Problém

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
03. Květen 2024, 17:26:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problém  (Přečteno 9918 krát)
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« kdy: 26. Únor 2011, 18:19:55 »

Ahoj,
mám problém - nevím co mám dělat.
Líbí se mi jedna holka, cca v mým věku, asi o něco míň (mně je 16) a chci se pokusit dát se s ní dohromady, ale pořád nemám tušení jak.
Četl jsem tu plno článků, myslím, že jsem schopný dívku oslovit, ale hlavní problém je v tom, že když jí vídám (občas), tak jen v doprovodu mých i jejích rodičů.
Vždy se na ní usmívám, ona na mě taky, ale jestli se jí líbím - nevím.
Přidal jsem si ji tedy na FB (nic lepšího mě nenapadlo), ale s touhle internetovou komunikací pro takovéhle účely nemám dobrou zkušenost, vlastně jsem se i zařekl, že už to dělat nebudu, ale nedokážu nic nedělat. Nevím, co jí mám psát, abych něco nepokazil. Nemám s holkama moc zkušeností, vlastně jsem ještě s žádnou nechodil a s postupem času mám čím dál větší obavy.
Poraďte, prosím, co dělat?
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Únor 2011, 21:01:49 »

Nevím, jestli se u tohoto dotazu mám usmívat nebo zamáčknout slzu, jak jsme muži jako plemeno zdegenerovali.  Šťastný Zajímalo by mě, jestli třeba homo habilis řešil podobné kktiny Úsměv

Pokud nemáš číslo, tak fb využij na !kraťoučký vtipný! pokec a potom ji vytáhni ven. Vytáhni znamená navrhni, nikoliv požádej. Třeba: Mě z toho psaní bolí prsty. Půjdem si pokecat face to face Úsměv Takže třeba zítra v 5 u radnice. Souhlas?

Když bude souhlasit, je evidentní, že má o Tebe zájem. Pokud budeš chtít, napiš si pak o další rady.  Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Únor 2011, 21:11:04 »

No po kraťoučkým pokecu přes fb mě prsty bolet asi nebudou, ale snad něco vymyslim..Šťastný
Každopádně nic o ní nevím, takže všechny informace mám zjišťovat až při osobním setkání nebo se jí mám poptávat i přes net?
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Únor 2011, 21:18:59 »

No po kraťoučkým pokecu přes fb mě prsty bolet asi nebudou, ale snad něco vymyslim..Šťastný


Ježiši kriste, to je jasné, že to je nadsázka. Ty dobře víš, že to je jen záminka, jak jí vytáhnout ven. A ona to z toho pochopí taky. A to je dobře. Ona musí cítit, že ji chceš. Ale nesmíš to hned říct na plnou hubu. Musíte spolu hrát tyhlety hry na nevinné záminky. Holky to milujou, otestujou si Tě u toho, Ty máš šanci ukázat, jaký jsi.


Každopádně nic o ní nevím, takže všechny informace mám zjišťovat až při osobním setkání nebo se jí mám poptávat i přes net?

Jako poptej se třeba lidí, kteří jí znají, ať kupříkladu víš, co dělá a tak. Ale jinak vše zjisti při osobním setkání. Maximálně jeden pokec na fb a hned ven.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Únor 2011, 21:59:05 »

Ok, zkusím to, ještě určitě napíšu, jak to dopadlo. Díky.
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Únor 2011, 19:45:13 »

Tak ještě jsem se zasekl na jednom docela důležitým bodě, a tím je, aby si mě vůbec na FB přidala.. Požádal jsem ji sice o přátelství, ale zatím na to neodpověděla. Říkal jsem si, že možná ještě na fb vůbec nebyla, ale radši jsem se zeptal a dozvěděl jsem se, že tam chodí docela často. Co když mě ignoruje? Mám zkusit nějaké šťouchnutí nebo tak..? Nechci ale být zase vlezlý... tak nevím, jestli čekat nebo ne.
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Únor 2011, 20:19:28 »

Vlastně ani nevím, jestli už to neignorovala, asi zbývá jí napsat, ale co, abych to nepokazil?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Únor 2011, 20:35:58 »

Spíš než ti radit, jak to nepokazit, bych ti poradil, jak se smířit s tím, že to pokazíš. Pokud je to tvoje první skoro holka, tak to zkazíš určitě, to je jasný stejně tak, jako že Země obíhá kolem Slunce.

Je ti 16, tak tu hlavně nečti ty rady na fóru a prostě udělej co uznáš za vhodný. Dá ti to nejvíc. Úsměv

Měj se Úsměv Čau.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Únor 2011, 20:46:36 »

Puzzle má pravdu.

Btw, FB je pěkně zabugovaná aplikace, občas se pozvánka ztratí, klidně tě mohla přijmout ale něco se pos*alo. Tohle moc neřeš. Navíc pochybuju že by tě ignorovala, pokud ví kdo si. Dnešní holky si přidaj klidně černocha z Afriky, kterýho v životě neviděly.

Ale tohle je fakt na pytel, až jí příště uvidíš, klidně do ní štouchni a řekni něco jako chtěl sem si tě přidat na FB a tys mě ignorovala? Proč?.

Pokud na ní máš telefon, napiš jí. Pokud ne. Hm nevim já osobně bych asi počkal na další setkání a zkusil s ní poklábosit. Zkus na rodiče (oboje) něco jako vy jste fakt nudný, du si pokecat tady s ----. Prostě něco. Nejhorší je udělat nic, to ti řekne každý  Úsměv (až s ní půjdeš kecat fakt nemysli na to, jak by si chtěl aby tvůj vláček zajel do jejího tunýlku, ber jí jen jako kamarádku - dlouhodobé vztahy tak většinou začínají)

Problém z toho nedělej a problém to nebude. Dřív bych na něco takovýho asi taky dost těžko sebral kouličky. Ty si třeba jiný, ale pokud ne  Podivený . Bohužel v 16 už to neni tak lehký jako v 8 kdy si napsal lísteček : " Chceš se mnou chodit? Ano ne. (zaškrtni)"  Smějící se
« Poslední změna: 27. Únor 2011, 20:56:31 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Únor 2011, 21:12:16 »

Jo, to je pravda, v osmi letech to byla pohodička:D
Prostě jí napíšu a uvidím..
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Únor 2011, 21:21:53 »

Jo moc to neřeš. Stejně to v největším případě pose*eš jak říkal Puzzle.

V každém případě
Citace
Četl jsem tu plno článků, myslím, že jsem schopný dívku oslovit,
pokud dokážeš holku oslovit jak píšeš, měl by si začít Úsměv
Čim víc holek oslovíš, tim menší problém( i když sou vyjímky) by ti pak mělo dělat mluvit s ní . Vlastně s pak už mluvit ani třeba nebudeš potřebovat Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
neverici_tomas
*
Karma: 19
Příspěvků: 75


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Únor 2011, 22:32:51 »

Vážený Puzzle, je spíš stejně tak jasný, jako že Země obíhá kolem Slunce to, že tvoje příspěvky poslední dobou zcela ztratily úroveň a to, že jsi nasadil image alfovýho smace zkoušej na ulici, jak sebereš koule zase někam vyrazit!, a ne tady abys svými naprosto matoucími radami odrazoval ostatní, kteří se do toho vrhli narozdíl od tebe! Nenacházím pointu v tebou založeným trendu "místo jeslí pickup", pointa je asi ta, že ses rozhodl odrazovat a tvrdit ostatním začínajícím klukům, že to pro ně není dobrý. Pokud to není dobrý pro tebe ani v tvých devatenáctii, tak si to nech pro sebe a neodrazuj ostatní! Myslíš, že kluci v 15,16 si zasloží poslouchat něco o jeslích a přitom mají mnohem větší úspěšnost než ty? Ale abych ti napsal tuto reakci, tak jsem si musel od tebe přečíst tvoji úžasnou radu Tomovi:

"Spíš než ti radit, jak to nepokazit, bych ti poradil, jak se smířit s tím, že to pokazíš. Pokud je to tvoje první skoro holka, tak to zkazíš určitě, to je jasný stejně tak, jako že Země obíhá kolem Slunce."

Takže místo nějaké tvé rady, jsi Tomovi, kterej potřebuje poradit od zkušenějších, napsal tvůj závěr, že to určitě pokazí! Máš-li takový zkušenosti sám ze svými úspěchy, tak bys měl bedlivě poslouchat a ne ukazovat svoje ego tímto způsobem a navíc místo rady a pomoci někomu takto podrážet nohy. Být tebou, tak bych nepřispíval na toto fórum, dokud zase nezískáš trochu pokory a nevyřešíš si svoje problémy. Takže z těchto důvodů za mě dnes jednoznačně K-, Puzzle!

Tome, tady toto nepatřilo zrovna do tvého fóra, ale když už jsem tu tak přátelsky pozdravil Puzzleho, tak nechci odejít bez svýho názoru na tvoji situaci. To, že si tě nepřidala na Facebook, může to značit mimojiné to, že bys tam našel větu ve vztahu s.. nebo si tě přidat nechce, protože jsi neuhrál dostatečnej první dojem. Každopádně ji teď nepiš, vyznělo by to jako dolízání. Nech tomu tak týden čas a mezitím si sežeň její číslo. A něco ji napíšeme.. Tralala

Každopadně tě vítám mezi námi a jak budeš potřebovat poradit, ptej se, od tohoto je toto foruma každej má svůj začátek někde jinde a někdy jindy tak věřím, že tu nebude mít potřebu nikdo ukazovat svoje ego..
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Únor 2011, 22:42:32 »

No, já jsem si říkal, aby to nevypadalo dolejzavě, ale z rad abych to nebral tak vážně jsem se trošku uvolnil a napsal jsem jí.. :/
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Únor 2011, 22:44:41 »

Tome, to je dobrý. Já si třeba myslím, že by se měl snažit hlavně sám a ne si budovat závislost na komunitě a sám být nesamostatný při komunikaci s holkou. Radši bych viděl, že se to naučí sám od sebe než za pomoci rad ostatních. Nerad bych viděl, že od teďka sem bude psát pokaždé až se bude chystat na rande, místo toho aby sám přemýšlel.

Ohledně toho, že vztah s první holkou pokazí. To soudím dle sebe a dle všech svých kamarádů a pickuperů, se kterými jsem se na tohle téma bavil. Pokud svůj první vztah zvládne na jedničku, tak se mu budu klanět. Doufám, že se tak stane.

Pokud nesouhlasíš s mým tématem Pickup místo jeslí, bylo by fajn, kdybys předložil argumenty přímo do tamějšího tématu, ať to je hezky na jednom místě. Vše, co jsem k tomu chtěl říct, tam máš. Pokud se mýlím, vyveď mě z omylu, nemám nejmenší problém uznat lepší argumenty než jsou ty moje.

Co se týče mého chování. Občas jsem to tady na Qarkovi a i v real life přeháněl. Nyní ale myslím, že jsem klidný a v pohodě. Určitě jsem na tom momentálně nejlépe, co jsem kdy byl.

Jestli se chceš na nějaké z těhle témat dál bavit, tak PM nebo mi sepiš všechno, co ti na mě vadí, do deníku, tady už to dál řešit nebudem, je to dost OT. Zatím se měj.
« Poslední změna: 27. Únor 2011, 23:02:57 od puzzle » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Únor 2011, 08:14:41 »

Někdo má na konzultace kamarády v reálu, někdo ne, ale už jen to, že začal aspoň něco hledat ukazuje na to, že o tu holčinu stojí.

Já třeba hned první holku, do který jsem se zakoukal, sbalil.

tomtome, koukám, že už jsi napsal, tak uvidíš, že zareaguje v pohodě:-) jen bych doporučil, aby první post byl krátkej a vástižnej... připomenout se, kdo jsi.
Pak s ní prohoď pár vět, zažertuj, jestli vždycky chodí ven jen s rodičema nebo to vzládne i sama a pak ji vytáhni ven na pokec, rande.... a sem tam napiš, my tě můžeme lehce zkorigovat:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
neverici_tomas
*
Karma: 19
Příspěvků: 75


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Únor 2011, 10:32:45 »

Tome, co jsi jí napsal? Potažmo, co odpověděla?
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Únor 2011, 17:35:59 »

No jen že nevím, jestlí ví, kdo jsem a že se občas vídáme tam a tam a na konec se smajlíkem, jestli si mě přidá..nic víc. Neodpověděla.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Únor 2011, 18:25:12 »

Zatím. Třeba odpoví. Pokud ne, hm myslim že to je jasný  Andílek

Pokuď ti to nevýjde, fakt se tim netrap. Stane/stává se to každýmu, a myslím že pravděpodobnost že by si s ní měl děti nebo s ní žil do konce života je opravdu malá.
Začni pečovat o sebe, nauč se mluvit s holkama. Hm nevím co ti poradit, přečti si články od Qarka všechno tam je Úsměv
« Poslední změna: 28. Únor 2011, 18:34:17 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Březen 2011, 17:32:25 »

Tak pořád žádná reakce..
Moje myšlenky v tomhle stavu mě přivádějí k otázce, jestli jsem normální nebo bych měl navštívit cvokaře..nevím, co se to se mnou děje, pořád na ni myslím, na to, jestli už se tam na fb něco ukáže a nemůžu se od toho odpoutat, dny jdou strašně rychle... jestli to takhle bude pokaždé, tak vážně nevím.. :/ Šťastný
« Poslední změna: 01. Březen 2011, 17:36:28 od tomm » Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Březen 2011, 18:33:44 »

Šťastný ty jo, uplně se v tobě vidim. Já osobně to měl před pickupem podobně, teď se mi to stává jen u holek na kterých mi opravdu záleží, což se nestává na(ne)štěstí tak často.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Březen 2011, 22:06:29 »

Doufám, že se to u mě taky časem omezí.. 
Každopádně tomu pořád nerozumím.. když jsme se několikrát viděli, vždy se tvářila mile, dokonce si troufám říct, že se usmívala.. nechápu to. Pořád se snažím věřit, že tam prostě nějakou náhodou nebyla.
A jestli to tak není, tak kdo se pak má v těch ženskejch vyznat? Úsměv
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Březen 2011, 22:15:27 »

Zbytečně nad tím nepřemýšlej. Já když potkám někoho s rodiči taky se na něho usmívám a dělám hodného chlapečka  Andílek
Navíc prostě mohla mít vždy dobrý den. Nebo si vzpoměla na vtip. Nebo nejméně pravděpodobně, že byla zhulená  Smějící se

Ale souhlasím s tím, že je to fakt divné. Aspoň odepsat mohla, nenapadá mě důvod proč by neodepsala (a jak říkáš usmívala se). Asi si jí musel nějak extra odrazit  Neutrální

Nad ní už nepřemýšlej, vím že ti ještě chvíli bude v hlavě ležet, ale zkus se poohlédnout po jiných ať nabereš nějaké zkušenosti  Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Březen 2011, 22:39:32 »

No asi mi nic jinýho nezbyde.. netuším ale jak se chovat, až se potkáme.. jakože to asi přijde.
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Březen 2011, 19:35:13 »

Tak pořád bez reakce, vykašlal jsem se na ni a napsal jsem jiný holce. Podařilo se mi s ní domluvit schůzku. Stáhl jsem si knihu "Jak na ženy" a mám pocit, že je v některých věcech v rozporu s články na tomto webu, tak vás chci požádat o nějaké rady zkušenějších, jak se chovat a čemu se vyvarovat a jestli je lepší chodit někde venku nebo jí vzít třeba do cukrárny.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS