Přítel, Milenec (já), a kamarád.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:51:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přítel, Milenec (já), a kamarád.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Přítel, Milenec (já), a kamarád.  (Přečteno 11771 krát)
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 15. Říjen 2011, 09:43:07 »

Řekl bych, že je to stejný příběh jako u "Jak zachnánit situaci, když má holka pocit, že vás asi nemiluje?". Psal jsem o radu i na social dynamics, tak to tady jen okopiruji. Protoze tady jste mu pomohli dobře.


Mám takový komplikovaný příběh, a chtěl bych se hlavně podělit s lidmi, kteří nejsou úplní začátečníci v tomhle oboru. Přesněji řečeno ve Společenské dynamice.

Asi před půl rokem jsem se seznámil s jednou holkou, přes facebook. Našla si mě, a přidala si mě. Neznali jsme se vůbec. Tehdy říkala, že měla jen na facebooku návrh si mě přidat, protože měla několik mých kamarádů a kamarádek společných. Psali jsme si pár krát, já působil jako Alfa samec a negoval jsem jí. Zkrátka C&F. Jednou jsme se potkali v jednom nejmenovaném Klubu, stála u baru a já si stoupl vedle ní, objednal jsem si dobré pití a řekl jsem jí, jak jsme odcházel, že za 10 minut před Klubem. Samozřejmě si mě před tím všimla, jak jsem přicházel. Když jsme se tam potkali, tak jsme se šli projít a já jí řekl, že jí musím políbit, nebo se mi rozpadne obličej. Tak jsme se políbili, a jela domů.(kamarádky jí už vyvolávaly). Pak jsme si ještě psali na facebook (psali smsky), a další týden jsme si dali sraz a já jí ohnul. Pak jsme si moc nepsali, prostě jsme to bral, jako sex. Měla přítele už snad půl roku. Teď jsem se ocitnul na stejné škola jako ona, protože jsme nechal 3 ročník na gymplu, a odešel do prváku, kde ona je na stejné škole jako já, jen ve druháku. Začali jsme si psát, chodili jsme ven, kecali jsme, psali jsme si jak, když si píšeme společně tak máme takový divný pocit v břiše atd .. (znáte to). A já se do ní bohužel zamiloval. Podotýkám, pořád chodila s tím přítelem, a podvedla ho jenom sem mnou. Nakonec, jsme si zase zašukali. Bohužel, já jsme začal k ní cítit něco víc, rozešla se s přítelem, a myslel jsem si, že když jsme prožívali ty chvilky společně, tak že je tady možnost spolu chodit. A už se nestýkat jen intimně. Ale ona se úplně změnila .. začala chodit po večerech s jedním kamarádem (říkal ona), že nikdy s ním nic neměla. Jen tak na cígo, pokecat atd.. Tak jsme to ani moc neřešil, jen jsem jí tím trochu provokoval. Ale minulý pátek jsem přišel do jednoho Klubu, ale už pozdě v ranních hodinách, a ona seděla na tom kamarádovi na klíně a líbala ho. Když jsem to uviděl, řekl jsem jí, že jsme spolu skončili. Pak mi ráno napsala, že proč bychom spolu skončili, když se nic nestalo. Že ten kamarád je na ní jen hodný, a že byla opilá tak ho políbila. Prý dostala depku kvůli tomu příteli. (Chodili už spolu rok a něco). Teď mí píše - nepíše, jak kdy. Ale už to není takové jak bylo. Ten přítel jí teď píše, a volá, prostě jí otravuje a ona mi teď napsala, že má zase kvůli němu depku. Oni se rozešli, protože ten přítel byl na ní hnusný. Má kolem 21 let. Já 19 let, a ten její kamarád taky kolem 22 a víc. Ona 16-17.

Nežádám Vás o to, aby jste mi psali, že ona je děvka, nech jí byt, nebo že je to pubertální smrad. Ona je na svůj věk docela vyspělá, nechová se jak nějaké dítě, jen teď jí fakt nepoznávám, asi jí to vážně trápí.

Takže co bych od Vás potřeboval poradit?
Jak se k ní chovat, jestli stále dominantně, a být stále Alfa samec, (psala že se jí to strašně libí jaký jsme sebevědomí, až namyšlený), nebo jak se k ní mám chovat?
A co bych měl udělat, mám jí nechat v tom, nebo jí nějak pomoct?

Vím, že rok a něco vztah nechá u té holky nějaký následek, že je tam velká pravděpodobnost, že se k němu vrátí, proto bych potřeboval od Vás radu.

Děkuji
-----------------------------------------------------------
Tak opravdu jsem kamarád nakonec já. Dnes mi to řekla jestli nechci byt jeji nejlepsi kamarad ..
Byla celou noc v boxu semnou, ze zacatku me cucala jak diva, potom jak jsme byli v boxu tak jsme se drželi za ruku a ja jí hladil, nechtela ale nikdy nikam jit, ani nic jen si stezovala jaka je svine atd ..
No a porad kontrolovala mobil, pak se objevil ten "kamarad" a rekla mi to s tim kamaradem. A ikdyz rikala at nejezdim taxikem ,ze pocka semnou na vlak ranni tak rekla ze stejne uz jen dve hodiny budu cekat, a odjela s nim taxikem dom.


Co mam delat, jak se k ni mam chovat? CHci ji zpet .. Ja na ni hral alfa od zacatku, ale pak jak jsem k ni neco ucitil, tak jsem na ni byl porad hodny, a vsechno jsem ji toleroval. Troufam si rict, ze jsme byl jak AFC, ale porad jsem byl sebevedomi, a taky jsem jí rikal prezdivky na jeji spicaty nos tad .. a smali jsme se tomu. Nechapu to.

Poradi mi nekdo, jak ji ziskat na moji stranku? Jak bych se ted mel chovat? Mám, chut ji napsat, ze ten sex stal stejne za picu, ze bych mel lepsi pozitek, kdybych si ho vyhonil, atd...

diky za rady .. chlapi
Zaznamenáno
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Říjen 2011, 09:58:45 »

Chtělo by to asi nějak zahrát do autu, že to byla sázka s klukama, jestli jí dostatnu na vztah. Že jsem s ní vůbec nechtěl chodit, jen si s ní užívat .. nebo co byste mi poradili .. díky
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Říjen 2011, 11:29:25 »

Skus mimochodem zavést řeč na to, že jsi poznal krásnou a milou holku. Že seš rád, že jí to jako kamarádce můžeš říct úplně narovinu. A seš rád, že se do tebe nezabouchla a zůstal vám ten odstup. Někdy je dobrý naznačit co ta tvá nová holka má na rozdíl od ní. Třeba hezký prsa, dlouhý vlasy, plochý bříško. To jí vážně bude štvát. Ale neurážej jí a neponižuj pokud jí chceš.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Říjen 2011, 11:38:26 »

Tak jsem to zahrál do autu, že to byla s kamosem sazka:

Konverzace. (první píše ona)


hej miky promin, ale já měla šílenou depkua potřebovala jsem spát (((
hej jsi tu ?


No, teď jsem došel
Musí sem jít matka, potom tady budu.


Řeknu ti to takhle. Je to úplně jinak než to vypadá. Zkusím to zapsat do pár bodů pod sebe.


ach jo:(


Na konci prázdnin jsme se s kamošem vsadili o bečku,. když jsem slavil 19, že kdo z nás sbalí borku dřív (jsme se hádali, kdo je lepší balič), tak ten druhý mu koupí malou bečku piva. Zrovna jsem psal s tebou, tak jsem si vybral cíl tebe. A on jestli znáš
Dominiku Sedláčkovou. Bohužel a naštěstí, já jsem neuspěl a on taky ne, ale on to už vzdal před měsícem. Moje city co jsem ti říkal, atd .. bylo hrané, takže pravda je venku. Je to svinstvo, ale já rád hraji hry, a ty jsi byla jedna z nich.


nevěřím ti a ty víš, že to pravda není ! říkáš to jen proto, aby se to vyřešilo...sám to víš
proč by jsi teda nechtěl být se mnou kámoš? už tohle nedává smysl víš


Ty si myslíš, že jsem to nehrál? ale prosím Tě Deniso, já nejsem žádný amatér, takové hry už hraji pár let


ne prostě tohle ti nikdy neuvěřím


To už je na tobě. Já s tebou nechtěl nikdy chodit, jen jsem Tě chtěl šukat. Ale když já tak zbožňujii hry


no jasně


Hej ale včera to bylo docela dobré, už jsem myslel, že Tě dostanu a zase nic Takové ponížení, jsem ještě od baby nedostal
Klobouk dolů


třeba tomu po čase uvěříš, že to tak je...ale doopravdy to tak není


Nechápu?


to, že to byla jen hra z tvé strany


I s tím otcem a s matkou je to kec jak jsem ti psal
Chtěl jsem zahrát na city


nelži mi, nejde ti to


Ale fakt by mě zajímalo kde jsem udělal chybu Divné


no hahahaha
do očí by jsi mi to beztak takto sám neřekl


myslíš?
Dnes budu ve městě, chceš to říct do očí?


jo myslím, třeba po tom co jsi mi to ted napsal tak možná jo, ale první by jsi mi to do očí neřekl...ne nechci
třeba ve škole


NO, já Tě přesvědčovat nebudu


hm
tak mi řekni ten duvod proč se nechceš bavit ?


Teď už žádný důvod není


jo vlastně....ježíši


neježišuj pořád
Pokud jsi pro, můžeme být kámoši co spolu píchaj


ne!


okej


a nedělej drsného, nejsi takový


To si teda piš že jsem


říkej si co chceš


No, tak asi to zakončím omluvou, protože na mé chování nejdeí omluvit to, že ubližuji a zvlášť tobě jsem teď ublížil, ale na začátku jsem měl ty nejlepší úmysly. Jdu si dát špenát


taky máme špenát, né já vím, že jsi mi to ted oplatil, prtž já tobě ublížila a dost a ty to víš...promin za všechno...


To je pravda, budižkničemu (ten "kamarad") mi to stěžoval, ale co se dá dělat. Mně se neomlouvej


neříkám nic...


Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Říjen 2011, 12:29:26 »

co dneska znamená, že se nějaká 16ka chová vyspěle? že se chová jak dnešní 18ky? To je teda výhra....

Uplně jsi zničil sebe jen proto, aby jsi se s tím naoko smířil, potřeboval jsi ze sebe dostat vztek a ona ti to stejně nesežrala. Tohle byl total fail a když jsi psal, že ji chceš získat, byl to buď uplnej bullshit a nebo ti tak zatemnila mozek, že jsi to tím, co jsi napsal ohledně sázky totálně zabil.... nikdy nebudu mít pochopení pro tohle chování....

opravdu jsi takový drsňák, jak si myslíš?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Říjen 2011, 12:31:20 »

Ne nejsem, ale umím se tak chovat ... , tak co bys mi poradil?
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Říjen 2011, 12:36:16 »

Teď už si to zabil, navíc ti to ani nesežrala... souhlasím s joeim, tvé chování se mi moc nelíbí. Měl si jí říct, že sis našel někoho nového, víc atraktivního, aspoň by pak možná začala žárlit, jak psala zuzka. Ale teď už s tím nic neuděláš, příště se vyser na to své rádoby drsné chování a pak možná sám poznáš, že to nejspíš bude tak lepší.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Říjen 2011, 14:44:03 »

Jsem to ale idiot Smutný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Říjen 2011, 15:57:22 »

a nedělej drsného, nejsi takový
Tohle mluví za vše a rovno uto vystihuje můj odpor k pick-upu ... hraní si na něco, co člověk není, pomocí naučených frází, zažitých signálů apod. ...
K tématu: Ona o Tebe nepřestala mít zájem kvůli tomu, že jsi se do ní Ty zamiloval. Důvod je úplně někde jinde. Neřeknu Ti kde - neřekne Ti to nikdo. Jen chci, ať si myslíš, že zamilovat se do holky = automatická ztráta zájmu z její strany...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Říjen 2011, 18:08:27 »

Alfa, AFC, sebevědomej AFC... Nemá cenu tu rozebírat, co kterej znamená. Zahoď tu maškarádu, stejně to jsou prázdný pojmy, když nejseš upřímnej sám k sobě a tim pádem neschopnej bejt upřímnej k ostatnim. Divadýlko ve stylu vostrýho gengsty si schovej do školního dramtickýho kroužku...

Bože, současná úroveň sukničkářů upadá, Casanova se otáčí v hrobě...
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Říjen 2011, 19:11:45 »

Jen chci, ať si myslíš, že zamilovat se do holky = automatická ztráta zájmu z její strany...
Omlouvám se, ale nejde upravit příspěvek - samozřejmě tam nemá být "myslíš", ale "nemyslíš" ... Úsměv

Jen chci, ať si NEmyslíš, že zamilovat se do holky = automatická ztráta zájmu z její strany...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Říjen 2011, 08:32:31 »

Asi jste mě nepochopili.. jsem sebevědomí, byl jsem i když jsem byl s ní venku, jen o trochu méně, ať to nevypadá namyšleně.

Ale asi byla chyba v tom, že jsem jí neustále psal, ať jde ven atd .. a ona mi nenapsala ani jednou. Když jsem byl s ní, a pak jsme si psali, tak mi psala, že jsem neuvěřitelně sexy, že by chtěla i mě a i přítele s kterým ještě chodila. Ale že to nejde. Jednoho dne jsem nevím proč, ale byli jsme spolu venku a ona nic nechtěla dělat, ani mi dát pusu, tak jsem jí říkal, že jsem čekal na ni zbytečně 2 hodiny, pak mi řekne že ve 2 musí domů (bylo pul druhé) a ani mi nechce dát pusu. Tak jsem jí řekl, ať jde, že už jdu taky. Ona první nešla ale nakonec se otočila, a co mi pak psala, že čekala že půjdu s ní, pořád se otáčela jestli půjdu za ní, ale nešel jsem. Tak jsem jí začal psát smsky, že bude lepší když se nebudeme stýkat, že to nemá budoucnost. Že se o ni nechci dělit. Ale pak mi zase začala psát ona, že ji je smutno, a když mě na druhý den viděla ve škole, tak jí to mrzelo, že mě chce vidět atd ..

Takže nevím, kde bych udělal chybu. Jsem se jí otevřel i jak to mám doma, s otcem a s matkou, a taky jsem jí posílal fotky z mladí, jak jsem měl dlouhé vlasy (chtěla to poslat)

Včera jsem jí potkal s tím "kamarádem" co jsem psal v jednom Klubu. Byla s ním, a ještě s 5 dalšími co byli spolu. Přišel jsem tam, a ona přišla za mnou a řekla ať jí to řeknu do očí. Tak jsem jí řekl do očí: Byla to jen hra, promiň a odešel jsem. Ale stejně když jsme se potkali a tak na mě čuměla a já se snažil, dělat jakože si jí nevšímám. Uvidím jak to bude dál. Zkusím jí zpátky dostat, jen musím najít chybu, kde jsem jí udělal.
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Říjen 2011, 10:03:02 »

Největší chyba, kterou jsi udělal, byla, že sis vymyslel nějakou sázku jen proto, abys nevypadal, žes to neměl pod kontrolou. Vykašli se na nějaký alfa hry - jestli to chceš ještě zachránit, tak si s ní někde sedni a normálně to proberte.
Jo a zkus si někde najít něco o sebevědomí a motivaci zevnitř. Možná pochopíš, že nejsi sebevědomej, buduješ akorát ego.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Říjen 2011, 10:07:55 »

Ale, kde jsem udělal chybu, že mě vyměnila za nějakého jiného? I když věděla, že jí chci. Ta sázka je poslední věc, co jsem udělal, a to mi jasně řekl,a abych byl její nejlepší kamarád... a to nechci. Když jsem jí řekl že ne, tak se ptala proč ně? Řekni proč? Vzala mi ruce, a objala se s něma kolem pasu a řekla ať jí obejmu pořádně, a pak mi dala pusu a odešla s tím kamardem dom, ikdyz me rikala ze pocka na muj vlak ktery mi jel az za 2 a pul hodiny.. Porad si myslite, že jsme udelal chybu v tom, že jsem si vymyslel sazku?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Říjen 2011, 10:17:29 »

ano, s tou sázkou to byla chyba, ale ty jsi o ní příšel kvůli něčemu jinému.... nedokázal jsi v ní udržet napětí....

mám "kamarádku", se kterou nás to k sobě táhlo už od 15ti.... pořád jsem ji ale nedokázal svést.... po 7 letech se mi to povedlo..... ale stejně jsem neudržel dostatek napětí, abych si ji udržel dýl
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Říjen 2011, 10:25:54 »

Tak měl bych jí říct, že to byla lež?
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Říjen 2011, 10:48:17 »

Jednoho dne jsem nevím proč, ale byli jsme spolu venku a ona nic nechtěla dělat, ani mi dát pusu, tak jsem jí říkal, že jsem čekal na ni zbytečně 2 hodiny, pak mi řekne že ve 2 musí domů (bylo pul druhé) a ani mi nechce dát pusu. Tak jsem jí řekl, ať jde, že už jdu taky. Ona první nešla ale nakonec se otočila, a co mi pak psala, že čekala že půjdu s ní, pořád se otáčela jestli půjdu za ní, ale nešel jsem.
Můj osobní názor...
Když se otočila a chystala se odejít, chytil bych jí za ruku a políbil bych ji. Nikoli zbrkle. Pěkně pomalu. To by ses jí teprve pořádně otevřel... ukázal, že o ni máš zájem. No teď už je to jedno, je to minulost.
Popravdě - poslední možnost je, jak už je tu psáno, sejít se a všechno jí to vyklopit se vší upřímností. Poté podle reakcí usoudíš, zda-li má smysl něco dál zkoušet a nebo na to vše jednou pro vždy zapomenout. Hlavní je, že se to vše v tobě rozsekne - vyřeší.
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Říjen 2011, 10:59:04 »

Napsal jsem ji sms, ze s ni musim jeste dnes mluvit, dojedu, kdy ma cas..
Zaznamenáno
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Říjen 2011, 17:58:21 »

Tak nic lidi, dnes jsem jí zase šukal, a zjistil jsem, že je to děvka,které stačí lousknout prsty.
Udělal jsem si názor, a je to jen moje hračka. NEvím, proč jsem delal takove drahoty s ní. Možná proto, že mi už je 19 let a docela mně je líto že moji kamosi uz maji pritelkyni, a ja furt sukam nekoho jineho. ALe nevim, jak na vztah, vzdy to dopadne tak jak to dopadne.
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Říjen 2011, 19:17:58 »

Vidíš, že taková holka za nic nestojí. Najít si skvělou holku je mnohem těžší  než ojet blbku z klubu. Jestli to chceš, tak to zvládneš. Musíš to cítit.
A víš proč jsi jí tak chtěl? Potřeboval sis dokázat že jí dostaneš zase do postele jako každej jinej. O to víc, že tě odmítala.

Buchy, ty se vyznáš. Mrkající
« Poslední změna: 17. Říjen 2011, 19:23:02 od limetka.zuza » Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Říjen 2011, 19:53:23 »

Docela rád bych si přečetl něco, nebo kdo by mi poradil, jak na vztah ... rád bych se to naučil, abych tu holku získal, a neudelal si jen dalsi kamaradku na sex.
Vím, proč jsem jí chtěl, protože neustále jsem si v hlavě přehrával jaké zvuky dělala, když jsem jí šoustal. A to mě vždy dojalo, když jsem se zamyslel, že jí šuká i někdo jiný, možná jsem jí chtěl jen pro sebe.

A když už jsme u toho, moc rád Tě poznávám. Odkud jsi?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Říjen 2011, 19:55:49 »

Jenže ono to dneska není jen o tom, vědět, co dát do vztahu.... dneska je asi i dost problém najít holku, která se bude ve vztahu chovat jako ve vztahu a ne jak píča.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS