Problem s "potencialni" pritelkyni

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:42:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problem s "potencialni" pritelkyni
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Problem s "potencialni" pritelkyni  (Přečteno 14194 krát)
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« kdy: 25. Listopad 2007, 18:03:01 »

Ahoj! Zdravim vas tu vsechny na foru, jsem tu novy s novym dotazem. Budu rad, pokud se k tomu nekdo vyjadrite. Podam o sve "potencialni" podrobnejsi informace , abyste mohli lepe posuzovat.

Zhruba 3 mesice znam jednu holku. Prvne jsem si jen psali po icq a smsky, a pak jsme se poprve sesli. Od te doby uplnynuly ty 3 mesice cca. Je to pekna holka a libi se mi. Chtel bych s ni byt vic nez kamarad. Prijde mi ale hrozne "nepritulna", zkousim na ni dotyky na ktere moc nereaguje, obcas i polibit ale proste nejde to. Pusu si dame vzdycky az pri louceni a skoro nikdy francouzak. Je ji 19 a uz pracuje ... proto jsem treba toleroval,ze diky sve pracovni vytizenosti mi nemuze napsat/zavolat, nebo jen odpovedet na smsku. Co mi na ni docela dost vadi, je ze kouri. Docela dost a delam ze mi to nejak extra nevadi, pritom mi to vadit zacina. Navrhl jsem ji, zda by nechtela prestat - ona, ze v zadnem pripade!!

Nevim jestli z tohoto neco bude, chtel bych aby bylo ale nevim jak dal. Nekdy mam pocit, ze kdyz ji delsi dobu ignoruji a nepisu, tak ze ona se ozve a je to takove lepsi, ale porad jsme spolu nic nemeli. Pise mi treba do smsky "bylo to fajn a moc se na tebe tesim, pa , muck" ale ten muck neprijde v realu. Ja se o to snazim, ona ale se chova odtazite ...

Ozvala se mi pred vikendem, ze by chtela jet nekam na zabavu a jestli pojedu. Tak ja ze ano a rovnou jsme se dohodli na tom, ze ja i ona vezmem kamose a ja auto. Hodinu pred tim uz chtela zmenit vse , na cem sme se dohodli!!! Nacez jsem si to chlapsky vymluvil, povedlo se, zdalo se ... tak jsem tedy autem k ni zajel , ze ji naberu - ona na to "Ja chci ridit!!"
A tak jela svym autem!!!! Proc takove zmeny najednou? No dobra, kamosi nalozeni a do cile jsme dojeli vpohode.

Na zabave se ale porad bavila se svym kamaradem a ke me nic nemela, tak kdyz jsem to zjistil, nevtiral jsem se a ignoroval jsem ji. Bavil jsem se kamosema. Byla docela sranda, ale pak me to zacalo stvat. Uz jsem chtel jet domu. Pak zahrali polouzak, tak sem si s ni zatancoval, ale opet - krom trapneho plouzaku nic nebylo Smutný
Zustal jsem asi jeste pul hodiny a pak jel domu s kamosem a ani pusa na rozloucenou nebyla ...

Tot konec story, a cele to ve me zanechalo vesmes negativni dojem. Kamarad, ktery na akci zustal a pak se s ni jeste chvili bavil a tancoval me informoval, ze ona nevi jestli sem pro ni ten pravej atd. ...

Omlouvam se, pokud jsem vase krasne forum zaplnil hned takhle informacemi Úsměv ale budu moc rad, pokud se mi k tomu nekdo ucene vyjadrite, jak bych se mel tedka k ni zachovat??

Moje idea je: ignorovat ji a cekat az prileze a pokud neprileze, tak si najit jinou  - coz je vzdycky nelehke Smutný

Napady?
Zaznamenáno
panther

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Listopad 2007, 18:14:41 »

Jestli ti vadí že kouří ještě před tím, než vztah začal... bude ti to vadit i ve vztahu. Tady by to stálo za zamyšlení. Má cenu chodit s někým kdo dělá něco co mi vadí? Další věc, pokud je stále netečná tak asi nemá zájem a neumí ti to říct.
Zaznamenáno
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Listopad 2007, 18:54:47 »

dobre, koureni je kapitola sama pro sebe
jestli zajem ma nebo nema je ve hvezdach ...

v nasem vzajemnem "pseudokamaradskem" vztahu (tj ty 3mesice) bylo takovy obdobi, cca 3 tejdny, kdy se ona proste neozvala. To jsem si rikal, ze je konec a ze na ni asi uplne kaslu. Najednou ona jestli neco nepodnikem a jak se mas ona na me, ... blabla. No tak jsem ji odepsal a sesli jsme se. Na uvod jsem dostal velice lehky polibek a pak to bylo jako predtim. Krasne sme pokecali ale behem naseho "rande" nebylo nic zasadniho. A pak jeste jeden polibek pri louceni, opet ale skoro nic, zadny francouzak. Vicemene pratelskej polibek.
Zaznamenáno
panther

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Listopad 2007, 19:28:55 »

Myslím, že zájem nemá. Ten se projevuje trochu jinak.
Zaznamenáno
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Listopad 2007, 22:23:10 »

Diky za nazor. Co si o tomto pripadu mysli ostatni?
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Listopad 2007, 23:16:34 »

nechal bych to plavat, svůj zájem jsi dal dostatečně najevo....když nechce, je to její věc... 
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Listopad 2007, 09:54:40 »

teda hochu, ja myslim, ze te vubec nechce a v kategorii kamaradu, kteri skacou jak ona si piskne jsi uz pekne dlouho  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Listopad 2007, 12:34:53 »

podle mne nemá vůbec zájem, leda tu a tam, když zrovna nemá, s kým by šla, jako doprovod v nouzi. sorry..
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Listopad 2007, 14:36:55 »

nicmene ja uplne obdivuju pojem "pratelksy polibek"
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Listopad 2007, 18:06:06 »

No snad tě to moc nezklame, ale po přečtění příspěvku se musím přiklonit k názoru většiny-zájem nemá. Snažit se dál a doufat, že se to obrátí a ona se do tebe zamiluje, je podle mě zbytečný, myslím, že ty jsi svůj zájem dal najevo dostatečně. Nenech se timhle neuspěchem odradit a poohlídni se jinde  Úsměv
Zaznamenáno
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Listopad 2007, 08:36:27 »

Diky za nazory, asi budete mit pravdu. Nicmene bych jeste chtel upozornit na jednu chybu a nepresnost, ktere jsem se pri psani mojeho nejhorejsiho prispevku dopustil.

Kamaradovi nerekla, ze ona nevi jestli ja jsem ten pravej pro ni. Ale prej ze nevi jestli ona je ta prava pro me, neco ve smyslu, ze ona si pripada obcas docela jako mrcha a ze ja sem dobrak.

Myslite, ze to neco na veci meni?
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Listopad 2007, 09:46:47 »

Citace
Ale prej ze nevi jestli ona je ta prava pro me, neco ve smyslu, ze ona si pripada obcas docela jako mrcha a ze ja sem dobrak.
Myslite, ze to neco na veci meni?

= nemám zájem, kdyby ho měla tak nad něčím takovým neuvažuje...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Listopad 2007, 11:55:19 »

...nevi jestli ona je ta prava pro me, neco ve smyslu, ze ona si pripada obcas docela jako mrcha a ze ja sem dobrak....
=je to blbeček a nechci ho ani ve snu, ale vim, že je to tvuj kámoš, tak něco vymyslim, aby to nevypadalo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Listopad 2007, 12:02:55 »

Ava:  Potlesk Potlesk Potlesk jsi prostě znalec Vykřičník
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Prosinec 2007, 12:00:08 »

nepodala bych to tak drsne jako Avi, nicmene trefil prislovecny hrebik primo na hlavicku. nema zajem a to ze ona je mrcha a bla bla bla jsou jen vymluvy...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Prosinec 2007, 12:46:04 »

Nemá zájem jednoznačně , pro příště bych si dovolila ti poradit , že pokud poznáš slečnu a budeš o ni mít zájem , tak zvaž jestli máš zájem o slečnu takovou jaká je . Kdyby mě osobně nějaký chlap se kterým se pár dní nebo týdnů vídávám řekl , že bych měla přestat kouřit (nebo cokoliv jiného) akorát by mě kapitálně nasral !!!
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Prosinec 2007, 22:39:52 »

hoď na ní bobek,.. takhle tě to bude víc trápit a nic z toho nebude.. ty holky sou vobčas tak divný Smutný
Nebo si najdi někoho jinýho a třeba pak začne bejt žárlivá.. to je ale už zase jiná situace a asi je to zbytečný
Zaznamenáno
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Prosinec 2007, 17:50:43 »

Pokracuju v tematu ...

Neprislo mi 3x ze by sem ji byl uplne ukradeny. Minuly vikend jsem mel volny byt a rikal jsem si, ze by bylo docela skvele ji pozvat na veceri a film treba.
Napsali jsme si par sms uz v pulce tydne ( ve stredu ), jakmile jsem napsal posledni sms s tim, ze ji navrhuju, ze by se u me mohla stavit a ze bychom si udelali peknej vecer. Tak najednou 2 dny se neozvala.

Na toto jsem v patek odpoledne zareagoval smskou jejiz obsah byl :  " Smutný ". Behem 5ti minut mi prisla odpoved: "Co se deje?". Tak jsem jeste chvilku cekal, zda treba nenapise neco vic. To uz jsem ale byl tak nastvanej, ze neodpovida, ze jsem napsal: "Neni s tebou zadna rec, takze ti preju krasne a vesele Vanoce. Sbohem".

Na to ona odpovedela: "sakra, ja nemam vubec cas, protoze peru, varim uklizim a chystam se na Vanoce. Ale jak chces ty, preji krasny Vanoce. Sbohem."

Od te doby jsme si nenapsali ani slovo... vsak taky "sbohem" hovori za vse.

V tu chvili jsem byl docela rad , jak jsem to ukoncil. Zacalo me to ale mrzet trosku a premejslim, zda je vhodne abych ji napsal, nebo se o cokoliv snazil?
Jeilkoz ona narozdil ode me pracuje, tak celkem verim  tomu, ze je casove vytizena ... mozna jsem udelal chybu. Co mi reknete?
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:14:17 »

Hele to je jasny, proste nema zajem. Proste holky co maj zajem se chovaj uplne jinak, pisou ti sami a ne ze neodpovidaj nekolik dnu na smsku. Nekterym holkam dela dobre vedet, ze je o ne zajem a delaj klukum falesny nadeje. Ja bych dal ruce od ni pryc.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Prosinec 2007, 19:11:55 »

Citace
"sakra, ja nemam vubec cas, protoze peru, varim uklizim a chystam se na Vanoce. Ale jak chces ty, preji krasny Vanoce. Sbohem."
Zacalo me to ale mrzet trosku a premejslim [...] Jelikoz ona narozdil ode me pracuje, tak celkem verim tomu, ze je casove vytizena ... mozna jsem udelal chybu.
Náhodou, na můj vkus jsi jí to napsal dobře, narovinu. - A teď už přesně víš, na čem seš. - Druid a ostatní mají pravdu, tahle, kamaráde, zájem nemá a ani mít nebude, to by se chovala sakra jinak.

Její poslední SMS-kou se netrap. Ona ji totiž naschvál stylizovala tak, aby se tě nějak dotkla - má přece "strašně moc práce", "musí" se na kdesi-cosi připravovat... "Jak si to vůbec můžeš dovolit mi zrovna teď psát??" Ale to je přece blbost! Kdyby chtěla, čas si stopro najde. Proto SE NEDEJ A NEPIŠ (pokavaď si teda chceš zachovat nějakou důstojnost). Napsal's SBOHEM, tak si za tim stůj.

Holky maj hold rády svoje ručičky čistý a libujou si v otáčení souvislostí. Neuměj a nechtěj říkat věci přímo, zato vždycky musí bejt srdceryvnej tyjátr na celý kolo, přičemž za všechno může samozřejmě kluk. Řekni to mé ruce *Ach jo.*
« Poslední změna: 21. Prosinec 2007, 19:35:34 od Stranger » Zaznamenáno

octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Prosinec 2007, 19:48:21 »

Dekuji oboum za rychle odpovedi.

Stranger: dodal jsi mi jistotu v mojem jednani! diky za prispevek

Myslite si, ze se tahle holka nekdy ozve sama?
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22. Prosinec 2007, 01:39:19 »

Tak jsem si také početl a přidávám se k ostatním, od téhle holky dej ruce pryč, je to na nic...Přijde mi podle toho popisu jako dost panovačná a ve vztahu by muselo být všechno podle ní, jinak by dělala problémy, taková za trápení nestojí...Navíc nemá zájem a ještě kouří jak komín, což by vadilo hodně i mně, takže se najdou spoooousty lepších, u kterých bude mít snažení větší smysl  Mrkající Tu smsku jsi napsal skvěle a odpověď byla očekáváná, jak už tady psal Stranger - většinou se taková holka naštve a vmete ti nazpátek co všechno ona musí udělat, díky čemuž údajně nemá čas se s tebou bavit...Sama se podle mě jen tak neozve, což bude lepší, rychleji zapomeneš a najdeš jinde tu správnou, co zájem mít bude  Andílek
Zaznamenáno
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Prosinec 2007, 14:42:48 »

Vlastne sverim se vam s jednou veci a snad me za to neodsoudite. Je mi celkem jasne, ze my dva spolu byt nemuzem a ani popravde netouzim po vaznem vztahu s ni.

Hlavni duvod, proc to nesu tak spatne je, ze mi nedala! Proste me mrzi, ze jsem se s ni nevyspal ...
Zaznamenáno
octopus77

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Prosinec 2007, 15:22:18 »

Taky k tomu jeste dodam, ze mi kupodivu vcera pozde v noci napsala a malicko sme slovni prestrelku, kterou jsem pak rychle umirnil a skoncilo to celkem dobre.
Nicmene jsem se dozvedel, ze ma pritele.

Kdyby to byl novej pritel, ok. Ale je to jeji bejvalej, se kterym se uz jednou nebo dvakrat drive rozesla. Pry ho ale miluje. Rozesli se kvuli tomu, ze ji podvadel a ze je nespolehlivej.
Myslite, ze ten vztah ma budocnost?

Ja totiz doufam, ze nema a ze pak budu mit moznost si z ni udelat treba milenku Mrkající
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 23. Prosinec 2007, 11:35:41 »

octopus: o co ti vlatsně ve vztahu jde? chceš přítelkyni nebo milenku?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS