byla to hooodně upřímná sms, kde jsem riskl, že ji ztratim uplně a odepsala.

s jinou holkou. s takovou, kterou znám pár hodin, s tou bych se nepáral... jedno pozvání, pokud nepřijme, ještě jeden termín, který navrhne ona a pokud ani tak ne, next!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2010, 20:30:14 »

Pokud nemůže, protože něco má, tak z ní musíš dostat náhradní termín kdy by mohla. Pokud ti žádnej takovej nedá, tak asi nemá dostatečnej zájem.
Paul C. jako by mi mluvil z duše Šťastný Když máme o schůzku opravu zájem, snažíme se samy od sebe navrhnout vhodnější termín Mrkající A pokud bys už tu holku nějak "ukecal", tak většinou půjde jen ze slušnosti nebo proto, že zrovna nemá co dělat..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Březen 2010, 21:10:35 »

přesně tak, Neferu, ale pokud si člověk, jako třeba já, myslí, že dokáže na té schůzce zaujmout natolik, aby to pro něj nebyla ztráta času, vyplatí se i chvíli ukecávat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Březen 2010, 23:34:11 »

Díky lidi za vaše postřehy, hold ženská má v tomhle jasno nejvíce...
Nerad se vnucuje, proto sem chtěl vědět váš názor. Úsměv


Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS