Problém introverta se seznamováním

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 13:45:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém introverta se seznamováním
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problém introverta se seznamováním  (Přečteno 6944 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 15. Listopad 2009, 02:59:14 »

Ahoj, já jakožto introvert a stydlivější hoch mám trochu problémy se seznamovat.... Nejsem ten typ, že by někoho oslovil na ulici. Když by začala slecna, tak už je to lepší, ale pro mě je to v současné fázi nějak moc. Chtěl jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakými místy, kde je naděje, že se s vámi dají do řeči i holky samy. Jestli třeba v nákupních centrech na lavce je šance že si nějaká přísedne nebo něco v tom smyslu, kde se zkusit motat. V místě studia nemám moc kamarádů, je třeba blbé vyrazit sám na disco? Přijde mi to takové divné, když tam většina lidí chodí ve skupinkách, nebo ve dvou aspon... Jedine na co se zmuzu to je seznamit se na netu a pak se sejit, s tim problem nemam, jen mi to prijde porad takove dokola, na seznamkach je porad to same, clovek se ozve, vetsinou to skonci ahoj, jak se mas, jake mas zajmy, slecna me odkaze at si to prectu v profilu a tim veskera konverzace konci, taky porad pisou na seznamky ty same a pak se divi....
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Listopad 2009, 10:20:21 »

Internetová seznamka nebo ulice jsou moc široké kruhy, kde musíš vytvářet velkou iniciativu, aby jsi zaujal. Pokud chceš navázat snadnější a pohodlnější konverzaci, vyber si užší kruh lidí.
V německém městě Frankfurt se nachází v centru jedna česká hospůdka. Jelikož je ve Frankfurtu velké procento pracujících čechů, tak se každý večer naplní lokál pouze nimi. A vládne tam taková atmosféra, že jsou najednou všichni velcí kamarádi  a to i v případě, že bys tam byl první den. Komunikace mezi lidmi tam není problém a nikdo tě při oslovení neodpálkuje. Pokud bys někoho oslovil v čechách v hospodě, už mezi vámi tak úzký vztah nebude.
Tím jsem se ti snažil objasnit rozdíl mezi užším a šírším kruhem vztahů mezi náhodnými lidmi.

Určitě máš nějaký sport či zálibu, která tě může s druhýma spojovat a vytvořit tak mezi váma užší vztah. Tím pádem bude konverzace mnohem snažší a nebude vypadat tak nuceně jako na ulici. Já například jezdím už pár let na BMXku. Za tu dobu jsem ve skateparcích poznal strašnou spoustu lidí a to samozřejmě i holek. Více jak polovina z nich mě oslovila sama.
Zaznamenáno
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Listopad 2009, 11:42:06 »

Poznámka k tomu discu. Vůbec není divné, vyrazit si tam sám. Když tam přijdeš, tak tě tě určitě nebude nikdo sledovat a ukazovat si na tebe. Já taky jdu sám, když mám chuť a kámošům se nechce jít. A navíc, pokud tam jsem s kamarády, tak chvíli kalíme na baru a pak se stejně odtrhnu, protože mě to přestane bavit a jdu na parket nebo se procházím po tom lokále.
A pro začátek je club game určitě ta nejjednodužší cesta, jak se osmělit, otrkat, zjistit co a jak.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Listopad 2009, 12:53:19 »

záleží asi taky na tom, jaký máš úmysly a cíle při seznamování.

Comanch to řekl moc pěkně, hledej v úzkém kruhu. Třeba tam najdeš i holčinu na nějakej vztah/úlet a tím získáš více sebedůvěry a příště můžeš do klubu, na ulici atd. vím sám moc dobře, jak je těžký se k něčemu přemoc, pokud máš strach. u mě ho např. odbourává alkohol, takže pokud to máš podobně, klidně se připij, získáš nějaký menší úspěch a pak už stačí jen navyšovat požadavky a klást si nějaký výzvy.

popř. zkus oslovit i někoho ze zkušenějších a zajet třeba i kousek dál a zajít s ním na akci, on tě pushne a třeba ti dá i zpětnou vazbu:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Listopad 2009, 13:47:19 »

No pokud mam odpovedet na dotaz ...

Nerekl bych ze existuji mista ,kde by byla zvysena aktivita zen ,co se oslovovani tyce. Aby te oslovila zena tak k tomu musi mit nejaky duvod ( stejne tak jako kdyz ty nekoho oslovujes ,taky k tomu mas duvod ) . Takze pokud si treba vezmes na prochazku mimino (nekde si pujcis  Šťastný)  v kocarku a pujdes se s nim projet , je ta sance ze te zena oslovi celkem velka . Este kdyz se budes usmivat a budes pristupny (jeeee to je ale klaaasnyyy chlapesseeek ,kolik mu je roku ,tutnunu ) tak podle me lepsi zpusob jak prinutit zenu aby te oslovila neni . Nebo kdyz treba vencis psa nebo s nim chodis na cvicak , tak to taky celkem vybizi ke konverzaci ( akorat ze v mem 18k meste sem snad jeste vencit holku nepotkal ,fakte ze ne = ) . Urcite je daleko vic veci nez todle. Takze imho spis vyvolavat duvod k rozhovoru , nez si vybrat lokaci a tam jen tak cekat na osloveni.

Ale jak uz tu bylo napsano , kdyz delas nejakou aktivitu ,ktera je spolecna vice lidem , tak je celkem prirozene ze se date do reci.

Akorat si nemyslim ze tenhle pristup je vhodny . Chtelo by to prekonat ten strach z oslovovani cizich lidi a pokud to nejsi schopny udelat ( jakoze toho si schopny ) tak te dycky muze nekdo nakopnout.
Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Listopad 2009, 14:27:39 »

Jít na disco sám je divný jen z pohledu toho, kdo je tam sám... ostatní lidi, co tam jsou, to ale neřeší, protože zaprvé: si tě nevšímají (pokud nebudeš mít na sobě třeba kosmickej skafandr), jsou tam s nějakýma lidma, mají vlastní problémy... netočí se vše jen kolem toho, kdo přišel na disco sám a je tam za trpáka, neboj.... a zadruhý: i kdyby si tě všímali, tak oni jakoby neví, že tam jsi sám... třeba tam na někoho čekáš, atd...
Zaznamenáno

klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Březen 2010, 20:48:07 »

Ktery klub v Praze prosim na takove ty otrkavaci/seznamovaci ucely doporucujete?
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS