Přiznat svůj věk starší holce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:36:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přiznat svůj věk starší holce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Přiznat svůj věk starší holce?  (Přečteno 14859 krát)
krakrkre
Host
« kdy: 06. Duben 2009, 17:02:06 »

Zdravím, stala se mi taková zajímavá situace a vůbec nevim jak se s ní vypořádat.
Předem upozornuji že je mi 16 a slečně 19.
Vcelku zajímavým způsobem jsme se seznámili, ale to není tak důležitý, důležitější je, že jsem jí namluvil, že ted maturuji, je mi 19 apod.
Pravda ovšem je, že je mi o 3 roky méně a chodím do druháku..

Je jen otázkou času než na to nějakým způsobem přijde.. Zatím jsme měli akorát 2 rande a líbání už proběhlo hodněkrát už mě i zvala domu..
Standartně bych pozvání přijal, jenže tahle není stejná jako všechny vrstevnice co jsem kdy měl .. U jiných jsem bral procházky apod. jako takovou povinnost dostat je do postele.
Jenže u téhle mi o to vůbec nejde ! Chtěl bych mít konečně poprvý v životě vážný vztah na dlouho, to co k ní cítím jsem nikdy k žádné holce necítil..

Ted stojím před rozhodnutím.. Vybalit to na ní hned na dalším rande, že jsem jí v plno věcech lhal? Doufat, že na to nepřijde? Jaká myslíte, že bude její reakce když je do mě vcelku "blázen" ? Opravdu jí nechci ztratit a vůbec mi nejde o to se s ní vyspat..
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Duben 2009, 17:13:22 »

Jo, proto je blbost lhát lidem, kde se budeš jednou muset přiznat.... :/ ... každopádně jí řekni hned při dalším setkání pravdu... věř mi, i kdyby jí to mělo naštvat a vykašlala by se na tebe (což je nepravděpodobný), tak je to lepší, než si pak po celou dobu vymejšlet další a další lži, který budou muset krýt tu prvotní lež... (čemuž se nevyhneš... krátkodobý malý lži nikdy neuškodí, ale lhát ve věcech, který se už nikdy nemůžou změnit, je fakt hloupost a přidělává to spoustu problémů, který se budou ještě stupňovat)
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Duben 2009, 17:15:51 »

Pokud není stejná jak ostatní, tak by tu upřímnost mohla ocenit. Pokud si chceš jen užít, tak můžeš dál mlžit, ale pokud chceš teda vážný vztah jak píšeš, tak by bylo lepší jí říct pravdu z očí do očí (žádné icq apod.). Řekneš, že jí nechceš lhát, že je Ti s ní dobře apod. Pořád to bude lepší, než aby na to přišla sama. Je dost možné (pravděpodobné), že ji to zaskočí, ale tak pokud se jí líbíš atd. tak by to mohla překousnout.
Počkej, až se tu vyjádří ještě někdo zkušenější a pak se rozhodni.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Duben 2009, 17:22:38 »

Být tebou tak se při nejbližší příležitosti přiznám, dokud se ta lež moc nezažije - potom by ji to mohlo nepříjemně překvapit... rozhodně bych to ale neprotahoval ať už čekáš jakékoli reakce z její strany...
Můžeš to doplnit třeba o to, žes to řekl kvůli tomu že ses jí chtěl zalíbit kvůli tomu že ti připadá jiná a žes o ni nechtěl přijít kvůli takové blbině, ale že víš že to byla blbost a omlouváš se jí za to... Pokud to podáš správně, tak by tě do horoucích pekel posílat nemusela...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
krakrkre
Host
« Odpověď #4 kdy: 06. Duben 2009, 17:34:51 »

Jenže já už úplně vidím jak si nebude sama vědět rady a půjde za svojí "nejlepší kámoškou", která jí řekne že neni normální když chce v tolika letech něco mít s takovým "puberťákem" apod..  Smutný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Duben 2009, 17:46:06 »

To je pochopitelně jedna z možností, a když už ses do toho namočil tak to musíš risknout... ale pokud se jí přiznáš (a doprovodíš to např. tím co jsem psal), tak máš šanci, že to vezme dobře...
Musíš jí dokázat svým postojem a způsobem jakým jí to podáš (dobře si rozmysli jestli budeš zmoklá slepice, nebo vyrovnaný ale lehce provinilý sympaťák), že nejsi 16letý omyl, který je vlastně jenom nafouklá bublina (dokázat jí, že to, že jsi mladší, nic nemění a že stojí za to s tebou chodit, protože nejsi mladý jelito)...  ale to, že se vyděsí, je pochopitelně možný (být tebou tak řeknu věk ve stylu "necelých 17" - zní to líp než 16) - pokud se jí ale nepřiznáš, tak to bude s postupem času jenom horší a horší...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Duben 2009, 17:53:09 »

Pokud budeš mít ještě letos narozky, tak můžeš říct, že ti příští rok bude 18...zní to dobře a je to pravda  Úsměv
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Duben 2009, 17:53:34 »

blbost.. je hrozně nepravděpodobný, že by se na tebe vykašlala kvůli tomu, že jsi "najednou" mladší... už jen proto, že by si připadala jak kráva...
Zaznamenáno

krakrkre
Host
« Odpověď #8 kdy: 06. Duben 2009, 17:56:40 »

Což 17 mi bude už teď o prázdninách.
No takže asi se s ni sejdu někam na procházku a nějak to zkusim pomaličku vybalovat i s pořádnou "omáčkou".
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Duben 2009, 18:24:29 »

Takhle bych to zas nehrotil... tim, že z toho děláš problém, jí naznačíš a vsugeruješ, že to problém je....
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Duben 2009, 18:26:58 »

Takhle bych to zas nehrotil... tim, že z toho děláš problém, jí naznačíš a vsugeruješ, že to problém je....
s tím naprosto souhlasím... ale gerojský přístup bych taky nevolil, protože určitá možnost že se ta holka trochu lekne tu je... a potom by mohla jednat iracionálně (kráva nekráva) => podat to celé normálně, věcně, se zdravým sebevědomím (ale ne jako namachrovanej blbec) a hlavně projevit co nejvíc empatie => potom by tě do háje poslat neměla...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Duben 2009, 19:53:11 »

Já bych to neříkal. Do kopru to půjde tak jako tak. Když jí to řekneš, půjde to do kopru hned potom. Když ne, časem na to přijde a půjde to taky do kopry. Lhát lidem o kterých víš že se pravdu dopátrají je šílenství
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Duben 2009, 19:55:47 »

Šílenství je to každopádně a doufám, že tu blbost už nezopakuje...
Ale imho je možná lepší to poslat do kopru hned, protože pak to bude akorát víc bolet (ať už ji nebo spíš ho)... Pokud se mu v 16 podařilo sbalit 19 aniž by měla nějaký podezření, tak nebude mít problém najít si nějakou jinou, kdyby to tahle nepochopila...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Duben 2009, 19:59:53 »

Šílenství je to každopádně a doufám, že tu blbost už nezopakuje...
Ale imho je možná lepší to poslat do kopru hned, protože pak to bude akorát víc bolet (ať už ji nebo spíš ho)... Pokud se mu v 16 podařilo sbalit 19 aniž by měla nějaký podezření, tak nebude mít problém najít si nějakou jinou, kdyby to tahle nepochopila...

Alespoň získá zkušenosti. A 19ti letá holčina to přežije
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Duben 2009, 20:29:30 »

Jojo 19 letý holky Provokatér. O věku se lže jen pokud je to ONS.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Duben 2009, 20:30:50 »

ONS...WTF?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Duben 2009, 20:34:13 »

one night stand, česky řečeno úlet Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Duben 2009, 20:42:58 »

Beduin: thx Mrkající
P1R3K: akorat ze tohle myslim neni uplne typicky pripad ONS...

=> Pokud jde krakrkre-ovi i o mozny LTR, tak pokud se prizna (a hlavne to rekne spravnym zpusobem, ne jako zmokla pubertalni slepice), tak ma sanci ze to klapne... pokud bude lhat, sice si mozna uzije, ale v okamziku kdy to praskne to zavani vetsim krachem (u holky pocity zrazene duvery a podobne potencialni prusery)... takze pokud na to ma naturu, at si klidne sbira zkusenosti, ale imho si myslim, ze krakrkre (pokud nakonec nebude pohlceny spis strachem) by ji to spis mel rict...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Duben 2009, 20:46:46 »

jak rekl king... pokud se ted prizna tak je tu mala sance ze to vyjde a pujdou dohromady. pokud bude dal lhat a ona na to nakonec prijde (jakoze urcite prijde) tak na 100% nic nebude. takze bych to radsi rekl uz ted... rozhodne bych si dal nevymyslel dalsi vymluvy.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Duben 2009, 20:49:44 »

Shrnuto:
Pokud to vyklopíš hned, je jistá šance, že to pochopí.  (což by měl být tvůj cíl, pokud jí nechceš jen jako takový zajímavý úlet)
A nebo jí necháš, aby na to přišla, což zruinuje její důvěru, kterou k tobě má = zruinování šancí na jakékoli pokračování. (podle toho co píšeš, tak toto nechceš)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Duben 2009, 20:56:52 »

Beduin: thx Mrkající
P1R3K: akorat ze tohle myslim neni uplne typicky pripad ONS...

Právě. Proto říkám že lhát o věku se má (jen pokud je to potřeba samozřejmě) jen u ONS. Jinak v tom bude bordel jako má krakrkre a totiž ten že mu na ní záleží.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
krakrkre
Host
« Odpověď #21 kdy: 07. Duben 2009, 18:42:32 »

Děkuji za nakopnutí hoši  Šťastný
Zítra máme další rande tak jí to nějakou přijatelnou formou sdělím, ale nemůžu říct že bych se toho nebál  Podivený
Mno každopádně jestli bude zájem, tak Vám tu zítra večer napíši jak to dopadlo.
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Duben 2009, 19:34:27 »

Jj určitě napiš, je to napínavé!!!! Šťastný
Jinak taky se přikláním k většině, že je to lepší říct co nejdřív.
Zaznamenáno
krakrkre
Host
« Odpověď #23 kdy: 10. Duben 2009, 14:13:04 »

Jestli jste čekali happyend tak nečtěte dál...

V tu středu "neměla čas" nevim jestli je to pravda, nebo už něco tušila, ale na tom nezáleží.

Ve čtvrtek jsem zase neměl čas já (to je pravda ne vymluva..)

Takže den D měl být dneska.. Mno ovšem dříve než jsem mohl vše osobně říct, přišla mi pár hodin před schuzkou tahle sms...

" Tak tobe je 19? "
Já na to: " Nechci to resit pres sms, nech me to vysvetlit osobne. "
a ona: " Jestli je to pravda, tak už nic vysvětlovat nechci... "

Ono to nevypada nějak drasticky... ale konečně po dlouhy době jsem poznal úplně báječnou holku se kterou mi vůbec nejde o nějakej "úlet" a najednou tohle..
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Duben 2009, 14:33:24 »

pošli jí link na tohle fórum Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS