přebrání holky a jiné poučnosti?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:55:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  přebrání holky a jiné poučnosti?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: přebrání holky a jiné poučnosti?  (Přečteno 4558 krát)
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 19. Říjen 2010, 18:33:50 »

Zdravím všechny..

Jsem takový průměrný ve všem  Šťastný (v dobrém smyslu snad) Šťastný je mi 22 studuju vš. tady na foru už sem delší dobu jen sem tu poslední dobou moc nebyl..četl různé materiály byl na jiných forech..

Teď k tomu proč sem se dokopal psát sem  - mám problém (dost možná jak spousta lidí tu jinak by tu nebyla) Šťastný a potřebuju poradit.

chtěl bych nějak přebrat zadanou holku, která bydlí kousek ode mě a ten její pracuje v anglii jí je 18 borec starší o kolik nevím jsou spolu od zač. července.

viděli jsme se ještě o prázkách na zastávce (já si ji matně pamatuju když měla předchozí ltr jako ještě před tímhle Šťastný) a ona na mě mohla oči nechat- asi úchylka na uniformy.

podruhé minulé po. oslovil sem ji po tom co si sedla kousek ode mě na lavku kdyže nám to jede? Very Happy super otvírák no, nějaká vata a že proč nemám uniformu dál sme kecali jeli společně busem zmínila se o příteli to sem přešel bez komentáře.zapomněl sem se představit a vzít číslo celkově fajn pokec zakončila tak ahoj třeba zas někdy v buse..
třetí setkáni v buse teď nedávno. konečně jsem se představil+si mě ona přidala na fb když sem nenápadnou cestou sdělil,že tam mám fotky s uniformama když ji to tak rajcuje Very Happy no a jak to posunout dál?

nechci to podělat chápu,že lepší něco udělat než brečet v koutě a stěžovat si tu. s borcem je v podstatě chvilku upřímně nechápu co na něm vidí je dle fotek s nadváhou nic moc vizáž na druhou stranu maká v Anglii takže nejspíš solí dárečky,výlety takže  vlastně chápu když to ted čtu- no možná jim křivdím a má charisma Very Happy nebo s ním holka je dokud si nesežene někoho lepšího či zkrátka je to normální holka která ho má ráda.. jen ji nedochází,že se moc vidět nebudou.

měl sem menší plán navrhnout ji společnou zábavu už předtím sme se bavili,že by někam jela a já taky...zrovna o víkendu co chtěla jet měla narozky psal sem ji na fb, že čistě náhodou jedu jestli chce může se připojit Šťastný neodepsala, moc často tam nechodí...
přijde mi, že attraction mám docela silnou z jejich narážek, nebo si to jen nalhávám a chci si toho všímat?

Díky všem co to dočetli do konce a napíšou svůj názor či poradí!  Žádnou zkušenost s přebráním holky nemám vždycky sem to odsuzoval, ale teď vím, že je to blbost...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Říjen 2010, 07:17:44 »

pokud nepřebíráš holku svýmu kámošovi, nic špatnýho neděláš. to je můj názor.

Každopádně pokud má zájem o něco víc, půjde někam ráda. Asi to moc řešíš. Btw s těma "nic moc" borcema.... taky jsem nic moc, něco nadváhu, Sun říkal, že když mě viděl, řekl jsi "Ježiš, co to je za AFCčko". Ale prostě třeba moje přítelkyně je ze mě hotová.

Ženskej do hlavy prostě nevidíš. Takže jsem ti moc neporadil :-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Říjen 2010, 09:35:50 »

Přesně tak... píšu dřív sem to odsuzoval teď už lehce znám holky a vím, že někdy sou s borcem prostě aby někoho měly, ze setrvačnosti atd. je to složitější (a nejen holky), nebo stejně kdyby byly 100% spokojené přebrat se nenechají.

Já to nemyslel tak, že má nadváhu a to je to nejhorší jen sem ho chtěl nějak popisovat fotku sem dávat nebudu  Šťastný a zrovna mě to napadlo to nic moc beru, že po návštěvě profilu vypadá jako frajer co má ego fest nahoře jen z toho, že maká v zahraničí a ona ho možná proto obdivuje jinak mi přijde, že je pozér (můj názor) to že má nadváhu je druhotné a co sem si přečetl pár knížek o balení a celkově p.ick u.pu tak rozhodně i nepodstatné když to člověk vyváží jinýma věcma - podle tvých zkratek vypadá, že tyhle věci taky znáš takže sem spíš myslel zkušenosti víc konkrétnější ( v pua stylu Šťastný )co říkat co neříkat je mi jasné vůbec toho borce neřešit když na to dojde jak kdyby byla nezadaná..

Sice neporadil, ale tak nějak si to zhrnul a asi sem se potřeboval někde vykecat Šťastný  vím moc dobře, že kdybych jí napsal vyřeší se to hned problém je, že si ještě nevěřím natolik a nevím jak to udělat abych odvedl "práci" na 100pro, musím to mít prostě promyšlené  Šťastný

a ted mám na myšlení dost času padám na 10 dní do teplých krajin takže ani nic podnikat v tomto stylu nebudu až se vrátím tak se ozvu  Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Říjen 2010, 09:56:31 »

Klidně "přemýšlej", ale člověk, kterej jen přemýšlí toho moc neudělá, chce to praxi, tak když odlítáš, zkus využít příležitost a vohnout nějakou turistku tam, kde letíš. nabudí ti to sebevědomí a neboj, podvádění to není, ještě s ní nechodíš, dkyby jsi náhodou chtěl mít výčitky.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Říjen 2010, 10:24:58 »

neboj zase takovej začátečník nejsem abych měl výčitky tady z toho... popravdě mám FB (oboustranně domluveno) se kterou to utnu, vlastně dost možná už se to utlo po lehčím konfliktu,ale to sem nepatří  Šťastný  myslím, že to nejde dlouhodobě udržet takové vztahy jen na sexu ...
 nechci aby z toho vzniklo něco víc z její strany chce někoho na LTR a já ji ho přeju to chci ostatně taky někoho najít.

chtěl bych využít příležitost to rozhodně  Šťastný jen tam letím s mamkou a s více známýma taková dobrá parta a letí tam i jejich dcerka. viděli sme se tak 1-2x taky na dovolené.. teď by měla být snad sama i když u ní člověk nikdy neví rozhodně HB sebevědomá 24 let takže moc tomu nevěřím a moc si neslibuju, ale slunce, moře, tanec a drinky na baru u pláže prej dělají divy Šťastný jako ONS by to bylo super.. vztahu bych moc nevěřil a nejspíš ani moc nechtěl nemá moc času navíc si nedokážu představit jak bych ji tam před všema balil Šťastný
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Listopad 2010, 16:49:41 »

tak vzal jsem dotyčnou nebohou na vodara na pěkné místo kousek od lesa v podstatě to navrhla ona sama, že bysme mohli jít, že ho má u přítele dokonce navrhla i datum Šťastný potěšilo mě, že nepřišla s prázdnou a donesla čaj a sušenky... probrali sme všechno možné snažil sem se o doteky.. jen mě mrzelo, že se zmiňuje o tom příteli možná schválně, ale občas dost divně, že nevím jak si to vyložit ne, že by ho zhazovala, ale prej slyšela od jeho kámoše, že když byl pryč najmul si na holku co ho podváděla nějaké očko aby mu to potvrdil a pak se s ní rozešel  Otázka
To mi přijde dost uhozené a nevím co je na tom pravdy... taky lehce mluvila o tom jak přítel plánuje budoucnost atp. celkově z toho mám smíšené pocity.

Nechci tlačit na pilu i když mi přijde (možná jen přijde a nalhávám si to) že má zájem. rozloučili sme se podáním ruky při pokusu KC mi lehce uhnula tk sem ji dal pusu na tváře- při setkání ne přišla z jiné strany a nečekaně až mě to rozhodilo, že sem zapomněl ( já vím zase excuse Šťastný ) ale po schůzce či jak to nazvat mi napsala sms ze zas nekdy neco podniknem pak sem ji jeste lehce premlouval at jede vecer do jednoho klubu.

příště ji musím vytáhnout ven a už trochu přitvrdit jinak to nemá cenu... vím musí vědět, že nechci být kamarád stojím o ni, ale nesmí si tím být 100% jistá aby si se mnou jen nehrála.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Listopad 2010, 20:30:57 »

Zatim mi bohužel přijdeš jako dobrej kamarád, kterýmu se vykecala o příteli Smutný ... musíš fakt přitvrdit a rychle!... u holek stačí hrozně krátká doba na to, aby si tě nesmyslně zaškatulkovali
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Listopad 2010, 21:04:41 »

Zatim mi bohužel přijdeš jako dobrej kamarád, kterýmu se vykecala o příteli Smutný ... musíš fakt přitvrdit a rychle!... u holek stačí hrozně krátká doba na to, aby si tě nesmyslně zaškatulkovali

a já právě myslel, že je to zatím v poho a že bych tlačením na pilu to posral... nevím jak víc..
Zaznamenáno
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Listopad 2010, 14:35:25 »

Tlačení "na pilu" jak říkáš je vlastně projevení zájmu.Když ho neprojevíš nemusí ani vědět že o ní máš zájem.
Že má přítel nadváhu a vypadá nic moc, prakticky nic neznamená.Zrovna qarkovec by mohl vědět že pokud je například natural, nebo dokonce jedním z nás je prakticky jedno jak vypadá .) ale jak to s ní umí, taky je tu možnost že jí jen vydržuje jak si psal a proto ho nechce ztratit nebo chce přejít k tobě ale ty jí nedáváš dost najevo že kdyby se s ním rozešla, budeš s ní ty.

Zjevně se jí líbíš ale tímhle budeš pomalu ztrácet attraction )
Jen tak mezi řečí jí připomínej že máš třeba kamarádku co se s tím svým vídá každej den a jsou štastní ( prostě jí ukazuj že když se nevídaj je to na nic, a že ty by jsi tu pro ní byl často. )
Holky vlastně ani tak nechtěj peníze a dárečky jako pocit bezpečí, a sebevědomého chlápka co přesně ví co chce )
Dej jí najevo že máš koule a že jsi sexuální bytost a že nejsi proste jen kamarád, že se s tebou nevyjebává Úsměv

Zatím souhlasím s Joeim ale je to v tvejch rukách )
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS