Problem na libimseti - prosba o radu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:26:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problem na libimseti - prosba o radu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problem na libimseti - prosba o radu  (Přečteno 9321 krát)
Nandor



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 26. Únor 2008, 22:41:26 »

Zdravím všechny,

mám takový problém a bohužel nevím co s ním, takže snad mi s ním tady zkušenější poradí.

Založil jsem si nedávno účet na líbímseti, nahrál svoje foto a dostal jsem k mému překvapení vysoké známky od dívek. Oslovil jsem postupně dvě slečny jejichž profil se mi líbil a pozval je na kafe. Ony (byly dvě okolo 25 let, já jsem o něco starší) souhlasily a vyměnili jsme si několik vzkazů (klasický pokec, co dělám a podobně), ale pak komunikace odemřela a ony mi už neodpověděly na konkrétní návrh schůzky v kavárně ačkoliv si vzkaz přečetly. Tak, a teď nevím co dělat - potřebují jen více času, než si to promyslí a rozhodnou se co dál anebo jsem dělal něco už od začátku špatně?

Celá komunikace byla z mé strany vedena velmi zdvořile, žádné nevhodné narážky a nic podobného, ale asi jsem přesto udělal něco špatně.

Může mi někdo dát nějaké tipy, co je vhodné a čeho se naopak vyvarovat?



Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Únor 2008, 23:09:35 »

Nezapomen, ze peknym holkam tam pisou mraky chlapu. Proste je oslovil nekdo hezci, zajimavejsi, bohatsi, vtipnejsi proste nekdo, kdo na ne lip zapusobil a jemu daji ted prednost.
Zaznamenáno
Nandor



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Únor 2008, 23:59:58 »

To zni rozume, ale presto se mi nezda, ze by se mi to stalo 2x za sebou. Spis hledam chybu primo u sebe a v tom, co jsem udelal/neudelal.
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Únor 2008, 00:09:03 »

no tak to se ti muze klidne stat 10 krat za sebou, takova pekna holka dostane za den tech vzkazu klidne desitky, zkus si nekdy zalozit zensky profil   Smějící se  no jasne chyba bude nekde u tebe, proste bud jsi byl az moc nudny, nebo si proste nesplnoval jejich predstavy ohledne vzdelani, prace, majetku atd  Smějící se
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Únor 2008, 00:31:48 »

dostal jsem k mému překvapení vysoké známky od dívek.
Řiká se, nový koště dobře mete - stejně tak je to aji s novym účtem na seznamce. Žádnej strach, ten rating začne postupem času rapidně klesat. Šťastný Zajimavý, že ti tohle potvrdí víc lidí. Čim to asi bude? Smějící se Osobně tipuju, že nejspíš půjde o nějakou nevysvětlitelnou náhodu...

Vyměnili jsme si několik vzkazů (klasický pokec, co dělám a podobně), ale pak komunikace odemřela a ony mi už neodpověděly na konkrétní návrh schůzky v kavárně, ačkoliv si vzkaz přečetly. [...] Celá komunikace byla z mé strany vedena velmi zdvořile, žádné nevhodné narážky a nic podobného.
Kurňa, to je pomalu jak červená knihovna. (Nic ve zlym.) Úsměv Pořád stejná, dokola ohraná komedie.
Při kadenci zpráv, jakou sou ty holky pravděpodobně bombardovaný, hold nejni nejjednodušší bejt ten originálně-nejzajímavější. Jak řiká Druid, vem si, že slečna za tejden řeší takovejch vzkazů tucet. A teď si vyber (když sou navíc všechny skoro stejný).

Mně se jednou povedla taková menší "resuscitace": "Takže nic? No jo, co se dá dělat. Docela ses mi líbila, ale tak neva. Měj se fajn." Ale obživlo to fakt jen na pár dní. Pak sem dostal narovinu vzkaz, že nikam nepůjde, ať se nezlobim. | Jj, když má zájem, píše prostě sama a schůzku ti neodmítne.
Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Únor 2008, 10:23:06 »

Paradoxem je, že ty holky zkoumaj profily kluků na netu, protože kolem nich chodí spousta kluků, kteří se je bojí někam pozvat. Úsměv
Zaznamenáno
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Únor 2008, 18:37:43 »

zapomen na libimseti a psani vzkazu a vubec seznamovani se na netu, je to k nicemu. Holkam se nechce a nejen to taky to neni ono. Lepsi je oslovit nejakou v realu. Coz me moc nejde ale uz jsem to zkusil parkat. Sice jsem na zacatku a po prvni vete odejdu ale taky to zkus treba ti to pujde rychleji nez me.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Únor 2008, 20:31:52 »

No tak já jsem jednou na seznamce odepsal holce (a to tam neměla fotku a já jsem ještě neměl doma net), a asi tak po měsíci jsme se sešli a po druhé schůzce jsme spolu začali chodit (jo a ona mi poslala předtim jednu fotku a mě viděla až jsme se sešli, takže to bylo trochu naslepo) a byli jsme spolu 5 měsíců (skončilo to na konci dubna 2007 pokud si dobře vzpomínám). Nakonec jsme se teda rozešli, a co mě nejvíc dostalo tak bylo to, že mi řekla, že mě celou tu dobu brala spíš jako jen takového lepšího kamaráda. Po ní jsem se sešel tak s 6 holkama asi ale nic z toho nebylo, jen jedna schůzka a pak už nic, ani komunikace, prostě se mi to nedařilo. No po 3/4 roku jsem z toho prvního vztahu úplně venku a je mi fajn (byla to moje první holka, první s kterou jsem si dal pusu, s kterou jsem se líbal a první, která trochu jevila zájem o mě, takže mě to pak dost vzalo). Na Nový rok jsem si řekl, že musí nastat radikální změny - posilka, líp se o sebe starat, a taky se víc starat o holky, snažit se. V lednu jsem si udělal profil na libimseti.cz a poznal jsem tam pár fajn holek, ale nic z toho nebylo, jen psaní na icq. Jednou jsem se nudil a jen tak se dival na profily holek. Jedna z nich mi pak napsala vzkaz (byl jsem docela překvapený a potěšený, že mi vůbec nějaká napsala sama od sebe) a tak jsem odepsal. Párkrát jsme si napsali na icq, já pak jel na hory a když jsem přijel, tak jsme se sešli. No a dopadlo to tak, že jsme spolu začali chodit (sice jsme se zatím viděli jen 3krát, ale je mi s ní moc fajn a je báječná). Takže konečně po  (pro mě) dlouhé době jsem šťastný.            Takže internet není až tak nespolehlivý. Sice je pravda, že si člověk musí dávat trochu pozor na nějaké slečinky co si dělají srandu, ale nejtěžší je na tom to hledání. Já jsem měl ale pořádné štěstí.     No nevim jestli to tu někomu pomohlo, ale potřeboval jsem se konečně trochu vykecat, takže se omlouvám že je to tak dlouhé a možná to ani pořádně nesouvisí s tématem. Když byste něco potřebovali tak stačí jen napsat. Čus.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Únor 2008, 21:57:30 »

Já si teda myslím, že balit holky přes seznamky jde. důkazem budiž můj známej, kterej se tímto způsobem dal na dráhu solidního ku_evníka Provokatér
Pár postřehů na základě pozorování jeho činnosti:

1) Mít profil na více seznamkách, nebo webech kde se hodnotí fotky.
2) Oslovovat co nejvíc holek - je zde výhoda, že předem eliminuješ ty, co jsou šťastně zadaný (pokud má správně vyplněný údaje) a zkoušíš rovnou ty, co by se spíš chytily
3) smířit se s tím, že přijde hodně odmítnutí... ale to je při oslovování face to face to samý (pokud nejste takoví smiling motherfuckers, kterým se vždy a vše daří)
4) Vypadat dobře... to taky platí i při přímým oslovování, ale tady dost víc, protože máte menší šanci ukecávat; na druhou stranu může pomoct (jako třeba mě) dobře pořízená fotka zakrývající estetický nedostatky
5) Odhodit určitý skrupule a popsat se v lepším světle, než jací ve skutečnosti jste
    Ten známej se charakterizoval slovama: hudba, tanec, divadlo, romantika přitom realitě by víc odpovídalo nezřízený chlastání, hraní na počítači, semtam posilovna a pravidelně žraní steroidů, koukání na béčkový horory, koukání na po*no + šukání podobných naivek jako jsi ty  Provokatér  Smějící se
6) Samozřejmě je nutný příjemný vystupování...

Takže jít to jde, ale mě se do toho teda osobně moc nechce. Aspoň ne tak, jak to dělá on...
Zaznamenáno
Nandor



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Únor 2008, 21:57:01 »

Diky vsem za reakce a zvlast J/R za nektere tipy a rady  Šťastný. Obe slecny uz se ozvaly, takze brzy uvidim ...
Zaznamenáno
Scythe

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Březen 2008, 13:17:43 »

vůbec, neseznamovat se přes líbimseti!!!!párkrát jsem takhle šel s holkama ven a buď vypadali úplně jinak, nebo byli totálně blbý. taky pokud nemá fotku celý postavy, rychle ruce pryč!!!!ale nejhorší ze všeho bylo, když jsem si jednu dotáhl domu, sundala boty a smrad jak z žumpy!!!!no fuj, měsíc jsem se nomhl podívat na holku Velmi smutný
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #11 kdy: 09. Březen 2008, 00:09:10 »

ICQ a internet ( jak jsem se sam presvedcil ) kazi vztahy a nikdy z toho nic dobreho nevzikne ( az na nahody ). Takze neni nad poctive sbalenou holku v realu, to clovek ma i lepsi pocit.
Zaznamenáno
Nandor



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Březen 2008, 22:27:33 »

Tak to asi opravdu dopadne kompletním vyšuměním. S jednou slečnou už to odumřelo před časem a s druhou to asi odumře zítra či pozítří. S ani jednou jsem se nakonec nesetkal, vedlo to k sáhodlouhému dopisování a odkládání schůzek (v první řadě kvůli mé zahraniční cestě), pak to ale zakalily slečny. Potvrzuje se mi názor, který jsem četl někde na webu, že docela dost ženských je tam proto, že se chtějí ukazovat, nedokážou se rozhoupat nebo prostě jen tak. Nicméně je to docela zajímavá zkušenost a myslím, že to budu zkoušet dál - co kdyby  to vyšlo Super!
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Duben 2008, 14:52:23 »

Já jsem zkoušela Libimseti a Rande a byl to jeden tragéd vedle druhýho (to neber osobně, tebe neznám)- když jsem byla nová, tak to byla smršť vzkazů a to jsem tam neměla fotku!! Nikam to nevedlo, až mi kámoška ukázala Znamost.cz a po 14 dnech tam (zase bez fotky) se mi ozval jeden kluk, poslal fotku a já se rozhodla to nechat bejt. Byla jsem tou dobou s nervama v kýblu a nikam jsem nechtěla (navíc na tý fotce vypadal fakt hrozně)- jenže kámoška mi řekla, že se s ním musím sejít, že mi za půl hodiny zavolá, aby mě kdyžtak zachránila (stačí i nařídit budík Úsměv- ale nebylo to potřeba. Bylo to jako z pohádky- ukázalo se, že když někdo fotí sám sebe na mobil, tak ve skutečnosti vypadá trochu jinak Úsměv a je to půl roku, co se známe a 4 měsíce, co spolu bydlíme a takhle krásně jsem se ještě neměla. Takže na internetový seznamky věřim, ale zároveň dodávám, že musíš políbit spoustu žab, než se ti jedna promění v prince  S jazykem
Zaznamenáno
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Duben 2008, 19:13:14 »

Zrejme chces udelat dojem, a bejt proste hodnej kluk.... Jenze holky posledni dobou nechtej hodny a slusny kluky.... proste a jednoduse.. bud na ne hajzl, vyzývavej... musis si  z nich delat srandu, samozrejme vsechno v mezich... a uvidis ze to vsecko dopadne uplne jinak...
Zaznamenáno
Kotja



Karma: -11
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Duben 2008, 09:31:51 »

Než slečnu na líbimseti.cz sbalíš snadněji
1) Wilmu Flintstonovou
2) poručíka Psi
3) Monu Lisu
Zaznamenáno

aroslav.kotlaba@gmail.com
Morituri nomulus mori. - Rincewind the wizzard
Come shall ten well bloat ? Ten well bloat shell when blaight !
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Duben 2008, 17:57:57 »

Kotja: Není pravda, viz můj příspěvek o něco výš. Ten známej opravdu oklátil dost slečen z líbímka. Je ale pravda, že pokud někdo má problémy s nezájmem holek, tak mu podobný internetový seznamky samy o sobě nějak moc nepomůžou.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13. Duben 2008, 12:24:32 »

Tak přes net nikdy, zkoušel sem to na libimseti asi bilionkrát a nikdy nic, s jednou jsem si psal asi měsíc, všechno bylo upe super, ona byla neskutečně nadšená, než přišla schůzka a od té doby jakobych neexistoval. Stejně tak to nejde v reálu, nikde a nikde a nikdy. Takže asi tak... Eště že mam aspoň tu mašinu...  Velmi smutný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
pedro



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Duben 2008, 09:18:50 »

Haha tak takhle jsem se už dlouho nenasmál Šťastný. Taky jsem to svýho času zkoušel. Rada pro všechny - jestli se chcete seznámit, seznamte se. Jestli se nechcete seznámit, choďte na líbimseti. Můj názor: Chodí tam jenom holky co mají nutkání se pořád někomu předvádět, takový typu "hela jaká jsem" nebo takový velmi průměrného vzhledu co o ně prostě není moc zájem (tady záleží jak jste nároční). Další početnou kategorii tvoří zpravidla dost povrchní slečny co hledají někoho na sex (poznáte je podle toho že mají podrobně vyplněnou kolonku "intimně"), vy kteří máte dar od pánaboha a dobře vypadající fotku pravděpodobně uspějete, ale na vztah to fakt není :-/ . Normální holky jak má být nechodí na seznamky, chlapi smiřte se už s tím.
Zaznamenáno
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Duben 2008, 12:05:05 »

trosku ot, ale muze mi nekdo rict, co z toho mate, ze jste si udelali profil na takovychto serverech?? nebo to mate na zvyseni sebevedomi, kdyz vam tam nekdo da dobrou znamku??
jinak hezky clanek je na teto adrese: http://www.ddworld.cz/clanky/libimseti-a-spol.-seznamka-o-trh-s-dobytkem-3.html
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS