Převozník?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Leden 2021, 09:10:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Převozník?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Převozník?  (Přečteno 8490 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 08. Srpen 2016, 11:27:44 »

Já vím, že to tu pomalu, ale jistě vymírá, což je škoda. Ale i tak jsem jdu ještě z dotazem, třeba mě bude vyslyšeno.


Jak napovídá nadpis jde o slečnu po rozchodu. Slečna to ukončila  s ním, byl do debil a bůh ví co ještě podle ní. Byla s ním 6 let a po 5 roce to chtěla někam posunout tak se vzali. Bohužel to prý celý vztah zničilo a šlo to do kopru. Tudíž my jsme se seznámily po jejich rozchodu, tak byli a pořád jsou v rozvodovým řízení. Nespěchal jsem na ní, chtěl jsem to nechat plynout přirozeně. Chtěl jsem aby tyhle věci měla vyřízený a byla už štastná co se tohodle týče.


No slečnu znám 3 měsíce, první měsíc jsme randily. Bylo to skvělí, taková ta klasika všichni známe procházky, večeře. Apd... pak jsme spolu začli spát, to bylo ještě lepší. Začali se mezi námi prohlubovat city. Nevídali jsme se každý den, ale tak 2x někdy i 3x za týden, když to šlo a byla chut. A občas když vyšel tak nějaký víkendy. Jezdily na výlety, koupat a plánovali co dál podniknem. Co se rozvodu týče držel jsem jí a mohla se na mě spolehnout. Já zase na ní, když jsem měl problémy v práci. Nebo když si hledám byt. Tak mi pomáha. Protože ve stávajícím už být nechci. Představila mě rodině. I bratrovi.. Já zase představil svojí sestru a jejího manžela. Na veřejnosti se za mě nestydí ba naopak. Mazlí mě, chytá se mě. Říká mi jak se semnou cití v bezpečí, Tuna věcí společných, společný pohled na důležité věci ohledně třeba vztahů. rodiny, neb práce apd. Říká že kdyby mě nějaká jiná klofla, tak by jí nejspíš musela vyškrábat oči..Prostě takový počáteční vztah? ....Ale poslední dobou mám takový pocit, že jsem byl jen Převozník. Prostě někdo kdo jí pomohl se z toho rozvodu dostat. Náplast. I když se vidíme, je to skvělí jako předtím, je vidět že se i těšila. Ale poslední akce musím iniciovat já. Moc se k ničemu nemá. Už neodpovídá jako dřív. Nevadilo mi že napsala jednou za den, tak jsme byli zvyklí. Ale ted už ani za dva nic. ALe zprávu si přečte je online, ale odpověd nikde. Nebombardujují, nenaháním jí. Ale kruci. Člověk pak malinko upustí city(nemyslím že jsem se jí uplně vylil, to v žádném případě)ale chtěl jsem vědět že jí mám rád. Tak to najednou poslední 4-5 dní je divný.


Měli jsme jet ted v sobotu jsme měli jet spolu. Nakonec zvolila kamarády. A ani mi nerekla, pojed s náma bude sranda, chci tě tam. Pritom věděla, jak se tam těším, a jak jsme se domlouvali, že tam spolu budem. Nikdo by mi nevadil, ale absolutní nezájem o to abych jel. Prostě jen jak chci. A čus. Nejel jsem tam samozřejmě, udělal jsem si vlastní program. 3 Dny po, akci jako kdybych tu ani nebyl. Vidět mě ? Vůbec. Odepsat? Jen aby se neřeklo. Včera jsem jí chtěl na večer zavolat. Lepší jak zprávy. Tak mi to zvedla. A první co bylo je: Co je nebo co se děje. Říkám chci tě jen slyšet. A ano aha, no mám tu ted navštěvu víš, musím se jí věnovat. Rikam tak to se omlouvám. Ona že mi napíše pak, ahoj. Na tom by nebylo nic divného, jen kdyby to nebylo odpudivím tonem, co jsem si to vůbec dovolil zavolat. No napsala, odepsal jsem protože jsem zrovna byl na facu. A už to je den a odpověď nikdy. Má volno. Tak si říkám kruci, kdyby si tu zprávu aspon nepřečetla nebo měla 12cku v práci. Okey. Ale tohle. Nebombarduju jí, nenaháním jí. Ale ted bych nejspíš měl udělat ten pomyslný krok vzad a nechat iniciativu na ní, nechat jí dýchat nejspíš. 2 Jsem dopředu udělal, ale ten jeden vzad ne.

Né naoko to vypadá přesně tak jako můj topic v rozchodech, kde jsem taky tenkrát potkal slečnu po rozchodu. A jak to dopadlo. Akorát ta byla povahově uplně jiná. Hrozný party dábel. A myšlenky o vztahu měla taky zrovna posunutý, tam jsme se rozcházeli brutálně teda.

Ale otázka zní jde poznat ten převozník? Ta náplast co pro toho druhé jste?. Nebo si myslíte že je to jen protože svůj rozvod nemá ještě dořešený.
Jako člověku mi tohle přijde prostě vztah,aniž bychom si to museli říkat. Nemusíme si třeba nic říkat chvilku a stejně je nám společně hrozně fajn v přítomnosti toho druhého. Možná že je to jen planý poplach a potřebuje si ted dáchnout. Ale už jeden vztah z holkou skončil a bralo mi to síly. A mělo to tu stejnou pointu. A nechci zrovna u tehle být jen nějaký převozník.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Září 2016, 12:05:56 »

Tak co, nějaký posun?

Bohužel to co popisuješ je velmi pravděpodobné - já tomu říkám tak, že když něco nějak cítíš, tak to tak nejspíš skutečně je. A to se na to podívej z pohledu ženské, ta něco nějak cítí a myslí si, že je to ještě mnohem horší Úsměv

Viděl bych to na jednoduchou radu - zeptej se jí na to. Prostě se mírným a přátelským tónem a ve vhodnou chvíli kdy má čas zeptej, jestli se něco děje (samozřejmě ti řekne, že ne) a že cítíš, že je něco špatně...prostě proběhne diskuze, možná se pohádáte, ale určitě něco zjistíš.
A nebo se můžeš stáhnout a týden jí nenapsat, naplánovat si svůj program a chovat se jako ona...to ale podle mě není nejlepší nápad, možná se to nějak pohne, ale na důvěře to nepřidá
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Září 2016, 17:51:14 »

Posun žádný.

Akorát se mi potvrdilo že holky po dlouhým vztahu maximálně do postele. Žadný city do toho netahat nic, a pak by to bylo asi oukej, ale stejně by to nemělo dlouhého trvání. Je to akorát ztráta času.


Ta slečna mi napsala po týdnu, dost divným tonem že si tohle nemyslela. A že jestli si myslím ,že jí nechybím tak to není pravda, že jestli to tady tím chci skončit, tak jí to bude moc mrzet a že ty 4 měsíce byli nejužasnější v jejím životu. Prostě se oháněla jako kdyby nic nebylo. Snažila se tvarit jak jí to vlastně taky vadí, a jak toho má moc a prostě výmluvy hadr. Totalní výmluvy, sračky. Nejhorší je, že to rika slečna, kterou 4 měsíce znáte uplně z jinýho pohledu. Z toho supr, snaživá, v pohodě, usměvavá, obětavá. Co nemá ráda lež a přetvářku. A ejhle? ......Rekl jsem si že udělam ještě jedno dobrý gesto, a dám jí šanci, že to třeba fakt měla blbý. Tak jsem v přátelským duchu "jak jsi psal" jsem jí všechno v klidu vysvětlil, že mi nevadí, když chce být s kamarády, nebo je unavená nebo že je jí špatně, že to vše chápu. Ale že mi jde jen o nějaký gesto ke mě, že by mě ráda viděla. Nebo že jí chybím. Nic víc. A že se mě nemusí bát, že budu uražený nebo tak něco když mi něco odmítne, že to tak není.

 A víš jak tohle dopadlo? Dnes je to cca pomalu skoro měsíc a slečna si tohle vše přečetla a už neodpověděla Šťastný ...Prostě komedie největší. V hlavě trošku gulášek.  Tudíž všem radím, že ženský po dlouhodobým rozhodu na vztah nebrat !!!!!NEBRAT!!! I kdyby to bylo sebe větší kočka a sebevíc si sní rozuměli. Tak se na to vybodnout, je to neskutečná ztráta času, a já si ted rikam kde bych mohl ty 4 měsíce být.

Mrzí mě to, jasný po dlouhý době holka co by za to stála, ale rozhodně netruchlím(už po týdnu jsem byl oukej). Říkam si, že holka co o mne nemá zajem, nemá v mým životě co dělat, a nestojí mi už o nic. Snažil jsem se dostatek ona to odpískala, a ještě tak dementně, kdy prakticky shodila sama sebe, a svoje dosavadní chování vůči mě. Vím že kdyby nebyla po tom rozchodu a měla nějaký vztahy za sebou, tak spolu sto pro jsme. Ale takhle holka prostě přičuchla k tomu co předím ve vztahu nemohla, a znáš to holka po prvním vztahu, nevybejčená nic, to je horor.

Neříkám že to tak musí mít každá po rozchodu, ale já bohužel natrefil an tu nejhorší možnou kombinaci. První vztah, 6 let, nevybouřená.

Tudíž ano slečně jsem po rozchodu posloužil jen jako náplast na bolístku. Pomohl jsem jí s tím, že nějaký frajer o ní má zájem. Popravdě si o mě myslela, že bych si o ní neopřel ani kolo. Tudíž jsem jí dodal potřebne sebevědomý a kdy už nemohla kombinova vše časově, mám na mysli svojí práci, rodinu, kamarády, festáky apd. Tak prostě odstřihla mě, v tu chvíli ten nejmín důležitý článek, protože semnou se vyblbla, já jí z toho dostal. Už byla oukej, tak by ráda dělala ty všechny věci co ve vztahu nemohla. Festáky, kamarádky, party apd. Tudíž se na to vyprdla neměla potřebu, a tím chováním a tím psaním mi to akorát potvrdila. I když se snažila seč mohla mě přesvědčit o opaku.

Jo jo určitě. Mě když na člověku záleží a chci ho vidět, tak mu to dokážu tak že ho budu 20 dní ignorovat pak mu napíšu něco na styl že to tak není, "taky mě to mrzí že se nevidíme". A pak ho další měsíc bud ignorovat. Už jen když si nad tím zamyslím, tak je to tak komický, tak vtipný, jak si člověk dokáže protiřečit a srát do huby. Že to snad ani neni možný.
« Poslední změna: 07. Září 2016, 18:05:24 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Září 2016, 19:34:56 »

Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Září 2016, 20:12:39 »

Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...


Tuhle pachut jsem měl ten první týden. Chtěl jsem jí něco napsat, ale nedalo mi to, akorát bych se ještě shodil a ztratil bych kus hrdosti a popravdě jsem nevěděl ani co jí napsat. Ona mi tím nezájmem dala dost najevo, jak jí na mne záleží. Takže už jsem neměl potřebu jí nahánět nebo něco zkoušet. Opravdu 4 měsíce v řiti a nasledujíc měsíc uplně o ničom, stačilo cokoliv napsat, a nemyslet si že vyšumění je asi to nejlepší řešení. A bral bych to, ale takhle se tak brutálně shodila u mě.

Když jsem ještě u ní naposled byl, tak mi vypravěla o kolegovi který se hodil marod na neschopenku a pak pri marození blbec hazel fotky z dovolený na face ne, pritom měl v pratelích sěfa apd Šťastný ...A říkala mi jak to byl fakt blbec. A víš co pokrytecky mi v tejdnu když jsem se jí naposled ptal a dal jsem jasný datum kdybych se chtěl vidět na její volno, napsala že někdy jindy, že jí je hrozně blbě a ještě mě prosila. A za cca 2 dny na facu fotka, party ve městě s kámoškama oslava narozenin v hubě brčko od kýblu a chlastáme Šťastný . Jako o tich narozeninách jsem věděl, ale jako když jí je tak monstrozně blbě, že mě ani 30 minut nemůže vidět. Nechce mě přece nakazit, nebo by byla špatný společník taková ta klasická výmluva Šťastný . A pak tohle.

Víš co ale všechno tohle začalo, jakmile se začala stýkat s kamarádkama ze střední a začlo to festáky, voda, město, kafíčka Šťastný . Nepochopíš na hlavu. Mě díky tomuhle už fakt nebaví navazovat další vztahy, ty normální baby jsou prostě zadaný dlouhodobě a pak to jsou bud rozvedený, mladý s dětma, nebo po rozchodu, nebo starý s dětma který nikdo nechce a většina je jen využije.. člověk by chtěl už prostě  s někým něco budovat, že jo 30 na krku a nějaký jedno noční románky mě prostě už nebaví.
 
« Poslední změna: 07. Září 2016, 20:20:46 od Cizinkx » Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Říjen 2016, 10:40:21 »

Po přečtení prvního příspěvku bych jí nechal bejt, vůbec se neozýval a jak jsi psal, at udělá ona ten první krok a právě tam by se ukázlo, jestli má zájem nebo ne. Ale tak co bych dělal s holkou, která se s tebou baví "takovým tonem". Nebyl bys s ní štastnej a upřímně, u mě osobně by ztratila tu přitažlivost, takže snad ani sex. Zájem by měl být na obou stranách, kdžy někde není, je to chyba a je lepší neztrácet čas se ztraceným případem.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS