problem:(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:56:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  problem:(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: problem:(  (Přečteno 3887 krát)
Piskot

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 07. Listopad 2010, 19:54:15 »

Ahoj lidi potřebuju radu poznal jsem jednu  Holku  nějakou dobu se s polu bavime jednou mi sla pujcit serial na dvd tak jsme spolu vlastne poprve poradne pokecaly. Bylo to fajn i doma prez fb jsme si fajne pokecaly atd tak jsem ji chtle nekde vzit jenze ona dostala drive zaracha na mesic Šťastný tak jako v klidecku jsem se ji ptal jeslti nechce az bude moc zajit do kina rikala ze rada . no tak jeste se nestalo  zaracha ma do 23.11.  jen poslednich par dni se mi zdala divna moc jsme si nepsaly byla bez nalady atd  tak jsem to nechal byt a prez fb si posilame aplikaci  "BuddyPoke"  (kdo nevi to jsou takove postavicky co spolu delaj ruzne veci,ktere si vyberete) tak jsem ji jednu poslal a napsala m primo do "pridat vzkaz" ze to je divne a co si o tom budou ostatni myslet atd tak me to trochu zaskocilo  tak jsem ji napsal ze nevim co tim chce rict a napsala ze

"nekteri si muzou myslet ze spolu neco mame a snazim se o nekoho a ten treba si rekne no tak to banan" tak jsem rikal ze promin jestli jsem neco zpusobil...
a pak mi napsala "nic jsi nezpusobil ... jemu to je stejne jedno...  prvne mi to prislo ze mi dava nadeje a ted uz jen pochybuju"

tak je jasne proc byla takova divna poslednich par dnu,ale co s tim?   
mam pockat jak to dopadne nebo az ji zkonci zarach tak se zeptat jestli to kino teda plati a podle toho? 
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Listopad 2010, 20:24:18 »

Tyhle "vztahy" před Facebook jsou zlo. Přijde mi celkem zbytečný tady řešit nějaký BuddyPoke nebo co to vlastně je (podobný pytloviny nepoužívám, takže nevím o co go). Odpověz si sám, jestli s ní chceš někam jít, jestli jo, tak jí ven třeba do toho kina a pokecejte si o soukromých věcech až se uvidíme, ne přes Facebook. Stejně tak se jí neomlouvej za každou blbost a neptej se jí stokrát na to kino, prostě jí vytáhni ven, oznam jí to a hotovo. Žádný zdlouhavý procesy a vykecávání na Facebooku.
Zaznamenáno
Piskot

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Listopad 2010, 20:27:40 »

neptej se jí stokrát na to kino, prostě jí vytáhni ven, oznam jí to a hotovo. Žádný zdlouhavý procesy a vykecávání na Facebooku.


tak ja se ji neptam 100x jsem se zeptal jednou a rikala ze jo ale ma proste zaracha tak tedka nikam nemuze  .. je furt doma tak si musim pockat  Úsměv
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Listopad 2010, 21:04:09 »

A kolik té slečně je? Přece jen zarach na měsíc mi přijde jako jasná výmluva, že nikam nechce jít.

PS: Jj facebook je zlo, já jsem tam teď už měsíc nebyl a až si najdu čas tak postahuju fotky fenek a dám profil smazat.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Piskot

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Listopad 2010, 08:04:12 »

A kolik té slečně je? Přece jen zarach na měsíc mi přijde jako jasná výmluva, že nikam nechce jít.

ano vypada to tak jenže dost pochybuju ze to ma tak promyslene ten zarecha dostala o par dni drive nez jsme se zacali bavit :-D  kdo vi no   skusim proste az ji dojde zarach se zeptat jestli kino plati jinak  srat Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Listopad 2010, 16:13:14 »

A kolik té slečně je? Přece jen zarach na měsíc mi přijde jako jasná výmluva, že nikam nechce jít.

PS: Jj facebook je zlo, já jsem tam teď už měsíc nebyl a až si najdu čas tak postahuju fotky fenek a dám profil smazat.

Sice je to nepravděpodobný..nicméněž pokud je slečna hodně mladá, takovejhle perverz možnej je.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Listopad 2010, 21:23:50 »


Sice je to nepravděpodobný..nicméněž pokud je slečna hodně mladá, takovejhle perverz možnej je.

Prej perverz  Šťastný Šťastný to mě dostalo...  

to Piskot : Pokud jí je 15-16 tak to snad ještě pochopím, že se nevymlouvá, ale ve 20  Kroutící očima jinak pochybuju, že po škole hned jde přímou čarou domů tk někdy po cestě ze školy domluvit se s ní, že tam máš v blízkosti nějaké vyřizování a sejít se určitě neřešit nic přes net.
jedno os. setkání dá za x hodin strávených u pc a aspon se připomeneš.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS