Předstírala zájem, aby mě utěšila?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 18:31:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Předstírala zájem, aby mě utěšila?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Předstírala zájem, aby mě utěšila?  (Přečteno 5445 krát)
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 20. Březen 2011, 00:04:31 »

Ahoj, doufám, že nevadí, že se trochu rozepíšu, ale vůbec nerozumím, jedné holce (má už delší dobu kluka), kterou jsem dřív bral jako kamarádku, ale pak to přešlo v něco víc.
Abych nastínil situaci, byli jsme oba na VŠ, bydlíme spolu na privátě a myslím, že se z nás stali celkem dobří kamarádi. Máme hodně společných zájmů, o kterých se spolu dokážeme douho bavit, hodně si rozumíme (aspoň já to tak vidím). Dokonce jsme hledali věci, které společné nemáme a bylo jich hrozně málo. Ale koncem zkouškového se to začalo měnit, já na tu školu kašlal a neudělal pár zkoušek, takže mi hrozil vyhazov. A v tu chvíli to na mě začalo všechno padat, problémy v rodině, škole, měl jsem pocit, že se mi nic nedaří a ona si mě právě v tu dobu začala hodně všímat. Byli jsme spolu v kině, ikdyž to bylo spíš pozvání z mé strany, ale šla sama a netahala do toho nikoho jiného. Blbnutí venku a takové podobné věci, co občas děláte i s kamarádkama. No, ale když jsem se dozvěděl, že mě ze školy opravdu vyhodili a já byl psychicky na dně, tak ona se mě z toho snažila dostat. A já to asi špatně pochopil. Tahala mě ven, vodili jsme se za ruce, objímali se, občas jsem jí dal pusu na čelo, vždycky sme se dlouho loučili a já měl pocit, že už mi v tu chvíli chybí. Když jsme spolu jen tak leželi u filmu, tak jsme se drželi za ruce, případně se hladili po tváři, těle, a no nic víc, ale já byl šťastný. Jednou, když jsme takhle leželi a já ji hladil po tváři se jí spolubydlící zeptali jestli miluje toho svého kluka, tak mi stiskla ruku a řekla, že ani ne. Někdy v té době jsem si začal uvědomovat, že ji mám rád o hodně víc, než jen jako kamarádku. Ještě týden nebo dva to takhle vydrželo, ale to nevydržel už já a zeptal se jí rovnou, jak to celé myslí a ona odpověděla, že mi bylo psychicky špatně, tak se mi jen snažila pomoct. Pěkně blbě teda. Druhý den jsem si o tom ještě povídali, vesměs jsem jí vysvětlil, že jsem to teda asi zle pochopil, objali se, rozloučili a jela domů. No a od té doby (asi tři týdny) mám pocit, že se mi vyhýbá, baví se se mnou jen tak z nutnosti, nikdy na mě nemá čas. Zvaní kamkoliv odmítá, případně navrhuje, ať jdu s někým jiným, případně přizve někoho jiného k nám. Bavil jsem se o tom s kamarádkama a ty mi řekly, že některé holky jsou nevyrovnané a vlastně neví co chtějí, nechápou proč je s tím klukem a neschvalují takovou "pomoc" jako dělala ona, takže taky žádná rada. Od toho našeho rozhovoru mi navíc přijde, že jakmile jí přijde sms od toho jejího kluka, hned se jí rozzáří oči a je celá šťastná, to předtím nebylo.... Jak se k ní chovat dál? Má to nějaký smysl řešit? Pro mě určitě...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2011, 08:45:21 »

Já si myslim, že ti řekla pravdu. Prostě jen viděla, že jsi na tom špatně, tak chtěla zařídit, aby ti bylo líp. Holky to moc neumí no...
Zaznamenáno

merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2011, 12:53:55 »

A mám nějakou šanci ji získat? Opravdu mi na ní záleží
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2011, 13:08:53 »

Šance je vždycky...ovšem je otázka zda to zvládneš
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2011, 13:29:27 »

 
A mám nějakou šanci ji získat? Opravdu mi na ní záleží

Už to, že zde pokládáš takovou otázku, v mých očích dost snižuje víru v Tvé schopnosti.

Zdá se mi, že o Tebe prostě nemá zájem.

Čím méně se budeš snažit ji získat (snažit ve smyslu, v jakém to chápeš Ty- tzn. zvaní ven, vymýšlení společných programů apod.), tím více by ji to k Tobě mohlo paradoxně táhnout. Taky bych si určitě hledal jinou holku. Buď začne žárlit a bude Tě chtít získat, anebo ji to nechá úplně v klidu- v tom případě budeš mít alespoň tu druhou babu. Teď jsi v situaci, kdy nemáš nic. Takže v každém případě si polepšíš.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Březen 2011, 13:42:53 »

Já to pokládal spíš z toho důvodu, jestli už to nebylo definitivní NE a já to třeba jen nepochopil. Jinak s tím zvaním, na to už celkem kašlu,ikdyž bych s ní rád někdy o samotě mluvil a jindy to nejde. Snažím se ji "ignorovat", ale moc mi to nejde...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Březen 2011, 16:24:53 »

V životě existuje jedno jediný definitivní NE - a to je smrt, ostatní je relativní
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Březen 2011, 00:47:46 »

Podle mě je to zabitý. Nemůžeš za to ty, možná to tak nemyslela a nechtěla (ženský to asi berou jinak ??). Takže vlastně říká pravdu.

Jestli si chceš nějak pomoct a vyřešit to, tak jedinej způsob je to neřešit. Dolejzat nemá význam, navždy se nevidět je naprd a chovat se jako předtím ona nebude a ty to taky nezvládneš. Z boje vylezeš jako poražen, ale zvolit si můžeš, jestli vylezeš s hlavou vzhůru nebo ne. Pokud u ní nechceš vypadat jako chudák, tak to přijmi.

BTW kdybych měl mluvit jako pickuper, tak jsi málo eskaloval, měl jsi mít sexuální narážky apod. Jestli by to pomohlo nevím a raděj to ani neřeš.

Momentálně jsem prožíval něco obdobnýho, sice úplně jiná situace, ale pocity jsem měl určitě stejný. Tak si vzpomeň, kolikrát už sis říkal, že je to ta pravá. Bylo to víc jak jednou? Jestli jo, tak se objeví další.
Zaznamenáno
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Březen 2011, 15:49:55 »

Díky za odpovědi, ikdyž jsem vesměs čekal, co řeknete. Ale nehodlám se s tím smiřovat, chci o ni bojovat! Problém je, že nemám pevnou stratgii, jak, ale ignorace zatím celkem fungovala, aspoň chvíli jsme spolu jen tak mluvili.
Zaznamenáno
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Březen 2011, 14:28:42 »

Co myslíte? Je tu jen možnost té ignorace nebo mám zkoušet něco víc? Kroutící očima
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS