Představení přítelkyně rodičům ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:36:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Představení přítelkyně rodičům ??
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Představení přítelkyně rodičům ??  (Přečteno 7890 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2011, 19:35:43 »

Zdary všem Úsměv tak včera sme s přáteli podotýkám byli u toho i slečny řešili naše vzpomínky na to jaký bylo naše představování partnerů doma rodičům Šťastný No zasmáli sme se dost nad některýma situacemi co se může stát. Ale zpátky k tématu byli tam i kluci co prej nikdy doma svojí přítelkyni nepředstavovali spíš jí tajili. Místo aby řekli třeba jdu ven s tou a tou tak prostě řekli že jdou za kamarády. Což mě dost zarazilo.

A tak mě teda napadlo co tu sepsat nějaký rady jak doma přítelkyni rodičům představit v tom nejlepším světle a i obráceně na co si dávat pozor u představování u rodičů slečny Šťastný

Tak já třeba popíšu nejhorší moje představení když mě přivedla poprví jedna slečna k nim Šťastný

Takže přišli sme k nim do bytu já slušně pozdravil, slečna mě představila rodičům a šli sme k ní do pokoje v tý době byla zima a plno sněhu Šťastný Po chvilce sme byli zavoláni ke stolu na večeři a tam to začalo palba otázek Šťastný Jako co mám vystudováno, jestli pracuju, co plánuju dál samozřejmě to bylo moje první seznámení takže sem jí řekl že ještě nepracuju ale studuji a nejhloupější co sme mohl udělat řekl sem že ještě nevím co budu dělat že je to vše daleko Šťastný od tý doby mě její máma neměla nějak moc v lásce Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Srpen 2011, 12:37:33 »

Mě se to docela líbí Šťastný Já přidám vlastní story.

Borka měla vostrýho tátu. Věčně nasranej z práce. Nějakej zedník nebo klempíř nebo co to dělal. Plus počítal, že s jeho holčičkou bude chodit někdo, kdo "umí vzít za práci" (rozuměj je to zedník, truhlář nebo jiné "pořádné" řemeslo) a ne "nějakej brejlatej intelektuál" Úsměv Takže slečna měla z prvního představení docela bobky Šťastný

No a ve výsledku to dopadlo tak, že shodou nešťastných náhod jsem se s tátou potkal ve dveřích ve chvíli, kdy přišel z meganasranej z práce a měl na sobě jen slipy Šťastný A když se to vezme kolem a kolem, tak jsem ho od té doby viděl asi jen 2x Úsměv Takže to zas až tak nevadilo, že to nebylo úplně úspěšný xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Říjen 2011, 19:58:35 »

To by mě taky zajímalo, takže bych uvítal víc informací Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS