Problém s koncovkou :-(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:51:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém s koncovkou :-(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problém s koncovkou :-(  (Přečteno 11940 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 10. Červenec 2010, 10:28:59 »

Cau předem mého problému musím objasnit pár důležitých věcí přečetl sem si tady hodně příspěvků, přečetl sem si knížku The Game a musím říct velice mi to pomohlo. Nemám problém se dát do řeči s nějakou holkou a bavit se sní všichni mi totiž říkaj že sem děsně ukecanej člověk takže nemám problém se s holkama bavit. Problém mám až později když holku někam pozvu na rande nedokážu prostě zakončit koncovkou s líbačkou Smutný netvrdím, že jsem kasanova nebo něco takovýho , ale zase se nedá říct že bych nebyl částečně sebevědomej.... prostě když na to má dojít začnu moc přemýšlet jestli teď nebo až potom jí políbit , jestli to udělám dobře a podobně...
Muj nynější problém je znám se z jednou holkou, známe se už celkem dlouho takovej rok to bude zezačátku sem jí bral jenom jako kamarádku nic víc... začali jsme spolu chodit občas ven a já si začal uvědomovat , že kní necitím jen přátelství ale že je to mnohem silnější takže sem se začal oní snažit ... vím že já se jí líbím taky:-) problém nastal, že sem jí pře dvouma dny pozval na rande ... vzal sem jí na městskou věž, poté sem jí pozval na zmrzku a pak si sednout do parku... všechno probíhalo skvělel a byli i momenty kdy sem jí měl políbit a neudělal sem to Smutný vtu ránu se ze zábavnýho člověka stal zamlklej a chtěl sme to napravit když sem jí doprovázel k její babi jenže než sem stačil cokoliv udělat vchodové dveře se otevřeli a v nich byla její babi a ona hned zalezla dovnitř... sice mi vzápětí co sem přišel domů napsala že se jí to líbí, ale mám pocit že sem to pěkně pokazil jelikož jí to nejspíš přišlo jako když sme chodili spolu ven jako kamarádi i mi to naznačila že sem se zase k ničemu neměl Smutný nejhorší je že já jí mám strašně rád jako snad nikdy nikho proto sem v tu chvíli nervozní abych to nepokazil.... minuilej vztah s holkou takjovej nebyl necítil sme enrvozitu bylo mi to jedno ... možná asi proto že sem jí asi doopravdy nemiloval ale teď je to jiný a já envím co si mám počít Smutný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Červenec 2010, 12:03:36 »

Moc přemýšlíš a málo děláš.

Čím víc budeš myslet na to, aby to bylo dokonalý, tím spíš to pokazíš.

Nečekej na perfektní okamžik. Využij jakejkoli okamžik a udělej ho perfektní.

A uvědom si, že neúspěch není totálně to zvorat. Neúspěch je nezkusit to. Když to zkusíš, nemůžeš neuspět.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červenec 2010, 15:38:14 »

pokud ten moment nevycítíš, vytvoř si ho....

podívej se jí do očí, těkej pohledem mezi rty a očima, pak nastane to ticho.... a ticho je ok:-) když se na tebe podívá a řekne přitrouble "Co je?", tak to ten moment není....

a nebo prostě použij Mysteryho rutinu:

ty: Chceš mě líbat?
1) ona: jo
jdeš na to

2) ona: nevím
ty: ok, tak to zjistíme

3) ona: Ne
ty: taky jsem neříkal, že můžeš, jen jsem měl takovej pocit... či jak to tam končí....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Červenec 2010, 16:54:40 »

 taky jsem neříkal, že můžeš, jen jsem měl takovej pocit, že máš něco na srdci
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Červenec 2010, 17:22:24 »

bla bla bla.... prostě když na to má dojít začnu moc přemýšlet jestli teď nebo až potom jí políbit... bla bla bla...
bla bla bla... stal zamlklej a chtěl sme to napravit bla bla bla...

Nič v zlom  Smějící se Ako píše Avatar: Menej myslieť, viac konať.
Tip: Najlepší liek proti mysleniu je násile  Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Červenec 2010, 15:48:40 »

jj stím, že nad tím moc přemýšlím uplně souhlasíma budu se muset fakt nějak snažit nechci o tu holku kvuli tomuhle přijít Smutný jo toje vlastně pravda s tou Mysteryho rutinou , ale záleží jestli se ktomu dokážu dokopat... nemáte ještě nějakej nápad nebo radu jak otom tulik nepřemýšlet ale konat ?
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Červenec 2010, 19:48:32 »

Ta rutina se mi nelíbí. To se hodí do barů, ale říkat svojí kamarádce: taky jsem neříkal že můžeš... Záleží na tom jakej jseš, ale to by ses celou dobu musel chovat tak aby to k tobě sedělo.

Můžeš použít jinou rutinu z Hry. Na začátku rande ukážeš na tvář a řekneš: Jednu pusu na uvítanou. Sice bude jenom na tvář, ale myslím že tohle by mělo stačit na odbourání toho tvýho stresu.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Červenec 2010, 22:41:31 »

Nebo nemusíš používat žádnou rutinu. Ta holka tě buď chce a nebo tě nechce. Jestli tě chce, to na Day2 poznáš 100%. Takže když tě chce, líbačka je v pohodě. A když tě nechce, tak prostě dál meleš hovadiny do tý doby, než tě chtít bude. A jestli randíš s holkama, který si někde zrovna poznal (tím tedy nemyslím žádné známé), líbačku klidně můžeš zkusit, ikdyž si nebudeš jistej, jestli tě chce.

Jediný, co ty musíš dělat, je vyndat koule z lihu a prostě to udělat.

Docela mi přijde, že ty všelijaký rutiny a zaklínadla jsou jen omluva, když na něco nemáš koule. Jestli někdo nemá kuráž, aby se k holce naklonil a dal jí pusu, těžko mu pomůže Mysteryho rutina, kterou si denně čte před spaním a kterou musí použít na Day2 ve fázi Comfort building 2. Když chcete s padákem skočit z letadla, tak prostě musíte jít ke dveřím, sebrat koule a skočit.

Na začátku rande ukážeš na tvář a řekneš: Jednu pusu na uvítanou. Sice bude jenom na tvář, ale myslím že tohle by mělo stačit na odbourání toho tvýho stresu.

Když jsme u tý pusy na tvář, přišel jsem na zajímavej způsob, jak z trapný pusy na tvář udělat líbačku:

Ona ti chce dát pusu na tvář. Ty to v tuhle chvíli ale samozřejmě vůbec nečekáš a zrovna když se ona naklání, aby ti dala pusu, ty otočíš hlavu a... *MLASK*, pusa na rty. Teď na ní vystřelíš otázku typu: "Co děláš? Já ti dovolil pusu na tvář, né na rty! No to bych od tebe teda nečekal..." Prostě totální obvinění Smějící se Ona bude mít nejspíš WTF? pohled... Na to jí řekneš: "Navíc se ti ta pusa vůbec nepovedla... Pojď sem, ukážu ti to." ... TIME OF GLORY Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Červenec 2010, 23:19:14 »

nemáte ještě nějakej nápad nebo radu jak otom tulik nepřemýšlet ale konat ?

Jané: trojsekundové pravislo: ako náhle zbadáš nejakú kosť, namier si to priamo na ňu / v Strausovej knihe: "predstav si, že sa v tebe pohne veľké ozubené koleso"/ Niečo vymyslíš cestou. Alebo nie a potom je sranda Úsměv - myslím úprimne. Keď stretneš v kuchyni otca alebo matku tiež nerozmýšlaľ čo im povieš. Proste niečo povieš a rozhovor sa ďalej vyvíja. U báb je to úplne rovnaké. Chce to len trochu cviku, túto vetu už opakovalo milión luďí predo mnou ale znova : nedaj sa odradiť.... Ono to vlastne ani nejde. Počase sa k tomu znova vrátiš a lepšie.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Červenec 2010, 07:46:36 »

neresto, kdyz to pride tak to prijde a kdyz to nejde tak to prejde
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Červenec 2010, 11:15:30 »

tiež dobrá odpoveď
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Rom84



Nehledám cestu ale cíl...

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: SM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Červenec 2010, 12:37:15 »

Mysteryho rutina, kterou si denně čte před spaním a kterou musí použít na Day2 ve fázi Comfort building 2

Prosím tě, moc by mne zajímal ta Mysteryho rutina. Je možné to nékde sehnat v PDF nebo jiné formě. Předem děkuji.

Shorty: něco podobného se mi osobné pŕihodilo pred cca 2 roky a dopadlo to tak že ja zaváhal a dneska jsme uz jen a jen kamaradi Velmi smutný a ja jsem zjsitil źe radeji (činit neź dlouze myslet). Tak ti preji good luck  Super!
« Poslední změna: 13. Červenec 2010, 12:42:42 od Rom84 » Zaznamenáno

''Život je boj, tak bojuj až do konce!''
''Nejsi naživu, když opravdu nežiješ! ''
''Vždy dělej to co tě nejvíce děsí!''
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Červenec 2010, 15:38:19 »

Zmiňoval se o ní joei o pár postů výš. Jestli chceš další Mysteryho líbací rutiny, napíšu ti je sem, ale lepší je nerutinovat... Mrkající

Mystery: Jak bys ohodnotila svoje líbání od 1 do 10?
HB: 5, 7, 10... (cokoli)
Mystery: Tak to je načase to přeměřit. / Já jsem 11tka. / To ti nevěřím, ukaž!


Nebo tahle rutinka se mi za mých rutinovacích dob líbila:

Když se bavíš třeba s nějakou brunetou.

Ty: Jaký holky jsou hezčí, černovlásky nebo brunety?
Ona: Jasně že brunety!
Ty: A jaký holky líp líbaj, černovlásky nebo brunety?
Ona: Brunety!
Ty: Tak ukaž...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Červenec 2010, 00:54:58 »

hahaha! Husté!
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Rom84



Nehledám cestu ale cíl...

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: SM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Červenec 2010, 23:39:34 »

Zmiňoval se o ní joei o pár postů výš. Jestli chceš další Mysteryho líbací rutiny, napíšu ti je sem, ale lepší je nerutinovat... Mrkající

Mystery: Jak bys ohodnotila svoje líbání od 1 do 10?
HB: 5, 7, 10... (cokoli)
Mystery: Tak to je načase to přeměřit. / Já jsem 11tka. / To ti nevěřím, ukaž!


Nebo tahle rutinka se mi za mých rutinovacích dob líbila:

Když se bavíš třeba s nějakou brunetou.

Ty: Jaký holky jsou hezčí, černovlásky nebo brunety?
Ona: Jasně že brunety!
Ty: A jaký holky líp líbaj, černovlásky nebo brunety?
Ona: Brunety!
Ty: Tak ukaž...


Diíky, ja vím že je lepší nerutinovat. Ale i tak je dobré se něčemu novému přiučit. Když budeš mít něco nevoho tak to sem dej. THX.  

P.S: nemáš něco na bloncky? Opravdu jich poslední dobou potkávam mnoho.  Super!
« Poslední změna: 14. Červenec 2010, 23:43:28 od Rom84 » Zaznamenáno

''Život je boj, tak bojuj až do konce!''
''Nejsi naživu, když opravdu nežiješ! ''
''Vždy dělej to co tě nejvíce děsí!''
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Červenec 2010, 10:06:52 »

tak lidi v pátek bych sní měl se jít projít ven pokud to nic nepřekazí.. tak uvidíme musím překonat ten ostych a po přečtení komentů si myslím, že by to mohlo vyjít už jen kvuli tomu, že nechci bejt sní jen kamarád takže toje moje poslední šance na změnu...
objevil sem ejdno videjko jak dostat pusu sice jen an tvář je tot aková kravinka ale mám to vyzkoušeno na dvou mých bývalých spolužačkách takže kamarádkáh a fungovalo to Úsměv
 
http://www.stream.cz/video/273118-baleni-holek
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Červenec 2010, 11:02:48 »


Tak akoze toto bolo fakt dobreee. Nejde o to, ze to vlastne nebolo ziadne kuzlo, ale pacil sa mi ten napad. Co na to hovoria nejake pritomne damy? Mna by ten typek zaujal. Ja to niekedy skusim Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Červenec 2010, 12:36:36 »

toto je lepšie:

http://www.youtube.com/watch?v=odGKz5Bc1Xc
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Červenec 2010, 22:28:36 »

tak sem sní dneska byl a povedlo se Úsměv padl polibej sice jen na rozloučenou jelikož další pokračování bylo přerušeno zvídavou maminkou :-D ale poznal sem že byla ráda že sem to udělal Úsměv tak a teď bych potřeboval vědět vědět kdy se jí ozvat znám pravidlo tří takže do tří dnů ale zase mi sem slyšel už od pár holek že sou raději třeba hned do druhýho dne když jim dotyčnej napíše a teď bych potřeboval vědět i co jí napsat abych to bylo perfektní Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Červenec 2010, 22:46:04 »

Ser na pravidla, máš svou hlavu a svůj život. Zavolej jí, kdy budeš chtít. Ať je to přirozený...

Jinak dobře ty! Příště nezapoměň polibek na uvítanou, když už jste si dali na rozloučenou... S jazykem
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Červenec 2010, 22:52:17 »

jj dík moc Úsměv přiznám se že ze dnešku mám radost jen kdyby se tam neobjevila její máma mohlo to ještě chvilku pokračovat :-D jj mám v plánu se jí ozvat zítra ale netuším co přesně jí mám napsat ??
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Červenec 2010, 23:02:11 »

Napiš, zavolej!!! A tohle zopakuju, protože je to důležitý: Nepiš, ale zavolej!

Jestli máš z volání trému (je to běžný), tak u toho něco dělej. Já vždycky, když jsem někomu poprvý volal, dělal jsem si u toho puding. Prostě mlíko do hrnce, nechat vařit... A přitom jí zavolat. Domluvte si rance a pak řekni, že musíš končit, protože ti přetejká mlíko z hrnce Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Červenec 2010, 23:10:51 »

ok takže jí zavolat nu stím nemám problém už sem si sní volal jelikož mi to příjde lepší než sms...  jen sem potřeboval vědět co napsat nebo říct Úsměv sakra nevím proč s nikym jiným sem takovýhel věci neřešil :-D ale na týhle holce mi fakt záleží Úsměv takže domluvit si další rande ok tak zítra se na to vrhnu dík za rady .-)
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Červenec 2010, 12:40:14 »

"Ahoj, předevčírem to bylo moc fajn. Zjtra jdu tam a tam s tím a s tím, ale v pondělí jdu [...dosaď...], chceš jít se mnou?" --- Holka:"No já nevim, možná jo..." --- "Hernajs..." --- Holka:"Co?" --- "Sry musim končit, vařim a přetýká mi tady hrnec.... takže s tebou počítám, v 10 na zastávce, čau..."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS